Wszystko o World Of Tanks

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Niezależne Forum World Of Tanks


+2
wojtek_pl1
Aeternus55
6 posters

    Lipiec w WoT

    Aeternus55
    Aeternus55
    Admin


    Liczba postów : 348
    Join date : 10/02/2024
    Age : 65
    Skąd : Sandomierz

    Lipiec w WoT Empty Lipiec w WoT

    Pisanie by Aeternus55 Czw Lip 04 2024, 08:59

    Lipiec w WoT Obraz_74

    Xard86 and woronov uważają, że to dobre!

    wojtek_pl1
    wojtek_pl1


    Liczba postów : 186
    Join date : 18/02/2024

    Lipiec w WoT Empty Re: Lipiec w WoT

    Pisanie by wojtek_pl1 Czw Lip 04 2024, 09:31

    Już takie dziadostwo uprawiają, że nawet artykułu nie mają tylko bezpośredni link do Youtube z głównej strony WOT... Evil or Very Mad

    Xard86 uważa, że to dobre!

    Aeternus55
    Aeternus55
    Admin


    Liczba postów : 348
    Join date : 10/02/2024
    Age : 65
    Skąd : Sandomierz

    Lipiec w WoT Empty Re: Lipiec w WoT

    Pisanie by Aeternus55 Czw Lip 04 2024, 09:42

    wojtek_pl1 napisał:Już takie dziadostwo uprawiają, że nawet artykułu nie mają tylko bezpośredni link do Youtube z głównej strony WOT... Evil or Very Mad

    Ja to z Facebooka skopiowałem
    Paythos
    Paythos


    Liczba postów : 606
    Join date : 26/02/2024
    Age : 53
    Skąd : Pomorze

    Lipiec w WoT Empty Re: Lipiec w WoT

    Pisanie by Paythos Czw Lip 04 2024, 19:12

    I nic o Kursku czy Prochorowce? Smile_ohmy
    Xard86
    Xard86


    Liczba postów : 330
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Ożarów Mazowiecki

    Lipiec w WoT Empty Re: Lipiec w WoT

    Pisanie by Xard86 Czw Lip 11 2024, 08:29

    Paythos napisał:I nic o Kursku czy Prochorowce? Smile_ohmy

    O Prochorowce proszę:   Smile_honoring



    Co do samego lipca w WoT - natarcie light jest całkiem odprężające, zarobki ok, nagrody ok - czyli w tej formie widzimy to pierwszy i ostatni raz. Smile_veryhappy

    Paythos uważa, że to dobre!

    King__of__war
    King__of__war


    Liczba postów : 89
    Join date : 13/02/2024
    Skąd : Ziemia Lubuska

    Lipiec w WoT Empty Re: Lipiec w WoT

    Pisanie by King__of__war Wto Lip 16 2024, 09:58

    Tryb "Natarcie Lekkie" jest w porządku, ale brakuje mi tu jakiejś konkretnej nagrody głównej. Chociaż mogli dać z jeden czołg 5-7 poziomu do wyboru. SKĄPIRADŁA Z WG Smile-angry .

    To chyba taka ich polityka od pewnego czasu. Bo pewnie wielu zwróciło uwagę na systematyczne okrajanie zdobytych kredytów w różnych trybach, dużo słabsze nagrody w przepustkach (w podstawowej nie ma już różowego wyposażenia) i dużo rzadsze wyprzedaże materiałów eksploatacyjnych.
    avatar
    Ivan_Rukov


    Liczba postów : 22
    Join date : 20/02/2024

    Lipiec w WoT Empty Re: Lipiec w WoT

    Pisanie by Ivan_Rukov Sro Lip 17 2024, 18:10

    TaihoSan napisał:
    King__of__war napisał:Tryb "Natarcie Lekkie" jest w porządku, ale brakuje mi tu jakiejś konkretnej nagrody głównej. Chociaż mogli dać z jeden czołg 5-7 poziomu do wyboru. SKĄPIRADŁA Z WG  Smile-angry .

    To chyba taka ich polityka od pewnego czasu. Bo pewnie wielu zwróciło uwagę na systematyczne okrajanie zdobytych kredytów w różnych trybach, dużo słabsze nagrody w przepustkach (w podstawowej nie ma już różowego wyposażenia) i dużo rzadsze wyprzedaże materiałów eksploatacyjnych.  

    Nie zgadzam się. Dawać ekstra nagrody idiotom z WR45% którzy biorą jakieś gruzy i czekają na Godota? Dla takich jest sklep premium.


    Nie bądź taki... My, grający gruzami (wolę określenie "złomiarz" niż "idiota"), z WR45% czy nieco wyżej też lubimy dostawać nagrody. Każdy lubi. A Ty w swoich wypowiedziach prezentujesz takie tendencje, żeby tak śrubować poziom trudności wydarzeń, misji i maratonów, żebyś Ty się jeszcze załapał na nagrody, ale już ci poniżej Ciebie to najlepiej, żeby dostali figę z makiem.

    Pewnie ucieszy Cię wydarzenie Dzień Emoji - Ty prawdopodobnie zgarniesz wszystkie naklejki, a ja raczej żadnej Smile_veryhappy

    woronov uważa, że to dobre!

    avatar
    Ivan_Rukov


    Liczba postów : 22
    Join date : 20/02/2024

    Lipiec w WoT Empty Re: Lipiec w WoT

    Pisanie by Ivan_Rukov Sro Lip 17 2024, 23:05

    TaihoSan napisał:Jako nowy gracz bez znajomości mechanik, map i pojazdów robiłem gruzami od jesieni 2018 roku  wszystkie maratony bez kupowania etapów!!! Wuenka była słaba ale mój WR wynosił wtedy około 55%. W ten sposób ekspiłem drzewka i załogi. Nie było wtedy dropów, nikt nie sypał rezerwami i schematami. Graczy z WR45% było bardzo mało. Dziś takich idiotów w drużynach jest większość a nawet kilku z WR39% i mniej.

    Może po prostu masz dryg do tej gry. A za to w mordobicia i wyścigi być może grasz jak ostatni ciamajda Wink

    Sponsored content


    Lipiec w WoT Empty Re: Lipiec w WoT

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Czw Paź 17 2024, 00:34