Wszystko o World Of Tanks

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Niezależne Forum World Of Tanks


3 posters

    [TD-6 tier] SDP wz. 44 Burza

    avatar
    Knight_in_fire


    Liczba postów : 58
    Join date : 19/02/2024

    [TD-6 tier] SDP wz. 44 Burza  Empty [TD-6 tier] SDP wz. 44 Burza

    Pisanie by Knight_in_fire Sob Lut 24 2024, 14:25

    Polski niszczyciel VI poziomu.

    [TD-6 tier] SDP wz. 44 Burza  MicrosoftTeams-image_3
    Revanche25
    Revanche25


    Liczba postów : 66
    Join date : 29/02/2024
    Age : 37

    [TD-6 tier] SDP wz. 44 Burza  Empty Re: [TD-6 tier] SDP wz. 44 Burza

    Pisanie by Revanche25 Sro Maj 01 2024, 21:07

    TankerDomi and Yagami_rdk uważają, że to dobre!

    avatar
    Yagami_rdk


    Liczba postów : 51
    Join date : 22/02/2024

    [TD-6 tier] SDP wz. 44 Burza  Empty Re: [TD-6 tier] SDP wz. 44 Burza

    Pisanie by Yagami_rdk Nie Maj 05 2024, 16:41

    Kolejny paździerz w polskiej linii TD-ków.
    Jeśli chodzi o zalety:
    - Armata która jest w praktyce lepsza niż wynikało to ze wstępnych statystyk bo jest nawet celna i szybko skupia
    - Nawet spoko mobilność

    Wady bo tego jest naprawdę sporo
    - Pancerz. Niby w teorii jest naprawdę niezły ale w praktyce to tragedia. Już nie raz się tak ulałem jak Pawian bo na ten pancerz liczyłem. Lepiej tym dziadostwem grać jakby nie miało pancerza (to nie jest AT8)
    - Fatalne wychyły. Nawet na przepychaczu są niewystarczające. Gdyby były chociaż takie jak w AT8
    Często dochodzi do sytuacji, że detrackują cię, przeciwnik zmienia pozycję o 2 metry i cię tłucze
    - Brak zwrotności co w połączeniu z małymi wychyłami sprawia, że pojazd niezwykle łatwo objechać i nawet nie potrzeba do tego LT lub Cromwella
    - ślepota. Bazowo jest tylko 320 (nawet cholerny Jgpz.IV i SU-100 mają 350).
    - Pojazd jest szeroki jak morze i Trasa łazienkowska. Nie ma szansy by schować się za jakimś wrakiem i kamieniem bo zawsze coś wystaje. Natomiast ty aby móc wyjechać zza winkla musisz pokazać 3/4 pojazdu i na pewno zanim sam się na przeciwnika nacelujesz to zdołasz zebrać 2 gongi, a może i detracka
    - Działo jest nisko ustawione. Zanim sam zdołasz strzelić to na pewno zbierzesz od przeciwnika, a jak użyją golda to na pewno przebiją

    Pojazd mimo wszystko jest lepszy od Zadymki bo ma jednak dużo lepsze działo, a przy dobrym losowaniu to nawet coś odbiję (Zadymkę nawet IV dymiły), na dodatek ma zasięg widzenia na poziomie V tierowych HT co jest na pewno dużo lepsze niż zasięg widzenia poprzednika który był na poziomie I tierów.
    Pierwotnie sporo liczyłem na ten pojazd bo myślałem, że będzie takim odpowiednikiem SU-100M1 na VI ale tak nie jest. Gdyby miał lepsze wychyły lub miał bardziej zwartą sylwetkę to może jeszcze.
    Najbardziej ten pojazd podobny jest do ARL V39 ale moim zdaniem franca lepsza

    Xard86 and woronov uważają, że to dobre!


    Sponsored content


    [TD-6 tier] SDP wz. 44 Burza  Empty Re: [TD-6 tier] SDP wz. 44 Burza

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20 2024, 09:22