Wszystko o World Of Tanks

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Niezależne Forum World Of Tanks


+6
SirBushman
TankerDomi
MaGisTeer
muriceps
Aeternus55
Elgie
10 posters

    Forum zostało zamknięte.

    avatar
    Elgie


    Liczba postów : 66
    Join date : 16/02/2024

    Forum zostało zamknięte. Empty Forum zostało zamknięte.

    Pisanie by Elgie Wto Lut 20 2024, 09:13

    Nie umiem uwierzyć w punktualność WG. Jak sklep za żetony miał startować o 10:00 to dali po 12:00, a jak forum mieli zamknąć o 10:00 to zamknęli o 9:00.

    @SirBushman zrobił konkurs na ostatni post, siedziałem i pilnowałem 10:00, a tu mnie WG zaskoczyło i nie wygrałem Forum zostało zamknięte. 1f62a

    Umarł król, niech żyje król

    SirBushman uważa, że to dobre!

    avatar
    Elgie


    Liczba postów : 66
    Join date : 16/02/2024

    Forum zostało zamknięte. Empty Re: Forum zostało zamknięte.

    Pisanie by Elgie Wto Lut 20 2024, 09:22

    Już wiem co się stało. Ukryli wiadomość, że zamykają o 9:00 i zostawili 10:00. Specjalnie, czy fuszerka? Nagrałem w bardzo zwolnionym tempie film jak wchodzę na stronę z informacją, że zamykają o 10:00 i na ułamek sekundy jest najpierw godzina 9:00.

    https://jumpshare[kropka]com/s/6aOuY9nnkK0C9JKeqXDe
    zamienić [kropka] na .
    Aeternus55
    Aeternus55
    Admin


    Liczba postów : 167
    Join date : 10/02/2024
    Age : 65
    Skąd : Sandomierz

    Forum zostało zamknięte. Empty Re: Forum zostało zamknięte.

    Pisanie by Aeternus55 Wto Lut 20 2024, 09:25

    Tak  i Sir Buschman zgasił światło  Forum zostało zamknięte. 1f60b  Forum zostało zamknięte. 1f602  Forum zostało zamknięte. 1f602  Forum zostało zamknięte. 1f602  Forum zostało zamknięte. 1f60e

    SirBushman and Elgie uważają, że to dobre!

    avatar
    muriceps


    Liczba postów : 22
    Join date : 13/02/2024

    Forum zostało zamknięte. Empty Re: Forum zostało zamknięte.

    Pisanie by muriceps Wto Lut 20 2024, 10:19

    Bo nie wiem, czy oni nie liczą czasu według czasu moskiewskiego...
    MaGisTeer
    MaGisTeer


    Liczba postów : 6
    Join date : 20/02/2024
    Skąd : Wyganiec z oficjalnego forum WOT

    Forum zostało zamknięte. Empty Re: Forum zostało zamknięte.

    Pisanie by MaGisTeer Wto Lut 20 2024, 10:36

    No i pierdykneło.
    avatar
    Elgie


    Liczba postów : 66
    Join date : 16/02/2024

    Forum zostało zamknięte. Empty Re: Forum zostało zamknięte.

    Pisanie by Elgie Wto Lut 20 2024, 11:12

    Tylko czy czas UTC czy CET to i tak się nie zgadzało z godziną, o której zamknęli Very Happy może faktycznie mają swój zegar.

    W "PODYSKUTUJ" pod wiadomościami na stronie mają teraz przekierowanie do DC. Denerwuje mnie to, wcześniej na forum można było wejść w każdej chwili, a zalogować się musiałem dopiero, żeby ewentualnie coś napisać. A tutaj muszę od razu być zalogowany na DC, bo inaczej nawet nie poczytam. Forum głównie w pracy przeglądałem i nie jestem pewny, czy chcę się jeszcze na DC logować. Ehh, te problemy
    avatar
    Elgie


    Liczba postów : 66
    Join date : 16/02/2024

    Forum zostało zamknięte. Empty Re: Forum zostało zamknięte.

    Pisanie by Elgie Wto Lut 20 2024, 12:15

    "Tis a sad day both as a player and as a moderator.

    The forum has been a fun place and a place of knowledge and interest.

    While the game is still here and is still enjoyable, there is a kind of emptiness.

    The forum was a add-on to the game.

    It had it's faults, mainly due to some of the people who used it and abused it, but it was useful.

    It served a purpose, and I still believe that purpose exists.

    However, the time has come, the powers that be have decided, and we cannot but mourn it's passing.



    Farewell Forum, farewell all who took part.



    It was fun while it lasted. "

    To post moderatora z działu Angielskiego.
    U nas moderatorzy bronili tych głupich decyzji i wyśmiewali graczy, a tam moderator napisał coś takiego. Szacunek

    RavR uważa, że to dobre!

    TankerDomi
    TankerDomi


    Liczba postów : 46
    Join date : 16/02/2024

    Forum zostało zamknięte. Empty Re: Forum zostało zamknięte.

    Pisanie by TankerDomi Wto Lut 20 2024, 12:29

    Gdzie moje 500 golda Forum zostało zamknięte. 1f60b
    SirBushman
    SirBushman
    Admin


    Liczba postów : 87
    Join date : 14/02/2024
    Skąd : ROTTN

    Forum zostało zamknięte. Empty Re: Forum zostało zamknięte.

    Pisanie by SirBushman Wto Lut 20 2024, 12:35

    TankerDomi napisał:Gdzie moje 500 golda  Forum zostało zamknięte. 1f60b
    Wypłaciłem sam sobie bo to ja napisałem ostatni post z linkiem do nowego Forum Wink
    https://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/805993-czy-zamierzasz-przechodzic-na-discorda-po-zamknieciu-forum/page__view__findpost__p__19487552

    TankerDomi and RavR uważają, że to dobre!

    avatar
    Driver Wentura
    Gość


    Forum zostało zamknięte. Empty Re: Forum zostało zamknięte.

    Pisanie by Driver Wentura Wto Lut 20 2024, 12:40

    Dzień dobry. Tylko po polsku? Czy będą jeszcze jakieś odcinki? Dla innych języków.
    SirBushman
    SirBushman
    Admin


    Liczba postów : 87
    Join date : 14/02/2024
    Skąd : ROTTN

    Forum zostało zamknięte. Empty Re: Forum zostało zamknięte.

    Pisanie by SirBushman Wto Lut 20 2024, 12:41

    Gdyby było zainteresowanie to czemu nie.
    Если был интерес, почему бы и нет?
    avatar
    Driver Wentura
    Gość


    Forum zostało zamknięte. Empty Re: Forum zostało zamknięte.

    Pisanie by Driver Wentura Wto Lut 20 2024, 12:55

    Próbuję rozmawiać z tymi, których znam, są wśród nas tacy, którzy mogą, prawdopodobnie mogą, umożliwić rejestrację poprzez Wargaming.net ID. Nie mogę teraz powiedzieć, że jest to wykonalne i możliwe. Dobrym początkiem byłaby osobna sekcja na forum poświęcona innemu językowi.

    Я пытаюсь поговорить с теми кого знаю, среди нас есть те, кто может, наверное может, сделать так, чтобы можно было получить регистрацию через Wargaming.net ID Я не могу сейчас утверждать, что это выполнимо или возможно. А хорошим началом был бы еще один раздел на форумах для другого языка.
    SirBushman
    SirBushman
    Admin


    Liczba postów : 87
    Join date : 14/02/2024
    Skąd : ROTTN

    Forum zostało zamknięte. Empty Re: Forum zostało zamknięte.

    Pisanie by SirBushman Wto Lut 20 2024, 12:57

    Niestety to Forum nie umożliwia wykorzystania WARGAMING_ID do logowania.

    К сожалению, этот форум не позволяет использовать WARGAMING_ID для входа в систему.
    avatar
    Peter_Wolf


    Liczba postów : 9
    Join date : 14/02/2024

    Forum zostało zamknięte. Empty Re: Forum zostało zamknięte.

    Pisanie by Peter_Wolf Wto Lut 20 2024, 14:55

    Elgie napisał:"

    U nas moderatorzy bronili tych głupich decyzji i wyśmiewali graczy, a tam moderator napisał coś takiego. Szacunek

    Nie chciałbym zaczynać pobytu na forum od jakichś niesnasek (przyjdzie czas), ale całkowicie nie rozumiem po co napisałeś ten komentarz w takiej formie. Mogę się wypowiadać za siebie, ale żaden moderator (z naszej sekcji) nigdy nie popierał decyzji WG o likwidacji forum i większości innych decyzji też a tym bardziej nie wyśmiewał nikogo z tego powodu. Jeżeli uważasz inaczej, to masz dostęp do starego forum i na potwierdzenie swoich słów wklej tutaj chociaż jeden cytat, gdzie komentowałem decyzje WG lub wyśmiewałem graczy. Jeżeli natomiast nie potrafisz tego zrobić, to proponuję kolejnym razem pomyśleć trochę przez pisaniem i skupić się na faktach.
    SirBushman
    SirBushman
    Admin


    Liczba postów : 87
    Join date : 14/02/2024
    Skąd : ROTTN

    Forum zostało zamknięte. Empty Re: Forum zostało zamknięte.

    Pisanie by SirBushman Wto Lut 20 2024, 15:51

    Peter_Wolf napisał:
    Elgie napisał:"

    U nas moderatorzy bronili tych głupich decyzji i wyśmiewali graczy, a tam moderator napisał coś takiego. Szacunek

    Nie chciałbym zaczynać pobytu na forum od jakichś niesnasek (przyjdzie czas), ale całkowicie nie rozumiem po co napisałeś ten komentarz w takiej formie. Mogę się wypowiadać za siebie, ale żaden moderator (z naszej sekcji) nigdy nie popierał decyzji WG o likwidacji forum i większości innych decyzji też a tym bardziej nie wyśmiewał nikogo z tego powodu. Jeżeli uważasz inaczej, to masz dostęp do starego forum i na potwierdzenie swoich słów wklej tutaj chociaż jeden cytat, gdzie komentowałem decyzje WG lub wyśmiewałem graczy. Jeżeli natomiast nie potrafisz tego zrobić, to proponuję kolejnym razem pomyśleć trochę przez pisaniem i skupić się na faktach.
    Angielska część Forum.
    woronov
    woronov


    Liczba postów : 469
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Forum zostało zamknięte. Empty Re: Forum zostało zamknięte.

    Pisanie by woronov Wto Lut 20 2024, 21:26

    Przemyślana zagrywka. Stan konta zachowany Smile-tongue

    Forum zostało zamknięte. 9cf2072e-fae6-5232-81a9-7e9183c3572a_w_830
    Aeternus55
    Aeternus55
    Admin


    Liczba postów : 167
    Join date : 10/02/2024
    Age : 65
    Skąd : Sandomierz

    Forum zostało zamknięte. Empty Re: Forum zostało zamknięte.

    Pisanie by Aeternus55 Wto Lut 20 2024, 22:23

    Co  zauważyłem prywatnie  można wiadomości do  graczy wysyłac   Smile_glasses

    SirBushman uważa, że to dobre!

    avatar
    Elgie


    Liczba postów : 66
    Join date : 16/02/2024

    Forum zostało zamknięte. Empty Re: Forum zostało zamknięte.

    Pisanie by Elgie Sro Lut 21 2024, 08:02

    Peter_Wolf napisał:
    Elgie napisał:"

    U nas moderatorzy bronili tych głupich decyzji i wyśmiewali graczy, a tam moderator napisał coś takiego. Szacunek

    Nie chciałbym zaczynać pobytu na forum od jakichś niesnasek (przyjdzie czas), ale całkowicie nie rozumiem po co napisałeś ten komentarz w takiej formie. Mogę się wypowiadać za siebie, ale żaden moderator (z naszej sekcji) nigdy nie popierał decyzji WG o likwidacji forum i większości innych decyzji też a tym bardziej nie wyśmiewał nikogo z tego powodu. Jeżeli uważasz inaczej, to masz dostęp do starego forum i na potwierdzenie swoich słów wklej tutaj chociaż jeden cytat, gdzie komentowałem decyzje WG lub wyśmiewałem graczy. Jeżeli natomiast nie potrafisz tego zrobić, to proponuję kolejnym razem pomyśleć trochę przez pisaniem i skupić się na faktach.


    Za dużo czasu straciłem na szukanie tego, bo nie mogłem sobie przypomnieć gdzie to jest, a pamiętałem tylko szczątki tej rozmowy.

    Popierać decyzje WG, a bronić ich decyzji to dwie różne sprawy, zwłaszcza, że "nie popieraliście" ich po cichu, a na forum nic takiego nie widziałem. Czytałeś post moderatora z angielskiego forum, który skomentowałeś, czy tylko moje zdanie? Nie widzisz różnicy? Poniżej wklejam to wyśmiewanie. Ogólnie mi to lata, bo komentarz był świetny, trafiony i się z nim zgadzam. Jednak od osoby "na górze" takie coś to było wyśmiewanie.

    Pytasz o cytat gdzie komentowałeś decyzję WG, czegoś takiego nie pamiętam i nie chce mi się szukać, bo możliwe, że nie było. I właśnie brak negatywnej opinii oznacza, że się z tym zgadzałeś. Na starym forum wszystkie uwagi odnośnie zamknięcia forum kończyły się na słowach w stylu "Jest czas aby zapisać ważne informacje z postów.".

    To może inaczej, pokaż mi gdzie napisałeś podobną wiadomość jak ten moderator z Angielskiego działu. Żeby było widać dokładnie, że nasza Polska sekcja również nie popierała decyzji o likwidowaniu forum.

    Wyjęte z kontekstu, ale na upartego wrzucę jako popieranie decyzji WG Very Happy
    "Teraz dobra wiadomość: jutro ostatni dzień działania forum."

    Forum zostało zamknięte. Obraz11

    PS. Mój post może być chaotycznie napisany, bo w trakcie dodawałem tekst w różne miejsca, a że straciłem już za dużo czasu to nie będę tego od nowa sensownie poprawiał.
    Aeternus55
    Aeternus55
    Admin


    Liczba postów : 167
    Join date : 10/02/2024
    Age : 65
    Skąd : Sandomierz

    Forum zostało zamknięte. Empty Re: Forum zostało zamknięte.

    Pisanie by Aeternus55 Sro Lut 21 2024, 08:09

    Mnie to się  wydaje że  w odpowiedzi  Petera  na  tym  screenie  jest po prostu zwyczajny sarkazm  Smile_glasses
    avatar
    Elgie


    Liczba postów : 66
    Join date : 16/02/2024

    Forum zostało zamknięte. Empty Re: Forum zostało zamknięte.

    Pisanie by Elgie Sro Lut 21 2024, 08:13

    Aeternus55 napisał:Mnie to się  wydaje że  w odpowiedzi  Petera  na  tym  screenie  jest po prostu zwyczajny sarkazm  Smile_glasses

    Oczywiście, że tak. Ale napisany w ten sposób to wyśmiewanie tego "gracza". A tylko o to chodziło

    Sponsored content


    Forum zostało zamknięte. Empty Re: Forum zostało zamknięte.

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20 2024, 11:58