Wszystko o World Of Tanks

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Niezależne Forum World Of Tanks


+19
rogaty
Pancerniak666
Xard86
Revanche25
majo174
woronov
King__of__war
Artha
Aeternus55
MaGisTeer
wojtek_pl1
czesio267
Glint
Wapniak57
QQlord
Paythos
Elgie
TaihoSan
Prez0
23 posters

    Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN

    avatar
    Prez0


    Liczba postów : 8
    Join date : 20/02/2024

    Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN - Page 4 Empty Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN

    Pisanie by Prez0 Czw Lut 29 2024, 14:17

    First topic message reminder :

    LOL Very Happy

    Weszliśmy we współpracę z kultową kreskówką Wojownicze Żółwie Ninja, co zaowocowało niesamowitymi nagrodami!

    Pełna treść wiadomości

    https://worldoftanks.eu/pl/battle-pass-season-13
    wojtek_pl1
    wojtek_pl1


    Liczba postów : 52
    Join date : 18/02/2024

    Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN - Page 4 Empty Re: Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN

    Pisanie by wojtek_pl1 Czw Mar 07 2024, 20:58

    Gram IV i V tiery bo można punkty PB zdobywać. Nawet nie musiałem nic odkupywać bo mam trochę tego szajsu pobunkrowanego w zakamarkach, w tym te wszystkie radosne podarki premium od WG.
    Nawet idzie coś ugrać (dwie M-ki zgarnąłem na Pz.Kpfw. IV Ausf. H Ankou) ale te plemiona noobów i LeFHów... Suspect

    woronov uważa, że to dobre!

    rogaty mówi spadówa!

    Xard86
    Xard86


    Liczba postów : 152
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Ożarów Mazowiecki

    Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN - Page 4 Empty Re: Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN

    Pisanie by Xard86 Pią Mar 08 2024, 08:13

    rogaty napisał:
    Xard86 napisał:..I nadal ciekaw jestem czemu osoby o moim peselu nie powinny zajmować się graniem i jaka jest alternatywa? Smile
    A dlaczego nie powinieneś? Skąd to przekonanie?

    No chociażby z Twojej sugestii: Smile

    rogaty napisał:Z jednej strony te nowości są infantylne ale z drugiej nie oszukujmy się czy aby na pewno dorośli powinni zajmować się graniem?

    Czekam na fikołka że nie napisałeś tego co napisałeś, albo że źle to zrozumiałem - będę pewny że mam przyjemność z Ulthionem Wink

    Elgie uważa, że to dobre!

    rogaty
    rogaty


    Liczba postów : 56
    Join date : 25/02/2024

    Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN - Page 4 Empty Re: Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN

    Pisanie by rogaty Pią Mar 08 2024, 09:38

    Xard86 napisał:

    rogaty napisał:Z jednej strony te nowości są infantylne ale z drugiej nie oszukujmy się czy aby na pewno dorośli powinni zajmować się graniem?

    Czekam na fikołka że nie napisałeś tego co napisałeś, albo że źle to zrozumiałem - będę pewny że mam przyjemność z Ulthionem Wink

    Zrozumiałeś jak chciałeś.  
    Moja sugestia była w rodzaju - idziesz do przedszkola to się nie dziw, że zobaczysz sporo dzieci.
    Nie napisałem, że masz nie chodzić do przedszkola.. Smile

    Sam gram więc byłoby nie logiczne gdybym uważał, że inni z podobnym peselem grać nie powinni.
    Natomiast mam tą świadomość, że wchodzę w raczej młode środowisko, z całymi konsekwencjami tego faktu.


    Ostatnio zmieniony przez rogaty dnia Pią Mar 08 2024, 09:53, w całości zmieniany 1 raz
    avatar
    Elgie


    Liczba postów : 66
    Join date : 16/02/2024

    Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN - Page 4 Empty Re: Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN

    Pisanie by Elgie Pią Mar 08 2024, 09:46

    Witamy ponownie Ulthion, cieszymy się, że jesteś Smile_popcorn1

    Xard86, woronov and wojtek_pl1 uważają, że to dobre!

    rogaty
    rogaty


    Liczba postów : 56
    Join date : 25/02/2024

    Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN - Page 4 Empty Re: Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN

    Pisanie by rogaty Pią Mar 08 2024, 09:54

    Elgie napisał:Witamy ponownie Ulthion, cieszymy się, że jesteś Smile_popcorn1
    Na zgadywaniu kariery byś nie zrobił Wink
    woronov
    woronov


    Liczba postów : 469
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN - Page 4 Empty Re: Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN

    Pisanie by woronov Sob Mar 09 2024, 01:02

    Skill radzi nie nabijać punktów do końca na czołgach i czekać bo być może będzie dodatkowy rozdział przepustki. Wtedy będzie go można ukończyć szybciej. Nie wie tego ale...
    Jak myślicie, będzie?
    Moim zdaniem coś może być na rzeczy.
    Nie widzę w postaciach szczura (Splinter), a nie ma chyba powodu żeby go nie użyć. No i aż się prosi o jakieś zagospodarowanie TURTLE MK. I w takiej tematycznej przepustce.
    Może będzie do zdobycia w jakimś kreskówkowym stylu 3d czy coś w tym stylu...

    Xard86
    Xard86


    Liczba postów : 152
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Ożarów Mazowiecki

    Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN - Page 4 Empty Re: Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN

    Pisanie by Xard86 Sob Mar 09 2024, 08:38

    woronov napisał:Skill radzi nie nabijać punktów do końca na czołgach i czekać bo być może będzie dodatkowy rozdział przepustki. Wtedy będzie go można ukończyć szybciej. Nie wie tego ale...
    Jak myślicie, będzie?

    Skill może wiedzieć coś więcej, czego nie może powiedzieć wprost, ale patrząc na to zupełnie z zewnątrz ja bym w tym sezonie nie nastawiał się na dodatkowy etap. Prędzej spodziewałbym się czegoś takiego z jakimiś niezłym czołgiem pod koniec 2 sezonu w tym roku - tuż przed wrześniem -po to żeby ściągnąć graczy do gry po wakacjach i zatrzymać ich na najgorętszy sezon jesienno-zimowy.
    TaihoSan
    TaihoSan


    Liczba postów : 122
    Join date : 10/02/2024

    Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN - Page 4 Empty Re: Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN

    Pisanie by TaihoSan Sob Mar 09 2024, 11:15

    Maraton. Tradycyjnie maratony w grze odbywały się w lutym i marcu:

    Type 62
    2023.01.20-2023.02.01
    https://worldoftanks.eu/pl/lunar-new-year-2023/

    WZ-114
    2022.01.28-2022.02.07
    https://worldoftanks.eu/pl/news/specials/lunar-challenge-2022/

    122 TM
    2021.02.12-2021.02.22
    https://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/lunar-challenge/

    Bat.-Châtillon Bourrasque
    2020.02.21-2020.03.02
    https://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/bourrasque-challenge/

    Panhard EBR 75 (FL 10)
    2019.02.21-2019.03.07
    https://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/challenge-wheeled-vehicles-announcement/

    woronov uważa, że to dobre!

    Aeternus55
    Aeternus55
    Admin


    Liczba postów : 167
    Join date : 10/02/2024
    Age : 65
    Skąd : Sandomierz

    Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN - Page 4 Empty Re: Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN

    Pisanie by Aeternus55 Wto Mar 19 2024, 08:35

    Coś  jest na rzeczy z tymi Żólwiami Ninja skoro nie tylko WoT  robi z nimi eventy  Smile_glasses Smile_veryhappy
    Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN - Page 4 Obraz_58
    Xard86
    Xard86


    Liczba postów : 152
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Ożarów Mazowiecki

    Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN - Page 4 Empty Re: Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN

    Pisanie by Xard86 Wto Mar 19 2024, 08:44

    Aeternus55 napisał:Coś  jest na rzeczy z tymi Żólwiami Ninja skoro nie tylko WoT  robi z nimi eventy

    W czarny piątek była pewnie wyprzedaż na prawa do marki i teraz się to materializuje w różnych miejscach Wink
    smorker83
    smorker83


    Liczba postów : 177
    Join date : 16/02/2024
    Age : 40
    Skąd : Kręczki (warszawski zachodni)

    Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN - Page 4 Empty Re: Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN

    Pisanie by smorker83 Sob Maj 11 2024, 17:16

    Nie wiedziałem gdzie to dać, to daje tu:

    https://worldoftanks.eu/pl/tmnt-collections/

    Ponoć dodatkowe style w tematyce TMNT - po zalogowaniu i naciśnięciu że się bierze udział trzeba ewentualnie odświeżyć stronę (dla tych co just PB ukończyli).
    Jerzoo108
    Jerzoo108


    Liczba postów : 110
    Join date : 15/02/2024

    Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN - Page 4 Empty Re: Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN

    Pisanie by Jerzoo108 Sob Maj 11 2024, 18:12

    OT
    Tak tylko przechodzę... i zostawiam to trofeum:

    Spoiler:

    PS
    W samo event do zdobycia 400 500g w dwa dni na luzie.

    EDYTA...
    Zapomniałem o bombowcach... więc 500g a nie 400g... Smile-hiding


    Ostatnio zmieniony przez Jerzoo108 dnia Sob Maj 11 2024, 19:14, w całości zmieniany 1 raz
    Wapniak57
    Wapniak57


    Liczba postów : 55
    Join date : 14/02/2024

    Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN - Page 4 Empty Re: Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN

    Pisanie by Wapniak57 Sob Maj 11 2024, 18:20

    Nie mam pojęcia jak ten album aktywować. Cały czas to co się wyświetla jest ,,martwe", nie ma żadnych odnośników prócz instrukcji pod znakiem zapytania. PB mam ukończoną.

    W końcu zadziałało ale musiałem wejśc tam przez WGC. Tam miałem guzik WEŹ UDZIAŁ co kliknąłem i zalogowałem się no i cały album się wypełnił.
    TaihoSan
    TaihoSan


    Liczba postów : 122
    Join date : 10/02/2024

    Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN - Page 4 Empty Re: Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN

    Pisanie by TaihoSan Sob Maj 11 2024, 19:08

    Ja nie ukończyłem BP a mam taki widok
    Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN - Page 4 Zrzut-ekranu-2024-05-11-190713
    Wapniak57
    Wapniak57


    Liczba postów : 55
    Join date : 14/02/2024

    Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN - Page 4 Empty Re: Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN

    Pisanie by Wapniak57 Nie Maj 12 2024, 09:47

    W garażu w Przebiegu Służby powinien chyba pojawić się kolejny album. Dziś jeszcze nie sprawdzałem ale wczoraj mimo uruchomienia tej planszy z naklejkami to albumu nie było. Były tylko za sezony 10-12.

    Sponsored content


    Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN - Page 4 Empty Re: Sezon XIII Przepustki bitewnej: Zanurz się w sadze o WŻN

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20 2024, 12:01