Wszystko o World Of Tanks

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Niezależne Forum World Of Tanks


5 posters

    Nasze hobby oczywiście oprócz WoT

    Aeternus55
    Aeternus55
    Admin


    Liczba postów : 310
    Join date : 10/02/2024
    Age : 65
    Skąd : Sandomierz

    Nasze hobby oczywiście oprócz WoT  Empty Nasze hobby oczywiście oprócz WoT

    Pisanie by Aeternus55 Czw Lip 04 2024, 09:45

    Moje hobby to wędkarstwo . Ostatnio złapany leszcz 56 cm 3,9kg
    Nasze hobby oczywiście oprócz WoT  Obraz_26

    Rozkoszniaczek, Xard86 and woronov uważają, że to dobre!

    Rozkoszniaczek
    Rozkoszniaczek


    Liczba postów : 208
    Join date : 14/02/2024
    Age : 30

    Nasze hobby oczywiście oprócz WoT  Empty Re: Nasze hobby oczywiście oprócz WoT

    Pisanie by Rozkoszniaczek Czw Lip 04 2024, 09:56

    Kawał ładnej ryby! Ja na rybach byłem kilka razy, ale bez sukcesów.

    Jeśli chodzi o moje hobby, to trochę tego jest... Kolekcjonuję polskie puszki po piwie, interesują się historią, a najbardziej walkami w moim regionie w 1944 roku, jestem także stosunkowo od niedawna rekonstruktorem historii. Gdyby nie brak czasu to zająłbyś się jeszcze haftowaniem i jakimś szyciem. Razz

    Aeternus55, TaihoSan and woronov uważają, że to dobre!

    Paythos
    Paythos


    Liczba postów : 535
    Join date : 26/02/2024
    Age : 53
    Skąd : Pomorze

    Nasze hobby oczywiście oprócz WoT  Empty Re: Nasze hobby oczywiście oprócz WoT

    Pisanie by Paythos Czw Lip 04 2024, 11:50

    jakiś czas temu... powiedziałbym, że modelarstwo Smile-tongue
    Nasze hobby oczywiście oprócz WoT  100-8180
    Nasze hobby oczywiście oprócz WoT  100-8886
    ... obecnie brak czasu i chęci, ale może znów wezmę za masakrowanie jakiegoś plastiku Smile_glasses

    Aeternus55, TaihoSan, Xard86, woronov and Pancerniak666 uważają, że to dobre!

    Rozkoszniaczek
    Rozkoszniaczek


    Liczba postów : 208
    Join date : 14/02/2024
    Age : 30

    Nasze hobby oczywiście oprócz WoT  Empty Re: Nasze hobby oczywiście oprócz WoT

    Pisanie by Rozkoszniaczek Pią Lip 05 2024, 06:56

    Paythos napisał:jakiś czas temu... powiedziałbym, że modelarstwo Smile-tongue
    Nasze hobby oczywiście oprócz WoT  100-8180
    Nasze hobby oczywiście oprócz WoT  100-8886
    ... obecnie brak czasu i chęci, ale może znów wezmę za masakrowanie jakiegoś plastiku Smile_glasses

    Całkiem niezłe modele. Ja miałem jeden epizod ze sklejaniem i póki co skończyło się na jednym Spitfire. Na sklejenie czeka jeszcze Chi-He. Na stanie mam jeszcze kilka modeli w większej skali, ale zastanawiam się czy ich nie sprzedać (bo kupiłem je bardzo tanio na wyprzedaży w sklepie WG).
    Xard86
    Xard86


    Liczba postów : 287
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Ożarów Mazowiecki

    Nasze hobby oczywiście oprócz WoT  Empty Re: Nasze hobby oczywiście oprócz WoT

    Pisanie by Xard86 Pią Lip 05 2024, 11:48

    Nasze hobby oczywiście oprócz WoT  VKi61HW

    Ja to się czasem śmieję że jestem jak 10-latek - moje hobby to gry i rower, a używki to słodycze i cola;)

    Rower jest ze mną najdłużej, nauczyłem się jeździć jak miałem trochę ponad 3 lata i tak od 35 lat kręcę z różną intensywnością, ale niezmiennie. Miałem etapy że skakałem na hopach, a w późniejszych latach zmieniałem rowery i rodzaje jazdy - miałem rowery górskie, szosowe, bardziej rekreacyjne, jednego górala przerobiłem sobie na elektryka i można było ponad 50km/h nim jeździć.
    Obecnie mam gravela ( konstrukcja podobna do kolarzówki, ale grubsze opony - bardzo uniwersalny rower do komunikacji i turystyki ) i rok temu kupiłem widoczny trochę na zdjęciu pierwszy rower szlakowy, enduro - pełne zawieszenie po 140mm skoku. Na razie udało się raz w góry pojechać - tu na zdjęciu szczyty w okolicach Bielska Białej, jeżdżę też po mazowieckich i warszawskich miejscówkach tam gdzie można trochę zjechać i coś skoczyć. Elastyczność ciała już nie ta, głowa rozsądniejsza, ale od ziemi się oderwać jeszcze trochę radę daję. Nigdy nie rywalizowałem w żadnych zawodach ( no raz startowałem w triatlonie ) więc nie mam żadnych specjalnych osiągnięć sportowych, ale mogę się pochwalić moją najdłuższą trasą jednego dnia - 347km - pojechałem sobie z Warszawy do Gdańska - 17 godzin mi to z postojami zajęło i było świetną przygodą.

    Aeternus55, Rozkoszniaczek and woronov uważają, że to dobre!

    Aeternus55
    Aeternus55
    Admin


    Liczba postów : 310
    Join date : 10/02/2024
    Age : 65
    Skąd : Sandomierz

    Nasze hobby oczywiście oprócz WoT  Empty Re: Nasze hobby oczywiście oprócz WoT

    Pisanie by Aeternus55 Pią Lip 05 2024, 12:06

    Też lubię rower czasem robię dłuższe wycieczki ale tylko czasem ( lata swoje robią) a tak mi słuzy do wyskoków na ryby Smile_glasses Jeden problem jednak jest bo klamotów wedkrskich coraz więcej i szukam teraz trójkołowca żeby mieć to jak zapakować Smile_veryhappy Smile_veryhappy Smile_veryhappy
    Xard86
    Xard86


    Liczba postów : 287
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Ożarów Mazowiecki

    Nasze hobby oczywiście oprócz WoT  Empty Re: Nasze hobby oczywiście oprócz WoT

    Pisanie by Xard86 Pią Lip 05 2024, 12:11

    Aeternus55 napisał:Też  lubię  rower czasem robię dłuższe wycieczki ale tylko czasem ( lata swoje robią) a tak mi słuzy do wyskoków  na ryby Smile_glasses Jeden problem jednak jest bo klamotów wedkrskich coraz więcej  i szukam teraz trójkołowca żeby mieć  to jak zapakować Smile_veryhappy Smile_veryhappy Smile_veryhappy

    A coś takiego się nie nada? https://allegro.pl/oferta/przyczepka-rowerowa-35-kg-uniprodo-uni-trailer-16-12709609842
    Aeternus55
    Aeternus55
    Admin


    Liczba postów : 310
    Join date : 10/02/2024
    Age : 65
    Skąd : Sandomierz

    Nasze hobby oczywiście oprócz WoT  Empty Re: Nasze hobby oczywiście oprócz WoT

    Pisanie by Aeternus55 Pią Lip 05 2024, 12:18

    Xard86 napisał:
    Aeternus55 napisał:Też  lubię  rower czasem robię dłuższe wycieczki ale tylko czasem ( lata swoje robią) a tak mi słuzy do wyskoków  na ryby Smile_glasses Jeden problem jednak jest bo klamotów wedkrskich coraz więcej  i szukam teraz trójkołowca żeby mieć  to jak zapakować Smile_veryhappy Smile_veryhappy Smile_veryhappy

    A  coś takiego się nie nada? https://allegro.pl/oferta/przyczepka-rowerowa-35-kg-uniprodo-uni-trailer-16-12709609842
    Dość ciekawe ale trajka jest bardziej stabilna to raz i łatwiej się takim rowerem poruszać na nadwiślańskich bezdrożach w kępie
    Pancerniak666
    Pancerniak666


    Liczba postów : 260
    Join date : 18/02/2024
    Skąd : Kielce

    Nasze hobby oczywiście oprócz WoT  Empty Re: Nasze hobby oczywiście oprócz WoT

    Pisanie by Pancerniak666 Pią Lip 05 2024, 14:42

    Tak z pięć lat temu tez troszkę modeli wykonałem, dalej mam pół szafy zachomikowanych i jak umebluję sobie mieszkanie to znów zacznę sklejać, kilka ciekawszych (w sensie, głównie ostatnich, najlepszych czyli z 2019-20):

    Nasze hobby oczywiście oprócz WoT  01ff69c7b6563

    Nasze hobby oczywiście oprócz WoT  5918817746d3c

    Nasze hobby oczywiście oprócz WoT  0a8d8f6698759

    Nasze hobby oczywiście oprócz WoT  96e8a41b1195f


    Oprócz modelarstwa w ostatnim czasie głównie Lego Star Wars, mam małą kompanię Klonów składającą się z trzech plutonów, będzie z 200 figurek Wink

    Nasze hobby oczywiście oprócz WoT  407f2a41af29e


    Do wybuchu wojny na Ukrainie także dużo czytałem o historii wojen ale wojna troszkę odepchnęła mnie od tej tematyki. Nie mniej biblioteka czeka na uspokojenie nastrojów.

    Xard86 uważa, że to dobre!


    Sponsored content


    Nasze hobby oczywiście oprócz WoT  Empty Re: Nasze hobby oczywiście oprócz WoT

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Sob Wrz 21 2024, 05:21