Wszystko o World Of Tanks

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Niezależne Forum World Of Tanks


+5
QQlord
muriceps
woronov
Elgie
Knight_in_fire
9 posters

    Mapa Urwisko

    avatar
    Knight_in_fire


    Liczba postów : 58
    Join date : 19/02/2024

    Mapa Urwisko Empty Mapa Urwisko

    Pisanie by Knight_in_fire Czw Lut 22 2024, 00:01

    Tu się najczęściej przegrywa. Jak nie jedną, to drugą stroną. Stąd nazwa tej mapy, bo inaczej Urwiska przez K się nie da pisać, zwłaszcza, jak się przegra. Duże możliwości gry, ale niestety złe decyzje graczy powodują, że mniej ciężkich pojedzie na E5, a więcej na D albo F1, gdzie gówno widać, bo obydwie strony jedyne co zobaczą tam, to jakiegoś szybkiego sowieckiego albo francuskiego lolka albo bijącego cię meda na E3, ale polecam grać po staremu na E9, sprawdza się nadal, jak za bety i jechać tam w pięć jak nie więcej czołgów. Jak jesteś lolkiem, wbijasz na górkę na F8 i stawiasz nadajnik swoim radiem niczym Emitel na Klimczoku, świecący wszystkich dookoła.
    avatar
    Knight_in_fire


    Liczba postów : 58
    Join date : 19/02/2024

    Mapa Urwisko Empty Re: Mapa Urwisko

    Pisanie by Knight_in_fire Pią Lut 23 2024, 21:31

    Mapa Urwisko 1_344

    dom1n.com/youtube/przewodnik-po-mapie-urwisko/

    Dom1n.com napisał:Sprawdźcie powyższą mapę, by zobaczyć najkorzystniejsze pozycje dla każdej klasy i ważne lokacje dające przewagę.

    Wskakujcie do akcji: Każda drużyna zaczyna na równych zasadach, a popularne strategie można zastosować dla obu początkowych pozycji. Walka na wczesnym etapie o najlepsze pozycje jest nieunikniona.
    Miejcie centrum pod kontrolą, a będziecie mieli w ręku cały mecz: Szybkie przejęcie kontroli nad centrum mapy wywrze presję na przeciwników, którzy będą musieli dopasować swoją taktykę.
    Poznajcie pole bitwy: Kluczowe pozycje „obszar donuta” (E3/4 i F3/4), środek mapy (E5/6 and F5/6) oraz wzgórze i latarnia (E8 and F8).
    Gorące punkty: pozycja D3 dla drużyny zaczynającej na północy (rząd A) i pozycja G2 dla drużyny zaczynającej na południu (rząd K) mają umożliwić wsparcie podczas wczesnego rozwoju rozgrywki oraz jej późnej fazy.
    avatar
    Elgie


    Liczba postów : 66
    Join date : 16/02/2024

    Mapa Urwisko Empty Re: Mapa Urwisko

    Pisanie by Elgie Pon Lut 26 2024, 12:42

    Te nazwy tematów i subiektywne opinie od razu w pierwszych wątkach są strasznie nieprofesjonalne i odrzucające. Przeinaczanie nazw map, pisanie dziwnych opisów map. Kompletnie jak by czytać pomidora, wszystko złe, be i nie działa.

    muriceps, woronov and Tom3q uważają, że to dobre!

    avatar
    Knight_in_fire


    Liczba postów : 58
    Join date : 19/02/2024

    Mapa Urwisko Empty Re: Mapa Urwisko

    Pisanie by Knight_in_fire Pon Lut 26 2024, 21:53

    Elgie napisał:Te nazwy tematów i subiektywne opinie od razu w pierwszych wątkach są strasznie nieprofesjonalne i odrzucające. Przeinaczanie nazw map, pisanie dziwnych opisów map. Kompletnie jak by czytać pomidora, wszystko złe, be i nie działa.

    W międzyczasie na youtube:

    woronov mówi spadówa!

    woronov
    woronov


    Liczba postów : 469
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Mapa Urwisko Empty Re: Mapa Urwisko

    Pisanie by woronov Pon Lut 26 2024, 22:22

    Chyba trochę nie na temat.
    avatar
    muriceps


    Liczba postów : 22
    Join date : 13/02/2024

    Mapa Urwisko Empty Re: Mapa Urwisko

    Pisanie by muriceps Wto Lut 27 2024, 09:26

    Osobiście nie mam nic do tej mapy. Zwykle staram się jechać na banana. Jeżeli uda się przejąć szczyt góry, to super, jeśli nie, to staram się nie wyjeżdżać dalej niż do granicy zakrętu. Dużo zależy od tego jak zachowa się team. Jeżeli większość skupi się na linii nr 1 i górka zostanie odpuszczona, to bitwa przegrana. Ale to można powiedzieć o każdej mapie...
    avatar
    QQlord


    Liczba postów : 2
    Join date : 20/02/2024

    Mapa Urwisko Empty Re: Mapa Urwisko

    Pisanie by QQlord Wto Lut 27 2024, 09:37

    Knight_in_fire napisał:Tu się najczęściej przegrywa. Jak nie jedną, to drugą stroną. Stąd nazwa tej mapy, bo inaczej Urwiska przez K się nie da pisać, zwłaszcza, jak się przegra. Duże możliwości gry, ale niestety złe decyzje graczy powodują, że mniej ciężkich pojedzie na E5, a więcej na D albo F1, gdzie gówno widać, bo obydwie strony jedyne co zobaczą tam, to jakiegoś szybkiego sowieckiego albo francuskiego lolka albo bijącego cię meda na E3, ale polecam grać po staremu na E9, sprawdza się nadal, jak za bety i jechać tam w pięć jak nie więcej czołgów. Jak jesteś lolkiem, wbijasz na górkę na F8 i stawiasz nadajnik swoim radiem niczym Emitel na Klimczoku, świecący wszystkich dookoła.

    To, że przegrałeś bitewkę przez zły rozjazd teamu i obstawiam też twój, to nie powód do płaczu i zakładania tematu z przekleństwem. Po twoim opisie widać, że nie masz zielonego pojęcia jak grać, tę mapę. Granie twojego schematu w większości bitw skończy się przegraną.

    Elgie uważa, że to dobre!

    TaihoSan
    TaihoSan


    Liczba postów : 121
    Join date : 10/02/2024

    Mapa Urwisko Empty Re: Mapa Urwisko

    Pisanie by TaihoSan Wto Lut 27 2024, 09:53

    Częsta patologia na tej mapie to gamonie w Leopardach 1 pierdzące całą bitwę na pozycji numer 4. Kiedy WG znerfi moc silnika Leoparda 1 o 75% i jego kamuflaż o 50%?
    avatar
    Tom3q


    Liczba postów : 1
    Join date : 27/02/2024

    Mapa Urwisko Empty Re: Mapa Urwisko

    Pisanie by Tom3q Wto Lut 27 2024, 10:30

    Przykro mi ze w 1 moim poscie juz sie czepiam, ale wolalbym zeby tu bylo profesjonalnie a nie infantylnie.
    Moze jestem juz za stary i tego rodzaju zarty do mnie nie przemawiają.

    Poza tym 3 punkt zasad brzmi:
    3. Na forum nie piszemy wulgaryzmów. Wykropkowany wulgaryzm - nadal jest wulgaryzmem.

    Mam nadieje, ze nie bediesz sie kłócił, ze nawias to nie kropka.

    Aeternus55, muriceps, woronov, Elgie and rogaty uważają, że to dobre!

    Wapniak57
    Wapniak57


    Liczba postów : 55
    Join date : 14/02/2024

    Mapa Urwisko Empty Re: Mapa Urwisko

    Pisanie by Wapniak57 Wto Lut 27 2024, 11:02

    https://www.youtube.com/watch?v=9NJfoxgiuhE&pp=ygULd290IHVyd2lza28%3D

    TaihoSan and woronov uważają, że to dobre!

    avatar
    muriceps


    Liczba postów : 22
    Join date : 13/02/2024

    Mapa Urwisko Empty Re: Mapa Urwisko

    Pisanie by muriceps Wto Lut 27 2024, 16:30

    Tom3q napisał:Przykro mi ze w 1 moim poscie juz sie czepiam, ale wolalbym zeby tu bylo profesjonalnie a nie infantylnie.
    Moze jestem juz za stary i tego rodzaju zarty do mnie nie przemawiają.

    Poza tym 3 punkt zasad brzmi:
    3. Na forum nie piszemy wulgaryzmów. Wykropkowany wulgaryzm - nadal jest wulgaryzmem.

    Mam nadieje, ze nie bediesz sie kłócił, ze nawias to nie kropka.

    Absolutna racja.
    Aeternus55
    Aeternus55
    Admin


    Liczba postów : 167
    Join date : 10/02/2024
    Age : 65
    Skąd : Sandomierz

    Mapa Urwisko Empty Re: Mapa Urwisko

    Pisanie by Aeternus55 Wto Lut 27 2024, 16:51

    Edytowałęm  i zmieniłem  tytuł  tematu  Smile_glasses

    muriceps, Ziewnik, woronov, Elgie and QQlord uważają, że to dobre!


    Sponsored content


    Mapa Urwisko Empty Re: Mapa Urwisko

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20 2024, 05:09