Wszystko o World Of Tanks

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Niezależne Forum World Of Tanks


+4
TaihoSan
smorker83
Il__Pistolero
King__of__war
8 posters

    Niszczyciel do misji x5 swoje HP

    King__of__war
    King__of__war


    Liczba postów : 63
    Join date : 13/02/2024
    Skąd : Ziemia Lubuska

    Niszczyciel do misji x5 swoje HP Empty Niszczyciel do misji x5 swoje HP

    Pisanie by King__of__war Nie Mar 31 2024, 17:21

    Hej Wam.
    Poszukuję niszczyciela do zrobienia misji x5 swoje HP. Ale z wyjątkiem amerykańskich Smile_sceptic .Plus może kilka sugestii odnośnie grania Smile_Default .
    Il__Pistolero
    Il__Pistolero


    Liczba postów : 17
    Join date : 22/02/2024

    Niszczyciel do misji x5 swoje HP Empty Re: Niszczyciel do misji x5 swoje HP

    Pisanie by Il__Pistolero Nie Mar 31 2024, 23:11

    King__of__war napisał:Hej Wam.
    Poszukuję niszczyciela do zrobienia misji x5 swoje HP. Ale z wyjątkiem amerykańskich Smile_sceptic .Plus może kilka sugestii odnośnie grania Smile_Default .
    Od którego poziomu ? Wygląda na to że im bardziej papierowy tym bardziej się nada
    smorker83
    smorker83


    Liczba postów : 177
    Join date : 16/02/2024
    Age : 40
    Skąd : Kręczki (warszawski zachodni)

    Niszczyciel do misji x5 swoje HP Empty Re: Niszczyciel do misji x5 swoje HP

    Pisanie by smorker83 Pon Kwi 01 2024, 09:19

    Jemu chodzi o ósmą misie na Obj. 260 - jak dobrze pamiętam to są one od VI poziomu, więc sugeruje:

    - Hellcat - mając 640 PW musisz zrobić min. 3,200 w bitiwe
    - Jackson - na pierwszej wieży ma 630, więc juz tylko 3,150 potrzeba Smile-hiding
    - ewentualnie jak masz to T78, ale on już ma 670 więc potrzeba min. 3,350

    Można jeszcze by VII, ale to potrzebne są bitwy 4 tys. + i tu bym próbował na Super Hellcat'cie - on ma 800 PW.

    Ta misja po dodaniu PW do niskich tierów, stała się cięższa - przed, to robiło to się na SU-100 z 122 na wyposażeniu.
    King__of__war
    King__of__war


    Liczba postów : 63
    Join date : 13/02/2024
    Skąd : Ziemia Lubuska

    Niszczyciel do misji x5 swoje HP Empty Re: Niszczyciel do misji x5 swoje HP

    Pisanie by King__of__war Pon Kwi 01 2024, 11:09

    Napisałem, że z wyjątkiem amerykańskich Rolling Eyes , bo nie mam załóg. Może spróbuję na Dicker Maxie.
    TaihoSan
    TaihoSan


    Liczba postów : 121
    Join date : 10/02/2024

    Niszczyciel do misji x5 swoje HP Empty Re: Niszczyciel do misji x5 swoje HP

    Pisanie by TaihoSan Pon Kwi 01 2024, 11:26

    Dicker Max jest strasznie zależny od mapy i drużyny, powolny, nieruchawy, kapryśne pociski, osobiście dla mnie niegrywalny jak Grille 15. Taką misję to będę robił w Su-100Y bo to pojazd genialny i niedoceniany.

    Il__Pistolero uważa, że to dobre!

    smorker83
    smorker83


    Liczba postów : 177
    Join date : 16/02/2024
    Age : 40
    Skąd : Kręczki (warszawski zachodni)

    Niszczyciel do misji x5 swoje HP Empty Re: Niszczyciel do misji x5 swoje HP

    Pisanie by smorker83 Pon Kwi 01 2024, 11:51

    Nie wiem czemu ale przeczytałem "wyłącznie amerykańskich"  Smile_trollface-3

    W takim przypadku to zostają WZ-131G FT i Bassotto - nie grałem ani jednym, więc ciężko powiedzieć - potrzebujesz dobrą mapę (malinovka, Proho itp.) i scout'a.

    Dicker jak pisał Taiho będzie ciężko - tu potrzeba dużo szczęścia bo to nie jest demon prędkości.

    Od biedy można SU-100 na tej 122 - ale tu z drugiej strony kalafiorowe działo na długi dystans, aczkolwiek ten byłby uniwersalny na miejską mapę i otwartą.
    Hieronim_Berbelek
    Hieronim_Berbelek


    Liczba postów : 71
    Join date : 15/02/2024

    Niszczyciel do misji x5 swoje HP Empty Re: Niszczyciel do misji x5 swoje HP

    Pisanie by Hieronim_Berbelek Pon Kwi 01 2024, 19:55

    Wz-131G FT może sobie sam spotować ze swoją mobilnością, VR i camo. Polecam stockowe działo.
    Bassoto ma tylko problem słabej mobilności, dosyć niecelnego działa, papieru i padającego silnika.
    Za to epickie camo, i połączenie alphy, dpm'u i penetracji. Oba są przyjemne.
    Su-100 też polecam, 122 i różowe IAU i można coś trafiać. Zresztą na Bassotto również IAU bym polecał.
    Xard86
    Xard86


    Liczba postów : 151
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Ożarów Mazowiecki

    Niszczyciel do misji x5 swoje HP Empty Re: Niszczyciel do misji x5 swoje HP

    Pisanie by Xard86 Wto Kwi 02 2024, 08:52

    TaihoSan napisał:Dicker Max jest strasznie zależny od mapy i drużyny, powolny, nieruchawy, kapryśne pociski, osobiście dla mnie niegrywalny jak Grille 15. Taką misję to będę robił w Su-100Y bo to pojazd genialny i niedoceniany.

    Nie wiem gdzie jest genialność SU100Y, a do tej misji szczególnie to jeden z najgorszych pomysłów. Jak Dicker jest zależny od mapy to SU100Y te wszystkie wady ma do kwadratu - tak samo wolny jak nie wolniejszy, gorszy dpm, działo, brak depresji, wielki jak stodoła i bez kamuflażu. I na sam koniec "truskawka na torcie" - 5 x HP to 3900 dmg. Dicker potrzebuje 3100 dmg, Bassotto 3000, Jackson na pierwszej wieży 3150. I każdy z tych 3 będzie lepszy do robienia DMG.

    TankerDomi
    TankerDomi


    Liczba postów : 46
    Join date : 16/02/2024

    Niszczyciel do misji x5 swoje HP Empty Re: Niszczyciel do misji x5 swoje HP

    Pisanie by TankerDomi Wto Kwi 02 2024, 10:00

    Dicker-maxem zrobiłem x5 swoje hp z tym że nie spełniłem dodatkowej misji, ponieważ zginąłem.
    Ma tylko 620 hp co oznacza że trzeba zrobić 3100 dmg
    TaihoSan
    TaihoSan


    Liczba postów : 121
    Join date : 10/02/2024

    Niszczyciel do misji x5 swoje HP Empty Re: Niszczyciel do misji x5 swoje HP

    Pisanie by TaihoSan Wto Kwi 02 2024, 11:15

    Xard86 napisał:
    TaihoSan napisał:Dicker Max jest strasznie zależny od mapy i drużyny, powolny, nieruchawy, kapryśne pociski, osobiście dla mnie niegrywalny jak Grille 15. Taką misję to będę robił w Su-100Y bo to pojazd genialny i niedoceniany.

    Nie wiem gdzie jest genialność SU100Y, a do tej misji szczególnie to jeden z najgorszych pomysłów. Jak Dicker jest zależny od mapy to SU100Y te wszystkie wady ma do kwadratu - tak samo wolny jak nie wolniejszy, gorszy dpm, działo, brak depresji, wielki jak stodoła i bez kamuflażu. I na sam koniec "truskawka na torcie" - 5 x HP to 3900 dmg. Dicker potrzebuje 3100 dmg, Bassotto 3000, Jackson na pierwszej wieży 3150. I każdy z tych 3 będzie lepszy do robienia DMG.

    Ja gram Su-100Y jak KW-2, stanie i czekanie tym pojazdem w krzaku jest dla mnie bez sensu.
    Xard86
    Xard86


    Liczba postów : 151
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Ożarów Mazowiecki

    Niszczyciel do misji x5 swoje HP Empty Re: Niszczyciel do misji x5 swoje HP

    Pisanie by Xard86 Wto Kwi 02 2024, 13:19

    TaihoSan napisał:
    Ja gram Su-100Y jak KW-2, stanie i czekanie tym pojazdem w krzaku jest dla mnie bez sensu.

    Ale ten czołg do takiej gry też się specjalnie nie nadaje przez absolutny brak pancerza; wymiany przy tej alfie są oczywiście bardzo korzystne i w kategoriach samej przyjemności z gry może to się podobać. Ale pod tę misję? Ile razy byłeś blisko zrobienia 3900 dmg?

    Tak ogólnie to ta misja jak wiele podobnych wymaga oprócz umiejętności dobrego układu gwiazd, mapy, mm, rozjazdu i nie ma sensu sobie dodatkowo przeszkadzać biorąc takie SU100Y który nie dość że przez pulę HP zwiększa wymagania, to przez bylejakość czołgu utrudnia jej zrobienie. Serio, znając wszystkie wady Dickera wolałbym próbować zrobić nim 3900, niż próbować SU100Y nastrzelać 3100dmg.
    TaihoSan
    TaihoSan


    Liczba postów : 121
    Join date : 10/02/2024

    Niszczyciel do misji x5 swoje HP Empty Re: Niszczyciel do misji x5 swoje HP

    Pisanie by TaihoSan Wto Kwi 02 2024, 14:23

    Xard86 napisał:
    TaihoSan napisał:
    Ja gram Su-100Y jak KW-2, stanie i czekanie tym pojazdem w krzaku jest dla mnie bez sensu.

    Ale ten czołg do takiej gry też się specjalnie nie nadaje przez absolutny brak pancerza; wymiany przy tej alfie są oczywiście bardzo korzystne i w kategoriach samej przyjemności z gry może to się podobać. Ale pod tę misję? Ile razy byłeś blisko zrobienia 3900 dmg?

    Tak ogólnie to ta misja jak wiele podobnych wymaga oprócz umiejętności dobrego układu gwiazd, mapy, mm, rozjazdu i nie ma sensu sobie dodatkowo przeszkadzać biorąc takie SU100Y który nie dość że przez pulę HP zwiększa wymagania, to przez bylejakość czołgu utrudnia jej zrobienie. Serio, znając wszystkie wady Dickera wolałbym próbować zrobić nim 3900, niż próbować SU100Y nastrzelać 3100dmg.

    Ja mam swoje pomysły. Wbrew pozorom ten pojazd ma laserowe celne działo a stanie w krzakach gdy go losuje na szczycie przy braku kamuflażu jest bezsensu. Dickerem miałem bitwy za zero bo nie nadążyłem za falą uderzeniową, wczoraj miałem bitwę na Cichym brzegu gdzie mimo dobrej pozycji i wroga który jeździł jak ślepy to 1/3 moich trafień była za zero. Według statystyk to Dicker jest lepszy ale statystyki nie grają.
    avatar
    Elgie


    Liczba postów : 66
    Join date : 16/02/2024

    Niszczyciel do misji x5 swoje HP Empty Re: Niszczyciel do misji x5 swoje HP

    Pisanie by Elgie Sro Kwi 03 2024, 10:30

    Też planowałem tą misję zrobić SU100Y, ale im więcej nim grałem tym jakoś byłem dalej od wyniku. Przestałem o niej myśleć i grałem po prostu wszystkim nie pod misję. Udała się na IKV 90 B (800hp więc 4000 do zrobienia, a zrobiłem 4029).
    Też uważam, że Bassotto byłby do tego najlepszy. Świetnie mi się nim grało

    Sponsored content


    Niszczyciel do misji x5 swoje HP Empty Re: Niszczyciel do misji x5 swoje HP

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20 2024, 08:45