Wszystko o World Of Tanks

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Niezależne Forum World Of Tanks


+9
Xard86
Elgie
czesio267
Paythos
Yagami_rdk
Pancerniak666
wojtek_pl1
TankerDomi
woronov
13 posters

    Test publiczny aktualizacji 1.24.1: Polskie niszczyciele czołgów, równoważenie pojazdów i nie tylko!

    woronov
    woronov


    Liczba postów : 469
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Test publiczny aktualizacji 1.24.1: Polskie niszczyciele czołgów, równoważenie pojazdów i nie tylko! - Page 2 Empty Test publiczny aktualizacji 1.24.1: Polskie niszczyciele czołgów, równoważenie pojazdów i nie tylko!

    Pisanie by woronov Czw Mar 21 2024, 20:09

    First topic message reminder :

    Test publiczny aktualizacji 1.24.1: Polskie niszczyciele czołgów, równoważenie pojazdów i nie tylko!

    https://worldoftanks.eu/pl/news/updates/1-24-1-CT1/

    TaihoSan
    TaihoSan


    Liczba postów : 122
    Join date : 10/02/2024

    Test publiczny aktualizacji 1.24.1: Polskie niszczyciele czołgów, równoważenie pojazdów i nie tylko! - Page 2 Empty Re: Test publiczny aktualizacji 1.24.1: Polskie niszczyciele czołgów, równoważenie pojazdów i nie tylko!

    Pisanie by TaihoSan Wto Mar 26 2024, 13:11

    MaciekRS1 napisał:Ale próg wejścia obecnie nie jest wcale niski. Niskie tiery to rak (wskutek działań WG który zniszczył niskie tiery) gdzie jest minimum nowych graczy a królują albo ludzie którzy mają po kilknascie tysięcy gier na lolkach albo doświadczeni gracze robiący program rekruta.
    Dla nowych graczy gra tak naprawdę zaczyna się od V, VI tieru gdzie jest normalny mm i gdzie gra już sporo zwykłych kont.
    Kończę kolejnego rekruta i jest bardzo dobrze do VI tieru nawet gdy gramy załogami bez perków, zdobywamy mnóstwo dobra z misji na stuga i z akademii pancernej. Problem zaczyna się od VII tieru bo z 10 bitew na tym tierze to około 8 losuje na IX i VIII. Na IX tierze siódemka jest bezradna a gdy do twojej drużyny permanentnie losuje idiotów w dziewiątkach to można się utopić albo wyjść z gry bo marnujesz swój czas.
    avatar
    Elgie


    Liczba postów : 66
    Join date : 16/02/2024

    Test publiczny aktualizacji 1.24.1: Polskie niszczyciele czołgów, równoważenie pojazdów i nie tylko! - Page 2 Empty Re: Test publiczny aktualizacji 1.24.1: Polskie niszczyciele czołgów, równoważenie pojazdów i nie tylko!

    Pisanie by Elgie Wto Mar 26 2024, 14:43

    @rogaty ale przecież wszyscy przez to przechodziliśmy i wszyscy się tak samo uczyliśmy, bez żarówek, bez perków. A jaka była radość z wyexpienia dowódcy i zrobienia żarówki.
    Nie chcę im rzucać kłód pod nogi tylko dać możliwość rozwoju, testowania, nauki.
    Chciałbyś mieć wszystko od zera podane na tacy, bez progresu? Ja nie.
    Mogą sobie pograć w CS czy inne gry, tam każdy startuje z tym samym.
    WOT to gra MMO, a w takich im dłużej grasz tym masz lepsze rzeczy, zawsze tak jest w takich grach, inaczej granie nie ma sensu.
    Daj mi teraz konto ze wszystkimi czołgami, załogami, misjami i wyposażeniem. Pogram 2-3 godzinki i już więcej czołgów nie włączę. Zagrałbym ze dwie bitwy BZ-176, lodówką, Ebolą, pooglądał czołgi w garażu i wyłączył.
    Ja ogólnie jak już mówiłem mam to gdzieś, załogi do nowych linii zawsze sobie jakoś "kombinowałem" i to działało, nie przeszkadza mi załoga dla nowych graczy tylko upraszczanie wszędzie wszystkiego i ogłupianie. Tylko tyle i aż tyle

    Yagami_rdk uważa, że to dobre!

    avatar
    Yagami_rdk


    Liczba postów : 51
    Join date : 22/02/2024

    Test publiczny aktualizacji 1.24.1: Polskie niszczyciele czołgów, równoważenie pojazdów i nie tylko! - Page 2 Empty Re: Test publiczny aktualizacji 1.24.1: Polskie niszczyciele czołgów, równoważenie pojazdów i nie tylko!

    Pisanie by Yagami_rdk Wto Mar 26 2024, 18:19

    Elgie napisał: @rogaty ale przecież wszyscy przez to przechodziliśmy i wszyscy się tak samo uczyliśmy, bez żarówek, bez perków. A jaka była radość z wyexpienia dowódcy i zrobienia żarówki.
    Nie chcę im rzucać kłód pod nogi tylko dać możliwość rozwoju, testowania, nauki.
    Chciałbyś mieć wszystko od zera podane na tacy, bez progresu? Ja nie.
    Mogą sobie pograć w CS czy inne gry, tam każdy startuje z tym samym.
    WOT to gra MMO, a w takich im dłużej grasz tym masz lepsze rzeczy, zawsze tak jest w takich grach, inaczej granie nie ma sensu.
    Daj mi teraz konto ze wszystkimi czołgami, załogami, misjami i wyposażeniem. Pogram 2-3 godzinki i już więcej czołgów nie włączę. Zagrałbym ze dwie bitwy BZ-176, lodówką, Ebolą, pooglądał czołgi w garażu i wyłączył.
    Ja ogólnie jak już mówiłem mam to gdzieś, załogi do nowych linii zawsze sobie jakoś "kombinowałem" i to działało, nie przeszkadza mi załoga dla nowych graczy tylko upraszczanie wszędzie wszystkiego i ogłupianie. Tylko tyle i aż tyle
    Masz rację. Sam zaczynałem grę w 2016-2017 i też wiem co to za ból jak się jeździ bez żarówy. Jednak wtedy było trochę inaczej - tiery IV-VI były po prostu grane i nie odczuwało się jakoś wpływu statpadderów bo i tak trafiali się rzadko. Obecnie graczy brakuję, a WG nie potrafi ogarnąć nawet tego by składy były wyrównane na tierach I-IV.
    Kto jeszcze pamięta te piękne czasy gdy rakiem na V nie był tam jakiś Lefh tylko T67 i OI-exp?

    Zresztą pozostaje jeszcze jedna kwestia. Załogi od 100% to tak naprawdę przygotowanie do załogi 2.0. Na razie nie wiadomo jak to będzie wyglądać i kiedy wprowadzą. Jednak jeśli będzie to polegało na dodaniu nowych przydatnych perków, a może nawet całego drzewka rozwoju dla każdego załoganta to nie ma sensu by przez kilkanaście/kilkadziesiąt bitew męczyć się załogą bez rozwijania umiejętności. Można z dużym prawdopodobieństwem założyć, że na załodze 2.0 ci którzy mają mocne załogi zyskają
    King__of__war
    King__of__war


    Liczba postów : 63
    Join date : 13/02/2024
    Skąd : Ziemia Lubuska

    Test publiczny aktualizacji 1.24.1: Polskie niszczyciele czołgów, równoważenie pojazdów i nie tylko! - Page 2 Empty Re: Test publiczny aktualizacji 1.24.1: Polskie niszczyciele czołgów, równoważenie pojazdów i nie tylko!

    Pisanie by King__of__war Wto Mar 26 2024, 18:57

    [quote="Yagami_rdk"]
    Elgie napisał:

    Zresztą pozostaje jeszcze jedna kwestia. Załogi od 100% to tak naprawdę przygotowanie do załogi 2.0. Na razie nie wiadomo jak to będzie wyglądać i kiedy wprowadzą. Jednak jeśli będzie to polegało na dodaniu nowych przydatnych perków, a może nawet całego drzewka rozwoju dla każdego załoganta to nie ma sensu by przez kilkanaście/kilkadziesiąt bitew męczyć się załogą bez rozwijania umiejętności. Można z dużym prawdopodobieństwem założyć, że na załodze 2.0 ci którzy mają mocne załogi zyskają

    Nie będzie żadnej załogi 2.0, bo.....jest ona w grze od kilku lat. WG wycofało się z dużej i rewolucyjnej zmiany na rzecz powolnej ewolucji, i serwują nam te zmiany konsekwentnie i powoli. Dostaliśmy nową intuicję, żarówkę, perki działające od zera, zmianę w przeszkalaniu, nowe koszary itd.

    czesio267 and woronov uważają, że to dobre!

    avatar
    Elgie


    Liczba postów : 66
    Join date : 16/02/2024

    Test publiczny aktualizacji 1.24.1: Polskie niszczyciele czołgów, równoważenie pojazdów i nie tylko! - Page 2 Empty Re: Test publiczny aktualizacji 1.24.1: Polskie niszczyciele czołgów, równoważenie pojazdów i nie tylko!

    Pisanie by Elgie Wto Mar 26 2024, 19:05

    @King__of__war ma to sens. patrząc na załogę 10 lat temu, a teraz to już nawet coś więcej niż 2.0
    przez kilka lat nie grałem i kompletnie to przebudowali, żarówka i perki od zera, nie wspominając o podręcznikach to wielkie zmiany
    rogaty
    rogaty


    Liczba postów : 56
    Join date : 25/02/2024

    Test publiczny aktualizacji 1.24.1: Polskie niszczyciele czołgów, równoważenie pojazdów i nie tylko! - Page 2 Empty Re: Test publiczny aktualizacji 1.24.1: Polskie niszczyciele czołgów, równoważenie pojazdów i nie tylko!

    Pisanie by rogaty Wto Mar 26 2024, 20:07

    Elgie napisał: @rogaty ale przecież wszyscy przez to przechodziliśmy i wszyscy się tak samo uczyliśmy, bez żarówek, bez perków. A jaka była radość z wyexpienia dowódcy i zrobienia żarówki.
    Nie chcę im rzucać kłód pod nogi tylko dać możliwość rozwoju, testowania, nauki.
    Chciałbyś mieć wszystko od zera podane na tacy, bez progresu? Ja nie.
    Mogą sobie pograć w CS czy inne gry, tam każdy startuje z tym samym.
    WOT to gra MMO, a w takich im dłużej grasz tym masz lepsze rzeczy, zawsze tak jest w takich grach, inaczej granie nie ma sensu.
    Daj mi teraz konto ze wszystkimi czołgami, załogami, misjami i wyposażeniem. Pogram 2-3 godzinki i już więcej czołgów nie włączę. Zagrałbym ze dwie bitwy BZ-176, lodówką, Ebolą, pooglądał czołgi w garażu i wyłączył.
    Ja ogólnie jak już mówiłem mam to gdzieś, załogi do nowych linii zawsze sobie jakoś "kombinowałem" i to działało, nie przeszkadza mi załoga dla nowych graczy tylko upraszczanie wszędzie wszystkiego i ogłupianie. Tylko tyle i aż tyle


    Z jednej strony krytykujesz, że początkującym ułatwia się grę dając od razu 100% załogę ale zupełnie Ci nie przeszkadza, że na niskie tiery mogą wchodzić zaawansowani gracze mając po kilka perków. Jak mają sie uczyć to niech się uczą ale w swoim gronie.
    Porównaj dysproporcję - 100% załoga kontra 4-5prekowa załoga.
    Zgodziłbym się z Twoimi argumentami o zapracowaniu na przewagę ale gdyby było jakieś rozgraniczenie miedzy uczącymi się grać a starymi wyjadaczami. Skoro takiego nie ma to te drobne udogodnienia dają chociaż cień szansy na podjęcie rywalizacji z lepszymi.
    W czym Ci to przeszkadza? nagle stracisz przewagę wchodząc na niższe tiery?
    Jeżeli tak, to znaczy, że jesteś cienki a wynik zawdzięczasz jedynie zasobom które zdobyłeś w trakcie długiej egzystencji w tej grze.
    Ale pewnie tak nie jest więc gdzie widzisz problem? I tak nie maja z Tobą szans.

    Ale w sumie ja też mam to gdzieś..
    avatar
    Elgie


    Liczba postów : 66
    Join date : 16/02/2024

    Test publiczny aktualizacji 1.24.1: Polskie niszczyciele czołgów, równoważenie pojazdów i nie tylko! - Page 2 Empty Re: Test publiczny aktualizacji 1.24.1: Polskie niszczyciele czołgów, równoważenie pojazdów i nie tylko!

    Pisanie by Elgie Sro Mar 27 2024, 07:59

    @rogaty w sumie w każdej grze MMO ktoś rozwinięty może sobie grać na niskich poziomach i nowi nie mają szans na konkurowanie z nim. Można sobie przerzucić "EQ", jakieś zwierzątka czy inne pomoce, których ktoś nowy mieć nie może (chyba, że kupi od razu za PLN, ale tu nie o tym). Na WOTa patrzę jak na grę MMO, taką samą jak inne, bardziej w tym kierunku niż pod kątem np. CS, gdzie liczą się praktycznie tylko umiejętności, bo każdy ma to samo. Ale skoro Ty i ja mamy to gdzieś to nie ma sensu już dalej spamować, może ktoś jeszcze doda jakąś trzecią perspektywę i coś się rozjaśni.

    ps. dzięki za w miarę przyjemną rozmowę.

    woronov and rogaty uważają, że to dobre!


    Sponsored content


    Test publiczny aktualizacji 1.24.1: Polskie niszczyciele czołgów, równoważenie pojazdów i nie tylko! - Page 2 Empty Re: Test publiczny aktualizacji 1.24.1: Polskie niszczyciele czołgów, równoważenie pojazdów i nie tylko!

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20 2024, 14:27