Wszystko o World Of Tanks

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Niezależne Forum World Of Tanks


3 posters

    AC/DC rusza w trasę !!!

    King__of__war
    King__of__war


    Liczba postów : 63
    Join date : 13/02/2024
    Skąd : Ziemia Lubuska

    AC/DC rusza w trasę !!! Empty AC/DC rusza w trasę !!!

    Pisanie by King__of__war Pią 16 Lut 2024 - 16:12

    16.06 legenda rocka zagra w Dreźnie, dokąd z Ziemi Lubuskiej mam najbliżej. Jak ktoś jest chętny na zorganizowanie wspólnego wyjazdu to zapraszam Very Happy .


    Apropopo.
    Czy przypadkiem ktoś nie wybiera się na Vintage Caravan na OstrówRockfestival. ?

    Apropopo 2
    Chciałem wkleić daw linki do tych wydarzeń ale się nie da Evil or Very Mad

    woronov uważa, że to dobre!

    woronov
    woronov


    Liczba postów : 469
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    AC/DC rusza w trasę !!! Empty Re: AC/DC rusza w trasę !!!

    Pisanie by woronov Pią 16 Lut 2024 - 21:11

    Co tam AC/DC Wink
    Pearl Jam rusza w trasę

    Xard86
    Xard86


    Liczba postów : 152
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Ożarów Mazowiecki

    AC/DC rusza w trasę !!! Empty Re: AC/DC rusza w trasę !!!

    Pisanie by Xard86 Pią 16 Lut 2024 - 21:52

    King__of__war napisał:16.06 legenda rocka zagra w Dreźnie, dokąd z Ziemi Lubuskiej mam najbliżej. Jak ktoś jest chętny na zorganizowanie wspólnego wyjazdu to zapraszam Very Happy .

    Dzisiaj jadę z pracy a tu siostra dzwoni i pyta czy idziemy na ac/dc Smile ale stwierdziłem że ja to już chyba za stary jestem i nie chce mi się tłuc kilkaset kilometrów żeby potem postać w tłumie ( brrr ), a to wszystko za 150€ Smile

    Zresztą byłem na ac dc jak grali na Bemowie, techniczne nie na koncercie, ale jako że się zna okolice to z kolegami w krzaki przy ogródkach działkowych weszliśmy tuz obok lotniska, żarcie, piwo, nagłośnienie świetne jak za te cenę mieliśmy. Ale to było dawno temu, teraz chyba ponad koncert wolę słuchawki w uszy, buty dobiegania i klepać kilometry słuchając tego na co przyjdzie ochota.

    King__of__war uważa, że to dobre!

    King__of__war
    King__of__war


    Liczba postów : 63
    Join date : 13/02/2024
    Skąd : Ziemia Lubuska

    AC/DC rusza w trasę !!! Empty Re: AC/DC rusza w trasę !!!

    Pisanie by King__of__war Sob 24 Lut 2024 - 11:22

    Ze względu na spore zainteresowanie, dodali drugi koncert w Dreźnie. 19.06. Bilety bardzo drogie (najtańsze 152€) + ewentualna wysyłka do Polski (około 30-35€). Duże zainteresowanie wynika stąd, że tym razem trasa omija Czechy i Polskę Sad. Podejrzewam, że jest jakiś problem z porozumieniem się agencji koncertowych Mad. Pomimo, że spod Zielonej Dziury mam ok. 3 godzinki jazdy samochodem, to tym razem chyba odpuszczę.

    Sponsored content


    AC/DC rusza w trasę !!! Empty Re: AC/DC rusza w trasę !!!

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon 20 Maj 2024 - 10:30