Wszystko o World Of Tanks

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Niezależne Forum World Of Tanks


2 posters

    Wsparcie gracza. Prawda czy fałsz?

    King__of__war
    King__of__war


    Liczba postów : 63
    Join date : 13/02/2024
    Skąd : Ziemia Lubuska

    Wsparcie gracza. Prawda czy fałsz?  Empty Wsparcie gracza. Prawda czy fałsz?

    Pisanie by King__of__war Czw Maj 02 2024, 14:16

    Od czasu do czasu, zdażało mi się wysłać donosik na topielców i popychaczy. Nawet sprawdzałem czy zostali ukarani. Około 50% zgłoszeń było rozpatrywane pozytywnie i leciały bany. Zwykle trzydniowe. Kilka razy mnie nawet pozdrawiano po ustaniu kary Smile_trollface-3. Ale od kliku tygodni, może miesięcy całkowicie ustała pomoc wsparcia graczy. Odpowiedzi z ich strony udzielanie są mechanicznie i nic już nie można wskórać. Przyznam się bez bicia, że sam takiego bana ze dwa razy dostałem. Za wypychanie i ostrzał, gdy jeszcze działał.

    Więc w ramach eksperymentu, od czasu do czasu pójdę sobie popływać. Czego się nie robi dla dobra nauki Smile-tongue.

    Paythos uważa, że to dobre!

    woronov
    woronov


    Liczba postów : 469
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Wsparcie gracza. Prawda czy fałsz?  Empty Re: Wsparcie gracza. Prawda czy fałsz?

    Pisanie by woronov Czw Maj 02 2024, 20:15

    Nie wiem jak to teraz wygląda, Wcześniej rzeczywiście było słychać, że zgłoszenia są rozpatrywane i bany leciały

      Obecny czas to Pon Maj 20 2024, 05:34