Wszystko o World Of Tanks

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Niezależne Forum World Of Tanks


+5
Elgie
Xard86
Hieronim_Berbelek
woronov
adminitoszefy
9 posters

    Drodzy Weterani World of Tanks

    avatar
    adminitoszefy


    Liczba postów : 8
    Join date : 18/03/2024

    Drodzy Weterani World of Tanks Empty Drodzy Weterani World of Tanks

    Pisanie by adminitoszefy Pon Mar 18 2024, 21:33

    Zwracam się do Was z pewnym problemem, z którym mam nadzieję, że możecie mi pomóc. Jestem nowym graczem w tej wspaniałej grze i napotkałem pewne trudności, z którymi sam nie mogę sobie poradzić. Dlatego chciałbym zwrócić się do Waszej wiedzy i doświadczenia w nadziei, że pomożecie mi znaleźć odpowiedzi i rozwiązania.

    Mój główny problem dotyczy strategii i taktyki na polu bitwy. Często zdarza mi się być zbyt agresywnym lub zbyt ostrożnym, co prowadzi do szybkiego zniszczenia mojego czołgu. Chciałbym się nauczyć lepiej czytać sytuację na mapie, wybierać odpowiednie pozycje i koordynować się z drużyną, aby osiągać lepsze wyniki.

    Jeśli macie jakieś wskazówki dotyczące strategii, taktyki, czy ogólnie sposobu radzenia sobie na polu bitwy, byłbym bardzo wdzięczny za ich udostępnienie. Również jeśli jesteście gotowi dołączyć do mnie na polu bitwy i podzielić się swoim doświadczeniem, to byłoby niesamowite móc grać razem i uczyć się od Waszych działań.

    Jestem otwarty na wszelkie sugestie, porady i propozycje, które mogą mi pomóc stać się lepszym graczem. Dziękuję z góry za Waszą pomoc i wsparcie, mam nadzieję, że razem będziemy mogli osiągać wielkie sukcesy na polu bitwy!

    Pozdrawiam serdecznie Smile Cool Very Happy Laughing
    woronov
    woronov


    Liczba postów : 469
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Drodzy Weterani World of Tanks Empty Re: Drodzy Weterani World of Tanks

    Pisanie by woronov Pon Mar 18 2024, 21:45

    Podaj swój nick w grze Smile_trollface-3
    avatar
    adminitoszefy


    Liczba postów : 8
    Join date : 18/03/2024

    Drodzy Weterani World of Tanks Empty Re: Drodzy Weterani World of Tanks

    Pisanie by adminitoszefy Pon Mar 18 2024, 22:36

    woronov napisał:Podaj swój nick w grze Smile_trollface-3

    Dziękuję za zainteresowanie i gotowość do pomocy! Jestem wdzięczny za Twoją życzliwość i chęć wsparcia. Jednakże, jako nowy gracz, chciałbym na razie pozostać nieco anonimowy i skupić się na zdobywaniu wiedzy i doświadczenia w grze. Mam nadzieję, że zrozumiesz moje obawy i respektujesz moją prywatność.

    Jednakże, jeśli jesteś gotowy podzielić się swoimi wskazówkami i doświadczeniem, bez konieczności poznawania mojej nazwy w grze, byłbym bardzo wdzięczny. Mogę udostępnić informacje o moich doświadczeniach w grze, tak abyś mógł mi pomóc, nie znając mojej tożsamości w grze.

    Dziękuję jeszcze raz za zrozumienie i wsparcie. Mam nadzieję, że w przyszłości będę mógł być bardziej otwarty, gdy nabiorę większej pewności siebie w świecie World of Tanks.

    Pozdrawiam serdecznie
    Hieronim_Berbelek
    Hieronim_Berbelek


    Liczba postów : 71
    Join date : 15/02/2024

    Drodzy Weterani World of Tanks Empty Re: Drodzy Weterani World of Tanks

    Pisanie by Hieronim_Berbelek Pon Mar 18 2024, 22:49

    Raczej nikt się nie będzie w takiej sytuacji dla Ciebie produkował, skoro, zwłaszcza w połączeniu z tym:
    https://wot-alternatywa.forumpolish.com/t445-zaproszenie-do-klanu-nisza, twoje wpisy śmierdzą na kilometr trollem.

    SirBushman, Elgie and Revanche25 uważają, że to dobre!

    avatar
    adminitoszefy


    Liczba postów : 8
    Join date : 18/03/2024

    Drodzy Weterani World of Tanks Empty Re: Drodzy Weterani World of Tanks

    Pisanie by adminitoszefy Pon Mar 18 2024, 23:13

    Hieronim_Berbelek napisał:Raczej nikt się nie będzie w takiej sytuacji dla Ciebie produkował, skoro, zwłaszcza w połączeniu z tym:
    https://wot-alternatywa.forumpolish.com/t445-zaproszenie-do-klanu-nisza, twoje wpisy śmierdzą na kilometr trollem.

    Drogi Froumowiczu,

    Chciałbym zabrać głos w związku z oskarżeniem o bycie trollem, które zostało przeciwko mnie wysunięte. Jest mi bardzo przykro, że moje działania mogły być źle zinterpretowane, ale chciałbym podkreślić, że nie jest moim celem ani intencją być uciążliwym dla innych graczy. Smile_honoring

    Jestem nowym graczem w tej społeczności i uczę się grać w World of Tanks, jak wielu z Was. Moje pytania, komentarze i sugestie mogą być czasem naiwne lub nieścisłe, ale są one zawsze szczere i wynikają z mojej chęci nauki i udoskonalania swoich umiejętności w grze.

    Oczywiście, rozumiem, że trollowanie może być problemem w grach online i jestem gotowy do przyjęcia wszelkich konstruktywnych uwag na temat mojego zachowania. Chciałbym zapewnić Was, że jestem tutaj po to, aby czerpać radość z gry, budować pozytywne relacje z innymi graczami i przyczyniać się do przyjemnej atmosfery w społeczności.

    Jeśli ktoś odczuwa moje działania jako trollowanie, proszę, dajcie mi znać, a postaram się zrozumieć Wasze obawy i dostosować swoje zachowanie. Wierzę w to, że każdy z nas może wnosić pozytywny wkład w naszą społeczność, pomagając sobie nawzajem i wspólnie rozwijając się jako gracze.

    Dziękuję za zrozumienie i zaangażowanie w dyskusję na ten temat. Mam nadzieję, że możemy kontynuować wspólne granie w duchu współpracy i szacunku dla siebie nawzajem.

    Pozdrawiam serdecznie Smile_great
    Xard86
    Xard86


    Liczba postów : 152
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Ożarów Mazowiecki

    Drodzy Weterani World of Tanks Empty Re: Drodzy Weterani World of Tanks

    Pisanie by Xard86 Wto Mar 19 2024, 08:39

    adminitoszefy napisał:
    woronov napisał:Podaj swój nick w grze Smile_trollface-3

    Jednakże, jako nowy gracz, chciałbym na razie pozostać nieco anonimowy i skupić się na zdobywaniu wiedzy i doświadczenia w grze.


    Witaj, cieszymy się wielce, iż ku naszemu zgromadzeniu śpieszysz, wnet niepewność w naszych sercach kiełkuje, gdyż skrytość Twoja przyćmiewa jasność zadeklarowanych pragnień. Wiedzże, że wskazane byłoby nam poznać ksywkę Twoją, gdyż to pozwoliłoby wgląd dać w styl i umiejętności Twoje w grze. Miej także na uwadze, iż z ówczesnymi trollami i innymi bestyjami radzić sobie umiemy, a ich karmieniu nie poświęcamy swego czasu ani zamiaru.

    Aeternus55 and Elgie uważają, że to dobre!

    avatar
    Elgie


    Liczba postów : 66
    Join date : 16/02/2024

    Drodzy Weterani World of Tanks Empty Re: Drodzy Weterani World of Tanks

    Pisanie by Elgie Wto Mar 19 2024, 09:28

    facepalmic
    rogaty
    rogaty


    Liczba postów : 56
    Join date : 25/02/2024

    Drodzy Weterani World of Tanks Empty Re: Drodzy Weterani World of Tanks

    Pisanie by rogaty Wto Mar 19 2024, 11:00

    Panowie, pomóżcie mu!
    Na w googlach, na youtube, na forach nic na ten temat nie ma - a przecież człowiek szuka informacji.. Wink
    avatar
    Elgie


    Liczba postów : 66
    Join date : 16/02/2024

    Drodzy Weterani World of Tanks Empty Re: Drodzy Weterani World of Tanks

    Pisanie by Elgie Wto Mar 19 2024, 12:10

    Trzeba go też zaprosić do plutonu, to jest bardzo proste, w grze jest taka opcja. Trzeba tylko wiedzieć kogo się chce zaprosić (nick), ale to taki szczegół, może da się to jakoś obejść i zaprosić go jako anonima, ale takiej wiedzy tajemnej to ja już nie mam, niestety

    rogaty uważa, że to dobre!

    Revanche25
    Revanche25


    Liczba postów : 66
    Join date : 29/02/2024
    Age : 37

    Drodzy Weterani World of Tanks Empty Re: Drodzy Weterani World of Tanks

    Pisanie by Revanche25 Wto Mar 19 2024, 12:57

    rogaty napisał:Panowie, pomóżcie mu!
    Na w googlach, na youtube, na forach nic na ten temat nie ma  - a przecież człowiek szuka informacji.. Wink

    Na forach nic nie ma, bo pewien ich kolega usunął temat, w którym padały informację o stosowanie cheatów oraz ustawianie bitew.
    Ziewnik
    Ziewnik


    Liczba postów : 40
    Join date : 13/02/2024

    Drodzy Weterani World of Tanks Empty Re: Drodzy Weterani World of Tanks

    Pisanie by Ziewnik Wto Mar 19 2024, 16:08

    adminitoszefy napisał:Również jeśli jesteście gotowi dołączyć do mnie na polu bitwy i podzielić się swoim doświadczeniem, to byłoby niesamowite móc grać razem i uczyć się od Waszych działań.

    Liche to, najpierw pisze o wspólnej grze, a później, że nie chce się ujawniać. Nie wspomnę o zaproszeniu do niszy. A kysz. Very Happy

    Hieronim_Berbelek and woronov uważają, że to dobre!

    avatar
    adminitoszefy


    Liczba postów : 8
    Join date : 18/03/2024

    Drodzy Weterani World of Tanks Empty Re: Drodzy Weterani World of Tanks

    Pisanie by adminitoszefy Wto Mar 19 2024, 19:44

    Ziewnik napisał:
    adminitoszefy napisał:Również jeśli jesteście gotowi dołączyć do mnie na polu bitwy i podzielić się swoim doświadczeniem, to byłoby niesamowite móc grać razem i uczyć się od Waszych działań.

    Liche to, najpierw pisze o wspólnej grze, a później, że nie chce się ujawniać. Nie wspomnę o zaproszeniu do niszy. A kysz. Very Happy

    Myślałem że dostane pomoc, ale teraz widzę jak toksyczni tutaj wszyscy jesteście

    Nie pozdrawiam

    SirBushman, Xard86, Elgie and Paythos mówią spadówa!

    woronov
    woronov


    Liczba postów : 469
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Drodzy Weterani World of Tanks Empty Re: Drodzy Weterani World of Tanks

    Pisanie by woronov Wto Mar 19 2024, 20:09

    Nieeee...
    Nie strzelaj focha.
    jocolor

    Hieronim_Berbelek uważa, że to dobre!

    SirBushman
    SirBushman
    Admin


    Liczba postów : 87
    Join date : 14/02/2024
    Skąd : ROTTN

    Drodzy Weterani World of Tanks Empty Re: Drodzy Weterani World of Tanks

    Pisanie by SirBushman Sro Mar 20 2024, 18:09

    adminitoszefy napisał:
    Ziewnik napisał:
    adminitoszefy napisał:Również jeśli jesteście gotowi dołączyć do mnie na polu bitwy i podzielić się swoim doświadczeniem, to byłoby niesamowite móc grać razem i uczyć się od Waszych działań.

    Liche to, najpierw pisze o wspólnej grze, a później, że nie chce się ujawniać. Nie wspomnę o zaproszeniu do niszy. A kysz. Very Happy

    Myślałem że dostane pomoc, ale teraz widzę jak toksyczni tutaj wszyscy jesteście

    Nie pozdrawiam

    Skoro jesteś z klanu to koledzy na pewno mogliby ci pomóc.
    Skoro jesteś tu i wstydzisz się swojego nicku to trudno uwierzyć w dobre intencje.

    Jesteś na prostej drodze donikąd.
    Ogarnij się.
    Ten temat zamykam, ale polecam kanał YT HoHolK44

    Millennium_Falcon_, Jerzoo108, Hieronim_Berbelek, woronov, Il__Pistolero, rogaty and Paythos uważają, że to dobre!


    Sponsored content


    Drodzy Weterani World of Tanks Empty Re: Drodzy Weterani World of Tanks

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20 2024, 12:00