Wszystko o World Of Tanks

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Niezależne Forum World Of Tanks


+8
woronov
wojtek_pl1
Xard86
King__of__war
TaihoSan
Pancerniak666
MaciekRS1
TankerDomi
12 posters

    Zew ostatecznej granicy

    TankerDomi
    TankerDomi


    Liczba postów : 46
    Join date : 16/02/2024

    Zew ostatecznej granicy - Page 2 Empty Zew ostatecznej granicy

    Pisanie by TankerDomi Pon Kwi 29 2024, 14:11

    First topic message reminder :

    Szykować portfele, jest kasa do wydania.

    Nowy event przygotowany przez WG 2.05 do 13.05, czyli marsjańskie łaziki we współpracy ze Star Trek.
    Koniecznie kupcie pudełka ;-)
    Wiecej informacji
    https://worldoftanks.eu/pl/to-the-final-frontier/
    Revanche25
    Revanche25


    Liczba postów : 66
    Join date : 29/02/2024
    Age : 37

    Zew ostatecznej granicy - Page 2 Empty Re: Zew ostatecznej granicy

    Pisanie by Revanche25 Sob Maj 04 2024, 09:44

    woronov
    woronov


    Liczba postów : 469
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Zew ostatecznej granicy - Page 2 Empty Re: Zew ostatecznej granicy

    Pisanie by woronov Sob Maj 04 2024, 13:42

    TaihoSan napisał:Dziś jest nowa główna misja czyli taranowanie przeciwników. Idioci zamiast zbierać antymaterię dzięki której dokonuje się postęp to jeżdżą jak debile i się zderzają.

    Zasady w wersji WG to wymuszają na graczach. Pewnie ja tak będę robił Smile_trollface-3
    Pogralem trochę w ten tryb i jestem już nim znudzony. Nie chcę mi się w to grać. Nagroda w postaci załogantów wymusza na mnie grę ale chcę to zrobić grając jak najmniej bitew, a punkty za misję mi w tym pomogą. Tak mi się przynajmniej wydaję
    woronov
    woronov


    Liczba postów : 469
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Zew ostatecznej granicy - Page 2 Empty Re: Zew ostatecznej granicy

    Pisanie by woronov Sob Maj 04 2024, 13:46

    woronov napisał:...
    Ale...
    Skusiłem się na 5. Niczego się nie spodziewałem. Zawartość wygląda słabo w mojej opinii.
    ...

    Pewnie przy 49 dostałbym czołga Smile_trollface-3


    ...

    Słabość mojego charekteru i hazardowy robal objawiły się kolejny raz drunken

    I nie była to 49 tylko 50 gwarantowana.
    I tak dwa razy Smile_trollface-3 Smile_trollface-3
    Wnioski:
    Muszę się kłaść wcześniej spaść 3745776522
    czesio267
    czesio267


    Liczba postów : 136
    Join date : 13/02/2024
    Age : 27
    Skąd : Wiciejów

    Zew ostatecznej granicy - Page 2 Empty Re: Zew ostatecznej granicy

    Pisanie by czesio267 Sob Maj 04 2024, 21:53

    Jak ktoś jest napalony na te dwa nowe czołgi to radzę ostudzić swoje zapędy. Czołgi nie są jakieś dobre, takie średnie bym powiedział.
    Revanche25
    Revanche25


    Liczba postów : 66
    Join date : 29/02/2024
    Age : 37

    Zew ostatecznej granicy - Page 2 Empty Re: Zew ostatecznej granicy

    Pisanie by Revanche25 Nie Maj 05 2024, 00:04

    domikw
    domikw


    Liczba postów : 6
    Join date : 28/02/2024

    Zew ostatecznej granicy - Page 2 Empty Re: Zew ostatecznej granicy

    Pisanie by domikw Nie Maj 05 2024, 10:45

    Iwent skończony, nagrody totalnie gówniane - mały plik mp3 ze ścieżką dźwiękową ze Star Treka i tapety ze Star Treka. Ze skrzynki wypadł dzionek pro, jakiś gówniany napis i 50k sreberka. Mimo wszystko rzeknę, że grało się zabawnie. Miła odskocznia od gównianego Natarcia / randoma.
    King__of__war
    King__of__war


    Liczba postów : 63
    Join date : 13/02/2024
    Skąd : Ziemia Lubuska

    Zew ostatecznej granicy - Page 2 Empty Re: Zew ostatecznej granicy

    Pisanie by King__of__war Nie Maj 05 2024, 21:49

    domikw napisał:Iwent skończony, nagrody totalnie gówniane - mały plik mp3 ze ścieżką dźwiękową ze Star Treka i tapety ze Star Treka. Ze skrzynki wypadł dzionek pro, jakiś gówniany napis i 50k sreberka. Mimo wszystko rzeknę, że grało się zabawnie. Miła odskocznia od gównianego Natarcia / randoma.

    Dla mnie, osoby która w ciągu ostatnich trzech lat, wydała na WOT może ze 150 zł, to nagrody b. ciekawe. Szczególnie darmowe dni premium, cześci i wyposażenie eksperymentalne. Podobnie w natarciu, które do tego jest bardzo ciekawym (tylko kosztownym) trybem.

    woronov uważa, że to dobre!

    Xard86
    Xard86


    Liczba postów : 152
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Ożarów Mazowiecki

    Zew ostatecznej granicy - Page 2 Empty Re: Zew ostatecznej granicy

    Pisanie by Xard86 Pon Maj 06 2024, 09:35

    domikw napisał:Iwent skończony, nagrody totalnie gówniane - mały plik mp3 ze ścieżką dźwiękową ze Star Treka i tapety ze Star Treka. Ze skrzynki wypadł dzionek pro, jakiś gówniany napis i 50k sreberka. Mimo wszystko rzeknę, że grało się zabawnie. Miła odskocznia od gównianego Natarcia / randoma.

    Podziwiam że chciało Ci się nabijać tyle punktów z bitew Smile Ja gram sobie 2 do 4 bitew dziennie tak żeby zaliczyć dwie lub trzy misje... cały ewent na luzie się zrobi. W większych dawkach chyba bym nie dał rady Wink
    TaihoSan
    TaihoSan


    Liczba postów : 122
    Join date : 10/02/2024

    Zew ostatecznej granicy - Page 2 Empty Re: Zew ostatecznej granicy

    Pisanie by TaihoSan Pon Maj 06 2024, 10:29

    Zostały ze trzy bitewki aby skończyć zabawę. Zauważyłem że gdy nadchodzi czas ewakuacji pojazdów to bardziej opłaca się dalej zbierać antymaterię którą nam zalicza nić przepychać w teleporcie. Dziś miałem jedną bitewkę gdzie teleport zbierający antymaterię jeździł tylko nad dziurami i granią terenu praktycznie uniemożliwiając dostarczenie antymaterii.

    Jedna darmowa paczka i nagroda gówno warta.
    Zew ostatecznej granicy - Page 2 Shot-003

    Yagami_rdk uważa, że to dobre!

    avatar
    Yagami_rdk


    Liczba postów : 51
    Join date : 22/02/2024

    Zew ostatecznej granicy - Page 2 Empty Re: Zew ostatecznej granicy

    Pisanie by Yagami_rdk Pon Maj 06 2024, 15:46

    Ja jeszcze nie zrobiłem wszystkich misji aby zdobyć darmową skrzynkę, a mimo wszystko jest szansa na pojazd premium. Pewnie i tak będzie mi się kurzyć w garażu jak wszystkie premki bo jestem debilem i wolę grać drzewkowymi (premki to wyciągam tylko jak mi kredytów zabraknie)

    woronov uważa, że to dobre!

    Xard86
    Xard86


    Liczba postów : 152
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Ożarów Mazowiecki

    Zew ostatecznej granicy - Page 2 Empty Re: Zew ostatecznej granicy

    Pisanie by Xard86 Pon Maj 06 2024, 17:31

    Dzisiaj bardzo przyjemne misje - w 2 bitwy zrobione wszystko i zostało jeszcze jakieś 55K do końca.
    domikw
    domikw


    Liczba postów : 6
    Join date : 28/02/2024

    Zew ostatecznej granicy - Page 2 Empty Re: Zew ostatecznej granicy

    Pisanie by domikw Wto Maj 07 2024, 21:44

    King__of__war napisał: Podobnie w natarciu, które do tego jest  bardzo ciekawym (tylko kosztownym) trybem.
    Kosztownym? Zarobiłem już około 20 mln i kupiłem 4 dychy (Mausa, E4, Pz. VII i TVP).

    Xard86 napisał:
    Podziwiam że chciało Ci się nabijać tyle punktów z bitew Smile Ja gram sobie 2 do 4 bitew dziennie tak żeby zaliczyć dwie lub trzy misje... cały ewent na luzie się zrobi. W większych dawkach chyba bym nie dał rady Wink
    Chyba w sobotę sobie siadłem wieczorkiem i przy piwku zagrałem ze 20 bitewek. Średnio wpadało 2,5k więc szybko poszło. Pierwsza wersja iwentu mnie drażniła, teraz bawiłem się setnie. Nie ma to jak spychać w dziury napalonych kolesi z antymaterią, pędzących do kółka Very Happy

    W sumie to gram sobie codziennie nadal i robię misje dzienne (150k sreberka wpada a to zawsze coś po ostatnich wydatkach).

    TaihoSan napisał:Zostały ze trzy bitewki aby skończyć zabawę. Zauważyłem że gdy nadchodzi czas ewakuacji pojazdów to bardziej opłaca się dalej zbierać antymaterię którą nam zalicza nić przepychać w teleporcie.
    Chyba nie - za zebranie masz chyba 10 pkt/element a za udany teleport aż 300 pkt. Do tego każdy trafiony pocisk i obijanie się na teleporcie też dają punkty.
    woronov
    woronov


    Liczba postów : 469
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Zew ostatecznej granicy - Page 2 Empty Re: Zew ostatecznej granicy

    Pisanie by woronov Czw Maj 09 2024, 00:58

    domikw napisał:...
    Nie ma to jak spychać w dziury napalonych kolesi z antymaterią, pędzących do kółka Very Happy
    ...

    No dzięki great
    Smile-tongue
    avatar
    Yagami_rdk


    Liczba postów : 51
    Join date : 22/02/2024

    Zew ostatecznej granicy - Page 2 Empty Re: Zew ostatecznej granicy

    Pisanie by Yagami_rdk Pią Maj 10 2024, 19:50

    Event skończony, a z ostatniej skrzynki wypadł mi dzień premium. Szkoda, że nie Scotty - miałbym już całą ekipę na Skodę T50.

    Sponsored content


    Zew ostatecznej granicy - Page 2 Empty Re: Zew ostatecznej granicy

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20 2024, 11:29