Wszystko o World Of Tanks

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Niezależne Forum World Of Tanks


3 posters

    [VI-MT] Staghound

    Xard86
    Xard86


    Liczba postów : 151
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Ożarów Mazowiecki

    [VI-MT] Staghound Empty [VI-MT] Staghound

    Pisanie by Xard86 Sob Mar 16 2024, 12:03

    Nie ma tematu to zakładam i od razu wrzucam z kronikarskiego obowiązku:

    [VI-MT] Staghound Shot_111

    Dziwna maszyna, przyjemna, ale dziwna. 94 bitwy potrzebne do 3MoE. Wyposażenie podstawowe - dosyłacz, wenta, optyka, czasem zamiana z dosyłacza na cichy wydech. Za każdym razem mam wrażenie że jest to tak okropnie ślamazarne ( głównie przez obracanie / skręt ), a na pozycje dojeżdżam często szybciej niż LT. Działo ma dobrą stabilizację, niezły DPM, mimo że bijemy lekko to ani się człowiek obejrzy a na liczniku po 800-1000 dmg się robi. Do tego niezły kamuflaż - w zestawie z wentą i optyką dużą część do marki dobiłem z asysty. Całość oczywiście to papier który czasem cudem coś odbije, a mobilność mimo dobrych prędkości przód-tył biorąc pod uwagę możliwości skrętne uznałbym za kiepską.
    Paythos
    Paythos


    Liczba postów : 230
    Join date : 26/02/2024
    Age : 53
    Skąd : Pomorze

    [VI-MT] Staghound Empty Re: [VI-MT] Staghound

    Pisanie by Paythos Sob Mar 16 2024, 12:34

    Ogólnie,  zerfione pancerze w tej linii Smile_glasses
    AEC AC woła o pomste do nieba BTW
    Xard86
    Xard86


    Liczba postów : 151
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Ożarów Mazowiecki

    [VI-MT] Staghound Empty Re: [VI-MT] Staghound

    Pisanie by Xard86 Sob Mar 16 2024, 13:05

    Papier jest do zniesienia... tzn. miło mieć jakiś pancerz który okazjonalnie coś odbije, ale te czołgi najbardziej zabija promień skrętu kół - francuski LT VI ma 20 stopni, a to ma 4... jakby dali tu 8-10 to cała linia byłaby dużo bardziej znośna.
    Paythos
    Paythos


    Liczba postów : 230
    Join date : 26/02/2024
    Age : 53
    Skąd : Pomorze

    [VI-MT] Staghound Empty Re: [VI-MT] Staghound

    Pisanie by Paythos Sob Mar 16 2024, 13:23

    A no tak, zapomniałem o nerfie do skręcania Smile-tongue
    avatar
    Yagami_rdk


    Liczba postów : 51
    Join date : 22/02/2024

    [VI-MT] Staghound Empty Re: [VI-MT] Staghound

    Pisanie by Yagami_rdk Pią Kwi 05 2024, 14:00

    Czy ten cholerny pojazd potrzebuję pół mapy aby skręcić o kąt 90°? Już mnie w AEC to wnerwiało ale tutaj jest jeszcze gorzej (gram na stockowych kółkach - szkoda mi free expa).
    Cholera mnie kurka bierze bo niekiedy zapominam się i korzystając z tej supermobilności chcę zagrać agresywnie jak Cromwellem [VI-MT] Staghound 1f605
    Szybko zderzam się ze ścianą, a jak jeszcze kółko uszkodzą i jedziesz 20km/h (jak naprawisz to sekundę później znów uszkodzą). Przy uszkodzonym kółku nie tylko jedziesz 20km/h ale też przyciski "A" i "D" w ogóle już przestają działać [VI-MT] Staghound 1f605

    Cieszę się, że WG postarało się by te nowe kołowce nie były tak rakowe jak francuskie ale chyba trochę przegieli

    Sponsored content


    [VI-MT] Staghound Empty Re: [VI-MT] Staghound

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20 2024, 07:11