Wszystko o World Of Tanks

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Niezależne Forum World Of Tanks


2 posters

    Ważna konserwacja serwera: Usługi World of Tanks będą tymczasowo niedostępne

    woronov
    woronov


    Liczba postów : 897
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Ważna konserwacja serwera: Usługi World of Tanks będą tymczasowo niedostępne Empty Ważna konserwacja serwera: Usługi World of Tanks będą tymczasowo niedostępne

    Pisanie by woronov Nie Cze 16 2024, 22:02

    Ważna konserwacja serwera: Usługi World of Tanks będą tymczasowo niedostępne

    https://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/june-2024-downtime-notification/


    Dowódcy!

    Pragniemy poinformować o zbliżającym się okresie konserwacji, który wpłynie na dostępność większości produktów i usług Wargaming, w tym gier, zarządzania kontem i Sklepu premium.

    Zaplanowane wyłączenie
    16 czerwca 2024 o 23:00 (BST) do 17 czerwca 2024 o 02:00 (BST)

    Czas trwania: około 3 godzin

    Po okresie konserwacji będziemy potrzebować kilku dodatkowych godzin na przywrócenie pełnej funkcjonalności wszystkich serwisów. Uprzejmie prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość podczas prowadzonych prac. Nie będzie to miało wpływu na Wasze konto i postępy w grze.
    avatar
    Ivan_Rukov


    Liczba postów : 22
    Join date : 20/02/2024

    Ważna konserwacja serwera: Usługi World of Tanks będą tymczasowo niedostępne Empty Re: Ważna konserwacja serwera: Usługi World of Tanks będą tymczasowo niedostępne

    Pisanie by Ivan_Rukov Pon Cze 17 2024, 01:18

    Ja tam widzę na oficjalnej stronie WOT (https://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/june-2024-downtime-notification/) taką informację:

    Zaplanowane wyłączenie
    17 czerwca 2024 o 00:00 (CEST) do 17 czerwca 2024 o 03:00 (CEST)

    Czas trwania: około 3 godzin

    Jak sprawdziłem( tutaj: https://www.worldtimebuddy.com/cest-to-poland-warsaw) to CEST jest identyczny z naszym czasem, czyli gra powinna mnie wywalić równo o północy, a nastąpiło to w niedzielę o 23:27. Wkurzyło mnie to, bo wykorzystałbym wcześniej premię x3 do doświadczenia, a tak przepadła. No ale to Wargaming, więc czemu ja się dziwię...

    woronov uważa, że to dobre!

    woronov
    woronov


    Liczba postów : 897
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Ważna konserwacja serwera: Usługi World of Tanks będą tymczasowo niedostępne Empty Re: Ważna konserwacja serwera: Usługi World of Tanks będą tymczasowo niedostępne

    Pisanie by woronov Pon Cze 17 2024, 20:10

    Ivan_Rukov napisał:...

    Mi podaje czas "po angielsku" Embarassed
    Ale miałem to samo co Ty. Za wcześnie zaczeli. Evil or Very Mad

    Sponsored content


    Ważna konserwacja serwera: Usługi World of Tanks będą tymczasowo niedostępne Empty Re: Ważna konserwacja serwera: Usługi World of Tanks będą tymczasowo niedostępne

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Sro Paź 16 2024, 19:23