Wszystko o World Of Tanks

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Niezależne Forum World Of Tanks


2 posters

    Carro d'assalto P.88 [HT-7 tier]

    smorker83
    smorker83


    Liczba postów : 177
    Join date : 16/02/2024
    Age : 40
    Skąd : Kręczki (warszawski zachodni)

    Carro d'assalto P.88 [HT-7 tier] Empty Carro d'assalto P.88 [HT-7 tier]

    Pisanie by smorker83 Pią Lut 16 2024, 17:18

    Temat poświęcony czołgowi ciężkiemu na poziomie VII w włoskim drzewie technologicznym.

    Carro d'assalto P.88 [HT-7 tier] GeHW38i4HUE
    avatar
    Yagami_rdk


    Liczba postów : 51
    Join date : 22/02/2024

    Carro d'assalto P.88 [HT-7 tier] Empty Re: Carro d'assalto P.88 [HT-7 tier]

    Pisanie by Yagami_rdk Pią Maj 10 2024, 18:50

    Jest wierzchołek drzewa więc zakupiłem ten pojazd. Zresztą VIII i IX zbierają dobre opinie więc sprawdzę jak tym się gra.
    Jak zacząłęm zabawę tym wehikułem to zaliczyłem dosyć rekordową serię porażek bo co najmniej 10 z rzędu. Czy aby pierwsze bitwy nie powinny być na topce? Bo zdecydowana większość jakie grałęm była na VIII i IX.

    Armaty:
    Masz do wyboru 2 działa stockową 88mm i topową 90mm. Żadna nie jest dobra i jest to jak wybieranie jak między dżumą i cholerą.
    Stockowa 88 ma ledwie 164/198 penetracji (pamiętajcie cały czas mówimy o VII poziomie) ale za to całkiem szybko skupia i ma dobry DPM. Kuleje celność i prędkość pocisku.
    Topowa 90 ma już 202/220 ale za to traci całą resztę bo DPM, skupianie i celność (chociaż już ta stockowa celna nie była).
    Ja polecam tą pierwszą chociaż jest dosyć droga w użytkowaniu.

    Mobilność:
    Jest spoko jak na HT. Niewiele ustępuję IS-owi, Tiger I lub AMX M4

    Pancerz:
    Jest trollujący. Jarzmo wieży jest praktycznie nie przebijalne, a skosy często rykoszetują. Jednak co z tego skoro cała reszta wieży jest weakspotem w który wbiją ci się nawet V. Nie ma natomiast oczywistego garnka więc noobki często nie wiedzą gdzie strzelić
    Górna płyta również jest dosyć twarda jak się ją skątuję to nawet VIII mogą się niekiedy odbić
    Nawet dolna płyta jest trollująca i potrafi rykoszetować.
    Pancerz potrafi zaskoczyć zarówno pozytywnie jak i negatywnie i naprawdę ciężko go ocenić bo raz odbiję się od ciebie VIII, a w innej bitwie na luzie wbija VI. Dodatkowo szkoda jednak, że nie można nim robić sidescrapa przez skosy

    Ciężko mi go na razie ocenić bo jeszcze za mało bitew zagrałem ale przynajmniej jednego mogę być pewien. Nie ma on startu do Tigera I, AMX M4 45, T29 i KW-3.

    woronov uważa, że to dobre!


      Obecny czas to Pon Maj 20 2024, 04:45