Wszystko o World Of Tanks

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Niezależne Forum World Of Tanks


5 posters

    Jaki czołg VII najlepszy do zrobienia programu rekrutacyjnego?

    rogaty
    rogaty


    Liczba postów : 56
    Join date : 25/02/2024

    Jaki czołg VII najlepszy do zrobienia programu rekrutacyjnego? Empty Jaki czołg VII najlepszy do zrobienia programu rekrutacyjnego?

    Pisanie by rogaty Pon Kwi 08 2024, 18:40

    Przeważnie robię program rekrutacyjny jakąś VI. Jeżeli się da to premką.
    Mam natomiast dylemat kiedy trzeba brać VII - skończenie programu tym tierem zajmuje mi względnie dużo czasu.
    Co polecacie na VII?
    Hieronim_Berbelek
    Hieronim_Berbelek


    Liczba postów : 71
    Join date : 15/02/2024

    Jaki czołg VII najlepszy do zrobienia programu rekrutacyjnego? Empty Re: Jaki czołg VII najlepszy do zrobienia programu rekrutacyjnego?

    Pisanie by Hieronim_Berbelek Pon Kwi 08 2024, 22:29

    Chi-To SP. to jest chyba bardziej OP niż BZeta na 8mkach.
    T29 z 90mm, kredytożerny ale też uber OP.
    Z premek 13 57 i Type 62, ale to o ile lubisz LT.
    Jak chcesz czegoś mniej frontowego ale nie LT ro T-34-2G WT i T25/2.
    Ew. Tiger I.
    No i z frontowych jeszcze M4 na złotej 105tce.
    A i jeszcze z premek SU-122-44.
    Mam nadzieję że chociaż trochę pomogłem.

    rogaty uważa, że to dobre!

    TaihoSan
    TaihoSan


    Liczba postów : 122
    Join date : 10/02/2024

    Jaki czołg VII najlepszy do zrobienia programu rekrutacyjnego? Empty Re: Jaki czołg VII najlepszy do zrobienia programu rekrutacyjnego?

    Pisanie by TaihoSan Pon Kwi 08 2024, 22:31

    rogaty napisał:Przeważnie robię program rekrutacyjny jakąś VI. Jeżeli się da to premką.
    Mam natomiast dylemat kiedy trzeba brać VII - skończenie programu tym tierem zajmuje mi względnie dużo czasu.
    Co polecacie na VII?
    Ja kończę w bólach kolejnego rekruta w T-43. Dobra maszyna ale bezsilna na IX i ciężkie VIII. WG musiało coś spieprzyć z MM bo większość bitew w T-43 losuje mi właśnie na IX i na VIII.
    rogaty
    rogaty


    Liczba postów : 56
    Join date : 25/02/2024

    Jaki czołg VII najlepszy do zrobienia programu rekrutacyjnego? Empty Re: Jaki czołg VII najlepszy do zrobienia programu rekrutacyjnego?

    Pisanie by rogaty Wto Kwi 09 2024, 02:21

    Hieronim_Berbelek napisał:Chi-To SP. to jest chyba bardziej OP niż BZeta na 8mkach.
    jakie wyposażenie?
    Hieronim_Berbelek
    Hieronim_Berbelek


    Liczba postów : 71
    Join date : 15/02/2024

    Jaki czołg VII najlepszy do zrobienia programu rekrutacyjnego? Empty Re: Jaki czołg VII najlepszy do zrobienia programu rekrutacyjnego?

    Pisanie by Hieronim_Berbelek Wto Kwi 09 2024, 03:00

    rogaty napisał:
    Hieronim_Berbelek napisał:Chi-To SP. to jest chyba bardziej OP niż BZeta na 8mkach.
    jakie wyposażenie?
    Ja grałem wenta, dosyłacz, turbo na jednym zestawie i później cichy wydech, optyka, dosyłacz na alternatywnym.
    Ale ja grałem wszystko różowe i z 4ma perkami od początku.
    Ogólnie poza tymi modułami można jeszcze rozważyć eksperymantalne turbo i hp. Dosyłacz to na głównym zestawie IMO must.
    Jak nie masz bogatej załogi to chyba zestaw: Optyka, dosyłacz, turbo jest najbardziej uniwersalny, z wentą zamiast optyki będzie Ci raczeej brakowało VR.
    avatar
    Prez0


    Liczba postów : 8
    Join date : 20/02/2024

    Jaki czołg VII najlepszy do zrobienia programu rekrutacyjnego? Empty Re: Jaki czołg VII najlepszy do zrobienia programu rekrutacyjnego?

    Pisanie by Prez0 Sro Kwi 10 2024, 00:09

    Regularnie robię rekrutów i najlepiej mi się sprawdzają na VII tierze wspomniany T29 lub drugi "made in USA" M-II-Y. Oba najlepiej na goldzie.
    Il__Pistolero
    Il__Pistolero


    Liczba postów : 17
    Join date : 22/02/2024

    Jaki czołg VII najlepszy do zrobienia programu rekrutacyjnego? Empty Re: Jaki czołg VII najlepszy do zrobienia programu rekrutacyjnego?

    Pisanie by Il__Pistolero Sro Kwi 10 2024, 19:56

    Amerykański KOLEKCJONERSKI LT VII poziomu, magazynek, słabo identyfikowany przez wrogów, ocena u Skill4LTU Epic

    Hieronim_Berbelek and rogaty uważają, że to dobre!


    Sponsored content


    Jaki czołg VII najlepszy do zrobienia programu rekrutacyjnego? Empty Re: Jaki czołg VII najlepszy do zrobienia programu rekrutacyjnego?

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20 2024, 13:12