Wszystko o World Of Tanks

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Niezależne Forum World Of Tanks


5 posters

    Publikacja mikrołatki 19 września

    woronov
    woronov


    Liczba postów : 897
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Publikacja mikrołatki 19 września Empty Publikacja mikrołatki 19 września

    Pisanie by woronov Sro Wrz 18 2024, 20:38

    Publikacja mikrołatki 19 września

    https://worldoftanks.eu/pl/news/updates/micro-patch-190924/


    Dowódcy!

    Na serwerach World of Tanks 19 września 2024 będą przeprowadzane planowane prace techniczne w celu wprowadzenia mikrołatki 1.26_3.

    Serwery gry i portal klanowy będą niedostępne od 04:00 do 04:45 BST.

    Jeśli opcja automatycznej aktualizacji przez Wargaming.net Game Center jest wyłączona, będzie trzeba zainstalować zmodyfikowanego klienta gry.

    Kolejny planowany restart serwera został anulowany.

    Lista zmian (po angielsku)

    Resources for the Waffenträger: Reckoning event have been added.
    Fixed the issue of Czechoslovakian light tanks with autocannons not losing concealment after firing while stationary.
    Fixed the issue of the Bounty Hunter role skill restoring HP after the player's vehicle was destroyed in Onslaught mode.
    Fixed the issue of some players being unable to interact with the battle interface in Onslaught battles.
    Fixed the issue of some players being unable to access the Onslaught mode Garage.
    Fixed the issue of voice chat being unavailable for some players.

    -------------------------------------------------------------------------------------------

    Dodano zasoby dla wydarzenia Waffenträger: Reckoning.
    Naprawiono problem z czechosłowackimi czołgami lekkimi z działami automatycznymi, które nie traciły ukrycia po strzelaniu w miejscu.
    Naprawiono problem z umiejętnością roli Łowcy Nagród, która przywracała HP po zniszczeniu pojazdu gracza w trybie Onslaught.
    Naprawiono problem z niektórymi graczami, którzy nie mogli wchodzić w interakcję z interfejsem bitwy w bitwach Onslaught.
    Naprawiono problem z niektórymi graczami, którzy nie mogli uzyskać dostępu do garażu w trybie Onslaught.
    Naprawiono problem z niedostępnością czatu głosowego dla niektórych graczy.
    (tłum. google)

    TankerDomi
    TankerDomi


    Liczba postów : 98
    Join date : 16/02/2024

    Publikacja mikrołatki 19 września Empty Re: Publikacja mikrołatki 19 września

    Pisanie by TankerDomi Czw Wrz 19 2024, 09:12

    Do wczoraj grając czeskimi lajtami z karabinkami można było strzelać z krzaków nie tracąc przy tym kamuflażu.

    Xard86 uważa, że to dobre!

    wojtek_pl1
    wojtek_pl1


    Liczba postów : 184
    Join date : 18/02/2024

    Publikacja mikrołatki 19 września Empty Re: Publikacja mikrołatki 19 września

    Pisanie by wojtek_pl1 Czw Wrz 19 2024, 09:32

    TankerDomi napisał:Do wczoraj grając czeskimi lajtami z karabinkami można było strzelać z krzaków nie tracąc przy tym kamuflażu.
    A i tak były słabo oceniane... To jak będą teraz ?
    Xard86
    Xard86


    Liczba postów : 328
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Ożarów Mazowiecki

    Publikacja mikrołatki 19 września Empty Re: Publikacja mikrołatki 19 września

    Pisanie by Xard86 Czw Wrz 19 2024, 11:39

    TankerDomi napisał:Do wczoraj grając czeskimi lajtami z karabinkami można było strzelać z krzaków nie tracąc przy tym kamuflażu.

    Aha... to ciekawe xD
    TankerDomi
    TankerDomi


    Liczba postów : 98
    Join date : 16/02/2024

    Publikacja mikrołatki 19 września Empty Re: Publikacja mikrołatki 19 września

    Pisanie by TankerDomi Czw Wrz 19 2024, 11:56

    wojtek_pl1 napisał:
    TankerDomi napisał:Do wczoraj grając czeskimi lajtami z karabinkami można było strzelać z krzaków nie tracąc przy tym kamuflażu.
    A i tak były słabo oceniane... To jak będą teraz ?

    Słabo oceniane? przez kogo?
    VII tier przyjemny w grze lajto-med. 500 dmg na magazynek strzelany pociskami co 1,33 sek. Przeładowanie całego też nie jest jakąś wiecznością
    VIII - czołg zabawka. Dawno już nie bawiłem się tak świetnie czołgiem w WOT. I to nie ważne jakie wyniki nim robię, po prostu mam prawdziwy "fun" z gry. Co prawda ta łatka trochę go pogorszy, bo teraz strzelając z krzaków myślałem że przeciwnicy mają jakieś słabe załogi, a to się okazało że nie traciłem camo po strzelaniu.
    Xard86
    Xard86


    Liczba postów : 328
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Ożarów Mazowiecki

    Publikacja mikrołatki 19 września Empty Re: Publikacja mikrołatki 19 września

    Pisanie by Xard86 Czw Wrz 19 2024, 12:53

    TankerDomi napisał:
    Słabo oceniane? przez kogo?
    VII tier przyjemny w grze lajto-med. 500 dmg na magazynek strzelany pociskami co 1,33 sek. Przeładowanie całego też nie jest jakąś wiecznością
    VIII - czołg zabawka. Dawno już nie bawiłem się tak świetnie czołgiem w WOT. I to nie ważne jakie wyniki nim robię, po prostu mam prawdziwy "fun" z gry. Co prawda ta łatka trochę go pogorszy, bo teraz strzelając z krzaków myślałem że przeciwnicy mają jakieś słabe załogi, a to się okazało że nie traciłem camo po strzelaniu.

    Przez większość? Generalnie w wielu miejscach przewija się motyw że te czołgi są zabawne, ale niezbyt dobre.
    avatar
    MaciekRS1


    Liczba postów : 60
    Join date : 16/02/2024

    Publikacja mikrołatki 19 września Empty Re: Publikacja mikrołatki 19 września

    Pisanie by MaciekRS1 Czw Wrz 19 2024, 13:17

    Ja generalnie z nimi nawet nie walczę jeśli jakiś inny przeciwnik jest w zasięgu ognia. Ot takie raczej irytujące przeszkadzajki które dużej krzywdy nie robią bo większość pocisków i tak nic nie przebije.
    TankerDomi
    TankerDomi


    Liczba postów : 98
    Join date : 16/02/2024

    Publikacja mikrołatki 19 września Empty Re: Publikacja mikrołatki 19 września

    Pisanie by TankerDomi Pon Wrz 23 2024, 11:51

    Xard86 napisał:
    TankerDomi napisał:
    Słabo oceniane? przez kogo?
    VII tier przyjemny w grze lajto-med. 500 dmg na magazynek strzelany pociskami co 1,33 sek. Przeładowanie całego też nie jest jakąś wiecznością
    VIII - czołg zabawka. Dawno już nie bawiłem się tak świetnie czołgiem w WOT. I to nie ważne jakie wyniki nim robię, po prostu mam prawdziwy "fun" z gry. Co prawda ta łatka trochę go pogorszy, bo teraz strzelając z krzaków myślałem że przeciwnicy mają jakieś słabe załogi, a to się okazało że nie traciłem camo po strzelaniu.

    Przez większość? Generalnie w wielu miejscach przewija się motyw że te czołgi są zabawne, ale niezbyt dobre.

    Ostatnio wystrzeliłem w Grila (td- X tier) magazynek he. Zadałem mu 1111 dmg, proszę o wskazanie lajta VIII tieru, którym taki dmg robi się na magazynek Laughing
    avatar
    MaciekRS1


    Liczba postów : 60
    Join date : 16/02/2024

    Publikacja mikrołatki 19 września Empty Re: Publikacja mikrołatki 19 września

    Pisanie by MaciekRS1 Pon Wrz 23 2024, 13:56

    Ehe, a ja dzisiaj grałem i były po 2 lighty na zespół. My mieliśmy pecha że nasze to było czeskie dziadostwo więc campiły z tyłu i czekały na okazję "by trafić swojego Grilla" podczas gdy NORMALNE lighty spotowały i dały gładkie zwycięstwo przeciwnikom.

    woronov and wojtek_pl1 uważają, że to dobre!

    TankerDomi
    TankerDomi


    Liczba postów : 98
    Join date : 16/02/2024

    Publikacja mikrołatki 19 września Empty Re: Publikacja mikrołatki 19 września

    Pisanie by TankerDomi Pon Wrz 23 2024, 16:08

    MaciekRS1 napisał:Ehe, a ja dzisiaj grałem i były po 2 lighty na zespół. My mieliśmy pecha że nasze to było czeskie dziadostwo więc campiły z tyłu i czekały na okazję "by trafić swojego Grilla" podczas gdy NORMALNE lighty spotowały i dały gładkie zwycięstwo przeciwnikom.

    Ale to akurat nie jest wina lajta tylko jego operatora. Gdyby ci goście byli w każdym innym lajcie graliby tak samo
    Xard86
    Xard86


    Liczba postów : 328
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Ożarów Mazowiecki

    Publikacja mikrołatki 19 września Empty Re: Publikacja mikrołatki 19 września

    Pisanie by Xard86 Pon Wrz 23 2024, 18:35

    TankerDomi napisał:
    Ostatnio wystrzeliłem w Grila (td- X tier) magazynek he. Zadałem mu 1111 dmg, proszę o wskazanie lajta VIII tieru, którym taki dmg robi się na magazynek Laughing

    No fajnie, tylko Skodą T17 robisz średnio o 160dmg na bitwę więcej xD

    Ja po pierwszych bitwach na Blesku byłem totalnie zniesmaczony, do tego stopnia, że zastanawiałem się czy dać temu szansę. Ostatecznie pograłem dziś trochę, pobadałem moduły wspomagając się free xp, załoga wróciła do 100% ( co okazało się bardzo ważne bo pełna intuicja jest niezbędna na tym czołgu ) i opinię mam mniej krytyczną, ale nadal ... dla mnie ten czołg nawet nie jest zabawny, co najwyżej bywa taki. Na każdego Buraska, czy Grille'a którego wspominasz jest 10 sytuacji w których nie strzelam bo nie warto, albo prykam po 60-90dmg i ładuje 17 sekund gdzie innym LT bez problemy byłoby 240 i prawie żadnego ryzyka utraty HP. Szału nie ma...
    TankerDomi
    TankerDomi


    Liczba postów : 98
    Join date : 16/02/2024

    Publikacja mikrołatki 19 września Empty Re: Publikacja mikrołatki 19 września

    Pisanie by TankerDomi Wto Wrz 24 2024, 11:50

    Xard86 napisał:
    TankerDomi napisał:
    Ostatnio wystrzeliłem w Grila (td- X tier) magazynek he. Zadałem mu 1111 dmg, proszę o wskazanie lajta VIII tieru, którym taki dmg robi się na magazynek Laughing

    No fajnie, tylko Skodą T17 robisz średnio o 160dmg na bitwę więcej xD

    Ja po pierwszych bitwach na Blesku byłem totalnie zniesmaczony, do tego stopnia, że zastanawiałem się czy dać temu szansę. Ostatecznie pograłem dziś trochę, pobadałem moduły wspomagając się free xp, załoga wróciła do 100% ( co okazało się bardzo ważne bo pełna intuicja jest niezbędna na tym czołgu ) i opinię mam mniej krytyczną, ale nadal ... dla mnie ten czołg nawet nie jest zabawny, co najwyżej bywa taki. Na każdego Buraska, czy Grille'a którego wspominasz jest 10 sytuacji w których nie strzelam bo nie warto, albo prykam po 60-90dmg i ładuje 17 sekund gdzie innym LT bez problemy byłoby 240 i prawie żadnego ryzyka utraty HP. Szału nie ma...

    Masz rację patrząc na moje staty na tym czołgu ten pojazd to porażka. Kiepski dmg, mała ilość wyspotowanych. A mimo wszystko mam duży fun grając tym pojazdem. Robiłem go od podstaw, nie użyłem free expa (akurat taki kaprys miałem), załoga była przerzucona ze Skody T17 więc na początek perki na 60%. Oczywiście mam świadomość że taka sytuacja jak z grilem nie zdarza się często, ale uwielbiam te jego tratatata. Nie wiem może to jakieś nawiązanie do lat dzieciństwa gdzie latało się z kijem imitującym karabin i też krzyczało tratatata (czy jest na sali pycholog Razz ).
    Po prostu pojazd sprawia mi radość w grze, choć wiem że nie zawsze wyjdzie dobra bitwa to mimo tego chętnie ponownie go wybieram.
    A jak już czytam opinie graczy że jak go olewają, no cóż takich graczy szanuję, mogą się potem zdziwić jak im szybko zacznie pasek hp ubywać.

    wojtek_pl1 uważa, że to dobre!

    Xard86
    Xard86


    Liczba postów : 328
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Ożarów Mazowiecki

    Publikacja mikrołatki 19 września Empty Re: Publikacja mikrołatki 19 września

    Pisanie by Xard86 Wto Wrz 24 2024, 13:45

    TankerDomi napisał: [...] ale uwielbiam te jego tratatata. Nie wiem może to jakieś nawiązanie do lat dzieciństwa gdzie latało się z kijem imitującym karabin i też krzyczało tratatata (czy jest na sali pycholog Razz ).
    Po prostu pojazd sprawia mi radość w grze, choć wiem że nie zawsze wyjdzie dobra bitwa to mimo tego chętnie ponownie go wybieram.
    A jak już czytam opinie graczy że jak go olewają, no cóż takich graczy szanuję, mogą się potem zdziwić jak im szybko zacznie pasek hp ubywać.

    Mi się podoba dźwięk informujący o przeładowaniu magazynka - samo strzelanie też jest ok, ale przyjemniej mi się na to patrzy i słucha z boku ( i kiedy nie strzela we mnie Smile )

    No i jak czołg sprawia Ci frajdę to jest najważniejsze - ja pewnie trochę jeszcze pogram, ale chyba sobie tę linię odpuszczę i wrócę do polskich tedeków.

    TankerDomi uważa, że to dobre!

    avatar
    MaciekRS1


    Liczba postów : 60
    Join date : 16/02/2024

    Publikacja mikrołatki 19 września Empty Re: Publikacja mikrołatki 19 września

    Pisanie by MaciekRS1 Sro Wrz 25 2024, 11:46

    Dzisiaj po raz pierwszy zginąłem przez Selmę.
    Oj nie dlatego że przeciwnik coś nią zrobił. To moja Selma wyjechała przede mnie (a byłem w krzakch K-91) wystrzelała magazynek i schowała się za mnie z wiadomym skutkiem.
    Ja zginąłem, ona przetrwała i zadała w grze 4 dmg. CZTERY, czyli pewnie jeden pocisk wszedł.
    TankerDomi
    TankerDomi


    Liczba postów : 98
    Join date : 16/02/2024

    Publikacja mikrołatki 19 września Empty Re: Publikacja mikrołatki 19 września

    Pisanie by TankerDomi Sro Wrz 25 2024, 12:46

    MaciekRS1 napisał:Dzisiaj po raz pierwszy zginąłem przez Selmę.
    Oj nie dlatego że przeciwnik coś nią zrobił. To moja Selma wyjechała przede mnie (a byłem w krzakch K-91) wystrzelała magazynek i schowała się za mnie z wiadomym skutkiem.
    Ja zginąłem, ona przetrwała i zadała w grze 4 dmg. CZTERY, czyli pewnie jeden pocisk wszedł.

    Tak, już ustaliliśmy że czeskie czołgi lekkie są słabe, ale dziękuję za opinię eksperta. Czytam że Selma jest kiepska bo zadaje 4 dmg, co prawda są tacy którzy potrafią skasować X tier z tego magazynka, i to taki który ma niezłe kamo i dpm. Pewnie dlatego że miał mało hp, ten K-91 musiał mieć maksymalnie 5 hp, bo przecież inaczej słaby lajt by go nie skasował. W takim razie już selmy nie kupię.
    Xard86
    Xard86


    Liczba postów : 328
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Ożarów Mazowiecki

    Publikacja mikrołatki 19 września Empty Re: Publikacja mikrołatki 19 września

    Pisanie by Xard86 Czw Wrz 26 2024, 09:06

    @TankerDomi

    Pograłem dłużej tym Bleskiem i muszę przyznać Ci rację - ten czołg sprawia frajdę. I to dużo. Smile_smile .

    Trzeba mu dać te kilkanaście-dziesiąt bitew, intuicja musi działać na 100%, trzeba przyzwyczaić się do żonglowania pociskami ( na początku za często próbowałem z HE ). I najważniejsze poskromić czasem w sobie chęć zrobienia tratatatata tu i teraz, żeby potem zrobić to skuteczniej. Pierwsze bitwy to była dla mnie męczarnia, a obecnie bez problemu sobie radzę w większości losowań i nawet lekko przebija mi myśl że może 3 MoE to wcale nie będzie poza moim zasięgiem.

    TankerDomi uważa, że to dobre!


    Sponsored content


    Publikacja mikrołatki 19 września Empty Re: Publikacja mikrołatki 19 września

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Sro Paź 16 2024, 19:22