Wszystko o World Of Tanks

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Niezależne Forum World Of Tanks


+13
Metafan
Glint
TaihoSan
Pancerniak666
Hieronim_Berbelek
Jerzoo108
Elgie
Aeternus55
Millennium_Falcon_
woronov
straszny_cienias
Ziewnik
czesio267
17 posters

    Noob team po raz enty

    czesio267
    czesio267


    Liczba postów : 136
    Join date : 13/02/2024
    Age : 27
    Skąd : Wiciejów

    Noob team po raz enty Empty Noob team po raz enty

    Pisanie by czesio267 Sro Lut 14 2024, 17:40

    Jak to mówią tradycja musi trwać więc zakładam stosowny temat Very Happy

    Aeternus55, SirBushman and woronov uważają, że to dobre!

    Ziewnik
    Ziewnik


    Liczba postów : 40
    Join date : 13/02/2024

    Noob team po raz enty Empty Re: Noob team po raz enty

    Pisanie by Ziewnik Sro Lut 14 2024, 18:13

    A ten o arcie? Też musi być. 😁
    straszny_cienias
    straszny_cienias


    Liczba postów : 8
    Join date : 14/02/2024

    Noob team po raz enty Empty Re: Noob team po raz enty

    Pisanie by straszny_cienias Czw Lut 15 2024, 22:37

    Temat należący do ini1 bez ini1? To się nie uda Wink

    SirBushman uważa, że to dobre!

    woronov
    woronov


    Liczba postów : 469
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Noob team po raz enty Empty Re: Noob team po raz enty

    Pisanie by woronov Czw Lut 15 2024, 23:59

    Moja arta
    Noob team po raz enty Karl

    i mój team Sad

    Noob team po raz enty Shot_110
    Millennium_Falcon_
    Millennium_Falcon_


    Liczba postów : 7
    Join date : 10/02/2024

    Noob team po raz enty Empty Re: Noob team po raz enty

    Pisanie by Millennium_Falcon_ Pią Lut 16 2024, 17:31

    Jak nie ma ostoi tego wątku, to ja go pierdolę (wątek, nie ostoję).
    Aeternus55
    Aeternus55
    Admin


    Liczba postów : 167
    Join date : 10/02/2024
    Age : 65
    Skąd : Sandomierz

    Noob team po raz enty Empty Re: Noob team po raz enty

    Pisanie by Aeternus55 Pią Lut 16 2024, 19:18

    zacny team się  trafił  0:15  szlag  Noob team po raz enty 1f60b  Noob team po raz enty 1f60e 
    Noob team po raz enty Obraz_35

    plzNO uważa, że to dobre!

    czesio267
    czesio267


    Liczba postów : 136
    Join date : 13/02/2024
    Age : 27
    Skąd : Wiciejów

    Noob team po raz enty Empty Re: Noob team po raz enty

    Pisanie by czesio267 Pią Lut 16 2024, 20:33

    Ahhh co dziś się odwala na polach bitew można tylko określić tylko jednym: o ja jebe.
    woronov
    woronov


    Liczba postów : 469
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Noob team po raz enty Empty Re: Noob team po raz enty

    Pisanie by woronov Pią Lut 16 2024, 20:50

    Millennium_Falcon_ napisał:Jak nie ma ostoi tego wątku, to ja go pierdolę (wątek, nie ostoję).

    Musisz go namówić żeby przybył.
    Tylko Ty możesz Idea
    czesio267
    czesio267


    Liczba postów : 136
    Join date : 13/02/2024
    Age : 27
    Skąd : Wiciejów

    Noob team po raz enty Empty Re: Noob team po raz enty

    Pisanie by czesio267 Pią Lut 16 2024, 20:53

    Szczerze ten wątek bez ini to nie będzie już to samo:(
    avatar
    Gość
    Gość


    Noob team po raz enty Empty Re: Noob team po raz enty

    Pisanie by Gość Pią Lut 16 2024, 22:41

    EDIT Tradycja klakierów. Bo moja tradycja ma jeszcze długiego bana przed sobą na forum WoTa. Ale co za szczęście, w nieszczęściu. Z jednej strony znikną wasze.. EDIT A z drugiej strony szkoda tych lat włożonej pracy, wszystkich graczy.. Za dawnych lat, te bitwy na słowa dawały większą frajdę niż sama gra. Która de fakto stała się nudna m-innym przez cenzurę..
    To wy klakierzy zabiliście to forum kilka lat temu, przyzwalając na gebelsowską cenzurę. Teraz piszecie, że gra bez forum nie istnieje. Obudziliście, płaczecie dopiero jak wam kółko adoracyjne rozwiązują.
    A nie mówiłem kilka lat temu że tak będzie? Niszczenie czatów w grze, przechodzenie gry na typowe P2W i oby hajs się zgadzał. To wszystko przepowiadało rychły UPADEK gry. Jeszcze roczek i AVE ziomki.
    Szkoda gry, fajna kiedyś była. Taka piłka nożna + szachy na leżąco przed komputerem.
    Co do swojej osoby - jestem jaki jestem, od liczby gier w wocie mam tylko więcej banów w internecie.
    Ale qrwa co to za oficjalne forum gry, żeby fioletów praktycznie nie było od lat? Klakiernia kontrująca czerwonych płaczków. Tak się dzieje gdy panuje cenzura nazistowsko eurokołchoźniana. Kosi wszystkich równo, w całym internecie. Grupka decydentów 1% decyduje co ma reszta pisać i myśleć..
    A co do tego forum. Zacna inicjatywa. A poza tym umrze to wkrótce, jak dziesiątki tego typu stron.. jeszcze te fora można znaleźć w wyszukiwarce, od lat nieczynne
    avatar
    Elgie


    Liczba postów : 66
    Join date : 16/02/2024

    Noob team po raz enty Empty Re: Noob team po raz enty

    Pisanie by Elgie Pią Lut 16 2024, 22:55

    @dox_pl podaj mi proszę 6 liczb w zakresie 1-49, bez znaczenia, tak po prostu Very Happy skoro taki jasnowidz się trafił to trzeba korzystać

    sorry, za offtopic

    Aeternus55 uważa, że to dobre!

    czesio267
    czesio267


    Liczba postów : 136
    Join date : 13/02/2024
    Age : 27
    Skąd : Wiciejów

    Noob team po raz enty Empty Re: Noob team po raz enty

    Pisanie by czesio267 Sob Lut 17 2024, 00:00

    dox_pl napisał:EDIT Tradycja klakierów. Bo moja tradycja ma jeszcze długiego bana przed sobą na forum WoTa. Ale co za szczęście, w nieszczęściu. Z jednej strony znikną wasze.. EDIT A z drugiej strony szkoda tych lat włożonej pracy, wszystkich graczy.. Za dawnych lat, te bitwy na słowa dawały większą frajdę niż sama gra. Która de fakto stała się nudna m-innym przez cenzurę..
    To wy klakierzy zabiliście to forum kilka lat temu, przyzwalając na gebelsowską cenzurę. Teraz piszecie, że gra bez forum nie istnieje. Obudziliście, płaczecie dopiero jak wam kółko adoracyjne rozwiązują.
    A nie mówiłem kilka lat temu że tak będzie? Niszczenie czatów w grze, przechodzenie gry na typowe P2W i oby hajs się zgadzał. To wszystko przepowiadało rychły UPADEK gry. Jeszcze roczek i AVE ziomki.
    Szkoda gry, fajna kiedyś była. Taka piłka nożna + szachy na leżąco przed komputerem.
    Co do swojej osoby - jestem jaki jestem, od liczby gier w wocie mam tylko więcej banów w internecie.
     Ale qrwa co to za oficjalne forum gry, żeby fioletów praktycznie nie było od lat? Klakiernia kontrująca czerwonych płaczków.  Tak  się dzieje gdy panuje cenzura nazistowsko eurokołchoźniana. Kosi wszystkich równo, w całym internecie. Grupka decydentów 1%   decyduje co ma reszta pisać i myśleć..
     A co do tego forum. Zacna inicjatywa. A poza tym umrze to wkrótce, jak dziesiątki tego typu stron.. jeszcze te fora można znaleźć w wyszukiwarce, od lat nieczynne
    Powiem tylko tak: o ja jebe. Ale powiem ci coś. Tą grę i forum niszczą gracze słabi. Wielu myślało że jak przybiegnie na forum rycząc jak to ich team jest do dupy a sami przyczynili się do przegranej to znajdą po klask. A tu takiego wała, bo ktoś przychodził i mówił wprost że on jest słaby i mówił co ma zmienić. A że on miał to w upie to inna sprawa. I jeśli mówisz że wyśmiewanie teorii spiskowych i niekompetencji jest cenzurą? Kurcze z takim nastawieniem nadajesz się do TV Republika. I jakie niszczenie czatów w grze? Od dawna główny czat był ściekiem czy to w bitwie czy to w garażu, i wotowi do gry P2W jeszcze trochę daleko więc nie myl pojęć.

    Aeternus55 and Hieronim_Berbelek uważają, że to dobre!

    Aeternus55
    Aeternus55
    Admin


    Liczba postów : 167
    Join date : 10/02/2024
    Age : 65
    Skąd : Sandomierz

    Noob team po raz enty Empty Re: Noob team po raz enty

    Pisanie by Aeternus55 Sob Lut 17 2024, 08:35

    Usunąłem  ostatni post bo raz że nic nie wnosił a dwa kompletnie nie  na temat To jest  o noob teamach  i niech tak zostanie  Noob team po raz enty 1f60e  Noob team po raz enty 1f60b
    Millennium_Falcon_
    Millennium_Falcon_


    Liczba postów : 7
    Join date : 10/02/2024

    Noob team po raz enty Empty Re: Noob team po raz enty

    Pisanie by Millennium_Falcon_ Sob Lut 17 2024, 11:41

    woronov napisał:
    Millennium_Falcon_ napisał:Jak nie ma ostoi tego wątku, to ja go pierdolę (wątek, nie ostoję).

    Musisz go namówić żeby przybył.
    Tylko Ty możesz Idea

    Zapomnij. Ani przez chwilę nie będę tęsknić za tym ułomem Wink
    Millennium_Falcon_
    Millennium_Falcon_


    Liczba postów : 7
    Join date : 10/02/2024

    Noob team po raz enty Empty Re: Noob team po raz enty

    Pisanie by Millennium_Falcon_ Sob Lut 17 2024, 11:42

    czesio267 napisał:
    dox_pl napisał:EDIT Tradycja klakierów. Bo moja tradycja ma jeszcze długiego bana przed sobą na forum WoTa. Ale co za szczęście, w nieszczęściu. Z jednej strony znikną wasze.. EDIT A z drugiej strony szkoda tych lat włożonej pracy, wszystkich graczy.. Za dawnych lat, te bitwy na słowa dawały większą frajdę niż sama gra. Która de fakto stała się nudna m-innym przez cenzurę..
    To wy klakierzy zabiliście to forum kilka lat temu, przyzwalając na gebelsowską cenzurę. Teraz piszecie, że gra bez forum nie istnieje. Obudziliście, płaczecie dopiero jak wam kółko adoracyjne rozwiązują.
    A nie mówiłem kilka lat temu że tak będzie? Niszczenie czatów w grze, przechodzenie gry na typowe P2W i oby hajs się zgadzał. To wszystko przepowiadało rychły UPADEK gry. Jeszcze roczek i AVE ziomki.
    Szkoda gry, fajna kiedyś była. Taka piłka nożna + szachy na leżąco przed komputerem.
    Co do swojej osoby - jestem jaki jestem, od liczby gier w wocie mam tylko więcej banów w internecie.
     Ale qrwa co to za oficjalne forum gry, żeby fioletów praktycznie nie było od lat? Klakiernia kontrująca czerwonych płaczków.  Tak  się dzieje gdy panuje cenzura nazistowsko eurokołchoźniana. Kosi wszystkich równo, w całym internecie. Grupka decydentów 1%   decyduje co ma reszta pisać i myśleć..
     A co do tego forum. Zacna inicjatywa. A poza tym umrze to wkrótce, jak dziesiątki tego typu stron.. jeszcze te fora można znaleźć w wyszukiwarce, od lat nieczynne
    Powiem tylko tak: o ja jebe. Ale powiem ci coś. Tą grę i forum niszczą gracze słabi. Wielu myślało że jak przybiegnie na forum rycząc jak to ich team jest do dupy a sami przyczynili się do przegranej to znajdą po klask. A tu takiego wała, bo ktoś przychodził i mówił wprost że on jest słaby i mówił co ma zmienić. A że on miał to w upie to inna sprawa. I jeśli mówisz że wyśmiewanie teorii spiskowych i niekompetencji jest cenzurą? Kurcze z takim nastawieniem nadajesz się do TV Republika. I jakie niszczenie czatów w grze? Od dawna główny czat był ściekiem czy to w bitwie czy to w garażu, i wotowi do gry P2W jeszcze trochę daleko więc nie myl pojęć.  

    Próbujesz dyskutować z kimś takim...

    Noob team po raz enty Bez-nazwy

    Hieronim_Berbelek uważa, że to dobre!

    Aeternus55
    Aeternus55
    Admin


    Liczba postów : 167
    Join date : 10/02/2024
    Age : 65
    Skąd : Sandomierz

    Noob team po raz enty Empty Re: Noob team po raz enty

    Pisanie by Aeternus55 Sob Lut 17 2024, 11:56

    Mi tam ini nie  przeszkadzał  na forum jedynie spoób wrzucanie screenów  taki nieczytelny i wolałbym na tym forum jego niż typa który akurat tu skasował  (na szczęście) konto
    Jerzoo108
    Jerzoo108


    Liczba postów : 110
    Join date : 15/02/2024

    Noob team po raz enty Empty Re: Noob team po raz enty

    Pisanie by Jerzoo108 Sob Lut 17 2024, 12:21

    Po sześć (sic!) lajtów na stronę, co może pójść nie tak?

    Spoiler:

    Fjordy z dolnej bazy. Niemilcy zajęli kluczowe pozycje - górkę na środku, banana po prawej i górkę na szczycie po lewej.
    I nie, to nie lajty nam przegrały tę bitwę, tylko te dwa dzbany na samym dole tabeli (KV-2 i Churchill), które radośnie pojechały po zielonym... środkiem... nawet chyba nie strzelając...

    No i wczoraj, i przedwczoraj, i pewnie od jakiegoś czasu w sumie... co gram lajtem to mi losuje drużyny po 2-4 lajty. Ta z sześcioma była już totalnym przegięciem.
    No to wsiadam w TD, skoro tyle lajtów w kolejce... niech się rozładuje, myślę sobie. A tu taki wał - 2 LT to ewenement, 1 to norma, ale czasami zdarzały się bitwy bez LT.
    Jeszcze żeby te lajty coś sobą reprezentowały, a tu nic... nie uciągnie pusty łeb ciężkiej dupy w zwyż.

    PS
    ini1 być może sam z siebie tu dotrze, nie wiem czy wytrzyma bez tego wątku... czasami miałem wrażenie, że on ma coś z maniaka.
    Aeternus55
    Aeternus55
    Admin


    Liczba postów : 167
    Join date : 10/02/2024
    Age : 65
    Skąd : Sandomierz

    Noob team po raz enty Empty Re: Noob team po raz enty

    Pisanie by Aeternus55 Sob Lut 17 2024, 17:12

    Noob team po raz enty Obraz_41
    Lepszy  spot  jak dmg  Noob team po raz enty 1f60b  Noob team po raz enty 1f60e 
    Wiele razy tak  mamna Udes-03
    Aeternus55
    Aeternus55
    Admin


    Liczba postów : 167
    Join date : 10/02/2024
    Age : 65
    Skąd : Sandomierz

    Noob team po raz enty Empty Re: Noob team po raz enty

    Pisanie by Aeternus55 Pon Lut 19 2024, 18:18

    Heh znowu lepiej niz  topowe  pojazdy na IX-ym tierze 
    59 TP przeciwnika  nabijał dmg na naszych siódemkach  bo nie potrafili się w porę cofnąć  tylko uparcie wyjeżdżali mu  pod lufę 
    Noob team po raz enty Obraz_43
    Hieronim_Berbelek
    Hieronim_Berbelek


    Liczba postów : 71
    Join date : 15/02/2024

    Noob team po raz enty Empty Re: Noob team po raz enty

    Pisanie by Hieronim_Berbelek Sob Lut 24 2024, 19:12

    Ktoś wspominał noobteam?
    Noob team po raz enty G25DC6d
    https://wotreplays.eu/site/6726230#glacier-hieronim_berbelek-koda_t_56
    Lodowiec, od góry.

    Najlepsze w tym wszystkim jest to że drugi wynik pod względem expa w moim teamie zrobiło bezmózgie gówno walące do wszystkiego z HE.
    I jak tu nie utracić wiary w ludzkość...

    Sponsored content


    Noob team po raz enty Empty Re: Noob team po raz enty

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20 2024, 08:45