Wszystko o World Of Tanks

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Niezależne Forum World Of Tanks


5 posters

    Problem ze statystykami gry

    ScyzorMan
    ScyzorMan


    Liczba postów : 5
    Join date : 30/09/2024
    Skąd : Kielce

    Problem ze statystykami gry Empty Problem ze statystykami gry

    Pisanie by ScyzorMan Pon Wrz 30 2024, 22:50

    Witam wszystkich, na wstępie chcę podziękować za to, że takie miejsce w ogóle istnieje, bo ktoś miał pomysł, a ktoś inny mnóstwo czasu i chęci. W WoT nie było mnie całe wieki, od Mirnego zagrałem może z 50 bitew, zamknięcie forum zupełnie przegapiłem (i tak ostatnio tam nie zaglądałem), a teraz od pół roku nawet się nie logowałem. W praktyce wypadłem totalnie z obiegu i zorientowanie się w nowościach typu perki zajmie mi z miesiąc co najmniej.

    Póki co, napotkałem jednak pewien dziwny problem. Od momentu mojego powrotu zagrałem już ponad 20 randomów, niestety nigdzie poza moim kontem tego nie widać. Przez pierwsze 2-3 dni myślałem, że to jakiś problem z WoT-Life i Tomato.gg, jednak minął ponad tydzień i nadal nic. Na oficjalnej stronie gry licznik również utknął na 31 marca: https://worldoftanks.eu/en/community/accounts/516964189-ScyzorMan/#wot&w_su=random Natomiast po zalogowaniu na serwer jest wszystko OK - widzę poprawną liczbę 34657 rozegranych bitew losowych, w tym ostatnia 29 września.

    Próbowałem dogadać się z supportem, ale... szkoda gadać. Starczy napisać, że pan Paweł doradził mi... wyczyszczenie cookies  3656348418  Discord... no ujmę to delikatnie, przypomina rozwrzeszczany szkolny korytarz, ewentualnie wesele między 1 a 2 w nocy. A czat ogólny nawet gdyby wciąż istniał, to nigdy był miejscem na rozwiązywanie problemów.

    Nie mam pojęcia, czym to może być spowodowane. Grzebałem w ustawieniach konta, ale nie znalazłem totalnie nic co może mieć z tym związek. Nawet mi na tych statach tak bardzo nie zależy, wkurza mnie po prostu że coś na moim koncie nie działa jak należy i chcę wiedzieć dlaczego.

    woronov uważa, że to dobre!

    TaihoSan
    TaihoSan


    Liczba postów : 275
    Join date : 10/02/2024
    Skąd : Powiat tarnowski - Polski Biegun Ciepła

    Problem ze statystykami gry Empty Re: Problem ze statystykami gry

    Pisanie by TaihoSan Pon Wrz 30 2024, 23:28

    Tego nie widać?
    Problem ze statystykami gry Zrzut-ekranu-2024-09-30-232607
    woronov
    woronov


    Liczba postów : 897
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Problem ze statystykami gry Empty Re: Problem ze statystykami gry

    Pisanie by woronov Wto Paź 01 2024, 00:26

    Ewidentnie coś tu nie gra.
    Poczekaj jeszcze jakiś czas i może staty się uaktualnią. Tomato.gg pokazuje Twoje brakujące bitwy ale jeszcze ich nie zlicza. Masz tam te 27 brakujących bitew, a na moim skrinie nawet 28 Smile

    Problem ze statystykami gry Bez_ty25
    Problem ze statystykami gry Bez_ty26

    Strona WoTa pokazuje ostatnią bitwę na 31 marca, a tomato.gg, że 3 miesiące temu.
    To niestety jest WG, nic nie działa jak trzeba Smile_trollface-3

    TaihoSan uważa, że to dobre!

    woronov
    woronov


    Liczba postów : 897
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Problem ze statystykami gry Empty Re: Problem ze statystykami gry

    Pisanie by woronov Wto Paź 01 2024, 00:39

    @ScyzorMan
    Wygląda, że to nie jest tylko Twój problem. Sprawdziłem na szybko na discordzie tomato.gg i tam też ludzie zgłaszają podobne problemy.

    Problem ze statystykami gry Bez_ty27
    wojtek_pl1
    wojtek_pl1


    Liczba postów : 183
    Join date : 18/02/2024

    Problem ze statystykami gry Empty Re: Problem ze statystykami gry

    Pisanie by wojtek_pl1 Wto Paź 01 2024, 08:35

    U mnie też na stronie WG zatkało się na stanie sprzed paru dni ale dzisiaj się odetkało.
    Xard86
    Xard86


    Liczba postów : 327
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Ożarów Mazowiecki

    Problem ze statystykami gry Empty Re: Problem ze statystykami gry

    Pisanie by Xard86 Wto Paź 01 2024, 08:44

    Ostatnio mieli jakiś problem z API - nie działało logowanie do różnych usług typu strona Skill Index i może to być pochodna tych problemów.

    Choć moja pierwsza myśl - po powrocie do gry chyba czasem trafia się na bitwy z botami i może system ich nie zlicza do statystyk? ( choć po Tomato.gg widać że to jednak nie to )
    woronov
    woronov


    Liczba postów : 897
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Problem ze statystykami gry Empty Re: Problem ze statystykami gry

    Pisanie by woronov Wto Paź 01 2024, 21:17

    Zaczeło się chyba wraz eventen Waffenträger. Coś tam pogrzebali wtedy wprowadzając wafla do gry.
    ScyzorMan
    ScyzorMan


    Liczba postów : 5
    Join date : 30/09/2024
    Skąd : Kielce

    Problem ze statystykami gry Empty Re: Problem ze statystykami gry

    Pisanie by ScyzorMan Sro Paź 02 2024, 20:43

    Dzięki za rzeczowe odpowiedzi. Myślałem, że tylko ja mam taki problem i jest to kwestia jakiejś desynchronizacji mojego konta, wynikającej z długiej przerwy od gry. Jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło, żeby tyle czasu nawet się nie logować.

    Widzę, że gra "zassała" już moje staty, czyli ten temat można zamknąć. Trza się brać do roboty, bo na razie to balansuję na pograniczu żółtego i pomarańczy Smile_confused

    woronov uważa, że to dobre!


    Sponsored content


    Problem ze statystykami gry Empty Re: Problem ze statystykami gry

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Sro Paź 16 2024, 02:25