Wszystko o World Of Tanks

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Niezależne Forum World Of Tanks


3 posters

    EKSPLORUJ WIELKANOC: MISJE I NIESPODZIANKI!

    woronov
    woronov


    Liczba postów : 469
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    EKSPLORUJ WIELKANOC: MISJE I NIESPODZIANKI! Empty EKSPLORUJ WIELKANOC: MISJE I NIESPODZIANKI!

    Pisanie by woronov Pią Mar 29 2024, 11:56

    EKSPLORUJ WIELKANOC: MISJE I NIESPODZIANKI!

    Wykorzystaj możliwości rozbudowy swojej kolekcji dzięki ekskluzywnym stylom 2D i specjalnym zestawom!
    Dołącz do obchodów Wybuchowej Wielkanocy i przygotuj się do bitwy.

    https://worldoftanks.eu/pl/easter-event-page-2024/


    Kolejne misje i kolejne zestawy w sklepie.
    Prawdopodobnie po świętach bedę miał więcej naklejek w garażu.
    Tylko co z nimi zrobić? scratch
    smorker83
    smorker83


    Liczba postów : 177
    Join date : 16/02/2024
    Age : 40
    Skąd : Kręczki (warszawski zachodni)

    EKSPLORUJ WIELKANOC: MISJE I NIESPODZIANKI! Empty Re: EKSPLORUJ WIELKANOC: MISJE I NIESPODZIANKI!

    Pisanie by smorker83 Pią Mar 29 2024, 12:22

    Zająca możesz sprzedać za 30 tys. - koszyczka i napisów już nie.

    Misje (moje wydaje mi się):

    - zniszcz x razy gąsienice (najpierw myślałem że trzeba Top Gun, ale w bitwie z 7 fragami mi nie zaliczyło)
    - zadaj x obrażeń lub minimum 2 tys. (w tej bitwie w której dostałem napis zrobiłem 2,040 obrażeń)
    - wykryj x czołgów (mi zaliczyło w bitwie gdzie wykryłem ELC, i tylko jego 0 assysty)

    więc albo są to łatwe misje jak powyżej lub coś jest nie halo i zalicza za byle co Smile_trollface-3
    TankerDomi
    TankerDomi


    Liczba postów : 46
    Join date : 16/02/2024

    EKSPLORUJ WIELKANOC: MISJE I NIESPODZIANKI! Empty Re: EKSPLORUJ WIELKANOC: MISJE I NIESPODZIANKI!

    Pisanie by TankerDomi Pią Mar 29 2024, 14:58

    1.Zdobyć przynajmniej 1500 punktów bazowych PD w dowolnej liczbie bitew i być w pierwszej 10 swojej drużyny pod względem zdobytych bazowych PD.
    2. Podpowiedź: Rozbij mniej niż tuzin, ale więcej niż garść swoich przeciwników.
    3. Podpowiedź: Opanuj sztukę niszczenia.
    4. Podpowiedź: Zajmij pierwsze miejsce i spraw, by Twoja drużyna była z Ciebie dumna, ale pamiętaj, że musisz najpierw wypełnić poprzednie trzy misje.

    Sponsored content


    EKSPLORUJ WIELKANOC: MISJE I NIESPODZIANKI! Empty Re: EKSPLORUJ WIELKANOC: MISJE I NIESPODZIANKI!

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20 2024, 10:21