Wszystko o World Of Tanks

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Niezależne Forum World Of Tanks


+13
Wapniak57
Artha
Peter_Wolf
Pancerniak666
MaciekRS1
Hieronim_Berbelek
TaihoSan
Paythos
King__of__war
Xard86
wojtek_pl1
rogaty
woronov
17 posters

    Aktualizacja załogi, kwiecień 2024: Życie stanie się łatwiejsze

    woronov
    woronov


    Liczba postów : 469
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Aktualizacja załogi, kwiecień 2024: Życie stanie się łatwiejsze - Page 3 Empty Aktualizacja załogi, kwiecień 2024: Życie stanie się łatwiejsze

    Pisanie by woronov Sro Kwi 03 2024, 00:29

    First topic message reminder :

    Aktualizacja załogi, kwiecień 2024: Życie stanie się łatwiejsze

    https://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/crew-update-april-2024/#faq


    WG napisał:Dowódcy!

    Nasze ciągłe starania, by ulepszyć system załóg, zaowocowały kilkoma zmianami, które pojawią się w aktualizacji 1.24.1. Nowe funkcjonalności wpłyną na obecne załogi i rekrutację nowych załogantów, tak aby nowy system był wygodniejszy w użyciu, ale nie zmienią żadnych atutów.

    To najnowsze zmiany w trwającym procesie, a nowe modyfikacje funkcjonalności takich jak atuty są planowane na późniejszą część roku. Wypatrujcie wiadomości!

    Ulepszenia jakości życia i zmiany:

    Przerobienie poziomu głównej kwalifikacji
    Wprowadzenie skuteczności załogi i skuteczności atutu
    Nowy proces rekrutacji nowego członka załogi
    Przeróbki w szkoleniu i przeszkalaniu
    Zerowanie atutów
    Czyszczenie koszar i konwersja załogi
    Uproszczony transfer załogi
    Bonusy dla nowych graczy
    FAQ



    WG napisał:
    Często zadawane pytania

    Co się stanie z moimi załogami w koszarach mającymi mniej niż 100%?

    Wszystkie załogi z poziomem głównej kwalifikacji poniżej 100% zostaną automatycznie ustawione na 100% bez względu na to, czy znajdują się w koszarach, czy są przypisane do pojazdu.

    Gdzie trafią moje zebrane PD załogi między 50% a 100%? Czy przepadną? Czy cały trud był na marne?

    Żadne zebrane PD nie przepadną. Zebrane PD załogi dla załóg wyszkolonych między 50% a 100% zasilą pulę łącznego doświadczenia załogi i zostaną dodane do aktualnie szkolonego atutu.

    Co się stanie, jeśli załoga nie jest wyszkolona na pojeździe, do którego zostaje przypisana? Czy nadal będę mógł walczyć tym pojazdem z karą?

    Załoga przypisana do pojazdu, ale nieprzeszkolona do niego może ruszyć do bitwy. Nie będzie jednak czerpać korzyści z żadnych atutów, dopóki nie zostanie wyszkolona na tym pojeździe.

    Ile bitew lub ile PD załogi potrzeba, by znieść karę za darmowe resetowanie atutów?

    Utracisz 20% całkowitego doświadczenia załogi. Będzie to różna ilość doświadczenia zależna od tego, ile atutów jest już wyszkolonych. Przykładowo, resetowanie pierwszego w pełni wyszkolonego atutu poskutkuje utratą 42 012 PD załogi, czyli około 40 bitew.

    Co się stanie ze sławnymi postaciami, takimi jak Arnold, jeśli nie zostały przypisane do pojazdu i są w koszarach?

    Omawiane zmiany nie wpływają na znane postacie ani innych specjalnych członków załogi, więc nie zostaną oni zwolnieni.

    Czy będę mógł zmienić rolę mojej załogi na inną?

    Tak, teraz tę operację można przeprowadzić albo za 20 000 kredytów z karą do skuteczności atutu, albo za 200 szt. złota bez ponoszenia kary.

    Co się stanie z atutami członka załogi, który ma dwie role, jeśli przeniosę go na inny czołg, w którym wymagane są tylko niektóre atuty powiązane z rolą? Przykładowo, radiooperator/celowniczy przenosi się do czołgu, gdzie wykorzystuje tylko atuty celowniczego.

    Jeśli członek załogi pełni dwie funkcje w jednym pojeździe, będzie można zmienić jego specjalizację przy przechodzeniu do nowego czołgu, a atuty nie będą resetowane. Atuty radiooperatora zostaną wyłączone do momentu, gdy zostanie ponownie wyszkolony do pojazdu, w którym działają obie kwalifikacje.

    Bieżąca aktualizacja ma na celu poprawę komfortu obsługi operacji związanych z załogą. Interakcje między atutami i dodatkowymi rolami będą przedmiotem kolejnej aktualizacji.

    Grałem w grę przez 13 lat i te zmiany zniszczą ustawienia, na które tak ciężko pracowałem. Cały mój wysiłek pójdzie na marne. Dlaczego miałbym grać dalej?

    Bardzo doceniamy Twoje zaangażowanie i ciężką pracę. Jeśli poświęcisz chwilę i zapoznasz się ze szczegółami tych zmian, zobaczysz, że nic z Twoich postępów nie przepada. Zatrzymasz wszystkie swoje PD, a cały nasz wysiłek włożyliśmy w stworzenie bardziej logicznego, dostępnego i zrównoważonego systemu dla naszych graczy.

    Kiedy nastąpią te zmiany? Czy można z nich zrezygnować?

    Poprawki jakości życia pojawią się w aktualizacji 1.24.1 i zostaną wprowadzone na wszystkich serwerach. Nie ma możliwości cofnięcia aktualizacji ani zrezygnowania z opcji, które wprowadza.

    Nowy system skuteczności atutu jest nieco zagmatwany. Czy możecie podać konkretny przykład? Co sprawia, że procent skuteczności atutu wzrasta lub maleje?

    Skuteczność atutu dotyczy wyłącznie operacji przeszkalania za darmo lub za kredyty. Będą one skutkować karą do skuteczności atutu, którą można zniwelować, zbierając w bitwach PD załogi.

    Chciałbym mieć trochę czasu, by przejrzeć swoje załogi w koszarach, zanim zostaną masowo zwolnione. Przez ile czasu będę mieć możliwość automatycznego oczyszczenia koszar?

    Gdy zalogujesz się po wprowadzeniu aktualizacji 1.24.1, będziesz mieć trzy miesiące (90 dni), by użyć przycisku konwersji i zwolnić niechcianych członków załogi w zamian za podręczniki dla załogi. Ta operacja jest nieodwracalna i można ją wykonać tylko raz. Aby użyć tej opcji, musisz zalogować się przed wprowadzeniem aktualizacji 1.25.

    Czy nadal będę mógł rekrutować nowych członków załogi za darmo lub za kredyty?

    Wraz z usunięciem poziomów głównej kwalifikacji usunęliśmy też możliwość werbowania członków załogi za kredyty lub złoto. Możesz teraz rekrutować w pełni wyszkolone załogi za darmo.

    Dlaczego przy przeszkalaniu załogi za darmo lub za kredyty zostaje nałożona kara procentowa do skuteczności mojej załogi? Czy wszystkie załogi nie miały być teraz wyszkolone w 100%?

    Od teraz załogi będą miały dwa niezależne poziomy skuteczności. Skuteczność załogi nigdy nie spadnie poniżej 100%, ale można ją ulepszać, na przykład dzięki materiałom eksploatacyjnym, takim jak jedzenie.

    Poziom skuteczności atutu określa wydajność atutów, a negatywny wpływ na niego ma tylko przeszkalanie za darmo lub za kredyty.

    Czy nakładanie kary za przeszkalanie załóg nie jest po prostu innym sposobem na określenie, że mają niższy poziom głównej kwalifikacji? Czy to nie zaprzecza głównej idei całej tej zmiany?

    Nowy system usuwa kary do skuteczności pojazdu powodowane przez załogi poniżej 100%. Ta zmiana ma na celu ujednolicenie przestrzeni gry i zapobieżenie sytuacjom, gdzie gracz z tą samą konfiguracją i w tym samym pojeździe może wygrać z innym graczem tylko dlatego, że mają inne poziomy załóg.

    Ulepszenia od atutów są dodatkowymi premiami dla pojazdu i załogi. Są bardziej specyficzne i wymagają finezji taktycznej, inaczej niż bezpośrednia kara do skuteczności pojazdu. Nowy system kar znacznie mniej wpłynie na skuteczność bojową.


    rogaty
    rogaty


    Liczba postów : 56
    Join date : 25/02/2024

    Aktualizacja załogi, kwiecień 2024: Życie stanie się łatwiejsze - Page 3 Empty Re: Aktualizacja załogi, kwiecień 2024: Życie stanie się łatwiejsze

    Pisanie by rogaty Czw Kwi 11 2024, 18:05

    woronov napisał:..
    Bo np mogę codziennie kupować pierwszy tier u brytoli z 6 zalogantami nawet jak mam zapchany garaż pod sufit. I chyba mogę tak robić 15 albo 16 razy. Jest jakiś limit. Przyjmijmy że 10. Przeszkolić ich na 3 załogi do manticore i to daje mi 30 nowych zalogantow dziennie, razy 90 dni to będzie 2700 nowych zalogantów. Problemem są podręczniki do załogi ale jednak.

    Więc ja bym spodziewał się łatki blokującej taki manewr.

    Kupić możesz, ale sprzedać max 5 dziennie wiec 5x6=30 załogantów. (da się jeszcze inne czołgi kupować)

    Jednak problemem nie są załogi ale książeczki.

    Gdzie kupisz książeczki aby przeszkolić tych 30 załogantów?
    90dni x 5 książeczek  = potrzebujesz 450 książeczek. Ja nie potrafię zdobyć jednej a Ty nie widzisz problemu z prawie poł tysiaca(III rodzaju się nie liczą, bo przeszkolisz na ponad 100%)
    Jak bym wiedział skąd pozyskać taką ilość książeczek to by nie potrzebował tego programu.

    Co więc pozostaje?
    Zostawić tych 6 załogantów i grać do momentu wbicia 99%  -  życzę powodzenia w wbijaniu 99% na 6 czołgach przez 90dni Wink
    Rezerwy osobiste, klanowe, konto plus itp. troche pomoga ale i tak za bardzo nie zaszalejesz.
    wojtek_pl1
    wojtek_pl1


    Liczba postów : 52
    Join date : 18/02/2024

    Aktualizacja załogi, kwiecień 2024: Życie stanie się łatwiejsze - Page 3 Empty Re: Aktualizacja załogi, kwiecień 2024: Życie stanie się łatwiejsze

    Pisanie by wojtek_pl1 Czw Kwi 11 2024, 18:34

    OK. Klikam tych załogantów. Zakupiłem ileś darmowych załóg i tych za kredyty przed wejściem patcha .
    Najprościej to przekwalifikować tych z niepełnymi perkami na czołg pierwszego tieru danej nacji - mają po dwóch załogantów z reguły. Nie trzeba kupować tych czołgów. Nie trzeba też mieć kompletnych załóg w tych czołgach, można mieć 48 dowódców. Liczy się ilość miejsc załogi w czołgu a nie czy mamy komplet ludzi na te miejsca.



    Ostatnio zmieniony przez wojtek_pl1 dnia Czw Kwi 11 2024, 18:54, w całości zmieniany 1 raz
    rogaty
    rogaty


    Liczba postów : 56
    Join date : 25/02/2024

    Aktualizacja załogi, kwiecień 2024: Życie stanie się łatwiejsze - Page 3 Empty Re: Aktualizacja załogi, kwiecień 2024: Życie stanie się łatwiejsze

    Pisanie by rogaty Czw Kwi 11 2024, 18:47

    wojtek_pl1 napisał:.. Nie trzeba kupować tych czołgów, wystarczy mieć je wybadane Very Happy..
    To jak chcesz pozyskać nowego załoganta?
    I tak jak pisałem powyżej - nie problem pozyskać załoganta ale zdobyć na niego doświadczenie poniżej 100%.
    woronov
    woronov


    Liczba postów : 469
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Aktualizacja załogi, kwiecień 2024: Życie stanie się łatwiejsze - Page 3 Empty Re: Aktualizacja załogi, kwiecień 2024: Życie stanie się łatwiejsze

    Pisanie by woronov Czw Kwi 11 2024, 20:08

    @rogaty
    no wiadomo, że nikt nie ma tysięcy książek żeby szkolić tylu załogantów
    wiadomo, jak pisałem, tu jest problem, który blokuje przeszkalanie w nieskończoność
    woronov napisał:...Problemem są podręczniki do załogi...
    pewnie nikt też nie będzie ekspił takich załóg czy wydawał free expa
    tak czy siak obecnie możesz jednak wykorzystać w ten sposób wszystkie swoje zasoby na maxa
    nie sądzę, żeby WG chciało nam rozdawać podręczniki w taki sposób, jak może sprzedać
    wojtek_pl1
    wojtek_pl1


    Liczba postów : 52
    Join date : 18/02/2024

    Aktualizacja załogi, kwiecień 2024: Życie stanie się łatwiejsze - Page 3 Empty Re: Aktualizacja załogi, kwiecień 2024: Życie stanie się łatwiejsze

    Pisanie by wojtek_pl1 Czw Kwi 11 2024, 20:11

    rogaty napisał:
    wojtek_pl1 napisał:.. Nie trzeba kupować tych czołgów, wystarczy mieć je wybadane Very Happy..
    To jak chcesz pozyskać nowego załoganta?
    I tak jak pisałem powyżej - nie problem pozyskać załoganta ale zdobyć na niego doświadczenie poniżej 100%.
    Tak to mi się nie chciało bawić.

    Z jakiejś przyczyny wszyscy załoganci, których dostawałem razem z czołgami premium lub którzy przyszli z czołgami na wypożyczenie i których nigdy nie używałem (całkowite 0% pierwszego perka, zero bitew) dostało w patchu XP na 83% tegoż perka. Bug jakiś czy co? Nie narzekam bo po przekwalifikowaniu do czołgu z mniejszą liczbą załogi XP do konwersji ładnie się rozmnożyło.
    PS można przekwalifikować załogę do czołgu, którego nie ma się wybadanego. Np nie mam i nie planuję robić Manticore ale mogłem na nią przekwalifikować załogantów.
    Kupa "baboli" w tym patchu... bounce bounce
    woronov
    woronov


    Liczba postów : 469
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Aktualizacja załogi, kwiecień 2024: Życie stanie się łatwiejsze - Page 3 Empty Re: Aktualizacja załogi, kwiecień 2024: Życie stanie się łatwiejsze

    Pisanie by woronov Czw Kwi 11 2024, 21:28

    Porobiłem. Parę godzin klikania.
    Tylko co ja teraz zrobię z tymi książkami? Smile_trollface-3

    Aktualizacja załogi, kwiecień 2024: Życie stanie się łatwiejsze - Page 3 Shot_150
    Aktualizacja załogi, kwiecień 2024: Życie stanie się łatwiejsze - Page 3 Shot_151

    Elgie and wojtek_pl1 uważają, że to dobre!

    Xard86
    Xard86


    Liczba postów : 152
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Ożarów Mazowiecki

    Aktualizacja załogi, kwiecień 2024: Życie stanie się łatwiejsze - Page 3 Empty Re: Aktualizacja załogi, kwiecień 2024: Życie stanie się łatwiejsze

    Pisanie by Xard86 Pią Kwi 12 2024, 08:33

    RavR napisał:Czyli mimo protestów graczy WG będzie powoli (ziarnko do ziarnka) forsować zmiany z załogą. Nie podoba "mie" się to.

    A czemu? To co do tej pory wprowadzili nie jest złe i chwała WG za to że robią to małymi krokami, raczej myśląc i dopracowując każdą zmianę.

    Teraz już chyba zostały im dwie rzeczy - jedna załoga na 3 czołgi i nowe perki. Z tym pierwszym to chyba nie ma nikogo kto by marudził, nawet jak za taką opcję trzeba będzie wydać sporo zasobów ( oby growych, a nie złota ). Z perkami to z drugiej strony pewnie jak się za to nie złapią to będzie ciężko bo nie da się tego zmienić nie wywracając dotychczasowych zasad...

    wojtek_pl1 uważa, że to dobre!

    rogaty
    rogaty


    Liczba postów : 56
    Join date : 25/02/2024

    Aktualizacja załogi, kwiecień 2024: Życie stanie się łatwiejsze - Page 3 Empty Re: Aktualizacja załogi, kwiecień 2024: Życie stanie się łatwiejsze

    Pisanie by rogaty Pią Kwi 12 2024, 09:48

    wojtek_pl1 napisał:

    Z jakiejś przyczyny wszyscy załoganci, których dostawałem razem z czołgami premium lub którzy przyszli z czołgami na wypożyczenie i których nigdy nie używałem (całkowite 0% pierwszego perka, zero bitew) dostało w patchu XP na 83% tegoż perka. Bug jakiś czy co? Nie narzekam bo po przekwalifikowaniu do czołgu z mniejszą liczbą załogi XP do konwersji ładnie się rozmnożyło.
    PS można przekwalifikować załogę do czołgu, którego nie ma się wybadanego. Np nie mam i nie planuję robić Manticore ale mogłem na nią przekwalifikować załogantów.
    Kupa "baboli" w tym patchu... bounce bounce

    Dostali 83% aby zrekompensować brak załóg 50%. Więc ktoś kto sobie zrobił/dostał załoganta 100% dostał rekompensatę w postaci tej różnicy.

    Faktycznie można przekwalifikować  na manticora. Na koncie głównym nie mogłem tego potwierdzić ale na rekrucie zadziałało.

    Mi przybyła(potencjalnie) prawie setka ksiazek II poziomu ale nie będę miał dylematu jak je zużyć Wink

    @woronov
    Ilość książek jest tu kluczowa bo bez niej mnożenie załóg nie ma sensu.

    Zastanawiam się jeszcze nad jednym. Czy nie dałoby się jakoś jeszcze inaczej wykorzystać "okazję" którą stworzyło WG.
    np.
    Są czołgi na których się łatwiej ekspi załogi a na innych trudniej.
    Może warto wygenerować załogę i pograć "łatwiejszym" czołgiem aby później zamienić ekspa na książeczkę.
    A nastepnie stworzyć nową załogę na "trudniejszym" czołgu i wyszkolić ją książeczkami pozyskanymi z czołgu "łatwiejszego".

    Pytanie
    Na których czołgach ekspi sie najszybciej?
    Czy doświadczenie załogi na czołgach z liczną załogą rośnie szybciej niz na czołgach z załogą 2 osobowych?

    Bo jeżeli tempo przyrostu doświadczenia byłoby identyczne, to opłacało by sie np. ekspić załogę na mausie (6os) i przenosić na PZ.I(2s) - zysk 3x więcej doświadczenia za tą samą grę.
    Jerzoo108
    Jerzoo108


    Liczba postów : 110
    Join date : 15/02/2024

    Aktualizacja załogi, kwiecień 2024: Życie stanie się łatwiejsze - Page 3 Empty Re: Aktualizacja załogi, kwiecień 2024: Życie stanie się łatwiejsze

    Pisanie by Jerzoo108 Pią Kwi 12 2024, 11:09

    rogaty napisał:
    Pytanie
    Na których czołgach ekspi sie najszybciej?

    Na premkach ofc. Zwycięża w przedbiegach Churchill III z jego chorym mnożnikiem expa. Smile_trollface-3

    Ja tam w zasadzie spartoliłęm sprawę, bo nie doczytałem, że akcja jest JEDNORAZOWA.
    Ale płakał nie będę. W zasadzie od momentu jak weszła przepustka z gadami nie gram w tanki.
    Nie wiem, straciłem serce do tej gry, więc przerwa idzie w kolejny miesiąc. Ani mnie grzeją ani ziębią zmiany.
    Jeszcze siłą rozpędu coś tam z Twitcha zgarniam... Ale z czasem chyba i z tym dam sobie spokój.
    Xard86
    Xard86


    Liczba postów : 152
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Ożarów Mazowiecki

    Aktualizacja załogi, kwiecień 2024: Życie stanie się łatwiejsze - Page 3 Empty Re: Aktualizacja załogi, kwiecień 2024: Życie stanie się łatwiejsze

    Pisanie by Xard86 Pią Kwi 12 2024, 14:38

    Odnośnie aktualizacji - czy zauważyliście że zniszczone czołgi na minimapie znikają z opóźnieniem? Słychać dźwięk że ktoś z drużyny kogoś zniszczył / został zniszczony, pojawia się komunikat, a pojazd na minimapie znika dopiero po chwili, może to sekunda z kawałkiem, ale na tyle długiej że zaczynam się zastanawiać o co chodzi - ktoś zginął, a na minimapie nic się nie zmieniło... i pyk wtedy znika.

    woronov and Elgie uważają, że to dobre!

    TankerDomi
    TankerDomi


    Liczba postów : 46
    Join date : 16/02/2024

    Aktualizacja załogi, kwiecień 2024: Życie stanie się łatwiejsze - Page 3 Empty Re: Aktualizacja załogi, kwiecień 2024: Życie stanie się łatwiejsze

    Pisanie by TankerDomi Pią Kwi 12 2024, 15:48

    Xard86 napisał:Odnośnie aktualizacji - czy zauważyliście że zniszczone czołgi na minimapie znikają z opóźnieniem? Słychać dźwięk że ktoś z drużyny kogoś zniszczył / został zniszczony, pojawia się komunikat, a pojazd na minimapie znika dopiero po chwili, może to sekunda z kawałkiem, ale na tyle długiej że zaczynam się zastanawiać o co chodzi - ktoś zginął, a na minimapie nic się nie zmieniło... i pyk wtedy znika.
    Zauważyłem to opóźnienie, czyli jednak zwracam uwagę na mini mapę Laughing

    woronov uważa, że to dobre!

    woronov
    woronov


    Liczba postów : 469
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Aktualizacja załogi, kwiecień 2024: Życie stanie się łatwiejsze - Page 3 Empty Re: Aktualizacja załogi, kwiecień 2024: Życie stanie się łatwiejsze

    Pisanie by woronov Sob Kwi 13 2024, 13:44

    Xard86 napisał:Odnośnie aktualizacji - czy zauważyliście że zniszczone czołgi na minimapie znikają z opóźnieniem? Słychać dźwięk że ktoś z drużyny kogoś zniszczył / został zniszczony, pojawia się komunikat, a pojazd na minimapie znika dopiero po chwili, może to sekunda z kawałkiem, ale na tyle długiej że zaczynam się zastanawiać o co chodzi - ktoś zginął, a na minimapie nic się nie zmieniło... i pyk wtedy znika.

    @Xard86 @TankerDomi
    A jak to wygląda z pojawianiem się na minimapie?
    Też zauważyliście jakieś opóźnienie?
    Xard86
    Xard86


    Liczba postów : 152
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Ożarów Mazowiecki

    Aktualizacja załogi, kwiecień 2024: Życie stanie się łatwiejsze - Page 3 Empty Re: Aktualizacja załogi, kwiecień 2024: Życie stanie się łatwiejsze

    Pisanie by Xard86 Sob Kwi 13 2024, 17:15

    woronov napisał:
    A jak to wygląda z pojawianiem się na minimapie?
    Też zauważyliście jakieś opóźnienie?

    Nie, na to nie zwróciłem uwagi.
    Paythos
    Paythos


    Liczba postów : 230
    Join date : 26/02/2024
    Age : 53
    Skąd : Pomorze

    Aktualizacja załogi, kwiecień 2024: Życie stanie się łatwiejsze - Page 3 Empty Re: Aktualizacja załogi, kwiecień 2024: Życie stanie się łatwiejsze

    Pisanie by Paythos Nie Kwi 14 2024, 08:48

    Aktualizacja załogi, kwiecień 2024: Życie stanie się łatwiejsze - Page 3 St-small-845x845-pad-1000x1000-f8f8f8-u3
    Zamienia tylko załogantów, a nie rekrutów?

    ... bo znając WG, nigdy nie jest się w pełni pewnym Smile-hiding
    rogaty
    rogaty


    Liczba postów : 56
    Join date : 25/02/2024

    Aktualizacja załogi, kwiecień 2024: Życie stanie się łatwiejsze - Page 3 Empty Re: Aktualizacja załogi, kwiecień 2024: Życie stanie się łatwiejsze

    Pisanie by rogaty Nie Kwi 14 2024, 11:55

    Jerzoo108 napisał:..

    Na premkach ofc. Zwycięża w przedbiegach Churchill III..
    Kupiłem - jego szybkostrzelność robi robotę.
    Aby szybciej szkolić załogę można na niego dać dowódcę mentora - reszta załogi niech sie uczy Smile
    Odpalić rezerwy, przyspieszone szkolenie, mentor i codziennie robiąc misje dzienne coś tam wleci.
    Potem zamiana na załogę 2 osobliwą i od nowa.
    Paythos
    Paythos


    Liczba postów : 230
    Join date : 26/02/2024
    Age : 53
    Skąd : Pomorze

    Aktualizacja załogi, kwiecień 2024: Życie stanie się łatwiejsze - Page 3 Empty Re: Aktualizacja załogi, kwiecień 2024: Życie stanie się łatwiejsze

    Pisanie by Paythos Nie Kwi 14 2024, 12:12

    Protip... Churchill III tylko na APCRach... jednak lepiej mieć pewność z przebiciem Smile_justwait
    woronov
    woronov


    Liczba postów : 469
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Aktualizacja załogi, kwiecień 2024: Życie stanie się łatwiejsze - Page 3 Empty Re: Aktualizacja załogi, kwiecień 2024: Życie stanie się łatwiejsze

    Pisanie by woronov Nie Kwi 14 2024, 12:56

    Paythos napisał:...
    Zamienia tylko załogantów, a nie rekrutów?

    ... bo znając WG, nigdy nie jest się w pełni pewnym Smile-hiding

    Rekruci zostają

    Paythos uważa, że to dobre!

    Paythos
    Paythos


    Liczba postów : 230
    Join date : 26/02/2024
    Age : 53
    Skąd : Pomorze

    Aktualizacja załogi, kwiecień 2024: Życie stanie się łatwiejsze - Page 3 Empty Re: Aktualizacja załogi, kwiecień 2024: Życie stanie się łatwiejsze

    Pisanie by Paythos Nie Kwi 14 2024, 13:01

    Czymam cie za słowo Smile_glasses
    Hieronim_Berbelek
    Hieronim_Berbelek


    Liczba postów : 71
    Join date : 15/02/2024

    Aktualizacja załogi, kwiecień 2024: Życie stanie się łatwiejsze - Page 3 Empty Re: Aktualizacja załogi, kwiecień 2024: Życie stanie się łatwiejsze

    Pisanie by Hieronim_Berbelek Wto Kwi 23 2024, 22:19

    Najgorsza zmiana to to że tak jak dotąd te 40k expa mogło pobierać z niepełnego procenta perka/ z nierozdanego perka, tak teraz trzeba zawsze nabić 40k na załodze stopniowo wychodzącej z perkowego upośledzenia. 
    A tak już dawno miałem przy odrobinie kombinowania załogę przeszkoloną na 100% za kredyty i stratę 40k expa. Teraz to się muszę zastanowić 2 razy przed każdym przeszkoleniem załogi.

    Jerzoo108, woronov and rogaty uważają, że to dobre!

    TaihoSan
    TaihoSan


    Liczba postów : 122
    Join date : 10/02/2024

    Aktualizacja załogi, kwiecień 2024: Życie stanie się łatwiejsze - Page 3 Empty Re: Aktualizacja załogi, kwiecień 2024: Życie stanie się łatwiejsze

    Pisanie by TaihoSan Sob Maj 04 2024, 13:23

    "Ulepszenie" rezerw ala WG
    Aktualizacja załogi, kwiecień 2024: Życie stanie się łatwiejsze - Page 3 Shot-003

    Sponsored content


    Aktualizacja załogi, kwiecień 2024: Życie stanie się łatwiejsze - Page 3 Empty Re: Aktualizacja załogi, kwiecień 2024: Życie stanie się łatwiejsze

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20 2024, 12:00