Wszystko o World Of Tanks

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Niezależne Forum World Of Tanks


+21
Arktez
Hieronim_Berbelek
woronov
Il__Pistolero
Wapniak57
Aeternus55
smorker83
SirBushman
MaGisTeer
MaciekRS1
TankerDomi
Artha
wojtek_pl1
TaihoSan
Xard86
Jerzoo108
Rozkoszniaczek
Ziewnik
Glint
Prez0
czesio267
25 posters

    Warsztat 2024

    czesio267
    czesio267


    Liczba postów : 136
    Join date : 13/02/2024
    Age : 27
    Skąd : Wiciejów

    Warsztat 2024 - Page 4 Empty Warsztat 2024

    Pisanie by czesio267 Sro Lut 21 2024, 14:02

    First topic message reminder :

    Od 22 do 26 lutego Warsztat będzie prezentował nowy czołg X poziomu! Radziecki Object 452K to jeden z najbardziej mobilnych szturmowych czołgów ciężkich. Bądź gotów do składania tego czołgu eksperymentalnego o groźnym wyglądzie i wciągającej rozgrywce. Object 452K to brawler łączący w sobie role czołgu szturmowego i przełamującego czołgu ciężkiego. Dołącz do wyścigu po najlepiej wyglądające numery dla wytrzymałego czołgu Object 452K!
    https://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/assembly-shop-4-2024/

    Ehh myślałem że jakiś brytol będzie a nie znowu rusek Smile_sad
    Wapniak57
    Wapniak57


    Liczba postów : 55
    Join date : 14/02/2024

    Warsztat 2024 - Page 4 Empty Re: Warsztat 2024

    Pisanie by Wapniak57 Sob Lut 24 2024, 01:02

    Już niedługo bo nerf nadchodzi :-)
    Ziewnik
    Ziewnik


    Liczba postów : 40
    Join date : 13/02/2024

    Warsztat 2024 - Page 4 Empty Re: Warsztat 2024

    Pisanie by Ziewnik Sob Lut 24 2024, 08:05

    Dajo jeszcze?
    MaGisTeer
    MaGisTeer


    Liczba postów : 6
    Join date : 20/02/2024
    Skąd : Wyganiec z oficjalnego forum WOT

    Warsztat 2024 - Page 4 Empty Re: Warsztat 2024

    Pisanie by MaGisTeer Sob Lut 24 2024, 10:44

    King__of__war napisał:Za darmo hehe.
    Nie wydaję już kasy na WoT. A jak wydawałem to niewiele. W związku z tym nie przepalam i nie przepalałem nigdy złota na wolne, bo wg mnie to bez sensu i się  nie opłaca. Więc nie mając za wiele zasobów, w aukcjach nie uczestniczę. Po czasie, jedynym dobrym pojazdem z aukcji okazał się tylko KPZ, i w sumie tylko trochę żałuję, że go nie kupiłem. Ale znając WG pewnie nieraz go jeszcze udostępnią. 

    Wszystkim nabywcom gratuluję. Super Koń wbija się  w niego ze zwykłej amunicji prawie wszędzie 🤪.

    60TP tez nie ma z nim problemu. Było nawet na odwrót, te przypadki co ze mną sie wymienialy ogniem musiały się przełączać na HE by coś zrobić. Wiec sumie git, taki zwykły tankuś. Niech sobie ludzie nim jeżdżą z błogosławieństwem Wargamingu.
    avatar
    Knight_in_fire


    Liczba postów : 58
    Join date : 19/02/2024

    Warsztat 2024 - Page 4 Empty Re: Warsztat 2024

    Pisanie by Knight_in_fire Sob Lut 24 2024, 15:04

    Łatwiej jest dobić do tych 15k obli i kupić jedną z dziesiątek o całkiem dobrej jakości w sklepie.
    woronov
    woronov


    Liczba postów : 469
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Warsztat 2024 - Page 4 Empty Re: Warsztat 2024

    Pisanie by woronov Sob Lut 24 2024, 21:22

    Kilka słów na podsumowanie warsztatu.
    Streszczając. WG robi nas w ... jajo, a my i tak im płacimy.
    hmm Smile-angry


    We need to talk about the Object 452K assembly shop

    czesio267
    czesio267


    Liczba postów : 136
    Join date : 13/02/2024
    Age : 27
    Skąd : Wiciejów

    Warsztat 2024 - Page 4 Empty Re: Warsztat 2024

    Pisanie by czesio267 Sob Lut 24 2024, 22:36

    woronov napisał:Kilka słów na podsumowanie warsztatu.
    Streszczając. WG robi nas w ... jajo, a my i tak im płacimy.
    hmm Smile-angry


    We need to talk about the Object 452K assembly shop


    Ale w jakie jajo? Pancerz i staty czołgu były znane przed warsztatem więc nie wiem o co teraz kaman?. Co chodzi o to że znowu wielu słabych graczy oczekiwało łope czołgu a go nie dostali?

    wojtek_pl1 uważa, że to dobre!

    woronov
    woronov


    Liczba postów : 469
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Warsztat 2024 - Page 4 Empty Re: Warsztat 2024

    Pisanie by woronov Sob Lut 24 2024, 22:50

    Jemu bardziej chodzi o to, że dostajesz przeciętny czołg, kolejny HT, kolejny ruski, za dość dużo zasobów. I w jego mniemaniu to jest nie warte ceny. Wolałby coś, co wprowadzałoby do gry więcej różnorodności. Inna nacja, inna klasa pojazdu. Ale i tak kupił, bo chce i bo to jego robota.
    A WG się po prostu nie stara i jedzie jak jest najłatwiej i najbardziej korzystnie finansowo dla nich.
    Moim zdaniem dają taki czołg bo ludzie, taki właśnie chcą, tj. większość graczy.

    wojtek_pl1 uważa, że to dobre!

    Hieronim_Berbelek
    Hieronim_Berbelek


    Liczba postów : 71
    Join date : 15/02/2024

    Warsztat 2024 - Page 4 Empty Re: Warsztat 2024

    Pisanie by Hieronim_Berbelek Sob Lut 24 2024, 23:06

    Ja tam kupiłem wyłącznie dlatego że mam wszystkie schematy złożone i free expa który mi się w zasadzie tylko kumulował, przed warsztatem miałem chyba mocno ponad 800k.
    Jakby dali odpowiednik Typa 5 to nawet tego bym nie wydał ale na przeciętnego HT którego raczej nie będzie się dało zdobyć później wydałem.


    Ostatnio zmieniony przez Hieronim_Berbelek dnia Nie Lut 25 2024, 14:12, w całości zmieniany 1 raz

    SirBushman and MaciekRS1 uważają, że to dobre!

    TaihoSan
    TaihoSan


    Liczba postów : 122
    Join date : 10/02/2024

    Warsztat 2024 - Page 4 Empty Re: Warsztat 2024

    Pisanie by TaihoSan Sob Lut 24 2024, 23:12

    Cwaniak QB pieprzy aby pieprzyć bo to zwiększa mu oglądalność. Jak wprowadzą miotacze ognia i szturmowe kwadraty to też będzie narzekał na to i owo.
    Artha
    Artha


    Liczba postów : 15
    Join date : 22/02/2024
    Skąd : Warszawa

    Warsztat 2024 - Page 4 Empty Re: Warsztat 2024

    Pisanie by Artha Nie Lut 25 2024, 07:23

    Nie rozumiem płaczu ludzi którzy mówią, że czołg jest za drogi w stosunku do tego co WG daje.
    Każdy sam decyduje sam czy chce wydać zasoby i czy akceptuje stosunek jakości do ceny.
    Z drugiej strony, na co mają wydawać ludzie zasoby jak już wszystko lub to co chcieli mają? Zbierać dla samego zbierania?

    rogaty uważa, że to dobre!

    rogaty
    rogaty


    Liczba postów : 56
    Join date : 25/02/2024

    Warsztat 2024 - Page 4 Empty Re: Warsztat 2024

    Pisanie by rogaty Nie Lut 25 2024, 10:38

    Ktoś na YT słusznie zauważył, że ta oferta jest skierowana do tych co mają już wszystko i nie mają na co wydać zasobów.
    Jeżeli ktoś nie ma za co kupić i w tym celu wydaje realną gotówkę - to jego decyzja.
    Wtedy faktycznie jest drogo..

    Hieronim_Berbelek uważa, że to dobre!

    avatar
    muriceps


    Liczba postów : 22
    Join date : 13/02/2024

    Warsztat 2024 - Page 4 Empty Re: Warsztat 2024

    Pisanie by muriceps Nie Lut 25 2024, 12:32

    Nabyłem toto. Miałem nie, ale pomyślałem co mi tam. Wyprztykałem się z zasobów. Czołg niezły, działo super, pancerz taki se.

    Il__Pistolero uważa, że to dobre!

    Xard86
    Xard86


    Liczba postów : 152
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Ożarów Mazowiecki

    Warsztat 2024 - Page 4 Empty Re: Warsztat 2024

    Pisanie by Xard86 Nie Lut 25 2024, 12:59

    TaihoSan napisał:Cwaniak QB pieprzy aby pieprzyć bo to zwiększa mu oglądalność. Jak wprowadzą miotacze ognia i szturmowe kwadraty to też będzie narzekał na to i owo.

    Dokładnie. Jakby nie te całe warsztaty, karawany, paczki świąteczne to generowałby z połowę mniej oglądalności.

    I jeszcze to gadanie, że czołg kosztuje 100$... pewnie jest paru narwańców którzy faktycznie kupili go za kasę i to za golda, a nie z konwersją do free xp, ale to pojedyncze przypadki. Większość graczy co najwyżej dokupiło trochę zasobów jak im zbrakło. Tak samo nie na miejscu są sugestie między wierszami że to "nasza" wina bo tak szybko się sprzedaje i WG nie musi się nawet starać... Jedyne z czym się można zgodzić że kolejny ruski HT jest zwyczajnie nudną ofertą.

    czesio267, Hieronim_Berbelek, woronov, MaciekRS1 and rogaty uważają, że to dobre!

    Glint
    Glint


    Liczba postów : 16
    Join date : 15/02/2024

    Warsztat 2024 - Page 4 Empty Re: Warsztat 2024

    Pisanie by Glint Nie Lut 25 2024, 14:14

    @Xard
    Dokładnie. Jakby nie te całe warsztaty, karawany, paczki świąteczne to generowałby z połowę mniej oglądalności.

    I jeszcze to gadanie, że czołg kosztuje 100$... pewnie jest paru narwańców którzy faktycznie kupili go za kasę i to za golda, a nie z konwersją do free xp, ale to pojedyncze przypadki. Większość graczy co najwyżej dokupiło trochę zasobów jak im zbrakło. Tak samo nie na miejscu są sugestie między wierszami że to "nasza" wina bo tak szybko się sprzedaje i WG nie musi się nawet starać... Jedyne z czym się można zgodzić że kolejny ruski HT jest zwyczajnie nudną ofertą.


    A ja absolutnie sie zgodzę że WG nie musi się starać bo masa ludzi tylko czekająca na każdą byle jaką okazję do wydania pieniędzy jest ogromna.
    Ile mamy w tej grze głupich naklejek zrobionych tanim kosztem, nie dopracowanych wydarzeń, nie zbalansowanych w jedną lub w drugą stronę czołgów i map? WG wszystko robi jak najmniejszym wysiłkiem nie proporcjonalnym do zainwestowanych przez graczy pieniędzy.
    Większość streamerów ocenia Ob 452K jako nie warty wydania zasobów, zły albo co nawyżej przeciętny czołg, zbrzydło mi już oglądanie tych mainstremowych zadufanych lalusiów, zabawne że opinie niektórych mniejszych streamerów w tym przypadku są bardziej wyważone a tym samym brzmią wiarygodnie.
    Sam czołg jest fajny, nic wyjątkowego ale i nic złego w tym czołgu również nie ma. Uwazam  że Kpz 07 P jest najlepszym czołgiem z warsztatu, nie miałem niestety szans aby go kupić.
    Ob 452 K miałem nie brać bo czekałem na MBT-B ale nie wiem czy będę dostępny kiedy będzie wypuszczcony, bo to będzie chyba lato, więc wziąłem 452K i nie żałuję ani się przesadnie nie zachwycam.

    czesio267 and woronov uważają, że to dobre!

    czesio267
    czesio267


    Liczba postów : 136
    Join date : 13/02/2024
    Age : 27
    Skąd : Wiciejów

    Warsztat 2024 - Page 4 Empty Re: Warsztat 2024

    Pisanie by czesio267 Nie Lut 25 2024, 14:54

    Bo co ja mam robić z tymi zasobami co uzbieram? Nowych linii nie chce mi się robić bo nie chce mi się kupować czołgu na jakieś dziesięć dwadzieścia bitew tylko po to żeby moduły odblokować bo czołgi i tak mam złożone z schematów( o dziwo często właśnie mam misje na schematy), wolny exp sam wpada i też nie chce mi się go wydawać. Na obecną chwilę markuje czołgi i mało kiedy wydaje więc to się tak kumuluje. A wugie nie zrobi przegiętego czołgu na warsztat bo teraz i tak mało co by na tym zarobił właśnie przez graczy co mają dużo zasobów, jak już by tak chcieli to by zrobili to z pierwszym czołgiem a teraz to im nie opłaca.
    Artha
    Artha


    Liczba postów : 15
    Join date : 22/02/2024
    Skąd : Warszawa

    Warsztat 2024 - Page 4 Empty Re: Warsztat 2024

    Pisanie by Artha Pon Lut 26 2024, 09:22

    Usiadłem wczoraj i zagrałem parę razy. Moim zdaniem czołg jest ok. Zbalansowany. Nie mogę na niego narzekać. Wygrana/przegrana to już kwestia drużyny i samej gry natomiast czołg jako taki oceniam dobrze.
    Fajnie się rusza, walnięcie też jest fajne. Zamontowałem wymaksowany eksperymentalny zestaw na żywotność, filetowy odsyłacz a na trzecim na razie różową wentylację. W takiej konfiguracji daje radę. Do tego dojdą jeszcze ulepszenia polowe.

    Jak ktoś miał zasoby i nie musiał sprzedawać nerki lub zastawiać rodzinnych skarbów w lombardzie to uważam, że to fajny zakup.

    wojtek_pl1 and rogaty uważają, że to dobre!

    King__of__war
    King__of__war


    Liczba postów : 63
    Join date : 13/02/2024
    Skąd : Ziemia Lubuska

    Warsztat 2024 - Page 4 Empty Re: Warsztat 2024

    Pisanie by King__of__war Pon Lut 26 2024, 10:08

    Nie wiem o co chodzi, ale połowa ludzi się tu tłumaczy z wydania swojej kasy czy zasobów 🤔🤣.

    Xard86 uważa, że to dobre!

    rogaty mówi spadówa!

    Il__Pistolero
    Il__Pistolero


    Liczba postów : 17
    Join date : 22/02/2024

    Warsztat 2024 - Page 4 Empty Re: Warsztat 2024

    Pisanie by Il__Pistolero Pon Lut 26 2024, 10:20

    King__of__war napisał:Nie wiem o co chodzi, ale połowa ludzi się tu tłumaczy z wydania swojej kasy czy zasobów 🤔🤣.
    Chyba nikt tutaj jeszcze nie wspomniał że wydał na Warsztat chociaż 1 grosz, więc jesteś w błędzie

    rogaty uważa, że to dobre!

    rogaty
    rogaty


    Liczba postów : 56
    Join date : 25/02/2024

    Warsztat 2024 - Page 4 Empty Re: Warsztat 2024

    Pisanie by rogaty Pon Lut 26 2024, 10:57

    King__of__war napisał:Nie wiem o co chodzi, ale połowa ludzi się tu tłumaczy z wydania swojej kasy czy zasobów 🤔🤣.
    Nie z kasy ale z zasobów.
    Nie tłumaczy ale przedstawia swoje argumenty w dyskusji.
    Równie dobrze można napisać, że nie wiem o co masz pretensje do innych, że wydali swoje zasoby aby kupić czołg.
    Mam zasoby, nie mam na co ich wydać, więc jaki mam z nich pożytek skoro miałbym je tylko zbierać?
    King__of__war
    King__of__war


    Liczba postów : 63
    Join date : 13/02/2024
    Skąd : Ziemia Lubuska

    Warsztat 2024 - Page 4 Empty Re: Warsztat 2024

    Pisanie by King__of__war Pon Lut 26 2024, 11:30

    Il__Pistolero napisał:
    King__of__war napisał:Nie wiem o co chodzi, ale połowa ludzi się tu tłumaczy z wydania swojej kasy czy zasobów 🤔🤣.
    Chyba nikt tutaj jeszcze nie wspomniał że wydał na Warsztat chociaż 1 grosz, więc jesteś w błędzie
    Może tak, może nie. Ale niech będzie, że z samych zasobów. W dalszym ciągu nie rozumiem, po co niektórzy się z tego tłumaczą. To chyba jakieś takie polskie poczucie winy  Rolling Eyes.

    rogaty mówi spadówa!


    Sponsored content


    Warsztat 2024 - Page 4 Empty Re: Warsztat 2024

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20 2024, 14:26