Wszystko o World Of Tanks

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Niezależne Forum World Of Tanks


3 posters

    Redshire (Czerwone Hrabstwo)

    avatar
    Knight_in_fire


    Liczba postów : 58
    Join date : 19/02/2024

    Redshire (Czerwone Hrabstwo) Empty Redshire (Czerwone Hrabstwo)

    Pisanie by Knight_in_fire Pią Lut 23 2024, 22:55

    Od pewnego czasu mapa ta ma problem szybkiej masakry na obrośniętym Zeppelinem wzgórzu linii 0 z północy. Nie da się tam wjechać bez masowego wjazdu ciężkich z południa, a ci, co wjeżdżają tylko w 2 - 3 czołgi, zbierają porządny oklep. Tam musi wjeżdżać średni, aby cokolwiek zdziałać, a konkretnie to na pochyłości na G9, aby dać tedekom niszczyć nacierające czołgi w tym rejonie.

    Pozostałe rzeczy to standard. Dodam, że na zamek w praktyce też jeżdżą medy i zajmują go zaraz, zależy kto szybciej. Na wszystkich trzech końcach fosy obok tegoż zamku (G1, E2, D1) jest bezproblemowe bicie na czołgi na górce. Na wzgórzach na środku mapy nie polecam stać długo, bo będziesz zbierał strzały za damski ch*j. Mam na ogół niechęć do tych wzgórz, bo możesz pojechać parę razy Skorpionem albo innym AMXem AC i zostać zjedzony w trymiga po wyświeceniu przez lekkie. Polecam używać lżejsze czołgi na górki, jak E25 - będzie spoko.

    Redshire (Czerwone Hrabstwo) 1_417
    Wapniak57
    Wapniak57


    Liczba postów : 55
    Join date : 14/02/2024

    Redshire (Czerwone Hrabstwo) Empty Re: Redshire (Czerwone Hrabstwo)

    Pisanie by Wapniak57 Nie Lut 25 2024, 13:13

    https://www.youtube.com/watch?v=pYEkYMD7Ml4&pp=ygUPY2lla2F3YSB0YWt0eWth

    woronov uważa, że to dobre!

    woronov
    woronov


    Liczba postów : 469
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Redshire (Czerwone Hrabstwo) Empty Re: Redshire (Czerwone Hrabstwo)

    Pisanie by woronov Nie Lut 25 2024, 13:30

    Ja w ten rejon, tylko wyżej, krawędzią wzgórza, jadę LT jak mam szybki czołg żeby wcześnie wykryć czołgi na górce zajmujące pozycję i LT w krzakach. Wracam dołem i czasem tam zostaję, bo jest bezpieczniej zostać niż wracać Mad
    Widziałem jak inni wjeżdżają tam medami, a nawet ciężkimi.
    To jest dobra pozycja, bo nie jest tak łatwo kogoś z tamtąd "wyskrobać", najczęściej trzeba pojechać, a wtedy mają na nas ostrzał czołgi z górki na przeciwko

    Sponsored content


    Redshire (Czerwone Hrabstwo) Empty Re: Redshire (Czerwone Hrabstwo)

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20 2024, 09:22