Wszystko o World Of Tanks

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Niezależne Forum World Of Tanks


+9
andrewthedog2
Pancerniak666
TaihoSan
Xard86
Artha
TankerDomi
wojtek_pl1
Paythos
woronov
13 posters

    FESTIWAL ZIELONEGO ŚWIATŁA: WALCZCIE O SZCZĘŚLIWE PIECZĘCIE!

    woronov
    woronov


    Liczba postów : 469
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    FESTIWAL ZIELONEGO ŚWIATŁA: WALCZCIE O SZCZĘŚLIWE PIECZĘCIE! Empty FESTIWAL ZIELONEGO ŚWIATŁA: WALCZCIE O SZCZĘŚLIWE PIECZĘCIE!

    Pisanie by woronov Sro Mar 13 2024, 20:30

    FESTIWAL ZIELONEGO ŚWIATŁA: WALCZCIE O SZCZĘŚLIWE PIECZĘCIE!

    https://worldoftanks.eu/pl/green-light-festival-2024/

    Kolejne skrzynie, kolejne czołgi...
    Paythos
    Paythos


    Liczba postów : 230
    Join date : 26/02/2024
    Age : 53
    Skąd : Pomorze

    FESTIWAL ZIELONEGO ŚWIATŁA: WALCZCIE O SZCZĘŚLIWE PIECZĘCIE! Empty Re: FESTIWAL ZIELONEGO ŚWIATŁA: WALCZCIE O SZCZĘŚLIWE PIECZĘCIE!

    Pisanie by Paythos Sro Mar 13 2024, 20:51

    FESTIWAL ZIELONEGO ŚWIATŁA: WALCZCIE O SZCZĘŚLIWE PIECZĘCIE! Shot-564
    Farbę idzie sprzedać...

    wojtek_pl1 uważa, że to dobre!

    wojtek_pl1
    wojtek_pl1


    Liczba postów : 52
    Join date : 18/02/2024

    FESTIWAL ZIELONEGO ŚWIATŁA: WALCZCIE O SZCZĘŚLIWE PIECZĘCIE! Empty Re: FESTIWAL ZIELONEGO ŚWIATŁA: WALCZCIE O SZCZĘŚLIWE PIECZĘCIE!

    Pisanie by wojtek_pl1 Sro Mar 13 2024, 22:59

    Znowu lootboxy... Co miesiąc teraz będą ? Nie nadążam z zarabianiem na to wszystko. Oczywiście gdybym chciał je kupować... Razz

    woronov uważa, że to dobre!

    woronov
    woronov


    Liczba postów : 469
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    FESTIWAL ZIELONEGO ŚWIATŁA: WALCZCIE O SZCZĘŚLIWE PIECZĘCIE! Empty Re: FESTIWAL ZIELONEGO ŚWIATŁA: WALCZCIE O SZCZĘŚLIWE PIECZĘCIE!

    Pisanie by woronov Sro Mar 13 2024, 23:05

    oczywiście... Smile-tongue
    wojtek_pl1
    wojtek_pl1


    Liczba postów : 52
    Join date : 18/02/2024

    FESTIWAL ZIELONEGO ŚWIATŁA: WALCZCIE O SZCZĘŚLIWE PIECZĘCIE! Empty Re: FESTIWAL ZIELONEGO ŚWIATŁA: WALCZCIE O SZCZĘŚLIWE PIECZĘCIE!

    Pisanie by wojtek_pl1 Sro Mar 13 2024, 23:11

    Może kupię zestaw pięciu sztuk. Nie przewidywałem takich wydatków i nie mam zaplanowanego budżetu.
    TankerDomi
    TankerDomi


    Liczba postów : 46
    Join date : 16/02/2024

    FESTIWAL ZIELONEGO ŚWIATŁA: WALCZCIE O SZCZĘŚLIWE PIECZĘCIE! Empty Re: FESTIWAL ZIELONEGO ŚWIATŁA: WALCZCIE O SZCZĘŚLIWE PIECZĘCIE!

    Pisanie by TankerDomi Czw Mar 14 2024, 09:55

    5 skrzynek za 20 PLN i nie ma możliwości kupna skrzynki dla znajomego


    Ostatnio zmieniony przez TankerDomi dnia Czw Mar 14 2024, 10:54, w całości zmieniany 1 raz
    Artha
    Artha


    Liczba postów : 15
    Join date : 22/02/2024
    Skąd : Warszawa

    FESTIWAL ZIELONEGO ŚWIATŁA: WALCZCIE O SZCZĘŚLIWE PIECZĘCIE! Empty Re: FESTIWAL ZIELONEGO ŚWIATŁA: WALCZCIE O SZCZĘŚLIWE PIECZĘCIE!

    Pisanie by Artha Czw Mar 14 2024, 10:33

    Pograłem dzisiaj. Zrobiłem dzienne misje. Za punkty kupiłem 200 obligacji i 1 skrzynię. Wylosowałem T77. Nigdy nie kupiłbym tej 8 ale skoro się trafiło to fajnie.FESTIWAL ZIELONEGO ŚWIATŁA: WALCZCIE O SZCZĘŚLIWE PIECZĘCIE! T7712

    Xard86, TankerDomi and wojtek_pl1 uważają, że to dobre!

    Xard86
    Xard86


    Liczba postów : 152
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Ożarów Mazowiecki

    FESTIWAL ZIELONEGO ŚWIATŁA: WALCZCIE O SZCZĘŚLIWE PIECZĘCIE! Empty Re: FESTIWAL ZIELONEGO ŚWIATŁA: WALCZCIE O SZCZĘŚLIWE PIECZĘCIE!

    Pisanie by Xard86 Czw Mar 14 2024, 12:06

    Jeszcze więcej czołgów powinni wrzucić do tych paczek. A rozważając czy kupić trochę, to bardzo skutecznie zniechęca mnie wizja wylosowania drugiego SU-130PM albo Astron Rexa. Emil 1951 czy T77 nie są szczytem moich marzeń ale zawsze coś czego nie mam... a nie styl 3d z czołgiem który już posiadam.

    Powinni dodać jakąś opcję że jak wylosuje reskin pojazdu który ma się w garażu to można przelosować go na inny czołg.

    Artha uważa, że to dobre!

    TaihoSan
    TaihoSan


    Liczba postów : 122
    Join date : 10/02/2024

    FESTIWAL ZIELONEGO ŚWIATŁA: WALCZCIE O SZCZĘŚLIWE PIECZĘCIE! Empty Re: FESTIWAL ZIELONEGO ŚWIATŁA: WALCZCIE O SZCZĘŚLIWE PIECZĘCIE!

    Pisanie by TaihoSan Czw Mar 14 2024, 13:38

    W tej chwili są awarie serwerów. Wchodzę na EU1 i po chwili mnie wywala - piszą że konserwacja, wchodzę na EU2 - zajęty ale wszedłem, po drugiej bitwie w stalowym ponownie wywala z gry bo awaria serwera. Chcę wejść zobaczyć wyniki bitwy - serwer zajęty prace konserwatorskie. Miałem dwie świetne bitwy ale spotkałem kilku afkowiczów z pojazdami poziomu I gdy ja już miałem VII.
    Kolejny błąd to po zniszczeniu pojazdu pokazuje że mamy ZERO fragów mimo że je zrobiliśmy.
    Artha
    Artha


    Liczba postów : 15
    Join date : 22/02/2024
    Skąd : Warszawa

    FESTIWAL ZIELONEGO ŚWIATŁA: WALCZCIE O SZCZĘŚLIWE PIECZĘCIE! Empty Re: FESTIWAL ZIELONEGO ŚWIATŁA: WALCZCIE O SZCZĘŚLIWE PIECZĘCIE!

    Pisanie by Artha Czw Mar 14 2024, 14:21

    Xard86 napisał:Jeszcze więcej czołgów powinni wrzucić do tych paczek. A rozważając czy kupić trochę, to bardzo skutecznie zniechęca mnie wizja wylosowania drugiego SU-130PM albo Astron Rexa. Emil 1951 czy T77 nie są szczytem moich marzeń ale zawsze coś czego nie mam... a nie styl 3d z czołgiem który już posiadam.

    Powinni dodać jakąś opcję że jak wylosuje reskin pojazdu który ma się w garażu to można przelosować go na inny czołg.

     Ja generalnie nie kupuję skrzyń w tego typu wydarzeniach. Wydaję pieniądze raz w roku na Operacje Świąteczne  ale i tak już w coraz bardziej ograniczonym zakresie. Chyba z sentymentu.
     Korzystam tylko z darmowych nagród. I tak mi się trafiło.
     Rozegrałem 2 bitwy T77 i nie spodobał mi się. Ale w ramach czyszczenia garażu ubrałem go w najpaskudniejsze malowanie i pooblepiałem wieśniackimi naklejkami.
    Xard86
    Xard86


    Liczba postów : 152
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Ożarów Mazowiecki

    FESTIWAL ZIELONEGO ŚWIATŁA: WALCZCIE O SZCZĘŚLIWE PIECZĘCIE! Empty Re: FESTIWAL ZIELONEGO ŚWIATŁA: WALCZCIE O SZCZĘŚLIWE PIECZĘCIE!

    Pisanie by Xard86 Czw Mar 14 2024, 14:54

    Artha napisał:Ja generalnie nie kupuję skrzyń w tego typu wydarzeniach. Wydaję pieniądze raz w roku na Operacje Świąteczne  ale i tak już w coraz bardziej ograniczonym zakresie. Chyba z sentymentu. Korzystam tylko z darmowych nagród. I tak mi się trafiło. Rozegrałem 2 bitwy T77 i nie spodobał mi się. Ale w ramach czyszczenia garażu ubrałem go w najpaskudniejsze malowanie i pooblepiałem wieśniackimi naklejkami.

    Ja mam identycznie. I generalnie nie miałbym problemu z tym żeby raz na jakiś czas kupić sobie za 50zł jakiś paczek, ale nie w sytuacji gdy mogę wylosować coś co mam. A tak to tylko Operacje Świąteczne - raz że to się zwyczajnie opłaca jak człowiek używa golda przez cały rok, a dwa ten sentyment i klimat - jest coś w tym z otwierania prezentów jak się miało 8 lat Wink

    rogaty uważa, że to dobre!

    wojtek_pl1
    wojtek_pl1


    Liczba postów : 52
    Join date : 18/02/2024

    FESTIWAL ZIELONEGO ŚWIATŁA: WALCZCIE O SZCZĘŚLIWE PIECZĘCIE! Empty Re: FESTIWAL ZIELONEGO ŚWIATŁA: WALCZCIE O SZCZĘŚLIWE PIECZĘCIE!

    Pisanie by wojtek_pl1 Czw Mar 14 2024, 16:18

    5 pudełek, żadnych czołgów.
    Nie czuję potrzeby hazardowania się co miesiąc o jakieś nowe czołgi premium.
    Będą kiedyś w sklepie a jak gra zdechnie wcześniej to tym bardziej nie ma sensu wydawać kasy.
    Pancerniak666
    Pancerniak666


    Liczba postów : 193
    Join date : 18/02/2024

    FESTIWAL ZIELONEGO ŚWIATŁA: WALCZCIE O SZCZĘŚLIWE PIECZĘCIE! Empty Re: FESTIWAL ZIELONEGO ŚWIATŁA: WALCZCIE O SZCZĘŚLIWE PIECZĘCIE!

    Pisanie by Pancerniak666 Czw Mar 14 2024, 17:29

    Hazard ciągnie jak widać i to dosłownie Wink

    Mnie się nie podoba w ogóle zabawa gdzie na garść kupionych losowych przedmiotów jedne mają szansę dużą na losowe wystąpienie a inne bardzo małą, na tyle małą że do losowego mechanizmu musieli dorzucić element gwarantowanego wylosowania, bo 2% to prawie NIC. Nazwę to wprost kantowaniem przy losowaniu.
    andrewthedog2
    andrewthedog2


    Liczba postów : 1
    Join date : 14/03/2024

    FESTIWAL ZIELONEGO ŚWIATŁA: WALCZCIE O SZCZĘŚLIWE PIECZĘCIE! Empty Re: FESTIWAL ZIELONEGO ŚWIATŁA: WALCZCIE O SZCZĘŚLIWE PIECZĘCIE!

    Pisanie by andrewthedog2 Czw Mar 14 2024, 17:54

    Znów paczki z szalenie bogatą ofertą, tylko brać. Kolejny raz sobie podaruję. Po co komu klony lub zwyczajnie przeciętne maszyny. Ile macie premek w garażu? I ile z nich używacie? No właśnie, więc tego... Tu nawet nie ma o co się szarpać, i dokarmiać WG, które da nam później w kolejnych paczkach bylejakość. Ja wiem że jak jakaś tam liczba graczy, nie będzie nabywać paczek to WG nie zmieni podejścia, ale kropla drąży skałę.
    Ziewnik
    Ziewnik


    Liczba postów : 40
    Join date : 13/02/2024

    FESTIWAL ZIELONEGO ŚWIATŁA: WALCZCIE O SZCZĘŚLIWE PIECZĘCIE! Empty Re: FESTIWAL ZIELONEGO ŚWIATŁA: WALCZCIE O SZCZĘŚLIWE PIECZĘCIE!

    Pisanie by Ziewnik Czw Mar 14 2024, 18:37

    Ten t54 to co to za cudo? Dobre czy gniot?
    Pancerniak666
    Pancerniak666


    Liczba postów : 193
    Join date : 18/02/2024

    FESTIWAL ZIELONEGO ŚWIATŁA: WALCZCIE O SZCZĘŚLIWE PIECZĘCIE! Empty Re: FESTIWAL ZIELONEGO ŚWIATŁA: WALCZCIE O SZCZĘŚLIWE PIECZĘCIE!

    Pisanie by Pancerniak666 Czw Mar 14 2024, 19:16

    Ziewnik napisał:Ten t54 to co to za cudo? Dobre czy gniot?

    czesio267
    czesio267


    Liczba postów : 136
    Join date : 13/02/2024
    Age : 27
    Skąd : Wiciejów

    FESTIWAL ZIELONEGO ŚWIATŁA: WALCZCIE O SZCZĘŚLIWE PIECZĘCIE! Empty Re: FESTIWAL ZIELONEGO ŚWIATŁA: WALCZCIE O SZCZĘŚLIWE PIECZĘCIE!

    Pisanie by czesio267 Czw Mar 14 2024, 19:34

    Ziewnik napisał:Ten t54 to co to za cudo? Dobre czy gniot?
    Przecież to jest T-54/55 z niemieckim działem i z gorszą mobilnością. Jak patrzę na jego staty to jakimś dziadowym czołgiem to nie jest.
    Paythos
    Paythos


    Liczba postów : 230
    Join date : 26/02/2024
    Age : 53
    Skąd : Pomorze

    FESTIWAL ZIELONEGO ŚWIATŁA: WALCZCIE O SZCZĘŚLIWE PIECZĘCIE! Empty Re: FESTIWAL ZIELONEGO ŚWIATŁA: WALCZCIE O SZCZĘŚLIWE PIECZĘCIE!

    Pisanie by Paythos Czw Mar 14 2024, 21:07

    ... dobra, chyba już wykorzystałem całe szczęście Smile_medal
    Spoiler:

    Takie 2 dychy to rozumiem Smile_coin


    ... to jest inglisz pukawka a nie szwabski szajs Smile_glasses

    Tak z innej beczki... brakuje kamo Bundeswhery Smile-hiding

    TankerDomi uważa, że to dobre!

    woronov
    woronov


    Liczba postów : 469
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    FESTIWAL ZIELONEGO ŚWIATŁA: WALCZCIE O SZCZĘŚLIWE PIECZĘCIE! Empty Re: FESTIWAL ZIELONEGO ŚWIATŁA: WALCZCIE O SZCZĘŚLIWE PIECZĘCIE!

    Pisanie by woronov Czw Mar 14 2024, 21:49

    dobrze wydane
    gratki
    daj znać jak się gra nowym czołgiem
    woronov
    woronov


    Liczba postów : 469
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    FESTIWAL ZIELONEGO ŚWIATŁA: WALCZCIE O SZCZĘŚLIWE PIECZĘCIE! Empty Re: FESTIWAL ZIELONEGO ŚWIATŁA: WALCZCIE O SZCZĘŚLIWE PIECZĘCIE!

    Pisanie by woronov Czw Mar 14 2024, 22:20

    Miałem nie kupować ale Paythos mnie zainspirował i się złamałem. No

    Kupiłem 5 i w trzeciej wypadł Forest Spirit

    Spoiler:

    Ubawił mnie limit na skrzynie - tylko 500 dziennie Smile_veryhappy

    Sponsored content


    FESTIWAL ZIELONEGO ŚWIATŁA: WALCZCIE O SZCZĘŚLIWE PIECZĘCIE! Empty Re: FESTIWAL ZIELONEGO ŚWIATŁA: WALCZCIE O SZCZĘŚLIWE PIECZĘCIE!

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20 2024, 10:50