Wszystko o World Of Tanks

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Niezależne Forum World Of Tanks


+4
Wapniak57
Xard86
Il__Pistolero
Elgie
8 posters

    Dołączcie do Manewrów, aby zdobyć rzadkie pojazdy nagrody X poziomu i nie tylko!

    avatar
    Elgie


    Liczba postów : 66
    Join date : 16/02/2024

    Dołączcie do Manewrów, aby zdobyć rzadkie pojazdy nagrody X poziomu i nie tylko! - Page 2 Empty Dołączcie do Manewrów, aby zdobyć rzadkie pojazdy nagrody X poziomu i nie tylko!

    Pisanie by Elgie Wto Lut 20 2024, 14:10

    First topic message reminder :

    Dowódcy!

    Wydarzenie Manewry tylko dla klanów powraca z ulepszeniami! Od 11 marca 2024 do 24 marca 2024 grajcie w bitwach spotkaniowych 7 na 7 dowolnymi pojazdami X poziomu. Zbierajcie punkty sławy (klanowe i osobiste), wygrywając i awansując w kolejnych etapach wydarzenia wraz z członkami klanu. Zyskajcie złoto, obligacje i możliwość otrzymania rzadkich pojazdów nagród X poziomu!
    Manewry

    Od 11 marca 2024 do 24 marca 2024
    Okno czasowe wydarzenia
    Codziennie od 17:00 (CET) do 00:00 (CET)

    Nie macie jeszcze klanu? Znajdźcie jakiś dla siebie tutaj!
    Co nowego?

       Bitwy spotkaniowe zamiast bitew standardowych.
       Bonus do osobistych punktów sławy za pierwsze zwycięstwo dnia w każdym pojeździe.
       Teraz zawieszone pojazdy można odblokować z interfejsu pokoju bojowego wydarzenia (oprócz interfejsu wydarzenia).
       Aukcja za obligacje dla tych, którzy nie otrzymali pojazdu nagrody X poziomu w ramach klasyfikacji (i mają przynajmniej 1000 osobistych punktów sławy).

    Zasady

       7 na 7, tylko pojazdy X poziomu
       Typ bitwy: Spotkaniowa
       Mgła wojny: Włączona
       Rezerwy bojowe klanu: (Inspiracja, Ostrzał artyleryjski, Transport o dużej pojemności): Wyłączone
       Najemnicy: Wyłączeni
       Maksymalny czas bitwy: 10 minut
       Podstawowa liczba surowców przemysłowych za wygraną bitwę: 1000 (tak jak w X dywizji Potyczek)
       Kampanie Manewrów przebiegają w kliencie gry jako X dywizja Potyczek Twierdzy.

    Od 9 lutego 2024 i do rozpoczęcia Manewrów 11 marca 2024 potyczki w Twierdzach są zastąpione przez bitwy w formacie Manewrów (tryb spotkaniowy 7 na 7 z podstawowym czasem zajęcia dla jednego pojazdu ustawionym na 100 sekund).

    Mechanika

    W Manewrach zwycięstwa pomagają Waszemu klanowi awansować w kolejnych etapach (jest ich łącznie 95), a porażki i remisy nie powodują spadków. Zwycięstwo na każdym kolejnym etapie zapewnia więcej osobistych i klanowych punktów sławy. Haczyk jest taki, że wszelkie pojazdy, które brały udział w bitwach przegranych przez Waszą stronę i pojazdy zniszczone w wygranych bitwach zostają zawieszone – nie mają wkładu w klanowe punkty sławy i blokują postępy w etapach dla klanu.

       Oficerowie klanu mogą usunąć status zawieszenia wszystkich pojazdów w klanie, resetując postępy w wydarzeniu z powrotem do 1. etapu (nie ma ograniczeń co do tego, ile razy można to zrobić).
       Po każdym resecie klan otrzymuje coraz większą liczbę części naprawczych, dzięki czemu oficerowie mogą później usunąć status zawieszenia z indywidualnych pojazdów.
       Nieużyte części naprawcze znikają przy każdym resecie.

    Dołączcie do Manewrów, aby zdobyć rzadkie pojazdy nagrody X poziomu i nie tylko! - Page 2 Maneuv10

    Nagrody

    Wyniki Manewrów są wyświetlane po zakończeniu wydarzenia. Są one określane przez osobiste i klanowe punkty sławy zgromadzone odpowiednio przez Was i Wasz klan.

       Wasze miejsce w klasyfikacji osobistej decyduje o liczbie obligacji, którą otrzymacie, a także o odznakach i medalach, które zostaną Wam przyznane.
       Miejsce Waszego klanu w klasyfikacji klanowej decyduje o ilości złota przekazywanej do skarbca klanu, o mnożniku obligacji dla członków klanu, a także o odznakach i medalach, które otrzymacie.

    Oprócz tego jest też Sklep za osobiste punkty sławy z bogatym wyborem nagród. Najbardziej pożądane z nich to następujących sześć czołgów nagród X poziomu:

       X 116-F3  
       X 121B  
       X Carro da Combattimento 45 t  
       X Object 907  
       X T95E6  
       X VK 72.01 (K)  

    Cena tych czołgów nagród jest równa liczbie osobistych punktów sławy, które otrzymuje gracz na 9000. miejscu w klasyfikacji osobistej. Zakup pojazdu nagrody nie będzie wymagał żadnych dodatkowych zasobów.

    Dołączcie do Manewrów, aby zdobyć rzadkie pojazdy nagrody X poziomu i nie tylko! - Page 2 Fame_p10

    Aukcja pojazdów nagród za obligacje

    Jeśli nie uda Wam się uzyskać pojazdu nagrody X poziomu dzięki miejscu w klasyfikacji osobistej, nie martwcie się – możecie go zdobyć, składając ofertę na aukcji za obligacje (jeśli zdobyliście przynajmniej 1000 osobistych punktów sławy)! Wygrywa 3000 najlepszych ofert.

    Dołączcie do Manewrów, aby zdobyć rzadkie pojazdy nagrody X poziomu i nie tylko! - Page 2 Auctio10

    Dowódcy, zbierzcie swoje klany i przygotujcie się do bitew w Manewrach!
    rogaty
    rogaty


    Liczba postów : 56
    Join date : 25/02/2024

    Dołączcie do Manewrów, aby zdobyć rzadkie pojazdy nagrody X poziomu i nie tylko! - Page 2 Empty Re: Dołączcie do Manewrów, aby zdobyć rzadkie pojazdy nagrody X poziomu i nie tylko!

    Pisanie by rogaty Sob Mar 23 2024, 09:12

    Jak szacujecie? Po ile mogą "chodzić" żetony na aukcji?
    3000szt. to nie za dużo..
    rogaty
    rogaty


    Liczba postów : 56
    Join date : 25/02/2024

    Dołączcie do Manewrów, aby zdobyć rzadkie pojazdy nagrody X poziomu i nie tylko! - Page 2 Empty Re: Dołączcie do Manewrów, aby zdobyć rzadkie pojazdy nagrody X poziomu i nie tylko!

    Pisanie by rogaty Czw Mar 28 2024, 09:58

    Czy ktoś może wyjaśnić o co chodzi w tej licytacji?
    Czy ten żeton to tylko "wejściówka" a później licytuje czołg, czy mając żeton mogę wybrać dowolny bez dopłaty?
    Jak wygląda licytacja? Czy można złożyć ofertę a później ja podwyższ żyć lub się wycofać?
    Wapniak57
    Wapniak57


    Liczba postów : 55
    Join date : 14/02/2024

    Dołączcie do Manewrów, aby zdobyć rzadkie pojazdy nagrody X poziomu i nie tylko! - Page 2 Empty Re: Dołączcie do Manewrów, aby zdobyć rzadkie pojazdy nagrody X poziomu i nie tylko!

    Pisanie by Wapniak57 Czw Mar 28 2024, 14:06

    W mojej ocenie 1000 punktów sławy to był próg aby wziąć udział w licytacji. Punktów chyba (ale nie sprawdzałem) nie zabiera z tej puli uciułanych. Kwotę zadysponiwanych obligacji do licytacji możesz zmienic/usunąć w każdej chwili ale jak obstawisz za mało to dostaniesz je z powrotem. Dowolny bez dopłaty to wybierasz gdy nazbierasz odpowiednio dużo punktów sławy aby zmieścić się w 10 tysiącach najlepszych graczy.

    Sprawdziłem - potrzeba nie co ponad 12100 punktów sławy aby ,,kupić" czołg bez obligacji.

    Aby dostac czołg z puli za obligacje to trzeba mieć minimum 1000 punktów sławy aby wziąc udział w licytacji obligacjami ŻETONU, który umożliwi otrzymanie dowolnego czołgu z przedstawionej oferty. Minium 6000 obligacji a chyba 3000 żetonów do wzięcia. A, i punkty sławy pozostają w niezmienionej liczbie i mozna za nie zrobic zakupy w sklepiku Manewrów.
    rogaty
    rogaty


    Liczba postów : 56
    Join date : 25/02/2024

    Dołączcie do Manewrów, aby zdobyć rzadkie pojazdy nagrody X poziomu i nie tylko! - Page 2 Empty Re: Dołączcie do Manewrów, aby zdobyć rzadkie pojazdy nagrody X poziomu i nie tylko!

    Pisanie by rogaty Czw Mar 28 2024, 15:38

    ale nakomplikowałeś..
    Prosto:
    Za obligacje dostajesz żeton a za żeton wybierasz czołg?
    żadnych dopłat?
    Wapniak57
    Wapniak57


    Liczba postów : 55
    Join date : 14/02/2024

    Dołączcie do Manewrów, aby zdobyć rzadkie pojazdy nagrody X poziomu i nie tylko! - Page 2 Empty Re: Dołączcie do Manewrów, aby zdobyć rzadkie pojazdy nagrody X poziomu i nie tylko!

    Pisanie by Wapniak57 Czw Mar 28 2024, 19:53

    Co w tym skomplikowanego?
    Aby startować do żetonu trzeba miec 1000 punktów sławy.
    Jeśli uda ci się wylicytowac żeton za obligacje to będziesz mógł sobie wybrac dowolny czołg z puli bez żadnych dopłat.

    rogaty uważa, że to dobre!

    rogaty
    rogaty


    Liczba postów : 56
    Join date : 25/02/2024

    Dołączcie do Manewrów, aby zdobyć rzadkie pojazdy nagrody X poziomu i nie tylko! - Page 2 Empty Re: Dołączcie do Manewrów, aby zdobyć rzadkie pojazdy nagrody X poziomu i nie tylko!

    Pisanie by rogaty Sro Kwi 03 2024, 08:45

    ja wydałem na żeton 50tys.
    Chciałem - mam Smile
    - o ile przepłaciłem?
    - kto dał najmniej?
    avatar
    Elgie


    Liczba postów : 66
    Join date : 16/02/2024

    Dołączcie do Manewrów, aby zdobyć rzadkie pojazdy nagrody X poziomu i nie tylko! - Page 2 Empty Re: Dołączcie do Manewrów, aby zdobyć rzadkie pojazdy nagrody X poziomu i nie tylko!

    Pisanie by Elgie Sro Kwi 03 2024, 12:13

    minimalka była w przedziale 40900 - 41027
    przepłaciłeś o 9k, czy to dużo? jak zawsze - zależy
    Byle się cieszyć nowym nabytkiem
    Ja ostatnio na wymianach czołgów bardzo dużo obligacji wydałem i mam jakieś 20k tylko to nawet nie brałem udziału w zabawie Very Happy

    rogaty uważa, że to dobre!

    rogaty
    rogaty


    Liczba postów : 56
    Join date : 25/02/2024

    Dołączcie do Manewrów, aby zdobyć rzadkie pojazdy nagrody X poziomu i nie tylko! - Page 2 Empty Re: Dołączcie do Manewrów, aby zdobyć rzadkie pojazdy nagrody X poziomu i nie tylko!

    Pisanie by rogaty Sro Kwi 03 2024, 14:33

    Elgie napisał:minimalka była w przedziale 40900 - 41027..
    Jeżeli tylko tyle przepłaciłem to jestem zadowolony.
    Od dłuższego czasu ciułałem obligacje na coś fajnego, uzbierałem ponad 100k i juz myślałem, że ich nie wydam.
    Jeżeli czołg się sprawdzi to nie będę narzekał.

    Sponsored content


    Dołączcie do Manewrów, aby zdobyć rzadkie pojazdy nagrody X poziomu i nie tylko! - Page 2 Empty Re: Dołączcie do Manewrów, aby zdobyć rzadkie pojazdy nagrody X poziomu i nie tylko!

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20 2024, 10:32