Wszystko o World Of Tanks

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Niezależne Forum World Of Tanks


+4
Jerzoo108
Wapniak57
King__of__war
woronov
8 posters

    Nadeszła zima: Odblokuj fantastyczne nagrody w najnowszym sklepie za żetony

    woronov
    woronov


    Liczba postów : 469
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

     Nadeszła zima: Odblokuj fantastyczne nagrody w najnowszym sklepie za żetony Empty Nadeszła zima: Odblokuj fantastyczne nagrody w najnowszym sklepie za żetony

    Pisanie by woronov Sob Lut 17 2024, 20:09

    Przypominam o dropach. Można odebrać darmowy czołg.

    Spoiler:

    King__of__war uważa, że to dobre!

    King__of__war
    King__of__war


    Liczba postów : 63
    Join date : 13/02/2024
    Skąd : Ziemia Lubuska

     Nadeszła zima: Odblokuj fantastyczne nagrody w najnowszym sklepie za żetony Empty Re: Nadeszła zima: Odblokuj fantastyczne nagrody w najnowszym sklepie za żetony

    Pisanie by King__of__war Nie Lut 18 2024, 10:09

    Celuję w Skodę. W tej edycji każdy powinien zebrać czołg bez problemu, bo jakoś taniej chyba jest 🤔.
    Wapniak57
    Wapniak57


    Liczba postów : 55
    Join date : 14/02/2024

     Nadeszła zima: Odblokuj fantastyczne nagrody w najnowszym sklepie za żetony Empty Re: Nadeszła zima: Odblokuj fantastyczne nagrody w najnowszym sklepie za żetony

    Pisanie by Wapniak57 Nie Lut 18 2024, 10:22

    Firma, która wyprodukowała grę i się z niej utrzymuje namawia i ,,płaci" aby w grę nie grać tylko oglądać filmiki. Smile


    @down i do tego tworzy fikcję aby nie nazwać tego patologią


    Ostatnio zmieniony przez Wapniak57 dnia Nie Lut 18 2024, 13:54, w całości zmieniany 1 raz
    woronov
    woronov


    Liczba postów : 469
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

     Nadeszła zima: Odblokuj fantastyczne nagrody w najnowszym sklepie za żetony Empty Re: Nadeszła zima: Odblokuj fantastyczne nagrody w najnowszym sklepie za żetony

    Pisanie by woronov Nie Lut 18 2024, 13:14

    To jest sztuczne nabijane oglądalności na twitchu.
    Włączasz stream w tle na najniższej jakości i bez głosu Cool, żeby Ci nie jadło neta za dużo i żeby głos streamera nie przeszkadzał i grasz w grę w tym czasie albo idziesz do kościoła  Nadeszła zima: Odblokuj fantastyczne nagrody w najnowszym sklepie za żetony 1f609 , a dropy lecą na Twoje konto.
    Ciekaw jestem ile osób to oglada 4 godziny.
    woronov
    woronov


    Liczba postów : 469
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

     Nadeszła zima: Odblokuj fantastyczne nagrody w najnowszym sklepie za żetony Empty Re: Nadeszła zima: Odblokuj fantastyczne nagrody w najnowszym sklepie za żetony

    Pisanie by woronov Nie Lut 18 2024, 13:21

    King__of__war napisał:Celuję w Skodę. W tej edycji każdy powinien zebrać czołg bez problemu, bo jakoś taniej chyba jest 🤔.

    Ja myślałem o Pudlu ale już sam nie wiem. Obejrzałem filmik skilla i mi trochę namieszał
    ... ale chyba jednak Pudel

    Jerzoo108
    Jerzoo108


    Liczba postów : 110
    Join date : 15/02/2024

     Nadeszła zima: Odblokuj fantastyczne nagrody w najnowszym sklepie za żetony Empty Re: Nadeszła zima: Odblokuj fantastyczne nagrody w najnowszym sklepie za żetony

    Pisanie by Jerzoo108 Nie Lut 18 2024, 13:57

    Ten śledź jest fajny. To znaczy ja go lubię, ale trzeba do niego nawyknąć - słaba depresja, działo nie jest zbyt celne, często trzeba się goldem wspomagać, no i trzeba umieć magazynkiem, bo jak ktoś złapie na reloadzie - garaż, albo zostajesz na oparach. Ale za to masz klipa z potencjałem ~600 obrażeń na szóstkach. Na postrzelane tanki jak znalazł, a całe po przyjęciu takiego klipa rozważają o swoich wyborach życiowych.

    Pudło, to taka gorsza (imo) wersja Vk 30.01M. Niby snajper a działo kalafiorzy jeszcze bardziej niż na "Fauce". Niby parametry ma na papierze takie same, ale jednak... Dlatego polecam nie snajpić z trzeciej linii, tylko jechać na wsparcie - kratka, maks dwie za ciężkimi albo coś w ten deseń.
    Pudel jest nieco lepiej opancerzony (o całe 5mm tu i ówdzie), przez co waży więcej, co prowadzi do tego, że jest nieco ślamazarny. Ruszyć to Pudło z miejsca to tragedia, jak już się rozpędzi to nie jest źle, ale pierwsze kilka sekund to masz wrażenie, że buksujesz gąsienicami i czołg nie jedzie... Za to rozpędzony do maksimum jest całkiem fajnym taranem. Jedyne zalety Pudła to: zbieranie punktów BP (100+15), szkolenie załogi na jakiś polski tenk. No i ten zaciesz na gębie jak coś staranujesz.

    Szkody nie posiadam. Więc tutaj się nawet nie wypowiadam, no i to jest nagroda, którą wybieram. Padło czy nie, będzie można ocenić na koniec dropów.

    EDYTA: Literówki.

    woronov uważa, że to dobre!

    czesio267
    czesio267


    Liczba postów : 136
    Join date : 13/02/2024
    Age : 27
    Skąd : Wiciejów

     Nadeszła zima: Odblokuj fantastyczne nagrody w najnowszym sklepie za żetony Empty Re: Nadeszła zima: Odblokuj fantastyczne nagrody w najnowszym sklepie za żetony

    Pisanie by czesio267 Nie Lut 18 2024, 15:28

    Jerzoo108 napisał:Ten śledź jest fajny. To znaczy ja go lubię, ale trzeba do niego nawyknąć - słaba depresja, działo nie jest zbyt celne, często trzeba się goldem wspomagać, no i trzeba umieć magazynkiem, bo jak ktoś złapie na reloadzie - garaż, albo zostajesz na oparach. Ale za to masz klipa z potencjałem ~600 obrażeń na szóstkach. Na postrzelane tanki jak znalazł, a całe po przyjęciu takiego klipa rozważają o swoich wyborach życiowych.

    Pudło, to taka gorsza (imo) wersja Vk 30.01M. Niby snajper a działo kalafiorzy jeszcze bardziej niż na "Fauce". Niby parametry ma na papierze takie same, ale jednak... Dlatego polecam nie snajpić z trzeciej linii, tylko jechać na wsparcie - kratka, maks dwie za ciężkimi albo coś w ten deseń.
    Pudel jest nieco lepiej opancerzony (o całe 5mm tu i ówdzie), przez co waży więcej, co prowadzi do tego, że jest nieco ślamazarny. Ruszyć to Pudło z miejsca to tragedia, jak już się rozpędzi to nie jest źle, ale pierwsze kilka sekund to masz wrażenie, że buksujesz gąsienicami i czołg nie jedzie... Za to rozpędzony do maksimum jest całkiem fajnym taranem. Jedyne zalety Pudła to: zbieranie punktów BP (100+15), szkolenie załogi na jakiś polski tenk. No i ten zaciesz na gębie jak coś staranujesz.

    Szkody nie posiadam. Więc tutaj się nawet nie wypowiadam, no i to jest nagroda, którą wybieram. Padło czy nie, będzie można ocenić na koniec dropów.

    EDYTA: Literówki.

    Skoda to crap, ani pancerza, celności i dpmu. Jak się na nią patrzę w garażu to mam odruchy wymiotne.
    RavR
    RavR


    Liczba postów : 44
    Join date : 18/02/2024

     Nadeszła zima: Odblokuj fantastyczne nagrody w najnowszym sklepie za żetony Empty Re: Nadeszła zima: Odblokuj fantastyczne nagrody w najnowszym sklepie za żetony

    Pisanie by RavR Nie Lut 18 2024, 16:53

    I gitara. Wezmę sobie ten magazynek Szweda Smile
    Pudla i skody też nie mam. Z Pudlem mi zawsze nie po drodze, tzn. bardzo go chcę tylko zawsze jest coś co wolę bardziej Smile
    woronov
    woronov


    Liczba postów : 469
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

     Nadeszła zima: Odblokuj fantastyczne nagrody w najnowszym sklepie za żetony Empty Re: Nadeszła zima: Odblokuj fantastyczne nagrody w najnowszym sklepie za żetony

    Pisanie by woronov Wto Mar 05 2024, 20:17

    Pudel odebrany.

     Nadeszła zima: Odblokuj fantastyczne nagrody w najnowszym sklepie za żetony Shot_129
    wojtek_pl1
    wojtek_pl1


    Liczba postów : 52
    Join date : 18/02/2024

     Nadeszła zima: Odblokuj fantastyczne nagrody w najnowszym sklepie za żetony Empty Re: Nadeszła zima: Odblokuj fantastyczne nagrody w najnowszym sklepie za żetony

    Pisanie by wojtek_pl1 Sro Mar 06 2024, 07:55

    Pudel odebrany. Może nawet kiedyś nim zagram Smile
    RavR
    RavR


    Liczba postów : 44
    Join date : 18/02/2024

     Nadeszła zima: Odblokuj fantastyczne nagrody w najnowszym sklepie za żetony Empty Re: Nadeszła zima: Odblokuj fantastyczne nagrody w najnowszym sklepie za żetony

    Pisanie by RavR Sro Mar 06 2024, 17:35

    Ja odebrałem "szweda"
    Kurczę, jaką datę ważności ma ten sklep z dropami po aktualizacji Smile

     Nadeszła zima: Odblokuj fantastyczne nagrody w najnowszym sklepie za żetony OeQ7W5c

    woronov uważa, że to dobre!

    King__of__war
    King__of__war


    Liczba postów : 63
    Join date : 13/02/2024
    Skąd : Ziemia Lubuska

     Nadeszła zima: Odblokuj fantastyczne nagrody w najnowszym sklepie za żetony Empty Re: Nadeszła zima: Odblokuj fantastyczne nagrody w najnowszym sklepie za żetony

    Pisanie by King__of__war Sro Mar 06 2024, 18:17

    Skoda odebrana. Czwarta bitwa i Rad-Wal. Mam nadzieję, że gorzej nie będzie Smile_glasses .
    avatar
    Elgie


    Liczba postów : 66
    Join date : 16/02/2024

     Nadeszła zima: Odblokuj fantastyczne nagrody w najnowszym sklepie za żetony Empty Re: Nadeszła zima: Odblokuj fantastyczne nagrody w najnowszym sklepie za żetony

    Pisanie by Elgie Czw Mar 07 2024, 07:41

    tylko ja wolałem wziąć styl 3D na STRV (którego jeszcze nie mam) niż kolejny czołg? Smile-hiding

    woronov uważa, że to dobre!

    woronov
    woronov


    Liczba postów : 469
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

     Nadeszła zima: Odblokuj fantastyczne nagrody w najnowszym sklepie za żetony Empty Re: Nadeszła zima: Odblokuj fantastyczne nagrody w najnowszym sklepie za żetony

    Pisanie by woronov Czw Mar 07 2024, 21:04

    Jak mogłeś się tak wyłamać, łamiczołgu
    Smile_veryhappy

    Elgie uważa, że to dobre!


    Sponsored content


     Nadeszła zima: Odblokuj fantastyczne nagrody w najnowszym sklepie za żetony Empty Re: Nadeszła zima: Odblokuj fantastyczne nagrody w najnowszym sklepie za żetony

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20 2024, 11:59