Wszystko o World Of Tanks

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Niezależne Forum World Of Tanks


3 posters

    Zasady tworzenia tematów w dziale "Wszystko o czołgach".

    woronov
    woronov


    Liczba postów : 469
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Zasady tworzenia tematów w dziale "Wszystko o czołgach". Empty Zasady tworzenia tematów w dziale "Wszystko o czołgach".

    Pisanie by woronov Wto Kwi 09 2024, 20:49

    Bardzo wszystkich proszę o trzymanie się jednego schematu podczas pisania nowych tematów w dziale Wszystko o czołgach.
    Znacznie to poprawi czytelność tematów podczas przeglądania ich spisu i możliwość znalezienia szukanych informacji.

    Przyjmijmy za modelowy poniższy schemat:

    NAZWA CZOŁGU [RODZAJ CZOŁGU-TIER]
    np
    7TP [LT-2 tier]

    W przypadku pojazdów premium i specjalych proszę umieszczać przed nazwą gwiazdkę -
    np
    ★Bourrasque [MT-VIII Tier]

    Proszę o trzymanie się tego schematu i dziękuję za stosowanie się do mojej prośby  Smile_honoring


    Ostatnio zmieniony przez woronov dnia Wto Kwi 09 2024, 21:03, w całości zmieniany 1 raz
    woronov
    woronov


    Liczba postów : 469
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Zasady tworzenia tematów w dziale "Wszystko o czołgach". Empty Re: Zasady tworzenia tematów w dziale "Wszystko o czołgach".

    Pisanie by woronov Wto Kwi 09 2024, 21:02

    Wszystkie osoby posiadające odpowiednie uprawnienia proszę o systematyczne, w miarę możliwości, wprowadzanie zmian w tematach, tak aby odpowiadały schematowi.

    Jeżeli ktoś ma jakieś sugestie, to bardzo proszę o podzielenie się nimi w tym temacie.
    Dzięki
    Xard86
    Xard86


    Liczba postów : 152
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Ożarów Mazowiecki

    Zasady tworzenia tematów w dziale "Wszystko o czołgach". Empty Re: Zasady tworzenia tematów w dziale "Wszystko o czołgach".

    Pisanie by Xard86 Sro Kwi 10 2024, 08:25

    Ja bym szczerze mówiąc widział inaczej schemat tworzenia nazwy:

    [HT-IX Tier] 50TP Tyszkiewicza
    i
    [MT-VIII Tier ★] Bourrasque

    Raz że wydaje mi się że sygnatura to ważniejsza informacja ( przy ponad 700 czołgach nie wszystkie pamięta się z nazwy ), a nawet jak nie jest ważniejsza to estetycznie lepiej będzie jak umieści się ją na początku i długość nazwy czołgu nie będzie miała znaczenia.
    woronov
    woronov


    Liczba postów : 469
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Zasady tworzenia tematów w dziale "Wszystko o czołgach". Empty Re: Zasady tworzenia tematów w dziale "Wszystko o czołgach".

    Pisanie by woronov Pią Kwi 12 2024, 20:46

    To jest opcja godna uwagi ale roboty dużo z poprawianiem wszystkich tematów
    smorker83
    smorker83


    Liczba postów : 177
    Join date : 16/02/2024
    Age : 40
    Skąd : Kręczki (warszawski zachodni)

    Zasady tworzenia tematów w dziale "Wszystko o czołgach". Empty Re: Zasady tworzenia tematów w dziale "Wszystko o czołgach".

    Pisanie by smorker83 Sob Kwi 13 2024, 07:40

    Poprawienie nazw tematów będzie czasochłonne, ale najbardziej przerażają mnie dotychczas stworzone zestawienia tabelaryczne...

    Tam trzeba będzie z palca pozmieniać odnośniki do tematów, a że to BBCode to będzie się działo - muszę kupić kilka energetyków Smile_bush

    W sumie to one są "przejrzystym" odnośnikiem do tematów - tak wiem nie wszystkie działy jeszcze mają, ale przyznam że ze względu na czas wymagany aby je stworzyć, czekałem na pojawienie się wszystkich tematów o czołgach w danym drzewku Smile_glasses
    Xard86
    Xard86


    Liczba postów : 152
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Ożarów Mazowiecki

    Zasady tworzenia tematów w dziale "Wszystko o czołgach". Empty Re: Zasady tworzenia tematów w dziale "Wszystko o czołgach".

    Pisanie by Xard86 Sob Kwi 13 2024, 08:52

    @smorker83 @woronov Jak mógłbym dostać uprawnienia do edycji to same tematy mogę powoli zmieniać, podobnie mogę pomóc przy tabelarycznych zestawieniach.
    woronov
    woronov


    Liczba postów : 469
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Zasady tworzenia tematów w dziale "Wszystko o czołgach". Empty Re: Zasady tworzenia tematów w dziale "Wszystko o czołgach".

    Pisanie by woronov Sob Kwi 13 2024, 13:41

    Xard86 napisał:@smorker83  @woronov  Jak mógłbym dostać uprawnienia do edycji to same tematy mogę powoli zmieniać, podobnie mogę pomóc przy tabelarycznych zestawieniach.

    mówisz, masz
    Dzięki Xard Smile_honoring
    Xard86
    Xard86


    Liczba postów : 152
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Ożarów Mazowiecki

    Zasady tworzenia tematów w dziale "Wszystko o czołgach". Empty Re: Zasady tworzenia tematów w dziale "Wszystko o czołgach".

    Pisanie by Xard86 Sob Kwi 13 2024, 17:00

    woronov napisał:
    Xard86 napisał:@smorker83  @woronov  Jak mógłbym dostać uprawnienia do edycji to same tematy mogę powoli zmieniać, podobnie mogę pomóc przy tabelarycznych zestawieniach.

    mówisz, masz
    Dzięki Xard Smile_honoring

    Dzięki - może zrobię tak - zmienię w jednej nacji nazwy tematów na format [sygnatura] nazwa czołgu , zobaczymy sobie jak to wygląda i ustalimy jedną wersję?

    Edit: to zmieniłem: https://wot-alternatywa.forumpolish.com/f12-polska ( jak będzie akceptacja to zmienię też tabelaryczne zestawienie ), a potem powolutku będę sobie dłubał po kolei. A i zostawiłem zapis cyfrowy tieru - jest chyba czytelniejszy niż cyfry rzymskie.
    woronov
    woronov


    Liczba postów : 469
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Zasady tworzenia tematów w dziale "Wszystko o czołgach". Empty Re: Zasady tworzenia tematów w dziale "Wszystko o czołgach".

    Pisanie by woronov Sob Kwi 13 2024, 17:31

    Dobry pomysł. Zobaczmy jak to będzie funkcjonować
    Xard86
    Xard86


    Liczba postów : 152
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Ożarów Mazowiecki

    Zasady tworzenia tematów w dziale "Wszystko o czołgach". Empty Re: Zasady tworzenia tematów w dziale "Wszystko o czołgach".

    Pisanie by Xard86 Pon Kwi 15 2024, 14:48

    smorker83 napisał:Poprawienie nazw tematów będzie czasochłonne, ale najbardziej przerażają mnie dotychczas stworzone zestawienia tabelaryczne...

    Pozytywna ciekawostka - zmiana nazwy tematu wpływa na link ale nie wpływa na linkowanie na forum. Ot, na przykład:

    https://wot-alternatywa.forumpolish.com/t212-type-4-ju-to-ht-7-tier
    po zmianie nazwy tematu zrobiło się:
    https://wot-alternatywa.forumpolish.com/t212-ht-7-tier-type-4-ju-to

    A oba linki prowadzą w to samo miejsce i tabelaryczne zestawienie dalej działa prawidłowo. Forum pewnie ignoruje to co jest po numerze tematu ( w tym powyżej "t212" ) i dlatego zmiana nazwy nie ma żadnego wpływu.

    woronov uważa, że to dobre!


    Sponsored content


    Zasady tworzenia tematów w dziale "Wszystko o czołgach". Empty Re: Zasady tworzenia tematów w dziale "Wszystko o czołgach".

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20 2024, 13:50