Wszystko o World Of Tanks

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Niezależne Forum World Of Tanks


    Conqueror [tier 9 HT]

    avatar
    plzNO


    Liczba postów : 9
    Join date : 15/02/2024

    Conqueror [tier 9 HT] Empty Conqueror [tier 9 HT]

    Pisanie by plzNO Czw Lut 22 2024, 18:51

    Temat poświęcony brytyjskiemu czołgowi ciężkiemu IX tieru.

    Conqueror [tier 9 HT] 1920x900_Ye9pHZk
    avatar
    plzNO


    Liczba postów : 9
    Join date : 15/02/2024

    Conqueror [tier 9 HT] Empty Re: Conqueror [tier 9 HT]

    Pisanie by plzNO Czw Lut 22 2024, 19:07

    Jako, że ostatnio go "skończyłem" napiszę o nim kilka zdań.

    Jeden z najlepszych ciężarów tego tieru zaraz obok AMX M4 51 czy nawet amerykańskiego Concepta.

    Z zalet:
    - laserowe działo! Tym po prostu się celuje i pocisk leci tam gdzie chcemy. Nie ma potrzeby wożenia stabilizatora,
    - przyzwoity pancerz: wieża sporo odbija natomiast trzeba mieć na uwadze weakspoty wokół jarzma, pierścień i oczywiście daszek, dlatego nie można stać jak kołek i po oddaniu strzału trzeba się od razu schować,
    - świetny zasięg widzenia,
    - nienajgorsza mobilność,
    - depresja.

    Wady:
    - dolna płyta a w niej ukryty ammorack: lekarstwem jest odpowiedni moduł,
    - miękkie boki, tył i pokrywa silnika - tutaj 17 mm! Bombki od gównomiotów trafiające z góry potrafią zaboleć,
    - kiepski DPM.

    Gra się tym oczywiście chowając miękki brzuszek. Wszelkie wzniesienia są naszymi przyjaciółmi.
    Wyposażenie: ja grałem z dosyłką, turbo i eksperymentalnym modułem zwiększającym HP pojazdu i HP modułów dzięki czemu padający ammorack tak nie bolał. Jak pisałem wyżej: nie ma sensu wozić stabilizatora. Jeżdżąc z żarciem ani razu się nie zapaliłem.

    muriceps uważa, że to dobre!


      Obecny czas to Pon Maj 20 2024, 06:14