Wszystko o World Of Tanks

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Niezależne Forum World Of Tanks


3 posters

    Ciekawe miejsca i zagrania na mapach.

    woronov
    woronov


    Liczba postów : 904
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Ciekawe miejsca i zagrania na mapach. Empty Ciekawe miejsca i zagrania na mapach.

    Pisanie by woronov Pią Sie 16 2024, 15:01

    Na początek Kopalnie:

    Jerzoo108
    Jerzoo108


    Liczba postów : 226
    Join date : 15/02/2024

    Ciekawe miejsca i zagrania na mapach. Empty Re: Ciekawe miejsca i zagrania na mapach.

    Pisanie by Jerzoo108 Sob Sie 17 2024, 12:50

    Fajny temat... szkoda tylko, że WG często-gęsto fajne miejscówki likwiduje bo Kacperki płaczo...
    Tak jak np. na Himmmmmmmlu wywalili fajną miejscówkę w gruzach budynku w D3... A było takie piękne bicie na zamek Very Happy

    Więcej grzechów nie pamiętam (za gorąco - mózg zlasowany mam). Jak mi się coś przypomni to podrzucę.
    woronov
    woronov


    Liczba postów : 904
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Ciekawe miejsca i zagrania na mapach. Empty Re: Ciekawe miejsca i zagrania na mapach.

    Pisanie by woronov Sob Sie 17 2024, 16:10

    Już dodawałem w temacie o mapie Mannerheim ale dam i tu:

    Miejscówka dla czołgu lekkiego na E4.

    Spoiler:
    woronov
    woronov


    Liczba postów : 904
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Ciekawe miejsca i zagrania na mapach. Empty Re: Ciekawe miejsca i zagrania na mapach.

    Pisanie by woronov Sro Sie 28 2024, 00:40

    Jerzoo108
    Jerzoo108


    Liczba postów : 226
    Join date : 15/02/2024

    Ciekawe miejsca i zagrania na mapach. Empty Re: Ciekawe miejsca i zagrania na mapach.

    Pisanie by Jerzoo108 Sro Sie 28 2024, 01:41

    Dałbyś linka z czasowym badziewiem, żeby nie trzeba było tego oglądać w całości...
    Albo mapkę wkleił z zaznaczoną pozycją i ze 2 skriny z tego filmu...
    Gość pitoli trzy po trzy, że aż uszy więdną... Jakbym słuchał jednej ze swoich byłych - gęba się jej nie zamykała... Takich ludzi albo przeraża cisza, albo są zakochani we własnym głosie. Smile_trollface-3

    Aeternus55, Xard86 and woronov uważają, że to dobre!

    woronov
    woronov


    Liczba postów : 904
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Ciekawe miejsca i zagrania na mapach. Empty Re: Ciekawe miejsca i zagrania na mapach.

    Pisanie by woronov Sro Sie 28 2024, 20:10

    Nie ogarniam Smile_bush

    Ja tam sobie "przewijałem" taśmę długopisem Smile-tongue
    Jerzoo108
    Jerzoo108


    Liczba postów : 226
    Join date : 15/02/2024

    Ciekawe miejsca i zagrania na mapach. Empty Re: Ciekawe miejsca i zagrania na mapach.

    Pisanie by Jerzoo108 Sro Sie 28 2024, 22:32

    Jak sobie pacniesz prawoklikiem na filmiku w YT, to masz opcję "Kopiuj adres od bieżącego momentu".
    I wciepiasz tu linka i mamy tajmstampę (albo po naszemu: znacznik czasowy) i film się otwiera w YT dokładnie w miejscu, na które wskazuje znacznik...
    Robienie skrinszotów, mam nadzieję, nie wymaga wyjaśnienia? Smile_glasses

    Czy może nie zrozumiałeś, że gadająca 24/7/365 baba to wkurzająca jest niemożebnie? Smile_trollface-3

    woronov and rogaty uważają, że to dobre!

    woronov
    woronov


    Liczba postów : 904
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Ciekawe miejsca i zagrania na mapach. Empty Re: Ciekawe miejsca i zagrania na mapach.

    Pisanie by woronov Sro Paź 16 2024, 21:55

    Dobra miejscówka na Malinówce. Można z niej kontrować lajty przeciwników.

    W spoilerze jest film, a z linka przenosi do bitwy. Z jakichś powodów nie mogę wstawić filmu na forum zaczynającego się od konkretnego czasu jak mile i uprzejmie prosił mnie wcześniej Jerzoo  Smile-tongue
    Spoiler:

    https://youtu.be/uNpYbvNqA54?si=OChmL3cMsOOTK07a&t=266

    dodaje obrazekz zaznaczonym miejscem

    Ciekawe miejsca i zagrania na mapach. Malino10
    Xard86
    Xard86


    Liczba postów : 333
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Ożarów Mazowiecki

    Ciekawe miejsca i zagrania na mapach. Empty Re: Ciekawe miejsca i zagrania na mapach.

    Pisanie by Xard86 Sro Paź 16 2024, 22:40

    woronov napisał:

    Ciekawe miejsca i zagrania na mapach. Malino10

    Bezpieczniejsze jest miejsce na prawo od zaznaczonego, w sumie chyba poza screenem nawet - jest ciąg krzaków prawie do samej wody. Z zachodniej bazy chyba trochę łatwiej tam dojechać, ale jest to do zrobienia z obu stron jadąc tak żeby krzaki oddzielały nas od miejsc gdzie może wrogi LT podjechać. Wyników stąd takich się zwykle nie zrobi jak z miejsca na screenie, ale nawet wolniejsze LT i ze słabszym camo są tam w stanie sprawnie wjechać i spotnąć trochę spóźnione HT, czy medy i tedeki chowające się w krzakach.

    Ale generalnie jazda na środek to zawsze jest jednak trochę rzut monetą - jak przeciwnik zrobi to samo to można wyparować błyskawicznie ( choć znowu - z zachodniej bazy łatwiej wycofać się w zagłębienia terenu ). Wczoraj tak pojechałem Selmą i zaliczyłem bardzo ładny wynik, ale dziś ze wschodniej bazy i z bardziej odległej pozycji startowej nie odważyłem się tego zrobić.
    woronov
    woronov


    Liczba postów : 904
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Ciekawe miejsca i zagrania na mapach. Empty Re: Ciekawe miejsca i zagrania na mapach.

    Pisanie by woronov Sro Paź 16 2024, 23:23

    @Xard86
    Miejsce jest ryzykowne i najlepiej trzymać się jak najbardziej na lewo. Bardziej w prawo też jest dobrze i mniej ryzykownie ale lewa strona jest moim zdaniem mocniejsza.
    Trzeba być szybkim i mieć dobre camo, tak żeby nie dać się złapać lajtom z przeciwnej drużyny. Sposób podjazdu jest tu również kluczowy. Jak mówisz, tak żeby pomagać sobie krzakami.
    Dlaczego na lewo? Wtedy spotujemy czołgi na górce (punkt b) łapiemy lajta w punkcie c i za każdym razem gdy czołg w punkcie a chce wjechać wyżej i schować się w krzakach świecimy go naszym snajperom. Cały ten obszar jest w naszym zasięgu widzenia plus oczywiście budynki na wprost i teren po prawej. Benefity są duże, tak samo jak ryzyko zajęcia tego miejsca. Dlatego nie polecam jak jesteśmy jedynym lajtem w drużynie.


    Ciekawe miejsca i zagrania na mapach. Malino11
    Xard86
    Xard86


    Liczba postów : 333
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Ożarów Mazowiecki

    Ciekawe miejsca i zagrania na mapach. Empty Re: Ciekawe miejsca i zagrania na mapach.

    Pisanie by Xard86 Wczoraj o 09:08

    Powiem tak - do tego krzaka najbardziej po lewej to ja się na wyższych tierach odważę pojechać ELC Evenem i Mantycorą. I to też nie w każdym MM i raczej tylko z zachodniej strony. I nadal będzie to dla mnie takie fifty-fifty czy się uda bo tam jest bardzo dużo prześwitów, odległości od miejsc gdzie przeciwnik może być to 200-kilkadziesiąt metrów... nawet MT z CVS siedzący gdzieś przy domkach może nas złapać. Pozycja jest świetna, ale ryzyko zbyt duże jak dla mnie.

    woronov uważa, że to dobre!


    Sponsored content


    Ciekawe miejsca i zagrania na mapach. Empty Re: Ciekawe miejsca i zagrania na mapach.

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pią Paź 18 2024, 05:32