Wszystko o World Of Tanks

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Niezależne Forum World Of Tanks


5 posters

    Dropy Twitch i Amazon Prime Gaming

    avatar
    Elgie


    Liczba postów : 66
    Join date : 16/02/2024

    Dropy Twitch i Amazon Prime Gaming Empty Dropy Twitch i Amazon Prime Gaming

    Pisanie by Elgie Wto Lut 20 2024, 13:15

    Witajcie. Postanowiłem przypomnieć o możliwościach zdobycia (prawie) darmowych nagród z "Dropy Twitch" i "Amazon Prime Gaming".

    Dropy Twitch są darmowe, wystarczy podpiąć konto Wargaming do Twitcha i zbierać żetony lub inne nagrody aktualnie dostępne (za oglądanie streamów), co około 2 miesiące jest do odebrania nagroda (czołgi / style / konta premium / inne dodatki)


    Korzystanie z Prime jest płatne, kosztuje około 50zł (na cały rok, więc tanio). Co miesiąc (czasem częściej) są do odebrania w WOT fajne pakiety. Członek załogi / styl, sporo misji 5x (łącznie koło 20 / miesięcznie), konto premium i najważniejsze NAKLEJKI. Do tego jest możliwość wypożyczenia czołgu premium VII-VIII na 10-14 dni, więc jak ktoś nie ma premek to bardzo fajna opcja, ewentualnie do przetestowania przed zakupem. Poza nagrodami w WOT są inne zalety Prime, ale to wszystko jest już wypisane na stronie Amazona. Dodatkowo jest okres próbny z którym można otrzymać 2 pakiety do WOTA (jeśli się to weźmie na przełomie pakietów, np. teraz do odebrania byłby SNATCH i to co nowego dadzą dziś, następna taka okazja za około miesiąc)

    Linki do informacji na stronie WOT wrzucę za kilka dni - teraz nie mam uprawnień.
    W razie pytań postaram się pomóc z ustawieniem tego, a jak macie jeszcze jakieś podobne porady, które nie każdy zna to się podzielcie Smile

    SirBushman uważa, że to dobre!

    Wapniak57
    Wapniak57


    Liczba postów : 55
    Join date : 14/02/2024

    Dropy Twitch i Amazon Prime Gaming Empty Re: Dropy Twitch i Amazon Prime Gaming

    Pisanie by Wapniak57 Wto Lut 20 2024, 19:44

    Jest od dziś mały pakiecik o nazwie Arrakis do odbioru w Prime Gaming. Nic tam szczególnego nie ma, naklejki, styl 2D, dzień konta premium, jakieś czołgi do wypożyczenia i 50 puktów do aktualnej przepustki bitewnej

    TankerDomi uważa, że to dobre!

    woronov
    woronov


    Liczba postów : 469
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Dropy Twitch i Amazon Prime Gaming Empty Re: Dropy Twitch i Amazon Prime Gaming

    Pisanie by woronov Wto Lut 20 2024, 21:13

    Xard86
    Xard86


    Liczba postów : 152
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Ożarów Mazowiecki

    Dropy Twitch i Amazon Prime Gaming Empty Re: Dropy Twitch i Amazon Prime Gaming

    Pisanie by Xard86 Sro Lut 21 2024, 09:27

    Elgie napisał:. Poza nagrodami w WOT są inne zalety Prime, ale to wszystko jest już wypisane na stronie Amazona.

    Sam badziew do WoTa nie jest wart tych 50zł na rok Wink Ale w ramach tej subskrypcji jest jeszcze badziew do innych gier! I same gry ( też badziew w większości ) Smile

    To co jest jeszcze warte uwagi to za te 49zł w Amazon Prime obok pakietów do gier dostajemy:
    - serwis VOD Amazona który ma sporo filmów i seriali ( ot choćby bardzo przyjemny "Reacher" )
    - darmowe dostawy z Amazona i dostęp do jakiś promocji ( coś jak Allegro Smart )
    - możliwość dania co miesiąc suba na Twitchu swojej ulubionej kreaturze kontentu.

    Z tym ostatnim punktem jest o tyle ciekawa sprawa że w Polsce Prime kosztuje 49zł na rok, a za jednego suba z Prime'a streamer dostaje jakieś 8zł - 8 zł x 12 miesięcy = 96zł. Także mają łeb do interesów Wink Ale nie będzie to trwać wiecznie - cena Prime'a jest dosyć ściśle powiązana z tym jak sam Amazon radzi sobie na danym rynku i jak chce przyciągnąć klientów. Np. w USA roczny pakiet to 139 dolarów, w Niemczech w których Amazon stoi bardzo mocno jest 89€, we Francji gdzie jest mocny, ale podgryzany przez inne platformy 69€. W Polsce Amazon sobie radzi... hmmm... słabo więc albo promocja będzie trwać w nieskończoność, albo sobie darują dopłacanie i zwiększą do poziomu jak np. we Włoszech i Holandii ( 49€ )

    avatar
    Elgie


    Liczba postów : 66
    Join date : 16/02/2024

    Dropy Twitch i Amazon Prime Gaming Empty Re: Dropy Twitch i Amazon Prime Gaming

    Pisanie by Elgie Sro Lut 21 2024, 09:42

    Xard86 napisał:
    Elgie napisał:. Poza nagrodami w WOT są inne zalety Prime, ale to wszystko jest już wypisane na stronie Amazona.

    Sam badziew do WoTa nie jest wart tych 50zł na rok Wink Ale w ramach tej subskrypcji jest jeszcze badziew do innych gier! I same gry ( też badziew w większości ) Smile



    Hmm, 4zł miesięcznie za same misje 5x to dla mnie dobry biznes, bo drzewka badam 🤪
    Członek załogi też spoko, styli mi się już gruba ilość nazbierała to straciły dla mnie na wartości, ale jak wróciłem do gry w tamtym roku to się z każdego stylu cieszyłem.
    W rok czołgów premium nazbierało mi się tyle, że te wypożyczenia też są mi już obojętne, ale dla kogoś z uboższym garażem funkcja jak znalazł 🤣
    Za same misje wpada dodatkowo 10x dużych gaśnic, apteczek i naprawek - 300/600 k. Jak dla mnie, o ile ktoś ten rok będzie grał to 49zł jest bardzo spoko ceną 🤪

    I serial "The Boys" na amazonie, nie spodziewałem się takiego odkrycia. Topka seriali jak dla mnie
    Xard86
    Xard86


    Liczba postów : 152
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Ożarów Mazowiecki

    Dropy Twitch i Amazon Prime Gaming Empty Re: Dropy Twitch i Amazon Prime Gaming

    Pisanie by Xard86 Sro Lut 21 2024, 10:16

    Elgie napisał:Hmm, 4zł miesięcznie za same misje 5x to dla mnie dobry biznes, bo drzewka badam 🤪
    Członek załogi też spoko, styli mi się już gruba ilość nazbierała to straciły dla mnie na wartości, ale jak wróciłem do gry w tamtym roku to się z każdego stylu cieszyłem.
    W rok czołgów premium nazbierało mi się tyle, że te wypożyczenia też są mi już obojętne, ale dla kogoś z uboższym garażem funkcja jak znalazł 🤣
    Za same misje wpada dodatkowo 10x dużych gaśnic, apteczek i naprawek - 300/600 k. Jak dla mnie, o ile ktoś ten rok będzie grał to 49zł jest bardzo spoko ceną 🤪

    I serial "The Boys" na amazonie, nie spodziewałem się takiego odkrycia. Topka seriali jak dla mnie

    Ok, racja - z mojej perspektywy gdy wszystko praktycznie mam to te rzeczy nie są wiele warte ( misje 5x nadal byłby cenne gdyby można było je włączać i wyłączać pod swoje potrzeby, a tak to... fajnie ale wolę grać tym na co akurat mam ochotę a nie szukać co to grindować gdy mi się nie chce ). Sam pakiet jest wartościowy jako całość - dodatki do gier, vod, dostawy, suby - pewnie jak zrobiliby te 199zł to nadal warto by mi było to opłacić.

    A tak - The Boys - też fajny, oczywiście pierwszy sezon najlepszy ale dalej też jakoś leci.[/quote]

    Elgie uważa, że to dobre!

    wojtek_pl1
    wojtek_pl1


    Liczba postów : 52
    Join date : 18/02/2024

    Dropy Twitch i Amazon Prime Gaming Empty Re: Dropy Twitch i Amazon Prime Gaming

    Pisanie by wojtek_pl1 Sro Lut 21 2024, 11:05

    50 zł na rok to śmiesznie niska cena. Nie ma co wybrzydzać.
    Przypominam - to na cały ROK.

    Jakieś netflixy i inne takie kosztują 50 zł miesięcznie...

    Aeternus55 and plzNO uważają, że to dobre!

    avatar
    Elgie


    Liczba postów : 66
    Join date : 16/02/2024

    Dropy Twitch i Amazon Prime Gaming Empty Re: Dropy Twitch i Amazon Prime Gaming

    Pisanie by Elgie Sro Kwi 17 2024, 08:43

    https://thearmoredpatrol.com/2024/04/14/wot-express-prime-gaming-partnership-ending/

    Niestety, ale wychodzi na to, że to koniec darmowych dodatków z Amazon Prime.
    woronov
    woronov


    Liczba postów : 469
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Dropy Twitch i Amazon Prime Gaming Empty Re: Dropy Twitch i Amazon Prime Gaming

    Pisanie by woronov Sro Kwi 17 2024, 20:46

    https://www.theverge.com/2023/11/13/23959224/amazon-gaming-layoffs-crown-content-channel

    Wygląda na to, że Amazon postanowił zaoszczędzić i przyciąć koszty redukując zatrudnienie i benefity. Podobno jakiś czas temu wprowadzili też reklamy w filmach na platformie.
    Xard86
    Xard86


    Liczba postów : 152
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Ożarów Mazowiecki

    Dropy Twitch i Amazon Prime Gaming Empty Re: Dropy Twitch i Amazon Prime Gaming

    Pisanie by Xard86 Czw Kwi 18 2024, 08:14

    Z rok czy dwa lata temu też przez pewien czas nie było łupów z Prime'a - pewnie kończy się umowa i negocjują nową.

    Sponsored content


    Dropy Twitch i Amazon Prime Gaming Empty Re: Dropy Twitch i Amazon Prime Gaming

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20 2024, 11:59