Wszystko o World Of Tanks

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Niezależne Forum World Of Tanks


4 posters

    ★Churchill III[ HT- 5 tier premium]

    czesio267
    czesio267


    Liczba postów : 136
    Join date : 13/02/2024
    Age : 27
    Skąd : Wiciejów

    ★Churchill III[ HT- 5 tier premium] Empty ★Churchill III[ HT- 5 tier premium]

    Pisanie by czesio267 Czw Lut 15 2024, 19:07

    Churchill 3 to czołg który pamięta początki wota, pamiętam jak ten czołg było ciężko ugryźć, niby się dało ale zanim coś zrobiłeś to kończyłeś albo z mało hp albo jako widz.

    A jak jest teraz? Czołg zestarzał się nawet spoko, niby pancerz już nie ten(czasem coś odbije jeśli wróg strzela w kadłub a nie w wieże) ale za to mamy małą plujkę która ładuje 1.69(z braterstwem stalina, różowym  dopychaczem komunizmu i racjami) oczywiście okupione jest to celnością i peną na zwykłych pociskach.

    Na goldowych pestkach dajemy radę nawiązać równą walkę z japońskim O-I, chyba jedynym czołgiem z którym mogą być problemy to brytyjski  AT 8  ale tego tedeka się w bitwach prawie w ogóle nie widuje.

    Mobilność ma taką sobie, nie ma tragedii ale czasem ciężko nam nadążyć za natarciem i za dejemdzem.

    Czy go polecam? Tak ale jedynie jako zabawkę do odstresowania się tak jak M4 Improved, bo na zarabiaczkę się nie nadaje(niska pena na zwykłych pociskach i często i gęsto trzeba walić z golda) a nawet stwierdzam że czołg jest lepszy niż jego brat KV-220-2 którego Churchill 3 zjada na śniadanie swym dpm i peną na goldzie.

    Z wyposażenia używałem optyki, dosyłacza i wenty oczywiście różowych.
    Ps: Jak ktoś chce go markować to polecam się uzbroić w cierpliwość bo to jest ten czołg z bardziej popularnych i wymagania co do moe są dość wysokie jak na ten tier


    Ostatnio zmieniony przez czesio267 dnia Nie Lut 18 2024, 18:48, w całości zmieniany 1 raz
    Jerzoo108
    Jerzoo108


    Liczba postów : 110
    Join date : 15/02/2024

    ★Churchill III[ HT- 5 tier premium] Empty Re: ★Churchill III[ HT- 5 tier premium]

    Pisanie by Jerzoo108 Pią Lut 16 2024, 15:43

    Ten wynalazek jest świetny do farmienia expa dla załogantów, albo dla misji dziennych.
    Nie wiem jak bardzo Wania z Igorem byli pijani, gdy przestawiali tę wajchę, ale można na nim robić kosmiczne wyniki jeśli idzie o ekspa.
    Pancerniak666
    Pancerniak666


    Liczba postów : 193
    Join date : 18/02/2024

    ★Churchill III[ HT- 5 tier premium] Empty Re: ★Churchill III[ HT- 5 tier premium]

    Pisanie by Pancerniak666 Pią Lut 23 2024, 11:56

    Mój jedyny Kołobanow z poprzedniego konta był zrobiony na tym czołgu ciężkim. Nawet zachował mi się screen z tego:

    ★Churchill III[ HT- 5 tier premium] Fa1c0535f504e

    Z tego co pamiętam to na początku bitwy, ledwo z kapa zjechałem i starłem się z sojusznikiem, zrobiłem się niebieski -1 i międzyczasie drużyna została rozgromiona, i tak jeden po drugim przeciwnicy im przyjeżdżali do bazy, łącznie z artą na koniec Razz
    woronov
    woronov


    Liczba postów : 469
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    ★Churchill III[ HT- 5 tier premium] Empty Re: ★Churchill III[ HT- 5 tier premium]

    Pisanie by woronov Pią Lut 23 2024, 19:21

    Jerzoo108 napisał:Ten wynalazek jest świetny do farmienia expa dla załogantów, albo dla misji dziennych.
    Nie wiem jak bardzo Wania z Igorem byli pijani, gdy przestawiali tę wajchę, ale można na nim robić kosmiczne wyniki jeśli idzie o ekspa.

    On ma chyba jakiś bonus o expa.
    Ktoś wie jaki dokładnie?

    Sponsored content


    ★Churchill III[ HT- 5 tier premium] Empty Re: ★Churchill III[ HT- 5 tier premium]

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20 2024, 06:15