Wszystko o World Of Tanks

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Niezależne Forum World Of Tanks


+11
TaihoSan
Artha
Ziewnik
Paythos
hoholk44
Hieronim_Berbelek
Jerzoo108
Elgie
Wapniak57
woronov
czesio267
15 posters

    Ależ urwał, czyli dobre bitwy które się nam przytrafiły.

    czesio267
    czesio267


    Liczba postów : 136
    Join date : 13/02/2024
    Age : 27
    Skąd : Wiciejów

    Ależ urwał, czyli dobre bitwy które się nam przytrafiły. Empty Ależ urwał, czyli dobre bitwy które się nam przytrafiły.

    Pisanie by czesio267 Nie Lut 18 2024, 21:36

    Tak jak w tytule, tu można się chwalić swoimi epickimi bitwami. Na pierwszy ogień pójdzie moja "emka" na największym crapie czyli M4-85
    Ależ urwał, czyli dobre bitwy które się nam przytrafiły. Shot_011
    Ależ urwał, czyli dobre bitwy które się nam przytrafiły. Shot_010

    Ps. Linka do powtórki rzucę jak będę już mógł. A i proszę się na expa nie patrzeć bo to razem z mnożnikiem x5 jest.
    Edit: link do powtórki: http://wotreplays.eu/site/6723379#sand_river-czesio267-m4a2_t-34


    Ostatnio zmieniony przez czesio267 dnia Sro Lut 21 2024, 18:46, w całości zmieniany 1 raz

    Aeternus55 and Rozkoszniaczek uważają, że to dobre!

    woronov
    woronov


    Liczba postów : 469
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Ależ urwał, czyli dobre bitwy które się nam przytrafiły. Empty Re: Ależ urwał, czyli dobre bitwy które się nam przytrafiły.

    Pisanie by woronov Nie Lut 18 2024, 23:32

    gratulacje

    co to za mod, który pokazuje ci staty na wynikach bitwy?
    Wapniak57
    Wapniak57


    Liczba postów : 55
    Join date : 14/02/2024

    Ależ urwał, czyli dobre bitwy które się nam przytrafiły. Empty Re: Ależ urwał, czyli dobre bitwy które się nam przytrafiły.

    Pisanie by Wapniak57 Pon Lut 19 2024, 10:25

    Pewnie statystyki YasenKrasen
    avatar
    Elgie


    Liczba postów : 66
    Join date : 16/02/2024

    Ależ urwał, czyli dobre bitwy które się nam przytrafiły. Empty Re: Ależ urwał, czyli dobre bitwy które się nam przytrafiły.

    Pisanie by Elgie Pon Lut 19 2024, 12:26

    Ależ urwał, czyli dobre bitwy które się nam przytrafiły. Vk360110
    Ależ urwał, czyli dobre bitwy które się nam przytrafiły. Vk360111

    Nie lubię tej mapy CC, więc pojechałem na linię 1 razem z TD. Udało się zrobić niezły wynik + wygrałem sam na 3 przy końcówce

    czesio267 and woronov uważają, że to dobre!

    Jerzoo108
    Jerzoo108


    Liczba postów : 110
    Join date : 15/02/2024

    Ależ urwał, czyli dobre bitwy które się nam przytrafiły. Empty Re: Ależ urwał, czyli dobre bitwy które się nam przytrafiły.

    Pisanie by Jerzoo108 Pon Lut 19 2024, 13:20

    W sumie niby nic niezwykłego, ale nasze dzbany pojechały szturmować górkę... na Prokho.
    Udało im się tylko dlatego, że niemilcy przeznaczyli na tę flankę zdecydowanie skromniejsze siły...
    Na linię krzaczków pojechało pięciu naszych (w tym ja): moi, Pudel (plutonowy), AT-8, Mitsu 108 i VK 30.01H.
    Kiedy padły wraże lajty pocisnąłem mocno do przodu świecąc wsio co stało w krzaczorach.
    Efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania:

    Spoiler:

    Może i niezbyt epicki wynik, ale nie spodziewałem się, że w ogóle jakikolwiek zrobię, mając za sobą tylko cztery czołgi.
    Ten znienawidzony japoński Mitsu 108 zrobił robotę, strzelając z mojego spota. Na buły po 300, które zbierali niemilcy przyjemnie było patrzeć.  Ależ urwał, czyli dobre bitwy które się nam przytrafiły. 1f608
    Przy okazji pyknęła mi dodatkowa misja dzienna - zrobić 4 fragi.

    Repka, dla ciekawych:
    wot-record[kropka]com/replay/246630/

    PS
    Wywal "[kropka]" i wciep kropkę...
    czesio267
    czesio267


    Liczba postów : 136
    Join date : 13/02/2024
    Age : 27
    Skąd : Wiciejów

    Ależ urwał, czyli dobre bitwy które się nam przytrafiły. Empty Re: Ależ urwał, czyli dobre bitwy które się nam przytrafiły.

    Pisanie by czesio267 Pon Lut 19 2024, 13:27

    woronov napisał:gratulacje

    co to za mod, który pokazuje ci staty na wynikach bitwy?
    Tak jak kolega ci napisał to jest YasenKrasen ba nawet nie wiedziałem że to jest jeden mod bo go instalowałem jako mod do statów sesji.

    woronov uważa, że to dobre!

    woronov
    woronov


    Liczba postów : 469
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Ależ urwał, czyli dobre bitwy które się nam przytrafiły. Empty Re: Ależ urwał, czyli dobre bitwy które się nam przytrafiły.

    Pisanie by woronov Sob Lut 24 2024, 20:32

    Bitwa na Cromwellu. Chwalę się tylko dlatego, że jakiś youtuber ją znalazł na wotrecords i napisał do mnie, że ją pokaże na kanale. Uprzedzając pytania. Nie prosiłem się Smile-tongue

    powtórka:
    https://wot-record.com/replay/246890/woronov_m_cromwell_1428_exp

    Film (Druga bitwa na filmie):


    Pamiętam bitwę, bo miałem ostatnią dzienną misję. 4 kile w bitwie, było późno i już trochę mi się nie chciało ale nie chciałem też oddać 25 punktó do przepustki.
    Tak się złożyło, że to była ostatnia bitwa Cromwellem. Wyrobiłem limit punktów. Przesiadłem się do Rudego i udało się zrobić misję w drugiej kolejnej bitwie.
    Pamietam to też dlatego, że zacząłęm myśleć o tym jaki wpływ na grę mają misje jakie wykonujemy w grze. Nie koniecznie zawsze dobry, niestety. Przynajmniej wtedy gdy próbujemy wykonać je na siłę.

    TankerDomi uważa, że to dobre!

    czesio267
    czesio267


    Liczba postów : 136
    Join date : 13/02/2024
    Age : 27
    Skąd : Wiciejów

    Ależ urwał, czyli dobre bitwy które się nam przytrafiły. Empty Re: Ależ urwał, czyli dobre bitwy które się nam przytrafiły.

    Pisanie by czesio267 Nie Lut 25 2024, 16:14

    Widzę że coś temat słabo się rozwija więc dokładam kolejną bitwę.
    Ależ urwał, czyli dobre bitwy które się nam przytrafiły. Shot_013
    Ależ urwał, czyli dobre bitwy które się nam przytrafiły. Shot_012

    Link do powtórki:http://wotreplays.eu/site/6726667#fjords-czesio267-fv4201_chieftain_proto
    Hieronim_Berbelek
    Hieronim_Berbelek


    Liczba postów : 71
    Join date : 15/02/2024

    Ależ urwał, czyli dobre bitwy które się nam przytrafiły. Empty Re: Ależ urwał, czyli dobre bitwy które się nam przytrafiły.

    Pisanie by Hieronim_Berbelek Nie Lut 25 2024, 18:32

    To i ja coś wrzucę:
    https://wot-record.com/replay/247330/hieronim_berbelek_just_a_nice_xp_on_the_shptk

    W sumie to taki mały pokaz dlaczego generalnie lubię tryb atak/obrona na randomach.
    Screena nie ma bo nie zrobiłem wtedy, ogólnie to miałem wczoraj lepsze bitwy zarówno pod względem expa jak i dmg'u ale wrzucałem je już gdzie indziej na tym forum.
    Hieronim_Berbelek
    Hieronim_Berbelek


    Liczba postów : 71
    Join date : 15/02/2024

    Ależ urwał, czyli dobre bitwy które się nam przytrafiły. Empty Re: Ależ urwał, czyli dobre bitwy które się nam przytrafiły.

    Pisanie by Hieronim_Berbelek Nie Lut 25 2024, 22:08

    Teraz już bardziej zasadny wpis do tego tematu.
    A mianowicie mój nowy rekord expa który mi pokazuje w statystykach (2225 bazowego na T29 było bez premki to i się nie pokazuje):
    Ależ urwał, czyli dobre bitwy które się nam przytrafiły. Mk7hKMe
    Ależ urwał, czyli dobre bitwy które się nam przytrafiły. LqIZEYs
    http://wotreplays.eu/site/6726876#prokhorovka-hieronim_berbelek-e_25

    Z ciekawostek to mój poprzedni rekord uwieczniony w statach też był na Procho (na Su-100) a bitwa na T29 była na Malinówce (spotkaniówka).
    Także oczywiście więcej Przełęczy, Klasztorów i Ensków poproszę, nie może być takiego krzaczkostania...
    Smile_sceptic
    Czy coś...

    muriceps, SirBushman and woronov uważają, że to dobre!

    hoholk44
    hoholk44


    Liczba postów : 4
    Join date : 15/02/2024

    Ależ urwał, czyli dobre bitwy które się nam przytrafiły. Empty Re: Ależ urwał, czyli dobre bitwy które się nam przytrafiły.

    Pisanie by hoholk44 Pon Lut 26 2024, 08:44

    Elgie napisał:Nie lubię tej mapy CC, więc pojechałem na linię 1 razem z TD. Udało się zrobić niezły wynik + wygrałem sam na 3 przy końcówce

    Srogi wynik.

    Markowałem VK ale nie przypominam sobie żebym miał na nim w jakiejś bitwie 4k dmg.

    Gratki.

    Elgie uważa, że to dobre!

    Hieronim_Berbelek
    Hieronim_Berbelek


    Liczba postów : 71
    Join date : 15/02/2024

    Ależ urwał, czyli dobre bitwy które się nam przytrafiły. Empty Re: Ależ urwał, czyli dobre bitwy które się nam przytrafiły.

    Pisanie by Hieronim_Berbelek Pon Lut 26 2024, 19:24

    @Up
    Dmg tak, ale po expie widać że ten dmg to głównie efekt campu, campu.
    Z drugiej strony na tej mapie dla VK'i taka kampa może być niemal optymalnym rozwiązaniem.
    Paythos
    Paythos


    Liczba postów : 230
    Join date : 26/02/2024
    Age : 53
    Skąd : Pomorze

    Ależ urwał, czyli dobre bitwy które się nam przytrafiły. Empty Re: Ależ urwał, czyli dobre bitwy które się nam przytrafiły.

    Pisanie by Paythos Sro Lut 28 2024, 20:12

    Epicka? Nie... Satysfakcjonująca? YES!
    ://wot-record.com/replay/247704/paythos_typek
    Wkurzył mnie, to pojechałem po niego Smile-tongue
    Skoro nie moge dawać jeszcze linków... to go obciąłem Smile-hiding
    woronov
    woronov


    Liczba postów : 469
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Ależ urwał, czyli dobre bitwy które się nam przytrafiły. Empty Re: Ależ urwał, czyli dobre bitwy które się nam przytrafiły.

    Pisanie by woronov Sro Lut 28 2024, 21:28

    https://wot-record.com/replay/247704/paythos_typek

    proszę bardzo
    Hieronim_Berbelek
    Hieronim_Berbelek


    Liczba postów : 71
    Join date : 15/02/2024

    Ależ urwał, czyli dobre bitwy które się nam przytrafiły. Empty Re: Ależ urwał, czyli dobre bitwy które się nam przytrafiły.

    Pisanie by Hieronim_Berbelek Czw Lut 29 2024, 20:39

    A mi się taka bitewka trafiła na słabiutkiej Skodzie przy zbijaniu gwiazdki:
    Ależ urwał, czyli dobre bitwy które się nam przytrafiły. HHHdhO3
    http://wotreplays.eu/site/6728791#siegfried_line-hieronim_berbelek-koda_t_56
    Atak, na szóstki.

    muriceps, Xard86, woronov and RavR uważają, że to dobre!

    Ziewnik
    Ziewnik


    Liczba postów : 40
    Join date : 13/02/2024

    Ależ urwał, czyli dobre bitwy które się nam przytrafiły. Empty Re: Ależ urwał, czyli dobre bitwy które się nam przytrafiły.

    Pisanie by Ziewnik Pon Mar 04 2024, 18:53

    Nie lubię się chwalić, bo w sumie nie mam czym, ale dzisiaj siadło pierwsze moje 3 MOE Smile-playing Smile_veryhappy na odkopanym Su100, do tego wleciał przy okazji Excalibur.

    Ależ urwał, czyli dobre bitwy które się nam przytrafiły. Shot_111

    czesio267, Xard86, woronov, Elgie, RavR and Artha uważają, że to dobre!

    Hieronim_Berbelek
    Hieronim_Berbelek


    Liczba postów : 71
    Join date : 15/02/2024

    Ależ urwał, czyli dobre bitwy które się nam przytrafiły. Empty Re: Ależ urwał, czyli dobre bitwy które się nam przytrafiły.

    Pisanie by Hieronim_Berbelek Sro Mar 06 2024, 17:56

    Czołgista-Kamper i Duży Kaliber na VK 10.5 vs 8me tiery Smile_glasses:
    Ależ urwał, czyli dobre bitwy które się nam przytrafiły. T6M6iCN
    https://wot-record.com/replay/248346/hieronim_berbelek_tanker_kamper_and_big_caliber_on_vs_105_vs_t8s

    woronov and Elgie uważają, że to dobre!

    woronov
    woronov


    Liczba postów : 469
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Ależ urwał, czyli dobre bitwy które się nam przytrafiły. Empty Re: Ależ urwał, czyli dobre bitwy które się nam przytrafiły.

    Pisanie by woronov Sro Mar 06 2024, 20:37

    Nieźle nastrzelałeś. Gratki
    Hieronim_Berbelek
    Hieronim_Berbelek


    Liczba postów : 71
    Join date : 15/02/2024

    Ależ urwał, czyli dobre bitwy które się nam przytrafiły. Empty Re: Ależ urwał, czyli dobre bitwy które się nam przytrafiły.

    Pisanie by Hieronim_Berbelek Pią Mar 08 2024, 21:03

    I mój dzisiejszy rekord expa na VK 10.5:
    Ależ urwał, czyli dobre bitwy które się nam przytrafiły. IiAwlhR
    http://wotreplays.eu/site/6733066#karelia-hieronim_berbelek-vk_28_01_mit_10_5_cm_l_28
    1935 bazowego, ponad 6k łączonego dmg'u.

    Edit;
    Obrona.

    czesio267, Xard86, woronov and Elgie uważają, że to dobre!

    Artha
    Artha


    Liczba postów : 15
    Join date : 22/02/2024
    Skąd : Warszawa

    Ależ urwał, czyli dobre bitwy które się nam przytrafiły. Empty Re: Ależ urwał, czyli dobre bitwy które się nam przytrafiły.

    Pisanie by Artha Czw Mar 14 2024, 10:52

    Wczoraj siedziałem sobie i tak pykałem. Wpadła M na Progu.

    Ależ urwał, czyli dobre bitwy które się nam przytrafiły. Prog_m15
    Ależ urwał, czyli dobre bitwy które się nam przytrafiły. Prog_m14
    Ależ urwał, czyli dobre bitwy które się nam przytrafiły. Prog_m13

    czesio267, Xard86, Elgie and TankerDomi uważają, że to dobre!


    Sponsored content


    Ależ urwał, czyli dobre bitwy które się nam przytrafiły. Empty Re: Ależ urwał, czyli dobre bitwy które się nam przytrafiły.

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20 2024, 06:35