Wszystko o World Of Tanks

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Niezależne Forum World Of Tanks


+3
woronov
straszny_cienias
muriceps
7 posters

    Ślady po strzałach

    avatar
    muriceps


    Liczba postów : 22
    Join date : 13/02/2024

    Ślady po strzałach Empty Ślady po strzałach

    Pisanie by muriceps Nie Lut 18 2024, 16:28

    Chciałbym aby WG zaimplementowało do gry widoczne, kolorowe przestrzeliny. Często się zdarza, że obrywam i zachodzę w głowę, jak przeciwnik mnie przebił. I na kolorowych, pstrokatych kamuflażach nie widać gdzie dostałem. Tego mi brakuje w grze od dawna. Wiem są mody, ale jak ktoś gra bez modów...
    straszny_cienias
    straszny_cienias


    Liczba postów : 8
    Join date : 14/02/2024

    Ślady po strzałach Empty Re: Ślady po strzałach

    Pisanie by straszny_cienias Nie Lut 18 2024, 22:34

    muriceps napisał:Chciałbym aby WG zaimplementowało do gry widoczne, kolorowe przestrzeliny. Często się zdarza, że obrywam i zachodzę w głowę, jak przeciwnik mnie przebił. I na kolorowych, pstrokatych kamuflażach nie widać gdzie dostałem. Tego mi brakuje w grze od dawna. Wiem są mody, ale jak ktoś gra bez modów...
    No to niestety jedyna rada, jaką mogę dać, to zacznij grać z modami. Bardzo wątpię, żeby zaimplementowali taką funkcjonalność.
    Swoją drogą: czemu nie chcesz grać z modami? Dla zasady? Teraz są modpacki, które pamiętają ustawienia. Wystarczy installkę puścić po patchu WoTa i wszystkie mody wgrane. Ja też używam tylko kilku i bardzo mi pasuje modpack od oldskoola.

    muriceps uważa, że to dobre!

    avatar
    muriceps


    Liczba postów : 22
    Join date : 13/02/2024

    Ślady po strzałach Empty Re: Ślady po strzałach

    Pisanie by muriceps Pon Lut 26 2024, 14:00

    Po kolejnej bitwie w której przeciwnik porobił mnie jak burą... i w której zastanawiałem się, jak on to zrobił próbowałem wrzucić jakąś paczkę modów, ale mnie to pokonało. Niby wypakować i wrzucić do pliku, to żadna filozofia, ale niestety... Także jak będziesz w grze, to proszę odezwij się, bo chyba potrzebuję podpowiedzi jak siedmiolatek na klasówce z dodawania.
    woronov
    woronov


    Liczba postów : 469
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Ślady po strzałach Empty Re: Ślady po strzałach

    Pisanie by woronov Pon Lut 26 2024, 21:35

    Nie wiem czy dokładnie o to Ci chodzi ale na filmie jest dobrze wyjaśnione jak "wkleić" mod do folderu z grą. Chyba siedmiolatek to nagrał.

    https://wgmods.net/2030/
    straszny_cienias
    straszny_cienias


    Liczba postów : 8
    Join date : 14/02/2024

    Ślady po strzałach Empty Re: Ślady po strzałach

    Pisanie by straszny_cienias Pon Lut 26 2024, 21:56

    muriceps napisał:Po kolejnej bitwie w której przeciwnik porobił mnie jak burą... i w której zastanawiałem się, jak on to zrobił próbowałem wrzucić jakąś paczkę modów, ale mnie to pokonało. Niby wypakować i wrzucić do pliku, to żadna filozofia, ale niestety... Także jak będziesz w grze, to proszę odezwij się, bo chyba potrzebuję podpowiedzi jak siedmiolatek na klasówce z dodawania.
    Coś ostatnio nie wchodzę do gry...
    Weź z wgmods ściągnij sobie paczkę oldskool. Tam to na pewno jest, a instalator robi wszystko sam. Czasem się tylko zdarza, że Windows uznaje to coś za wirusa, ale nie martw się, to nie wirus. Ewentualnie pewnie Aslain to ma, ale tego nie próbowałem, bo tam jest tego taka masa, że mi się nie chciało przez to przebijać.
    Metafan
    Metafan


    Liczba postów : 16
    Join date : 19/02/2024

    Ślady po strzałach Empty Re: Ślady po strzałach

    Pisanie by Metafan Sro Lut 28 2024, 16:37

    muriceps napisał:Po kolejnej bitwie w której przeciwnik porobił mnie jak burą... i w której zastanawiałem się, jak on to zrobił próbowałem wrzucić jakąś paczkę modów, ale mnie to pokonało. Niby wypakować i wrzucić do pliku, to żadna filozofia, ale niestety... Także jak będziesz w grze, to proszę odezwij się, bo chyba potrzebuję podpowiedzi jak siedmiolatek na klasówce z dodawania.
    Nie musisz grac z modami w bitwach,jest przecież mod do sprawdzania kto ,czym i z której strony do Ciebie strzelał dzięki modowi garażowemu. Używałem go kiedyś żeby nie rozpraszać się sprawdzając podczas bitwy gdzie mnie trafiono. U Aslaina sa takie mody, modpack jest łatwy w obsłudze i instalujesz tylko to co chcesz,żadnego dodatkowego syfu którego nie wybierzesz
    Xard86
    Xard86


    Liczba postów : 151
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Ożarów Mazowiecki

    Ślady po strzałach Empty Re: Ślady po strzałach

    Pisanie by Xard86 Sro Lut 28 2024, 21:59

    Metafan napisał:
    Nie musisz grac z modami w bitwach,jest przecież mod do sprawdzania kto ,czym i z której strony do Ciebie strzelał dzięki modowi garażowemu. Używałem go kiedyś żeby nie rozpraszać się sprawdzając podczas bitwy gdzie mnie trafiono. U Aslaina sa takie mody, modpack jest łatwy w obsłudze i instalujesz tylko to co chcesz,żadnego dodatkowego syfu którego nie wybierzesz

    Battle Hits - podobno niektórym to nie działa i wywala grę, ale ja nigdy tego nie doświadczyłem. Można sprawdzić sobie na spokojnie każdy strzał i to w obie strony - swój i przeciwnika. Teraz już rzadziej to odpalam bo przy T30 tyle razy się tego nasprawdzałem i zawsze wszystko się zgadzało, że sobie darowałem i mam wywalone. Zwłaszcza że T30 lubi puścić strzał tak że zupełnie nie trafia, a tych w Battle Hits się nie sprawdzi.
    woronov
    woronov


    Liczba postów : 469
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Ślady po strzałach Empty Re: Ślady po strzałach

    Pisanie by woronov Sro Lut 28 2024, 23:00

    A to by było ciekawe, gdyby pokazywało o ile spudłowałeś


    Ostatnio zmieniony przez woronov dnia Czw Lut 29 2024, 00:25, w całości zmieniany 1 raz
    TankerDomi
    TankerDomi


    Liczba postów : 46
    Join date : 16/02/2024

    Ślady po strzałach Empty Re: Ślady po strzałach

    Pisanie by TankerDomi Czw Lut 29 2024, 00:08



    Battle Hits - podobno niektórym to nie działa i wywala grę, ale ja nigdy tego nie doświadczyłem. Można sprawdzić sobie na spokojnie każdy strzał i to w obie strony - swój i przeciwnika. Teraz już rzadziej to odpalam bo przy T30 tyle razy się tego nasprawdzałem i zawsze wszystko się zgadzało, że sobie darowałem i mam wywalone. Zwłaszcza że T30 lubi puścić strzał tak że zupełnie nie trafia, a tych w Battle Hits się nie sprawdzi.[/quote]

    Ale że battle hits nie sprawdza nie trafionych strzałów Ślady po strzałach 1f60b

    Xard86 and woronov uważają, że to dobre!

    Xard86
    Xard86


    Liczba postów : 151
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Ożarów Mazowiecki

    Ślady po strzałach Empty Re: Ślady po strzałach

    Pisanie by Xard86 Czw Lut 29 2024, 08:30

    TankerDomi napisał:

    Ale że battle hits nie sprawdza nie trafionych strzałów

    Smile

    Nie wiem jak działa ten mod - czy opiera się na jakiś danych zapisanych w momencie trafienia, czy na tym co my "widzimy" tylko przez to, że dzieje się to za szybko nie jesteśmy w stanie tego dostrzec. Za tą drugą metodą przemawia fakt że w BH nie widać blind'ów... A skoro opiera się na tym co i my widzimy to można by zaprezentować każdy strzał - problem jak stwierdzić w co celowaliśmy Wink Także od nietrafionych strzałów zostają powtórki. Też sobie darowałem przy T30 sprawdzanie tego... nie ma co się szarpać z siłą wyższą.
    avatar
    muriceps


    Liczba postów : 22
    Join date : 13/02/2024

    Ślady po strzałach Empty Re: Ślady po strzałach

    Pisanie by muriceps Czw Lut 29 2024, 14:11

    Zainstalowałem, za radą strasznego, paczkę modów od Oldskoola. Także muriceps ma mody, i to od Niemca Smile Koniec świata Pani Popiołkowa!

    Aeternus55 uważa, że to dobre!

    Ziewnik
    Ziewnik


    Liczba postów : 40
    Join date : 13/02/2024

    Ślady po strzałach Empty Re: Ślady po strzałach

    Pisanie by Ziewnik Czw Lut 29 2024, 17:24

    Jeszcze odpal kwadrata i będzie komplet. Smile_trollface-3

    muriceps and woronov uważają, że to dobre!

    avatar
    muriceps


    Liczba postów : 22
    Join date : 13/02/2024

    Ślady po strzałach Empty Re: Ślady po strzałach

    Pisanie by muriceps Pią Mar 01 2024, 14:02

    Zrobię to, gdy do mojego łóżka podejdzie lekarz i powie "panie muriceps zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy... niech pan pożegna się z rodziną". Wtedy ja powiem, słabnącym głosem, "dawaj artę cieciu, póki żyję, to se poklikam". I wtedy do sali wchodzi atrakcyjna pielęgniarka...

    Aeternus55 and woronov uważają, że to dobre!


    Sponsored content


    Ślady po strzałach Empty Re: Ślady po strzałach

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20 2024, 06:14