Wszystko o World Of Tanks

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Niezależne Forum World Of Tanks


5 posters

    Wierzchołek drzewa: Pz.Kpfw. VII i Ho-Ri 3

    woronov
    woronov


    Liczba postów : 897
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Wierzchołek drzewa: Pz.Kpfw. VII i Ho-Ri 3 Empty Wierzchołek drzewa: Pz.Kpfw. VII i Ho-Ri 3

    Pisanie by woronov Sob Paź 05 2024, 15:11

    Wierzchołek drzewa: Pz.Kpfw. VII i Ho-Ri 3


    https://worldoftanks.eu/pl/news/specials/top-of-the-tree-october-2024/



    Wierzchołek drzewa: Pz.Kpfw. VII i Ho-Ri 3 Tott_pz.kpfw.vii_%26_ho-ri_3_1022x360



    Dowódcy!

    Akcja Wierzchołek drzewa w październiku zabiera Was na przyjemny jesienny spacer po gałęziach niemieckich czołgów ciężkich i – po raz pierwszy – japońskich niszczycieli czołgów.

    Korzystajcie ze zniżek w kredytach na pojazdy standardowe, misji i ofert specjalnych, by rozbudować swoje kolekcje i sięgnąć po wytrzymały   X Pz.Kpfw. VII i debiutujący potężny X Ho-Ri 3 . Akcja trwa przez cały miesiąc, co daje mnóstwo czasu na eksplorację obu drzew technologicznych i znalezienie nowych ulubieńców.

    Wierzchołek drzewa: Pz.Kpfw. VII i Ho-Ri 3 Tott_pz.kpfw_vii_600x525   Wierzchołek drzewa: Pz.Kpfw. VII i Ho-Ri 3 Tott_ho-ri_3_600x525
    wojtek_pl1
    wojtek_pl1


    Liczba postów : 183
    Join date : 18/02/2024

    Wierzchołek drzewa: Pz.Kpfw. VII i Ho-Ri 3 Empty Re: Wierzchołek drzewa: Pz.Kpfw. VII i Ho-Ri 3

    Pisanie by wojtek_pl1 Sob Paź 05 2024, 17:03

    No to trzeba brać się do roboty i tego niemieckiego cudaka zrobić. W sam raz pod styl 3D z Przepustki będzie. Laughing

    woronov uważa, że to dobre!

    wojtek_pl1
    wojtek_pl1


    Liczba postów : 183
    Join date : 18/02/2024

    Wierzchołek drzewa: Pz.Kpfw. VII i Ho-Ri 3 Empty Re: Wierzchołek drzewa: Pz.Kpfw. VII i Ho-Ri 3

    Pisanie by wojtek_pl1 Nie Paź 06 2024, 17:22

    Niemiecki tier VIII jest bardzo dobry. Tier IX jest kompletnie beznadziejny. Za wolny aby dojechać na pozycję (wszystkie zajęte), działo nie trafia, pancerz... jakiś jest. Ale w porównaniu z 8 jest tragicznie słaby. Strzelanie z golda też nie pomaga bo tylko 311mm penetracji.
    Odechciewa mi się robić dalej tą linię...

    EDIT: dołożyłem 20k Wolnego Doświadczenia i wybadałem dziesiątkę - Pz.Kpfw. VII . I sprzedałem dzięwięcio-tierowe g...no. Kij że ze stratą, nie mogłem na niego patrzeć.


    Ostatnio zmieniony przez wojtek_pl1 dnia Nie Paź 06 2024, 20:16, w całości zmieniany 2 razy
    Paythos
    Paythos


    Liczba postów : 601
    Join date : 26/02/2024
    Age : 53
    Skąd : Pomorze

    Wierzchołek drzewa: Pz.Kpfw. VII i Ho-Ri 3 Empty Re: Wierzchołek drzewa: Pz.Kpfw. VII i Ho-Ri 3

    Pisanie by Paythos Nie Paź 06 2024, 20:11

    O której linii mówisz... i YES, VK 45.01 jest fajna ale i tak znerfiona, to był taki szybszy Tiger II ale teraz... pożal się bożkom... wolna urwa Smile_mellow
    VK 42.02... kiedyś to było coś... obecnie ledwo dorównuje E75.
    wojtek_pl1
    wojtek_pl1


    Liczba postów : 183
    Join date : 18/02/2024

    Wierzchołek drzewa: Pz.Kpfw. VII i Ho-Ri 3 Empty Re: Wierzchołek drzewa: Pz.Kpfw. VII i Ho-Ri 3

    Pisanie by wojtek_pl1 Nie Paź 06 2024, 20:15

    Faktycznie , poprawiłem się . Chodziło mi o niemieckie czołgi ciężkie.

    Japońskie TD są fajne na IX i X tierze. I premka ósmo-tierowa też działa bardzo dobrze. No i Chi-To na siódmym podobno strasznie OP. Osobiście nie wiem czy OP ale całkiem przyjemny jest.

    PS. Te wszystkie czołgi określane jako OP (BZ-176, Cobra, Skoda T56, itd) są OP ale tylko w rękach bardzo dobrych graczy. Przeciętniak nie ma szans na jakieś super wyniki.

    Aeternus55 uważa, że to dobre!

    Paythos
    Paythos


    Liczba postów : 601
    Join date : 26/02/2024
    Age : 53
    Skąd : Pomorze

    Wierzchołek drzewa: Pz.Kpfw. VII i Ho-Ri 3 Empty Re: Wierzchołek drzewa: Pz.Kpfw. VII i Ho-Ri 3

    Pisanie by Paythos Nie Paź 06 2024, 20:25

    311 mało... Smile_ohmy
    Starcza aż nadto, trzeba tylko celować Smile_trollface-3
    Jakoś na E75 nie mam problemów.... ale to, póki co, wciąż nie tknięty balansem czołg Smile_blinky
    Chitor SPecial nie jest OP... no może trochę ale  dolna płyta kadłuba  i wieżyczka dowódcy CIUTĘ psują zabawe, ale jak pamietasz o tych weakspotach a wróg nie... Now THIS is podracing! Smile_justwait

    MaciekRS1 uważa, że to dobre!

    Xard86
    Xard86


    Liczba postów : 327
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Ożarów Mazowiecki

    Wierzchołek drzewa: Pz.Kpfw. VII i Ho-Ri 3 Empty Re: Wierzchołek drzewa: Pz.Kpfw. VII i Ho-Ri 3

    Pisanie by Xard86 Pon Paź 07 2024, 10:56

    W japońskich tedeakch:

    V - można pograć, pojazd nie wyróżnia się niczym specjalnym, niezły dpm, działo, camo, mobilnośc, słaby zasięg widzenia
    VI - chyba najgorszy w linii, działo jest ok, ale czołg jest ślamazarny, ciężko tym gonić za bitwą, jak się człowiek skampi i przeciwnicy współpracują to alfa 300 jest przyjemna, ale to tyle.
    VII - jak ktoś lubi pograć ostrzej, w stylu Obj268v4 to ten czołg jest perełką, dobra mobilność, działo, dpm, bardzo dobry pancerz ( mimo garnka i dolnej płyty ). Na wyższych tierach ludzie sobie lepiej radzą ze stresem jaki wywołuje wjazd takiego dzika w żołędzie...ale na VII a jeszcze przy losowaniach na V i VI to gubią się, kiepsko celują po garnkach, dolnych płytach i czołg robi rzeź.
    VIII - po Chi-To SP Ho-Ri 2 wydaje się kiepski, ale to nie jest zły czołg, raczej średni który w dobrych losowaniach może jechać na pierwszą linię, w tych gorszych trzeba z zostać z tyłu.
    IX - bardzo dobra maszyna, czołg w samym swoim sednie jest tym samym co X tier tylko z wszystkim trochę słabszym, ale z lepszym MM. Dla mnie zarówno IX i X są dosyć uniwersalnymi tedekami, można tym postrzelać z daleka, można pojechać lać się po mordach na blisko. Pancerz coś odbije, działo jest ok, mobilność też, alfa, penetracje - wszystko tu spracowało w przyjemny sposób.
    X - bardzo dobry tedek, ale przez MM IX przyjemniejsza.

    woronov, wojtek_pl1 and Tom3q uważają, że to dobre!

    avatar
    MaciekRS1


    Liczba postów : 60
    Join date : 16/02/2024

    Wierzchołek drzewa: Pz.Kpfw. VII i Ho-Ri 3 Empty Re: Wierzchołek drzewa: Pz.Kpfw. VII i Ho-Ri 3

    Pisanie by MaciekRS1 Pon Paź 07 2024, 12:18

    Ja korzystam z okazji i robię jpn TDki korzystając ze zniżek.
    Wczoraj kupiłem VII tier, 5 bitew odblokowałem i kupiłem VIII tier, pewnie jutro czy pojutrze jak zdobędę 49k expa na działo to kupię IX tier i spokojnie do końca października zdołam kupić X tier.

    I teraz już nie zamierzam się bawić w przekładanie załóg. Do VII i VIII tieru dowódce wziąłem z rekrutów z jakimś marnym jednym perkiem resztę darmowych i użyłem parę książeczek aby mieć tego jednego perka.
    Na IX i X już całą załogę złożę z rekrutów i podexpię pod 2 perki, książeczek mam multum, samych tych po 250k expa dla każdego załoganta mam 27.
    Obecnie nie sprzedaję już czołgów. Wszystko zostaje w garażu więc wszystko będzie miało swoją załogę

    Sponsored content


    Wierzchołek drzewa: Pz.Kpfw. VII i Ho-Ri 3 Empty Re: Wierzchołek drzewa: Pz.Kpfw. VII i Ho-Ri 3

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Sro Paź 16 2024, 02:24