Wszystko o World Of Tanks

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Niezależne Forum World Of Tanks


4 posters

    Ustawienia gry.

    woronov
    woronov


    Liczba postów : 469
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Ustawienia gry. Empty Ustawienia gry.

    Pisanie by woronov Pią Mar 22 2024, 19:07

    Kilka filmów na temat ustawień gry.

    Wiem, że wszyscy mamy najlepsze możliwe ustawienia ale może ktoś znajdzie coś ciekawego dla siebie.  study
    Ja chyba rozegrałem 50% moich bitew prawie nic nie zmieniając w ustawieniach  Embarassed . Potem ktoś wspomniał, że zmniejszenie czułości myszy to dobry pomysł. Pomogło. Teraz gram na 800dpi lub 400, zależy jak mi się przełączy. Grafiki nie obniżam, efektów nie wyłączam. Zastanawiam sie bo ta "przezroczystość" krzaków mogłaby być przydatna albo brak trawy w trybie snajperskim.


    A jakie WY stosujecie ustawienia?









    Paythos
    Paythos


    Liczba postów : 230
    Join date : 26/02/2024
    Age : 53
    Skąd : Pomorze

    Ustawienia gry. Empty Re: Ustawienia gry.

    Pisanie by Paythos Pią Mar 22 2024, 20:26

    Mi tam pasuje, 75 fps'ów jest
    Spoiler:
    Wodotryski wyłączone...w większości Smile-tongue
    Jerzoo108
    Jerzoo108


    Liczba postów : 110
    Join date : 15/02/2024

    Ustawienia gry. Empty Re: Ustawienia gry.

    Pisanie by Jerzoo108 Pią Mar 22 2024, 20:40

    W zasadzie to kwestia preferencji... ale:

    1. nieśmiertelniki - OFF
    2. efekty graficzne w trybie snajperskim - OFF
    3. zbliżenie x16 i x25 - OFF
    4. wszystkie okręgi na minimapce - ON
    5. blokada trybu snajperskiego na SHIFT - ON
    6. zbliżenie przełączenia trybu snajperskiego zawsze na x2 - ON
    7. czułość myszy jak niżej i 600 DPI (moja myszka [Roccat Aimo] nie schodzi poniżej 600 DPI):
    Ustawienia gry. MHwVQTb
    7a. nie gram kupomiotami, więc tam są domyślne ustawienia, których nigdy nie ruszałem...
    8. grafa na max, klient co prawda SD, ze względu na limitowane LTE... ale, co się będę... kupiłem mocnego pieca to będę używał całego a nie pół czy ćwierć...

    Ad. 1
    Nie lubię i już. To wyłączyłem.

    Ad. 2
    Nie pamiętam czemu to zmieniłem, ale tak jakoś zawsze mam to wyłączone.

    Ad. 3
    Po prostu nie używam tych trybów, nie ma to dla mnie większego sensu, bo ja strzelam a RNG kule nosi...
    Tak duże zbliżenie jest też niebezpieczne, bo włącza widzenie tunelowe dużo szybciej i skuteczniej niż podstawowe x2, 4 i 8.

    Ad. 4
    W końcu nie trzeba moda, żeby mieć te okręgi. Jedno z najważniejszych IMHO ustawień. Pozwala na strzelanie spoza zasięgu spota niemilców, pokazuje czy jestem w stanie wykryć tego tam w C2 itp itd.

    Ad. 5
    Nigdy nie lubiłem przełączania kółkiem myszy... poza tym pamięć mięśniowa nie pozwala mi już na inne wchodzenie w ten tryb.

    Ad. 6
    Po wyjściu z tego trybu zawsze mnie wkurzało, że używa ostatniego zbliżenia, które miałem. Szczególnie jak wchodziłem w ten tryb, gdy niemilec był blisko lub już mnie kołował lajtem czy czym tam.

    Ad. 7
    Proste jak drut. Łatwiej się celuje w trybie snajperskim, gdy czułość jest na tyle mała, że celownikiem spokojnie sobie namierzamy weakspoty, i na tyle duża w trybie zręcznościowym, że nadążasz za kręcącym się  wokół Ciebie lajtem. Poza tym mam na myszce przycisk do zmiany DPI (600, 800 i 1200) w locie, więc jak coś to klik i obracam kamerę jeszcze szybciej.
    Polecam sobie tak poustawiać, bo to sporo pomaga w celowaniu.

    Do tego jak ktoś myśli o zmianie myszki to polecam Rivala. Sensory od Steel Series są po prostu boskie.
    Siedzę na Roccacie tylko dlatego, że moich domowników bolały nadgarstki od Rivala, który jest nieco niższy niż Roccat Aimo. Tę drugą polecam, bo jest wygodna, ma fajnie umieszczone dodatkowe przyciski, no i sensor nie jest taki tragiczny jak ten w myszkach Logitecha. Miałem jakieś 3 dni Logitecha g502 Hero... strasznie niewygodna myszka, a sensor po przesiadce z Rivala to było skaranie boskie. Dałem ją kumplowi, który po 3 dniach dał ją synowi a ten po kilku następnych dniach koledze... dalej nie śledziłem jej losów.

    Ad 8.
    Fajnie wyglądają czołgi i mapki na full detalach. Z resztą nigdy nie rozumiałem ludzi, którzy grają na najniższych możliwych, z innych względów niż ziemniaczany piec.

    Do tego miałem jeszcze ustawienie, żeby nie wyświetlało kamuflaży z dupy, ale zmieniłem, bo prawie wszystkie czołgi miały swój bazowy kolorek. Very Happy
    Aha, i jeszcze wyłączyłem te tryby specjalne ze spadającymi sterowcami czy samolotami.
    Il__Pistolero
    Il__Pistolero


    Liczba postów : 17
    Join date : 22/02/2024

    Ustawienia gry. Empty Re: Ustawienia gry.

    Pisanie by Il__Pistolero Pią Mar 22 2024, 21:07

    Ja dodatkowo mam włączony celownik serwerowy
    Paythos
    Paythos


    Liczba postów : 230
    Join date : 26/02/2024
    Age : 53
    Skąd : Pomorze

    Ustawienia gry. Empty Re: Ustawienia gry.

    Pisanie by Paythos Pią Mar 22 2024, 21:23

    U mnie, czołg musi ładnie wyglądać... reszta już nie Smile_popcorn1

    Sponsored content


    Ustawienia gry. Empty Re: Ustawienia gry.

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20 2024, 11:30