Wszystko o World Of Tanks

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Niezależne Forum World Of Tanks


+19
rogaty
Pancerniak666
Xard86
Revanche25
majo174
woronov
King__of__war
Artha
Aeternus55
MaGisTeer
wojtek_pl1
czesio267
Glint
Wapniak57
QQlord
Paythos
Elgie
TaihoSan
Prez0
23 posters

    Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN

    avatar
    Prez0


    Liczba postów : 8
    Join date : 20/02/2024

    Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN - Page 2 Empty Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN

    Pisanie by Prez0 Czw Lut 29 2024, 14:17

    First topic message reminder :

    LOL Very Happy

    Weszliśmy we współpracę z kultową kreskówką Wojownicze Żółwie Ninja, co zaowocowało niesamowitymi nagrodami!

    Pełna treść wiadomości

    https://worldoftanks.eu/pl/battle-pass-season-13
    Xard86
    Xard86


    Liczba postów : 152
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Ożarów Mazowiecki

    Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN - Page 2 Empty Re: Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN

    Pisanie by Xard86 Pią Mar 01 2024, 08:55

    Glint napisał:Jak bardzo byłem fanem Żołwii Ninja a zwłaszcza Donatello, którego miałem figurkę z oryginalnej serii zabawek, tak WG spiepszyło tutaj po całośći.
    Te style nie mają prawa podobać się ani staruchom jak ja ani młodej generacji która nawet nie wie co to jest Ninja Turtles. Jak zwykle bez wysiłku, bez kreatywności, tanim kosztem.
    Przepustkę moze zrobię w końcu dla Cobry bo żetony na obligacje przeznaczałem.

    Kurde, dopiero teraz jak napisałeś o figurce to sobie przypomniałem że też taką miałem tylko Michelangelo, taka solidna, z 15cm wysokości...
    Ja cie... prawie 30 lat się tym wspomnieniem cofnąłem... Smile_child

    Ale Żółwie Ninja cały czas istnieją w świadomości - może nie na świeczniku tak jak Psi Patrol czy Pokemony, ale są - mój 8-letni syn ogarnia temat, niedawno był film animowany w kinach który bardzo mu się podobał, wcześniej były filmy fabularne, są figurki, gry itd. Myślę że wyciąganie "Snatcha" do tego małego BP było większym grzebaniem w martwych tematach, kultowych, ale martwych Wink

    Co do czołgów - Skodę to można sobie odpuścić, ale ten amerykański TD może być wart moich żetonów. Szkoda że trzeba będzie czekać do drugiego sezonu żeby go zdobyć.
    Pancerniak666
    Pancerniak666


    Liczba postów : 193
    Join date : 18/02/2024

    Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN - Page 2 Empty Re: Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN

    Pisanie by Pancerniak666 Pią Mar 01 2024, 11:44

    Żółwie pamiętam oczywiście z dzieciństwa, pamiętam jak w pierwszej połowie lat 90-tych na straganie były kasety magnetofonowe a na okładce żółwie, była niebieska i żółta, wybrałem żółtą, muzyka nie miała nic wspólnego z żółwiami ale i tak słuchałem Razz

    Ale tutaj? To już brak elementów historycznych? Jest członek załogi Patton, gdzie Rommel, Żukow, Rokossowski, Koniew, Rotmistrow, Rybałko? Mało jest elementów historycznych które mogłyby służyć jako element przewodni do rozgrywki? Mało jest kamuflaży historycznych których nie ma w grze, a które mogłyby być nagrodami za etapy razem z członkiem załogi Koniewem? Mało jest historycznych epizodów które można by było dodać do gry np. w formie specjalnego czołgu T-34, ze specjalną załogą historyczną, który uczestniczył w zamknięciu kotła pod Stalingradem? Zamiast aktora filmów akcji z grudniowego eventu chętnie zobaczyłbym animację z np. Marszałkiem Żukowem.
    wojtek_pl1
    wojtek_pl1


    Liczba postów : 52
    Join date : 18/02/2024

    Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN - Page 2 Empty Re: Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN

    Pisanie by wojtek_pl1 Pią Mar 01 2024, 12:27

    Myślę, że poza ZSRR marszałek Żukow się nie sprzeda.
    I dobrze.

    muriceps and Revanche25 uważają, że to dobre!

    Pancerniak666
    Pancerniak666


    Liczba postów : 193
    Join date : 18/02/2024

    Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN - Page 2 Empty Re: Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN

    Pisanie by Pancerniak666 Pią Mar 01 2024, 13:12

    Nie zauważyłem dyskryminacji czołgów na żadnym polu, czy to tych pochodzących z ZSRR, czy z III Rzeszy, czy też tych które poza kilkoma bazgrołami nie zaistniały.

    Żukow może najlepszym wzorem nie byłby ale firma ze wschodu z pewnością sentymentem darzy Armie Czerwoną a mnie by to odpowiadało, gdyby dostać kamuflaż, załogę, książeczki szkoleniowe, obligacje w takiej otoczce zamiast hollywoodzkich aktorów czy postaci z kreskówek.
    rogaty
    rogaty


    Liczba postów : 56
    Join date : 25/02/2024

    Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN - Page 2 Empty Re: Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN

    Pisanie by rogaty Pią Mar 01 2024, 13:35

    Pancerniak666 napisał:Nie zauważyłem dyskryminacji czołgów na żadnym polu, czy to tych pochodzących z ZSRR, czy z III Rzeszy, czy też tych które poza kilkoma bazgrołami nie zaistniały.

    Żukow może najlepszym wzorem nie byłby ale firma ze wschodu z pewnością sentymentem darzy Armie Czerwoną a mnie by to odpowiadało, gdyby dostać kamuflaż, załogę, książeczki szkoleniowe, obligacje w takiej otoczce zamiast hollywoodzkich aktorów czy postaci z kreskówek.
    a w niemieckich czołgach umieścić Hitlera..
    Pancerniak666
    Pancerniak666


    Liczba postów : 193
    Join date : 18/02/2024

    Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN - Page 2 Empty Re: Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN

    Pisanie by Pancerniak666 Pią Mar 01 2024, 14:31

    Hitler jest zbrodniarzem wszędzie, Żukow nie miał litości dla swoich żołnierzy, był bezwzględny ale na wschodzie jest bohaterem, na zachodzie pewnie też jeśli ktoś się tak w szczegółach nie interesuje historią tej postaci. No słabe porównanie.

    Druga sprawa że wielu dowódców Armii Czerwonej traciło masowo żołnierzy, takie realia słabo przygotowanej armii dowodzonej przez oficerów po kursach.

    To tylko propozycja, na szybko, gdyby się bardziej pochylić nad tematem można wymyślić coś lepszego, historycznego a innego niż kreskówki.

    woronov, majo174 and Revanche25 uważają, że to dobre!

    Revanche25
    Revanche25


    Liczba postów : 66
    Join date : 29/02/2024
    Age : 37

    Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN - Page 2 Empty Re: Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN

    Pisanie by Revanche25 Pią Mar 01 2024, 15:36

    Pancerniak666 napisał:Hitler jest zbrodniarzem wszędzie, Żukow nie miał litości dla swoich żołnierzy, był bezwzględny ale na wschodzie jest bohaterem, na zachodzie pewnie też jeśli ktoś się tak w szczegółach nie interesuje historią tej postaci. No słabe porównanie.

    Druga sprawa że wielu dowódców Armii Czerwonej traciło masowo żołnierzy, takie realia słabo przygotowanej armii dowodzonej przez oficerów po kursach.

    To tylko propozycja, na szybko, gdyby się bardziej pochylić nad tematem można wymyślić coś lepszego, historycznego a innego niż kreskówki.

    Wszystko rozbija się do klasycznego Pecunia non olet, to i WG podejmuje dziwne współprace. I o ile przy Furym to przeszło, przy Warhammerze 40000 jakoś to uszło, tak G.I. Joe, Terminator, Diuna a teraz Wojownicze Żółwie dobitnie pokazują jak zmieniają się developerzy przy WoT oraz że znaczna ich cześć chyba nie ogarnia nad jaką grą pracuje.
    WoT zamienia się w syf jakim jest Fortnite.
    rogaty
    rogaty


    Liczba postów : 56
    Join date : 25/02/2024

    Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN - Page 2 Empty Re: Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN

    Pisanie by rogaty Pią Mar 01 2024, 16:21

    WG pokazuje kto jest ich docelowym klientem... 12-16latkowe.
    Należy pamiętać, że załogantów ogląda się tylko w koszarach a kamuflaż można ustawić na historyczny i starszych graczy nie bezie razić po oczach.
    Gorzej będzie kiedy wymyślą jakieś dziwadła których się nie da wyłączyć tak jak nie pozwalają na pozbycie się naklejek czy wypożyczonych czołgów.

    wojtas-kętrzyn uważa, że to dobre!

    TaihoSan
    TaihoSan


    Liczba postów : 122
    Join date : 10/02/2024

    Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN - Page 2 Empty Re: Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN

    Pisanie by TaihoSan Pią Mar 01 2024, 17:31

    @rogaty
    "WG pokazuje kto jest ich docelowym klientem... 12-16latkowe."

    Raczej młodsi i to głównie w Ameryce Północnej która mimo swojej ludności ma niewielki udział w grze.
    Glint
    Glint


    Liczba postów : 16
    Join date : 15/02/2024

    Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN - Page 2 Empty Re: Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN

    Pisanie by Glint Sob Mar 02 2024, 21:37

    TaihoSan napisał:@rogaty
    "WG pokazuje kto jest ich docelowym klientem... 12-16latkowe."

    Raczej młodsi i to głównie w Ameryce Północnej która mimo swojej ludności ma niewielki udział w grze.

    12-16 latkowie żyjący chyba w latach 90tych, zreszta jako nastolatek dorastający w tamtym czasie pogardziłbym tymi stylami. Można było to zrobi z pomysłem, dostosować do współczesnych gustów ale niestety znowu obrano drogę kiczu i tandety.

    wojtas-kętrzyn uważa, że to dobre!

    RavR
    RavR


    Liczba postów : 44
    Join date : 18/02/2024

    Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN - Page 2 Empty Re: Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN

    Pisanie by RavR Pon Mar 04 2024, 11:56

    Serio, Przepustka z Żółwiami Ninja?
    Kiedyś pamiętam ładne parę lat temu napisałem na forum, żeby czasem nie zrobili z tej gry "Gwiezdnych Wojen" Ale jak widzę, zrobili gorzej. Masakra.
    Chyba pomysły się kończą albo "planiści" normalni inaczej. Serio jakieś plastelinowe style na czołgi? WG odlatuje coraz lepiej.

    ps. Kiedy przepustka Pomysłowy Dobromir, Krecik czy Miś Uszatek?

    Haak uważa, że to dobre!

    woronov
    woronov


    Liczba postów : 469
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN - Page 2 Empty Re: Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN

    Pisanie by woronov Pon Mar 04 2024, 20:29

    https://worldoftanks.eu/pl/content/guide/general/battle_pass/

    Aby otrzymać punkty w bitwach losowych, należy grać pojazdami z poziomów IV–X.

    https://wot-alternatywa.forumpolish.com/t433-simply-the-best-tier-iv#1450

    https://wot-alternatywa.forumpolish.com/t432-simply-the-best-tier-v

    Pomocy!!!
    Czym teraz grać na tych tierach żeby jak najmilej zdobywać punkty do przepustki.
    TaihoSan
    TaihoSan


    Liczba postów : 122
    Join date : 10/02/2024

    Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN - Page 2 Empty Re: Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN

    Pisanie by TaihoSan Pon Mar 04 2024, 22:44

    @up
    M8, T6, Hetzer, Matilda... dużo przyjemnych konstrukcji na IV.
    wojtek_pl1
    wojtek_pl1


    Liczba postów : 52
    Join date : 18/02/2024

    Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN - Page 2 Empty Re: Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN

    Pisanie by wojtek_pl1 Pon Mar 04 2024, 22:48

    TaihoSan napisał:@up
    M8, T6, Hetzer, Matilda... dużo przyjemnych konstrukcji na IV.
    Hmm. Może wypadałoby odkupić trochę tego niskotierowego szajsu...

    woronov uważa, że to dobre!

    Jerzoo108
    Jerzoo108


    Liczba postów : 110
    Join date : 15/02/2024

    Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN - Page 2 Empty Re: Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN

    Pisanie by Jerzoo108 Wto Mar 05 2024, 11:39

    Paythos napisał:Smile_amazed
    Czyli pierwszy BP, jaki pominę za wszelką cenę Smile_sceptic

    Ej, ale ta plastikowa Mantykora jest w dechę! Kcem!

    Elgie uważa, że to dobre!

    woronov
    woronov


    Liczba postów : 469
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN - Page 2 Empty Re: Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN

    Pisanie by woronov Wto Mar 05 2024, 19:34

    Dla 10 latka jak znalazł Smile_child

    (chyba se wezme Smile_trollface-3)

    Jerzoo108 and Elgie uważają, że to dobre!

    wojtek_pl1
    wojtek_pl1


    Liczba postów : 52
    Join date : 18/02/2024

    Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN - Page 2 Empty Re: Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN

    Pisanie by wojtek_pl1 Sro Mar 06 2024, 07:56

    woronov napisał:Dla 10 latka jak znalazł Smile_child

    (chyba se wezme Smile_trollface-3)
    No nie. Moje wewnętrzne dziecko ma 13 lat i nie chce tych dziwadeł. Razz
    Xard86
    Xard86


    Liczba postów : 152
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Ożarów Mazowiecki

    Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN - Page 2 Empty Re: Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN

    Pisanie by Xard86 Sro Mar 06 2024, 08:21

    wojtek_pl1 napisał:
    No nie. Moje wewnętrzne dziecko ma 13 lat i nie chce tych dziwadeł. Razz

    Smile

    Ten styl na TVP wygląda fajnie, ale nie chciałbym jeździć z tym i nie chciałbym tego oglądać u innych. Powinni zdecydowanie dodać więcej filtrów co do wyświetlania styli i kamuflaży - tak żeby można było wyłączyć wszystkie plastiki jak te, kamuflaże w skarpetki, kotki, serduszka, gwiazdy kina akcji itd. Ale żeby zostały kamuflaże i style które może nie były historyczne, ale pasują do pola bitwy.

    Elgie and Pancerniak666 uważają, że to dobre!

    Revanche25
    Revanche25


    Liczba postów : 66
    Join date : 29/02/2024
    Age : 37

    Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN - Page 2 Empty Re: Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN

    Pisanie by Revanche25 Sro Mar 06 2024, 11:24

    Xard86 napisał:
    wojtek_pl1 napisał:
    No nie. Moje wewnętrzne dziecko ma 13 lat i nie chce tych dziwadeł. Razz

    Smile

    Ten styl na TVP wygląda fajnie, ale nie chciałbym jeździć z tym i nie chciałbym tego oglądać u innych. Powinni zdecydowanie dodać więcej filtrów co do wyświetlania styli i kamuflaży - tak żeby można było wyłączyć wszystkie plastiki jak te, kamuflaże w skarpetki, kotki, serduszka, gwiazdy kina akcji itd. Ale żeby zostały kamuflaże i style które może nie były historyczne, ale pasują do pola bitwy.
    No co ty to dla nich nie do ogarnięcia, tryb Wielkiej bitwy ma już prawie 7 lat, a WG stworzyło dla niego dopiero 3 mapy przez co nadal jest w wersji Beta.
    Tyle filtrów, toć ty wymyśliłeś im pracę na co najmniej 30 lat.
    Jerzoo108
    Jerzoo108


    Liczba postów : 110
    Join date : 15/02/2024

    Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN - Page 2 Empty Re: Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN

    Pisanie by Jerzoo108 Sro Mar 06 2024, 11:35

    Revanche25 napisał: [...] wymyśliłeś im pracę na co najmniej 30 lat.

    Pochlebca! Smile_trollface-3

    Co do samego eventu, nie mogli tego zrobić w połączeniu z filmem a nie z animacją?
    Nic dziwnego, że w zapowiedziach na marzec Łysy z Laską nie puścili pary z gęby.
    Już widzę te komentarze po ujawnieniu... trochę szkoda, dobry flejm nigdy nie jest zły. Smile-izmena

    Sponsored content


    Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN - Page 2 Empty Re: Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20 2024, 13:12