Wszystko o World Of Tanks

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Niezależne Forum World Of Tanks


2 posters

    Ikv 103 [TD-5 tier]

    smorker83
    smorker83


    Liczba postów : 177
    Join date : 16/02/2024
    Age : 40
    Skąd : Kręczki (warszawski zachodni)

    Ikv 103 [TD-5 tier] Empty Ikv 103 [TD-5 tier]

    Pisanie by smorker83 Pią Lut 16 2024, 18:46

    Temat poświęcony niszczycielowi czołgów na poziomie V w Szwedzkim drzewie technologicznym.

    Ikv 103 [TD-5 tier] Ikv_103
    Xard86
    Xard86


    Liczba postów : 152
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Ożarów Mazowiecki

    Ikv 103 [TD-5 tier] Empty Re: Ikv 103 [TD-5 tier]

    Pisanie by Xard86 Wto Lut 27 2024, 12:06

    Ikv 103 [TD-5 tier] NvBMOSx

    Wyposażenie: ulepszone celowanie, wentylacja, lorneta, żarcie - załoga ok. 3,5 perka

    Czołg ma kilka zalet:

    • świetny kamuflaż
    • 12 stopni depresji działa
    • dosyć mobilny, choć nie tak jak na papierze - spore opory gruntu go hamują, pod górę podjeżdża kiepsko
    • mocno bije po 300


    Ale ma też obrzydliwe wady głownie związane amunicją:

    • okropnie wolne pociski - ledwo 418m/s to jakiś żart
    • penetracja na zwykłych 120mm jeszcze jest do zaakceptowania, ale 140mm na goldzie to znowu żart - powodzenia na VII tierach
    • tylko HEATy - także murki, gąsiennice i tak dalej robią problemy
    • oczywiście nie mamy pancerza, działo wolno skupia, pociski latają lobem

    Przed wolnymi pociskami się nie ucieknie bo stockowe działo jest jeszcze gorsze ( miałem pomysł jakby było tam coś normalnego zagrać full gold, ale niestety jest wolniej i biedniej. )

    Całościowo wychodzi z tego dziwny potworek który ma świętną alfę, ale nie ma penetracji, pancerza, ani HP żeby bić się na blisko z HT, na daleko z tymi pociskami o prędkości 418m/s....  ta.... pozdrawiam. Owszem - gęba się cieszy jak trafimy coś jadącego od nas o 400m, celując o 3-4 długości czołgu przed przeciwnikiem, ale generalnie na dystans skuteczność jest biedna. Pozostaje jakiś miks szukania okazji, pułapek w krzakach, wykorzystania depresji. No i pod markę można spotować - na Prochorowce z północnego capa wjeżdżałem bezczelnie w krzaki na E1 nawet jak przeciwnik miał LT i dało radę.

    Tak ogólnie to potrzebowałem 95 bitew i pod względem zabawy nie było to złe, ale czołg dla mnie kiepski, z tych które najlepiej przejść jak najszybciej lub pominąć za free xp

    woronov uważa, że to dobre!


      Obecny czas to Pon Maj 20 2024, 13:37