Wszystko o World Of Tanks

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Niezależne Forum World Of Tanks


+6
Wapniak57
Xard86
Revanche25
woronov
TankerDomi
Maximus ONE
10 posters

    Ban czy na bank nie można się odwołać?

    avatar
    Maximus ONE


    Liczba postów : 11
    Join date : 30/03/2024

    Ban czy na bank nie można się odwołać? - Page 2 Empty Ban czy na bank nie można się odwołać?

    Pisanie by Maximus ONE Wto Kwi 02 2024, 11:21

    First topic message reminder :

    W sumie to nie wiem sam czego mam oczekiwać po tym poście.

    Do tej pory powiedziałbym, ze jak ktoś dostał bana to sam sobie jest winien - wie jakie są zasady.
    No i trafia to mnie - bach.
    Szach mat.
    Napisałem na support - widzę, ze mają sztampę i generalnie to nawet ich to odwołanie nie obchodzi.
    No i co gdzie się odwołać.
    W sumie oczywiście można przestać grać lub grać od nowa.
    Tylko mnie to tak po ludzku wnerwia.
    Nie żebym miał jakiegoś pierdolca na punkcie WOT-a, pykałem sobie nie nerwowo od 2018 - REDalert_titan
    Jedyne czego używałem to Aslain - bezpieczna sprawa.
    No to mogą sobie mówić o banach - co mnie to.
    Jednak nie.
    Z jednej strony oglądasz YT i mowa o tym, ze nic nie robią z chamstwem graczy - nie raz ktoś dla jaj kogoś wypycha czy psuje grę.
    Z drugiej pizdną Ci bana i szast prast.
    Może te bany nie mają nic wspólnego z zachowaniem graczy - może bardziej chodzi o finanse WOT?
    Przepadają zakupione premki - wprawdzie nie mam dużo.
    Rezerwy, złoto, skrzynie.
    Może to jest ważniejsze - mam wrażenie, WG bardziej oszukuje niż gracze.
    Z uwagi, ze WG nie udostępnia żadnej drogi odwoławczej - zacznę od UoIKIK-u
    Bo mam nieodparte wrażenie, ze to WG jest największym oszustem
    Revanche25
    Revanche25


    Liczba postów : 62
    Join date : 29/02/2024
    Age : 37

    Ban czy na bank nie można się odwołać? - Page 2 Empty Re: Ban czy na bank nie można się odwołać?

    Pisanie by Revanche25 Sob Kwi 06 2024, 19:25

    woronov napisał:
    Maximus ONE napisał:...
    Skoro dostaje karę to powinienem wiedzieć za co.
    ...

    Nie chcę im się odpowiadać ileś tam tysięcy razy. Lepiej wkleić/wysłać jedną formułkę dla wszystkich bez sprawdzania.
    Może rzeczywiście jak ich dociśniesz, to ktoś to sprawdzi. Kto wie

    Przypomnę że na 99% spraw przede wszystkim odpowiada Automat, który dobiera odpowiedzi do słów kluczy.

    Maximus ONE z tego co pamiętam to paczka Aslaina zapisywała listę wybranych modów postaci pliku. Dla każdego moda stwórz zapytanie do supportu WG z zapytaniem o jego legalność, dopiero mając takie odpowiedzi możesz iść do UOKiK.
    avatar
    Maximus ONE


    Liczba postów : 11
    Join date : 30/03/2024

    Ban czy na bank nie można się odwołać? - Page 2 Empty Re: Ban czy na bank nie można się odwołać?

    Pisanie by Maximus ONE Czw Kwi 11 2024, 00:21

    Kurde tytaniczna robota - tam jest masa modów
    Ale może to jedyna droga Sad
    avatar
    Maximus ONE


    Liczba postów : 11
    Join date : 30/03/2024

    Ban czy na bank nie można się odwołać? - Page 2 Empty Re: Ban czy na bank nie można się odwołać?

    Pisanie by Maximus ONE Czw Kwi 11 2024, 16:03

    W jakiś sposób można pobrać listę modów w ModPack-u Aslain-a?
    żebym mógł zadawać im te pytania?


    Napisałem, na Forum Aslain-a.
    Dużo mi to nie dało. Admin początkowo mało co się nie obraził, a w końcu przyznał, że nie jestem pierwszy Sad
    Wapniak57
    Wapniak57


    Liczba postów : 49
    Join date : 14/02/2024

    Ban czy na bank nie można się odwołać? - Page 2 Empty Re: Ban czy na bank nie można się odwołać?

    Pisanie by Wapniak57 Czw Kwi 11 2024, 21:30

    U Aslaina sporządza się tzw logi i tam się rejestruje to co masz wybrane i poinstalowane. Powinieneś mieć na pulpicie ikonę do tego Aslain log archiver czy jakos tak ( o ile nie usunąłeś tego skrótu)
    woronov
    woronov


    Liczba postów : 412
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Ban czy na bank nie można się odwołać? - Page 2 Empty Re: Ban czy na bank nie można się odwołać?

    Pisanie by woronov Czw Kwi 11 2024, 21:39

    dodaje link do forum Aslaina gdyby ktoś chciał doczytać, a nie chce mu się szukać
    https://aslain.com/index.php?/topic/25891-nag%C5%82e-zaskoczenie-ban-od-wg-bez-wyra%C5%BAnego-powodu/#comment-121518
    Revanche25
    Revanche25


    Liczba postów : 62
    Join date : 29/02/2024
    Age : 37

    Ban czy na bank nie można się odwołać? - Page 2 Empty Re: Ban czy na bank nie można się odwołać?

    Pisanie by Revanche25 Pią Kwi 12 2024, 14:16

    woronov napisał:dodaje link do forum Aslaina gdyby ktoś chciał doczytać, a nie chce mu się szukać
    https://aslain.com/index.php?/topic/25891-nag%C5%82e-zaskoczenie-ban-od-wg-bez-wyra%C5%BAnego-powodu/#comment-121518
    O ja pierdzielę:
    Aslain napisał:WG skanuje komputery i konta na wiele miesiecy przed banem,

    A to się czasem nie nazywa szpiegostwo, dodatkowo EULA w żadnym punkcie nie wspomina że gracz/użytkownik udzielamy WG zgody na szpiegowanie swojego komputera.
    czesio267
    czesio267


    Liczba postów : 119
    Join date : 13/02/2024
    Age : 27
    Skąd : Wiciejów

    Ban czy na bank nie można się odwołać? - Page 2 Empty Re: Ban czy na bank nie można się odwołać?

    Pisanie by czesio267 Pią Kwi 12 2024, 21:29

    Revanche25 napisał:A to się czasem nie nazywa szpiegostwo, dodatkowo EULA w żadnym punkcie nie wspomina że gracz/użytkownik udzielamy WG zgody na szpiegowanie swojego komputera.
    Ale wiesz że zapewne wiele antycheatów to robi?
    Xard86
    Xard86


    Liczba postów : 138
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Ożarów Mazowiecki

    Ban czy na bank nie można się odwołać? - Page 2 Empty Re: Ban czy na bank nie można się odwołać?

    Pisanie by Xard86 Sob Kwi 13 2024, 09:07

    Revanche25 napisał:
    O ja pierdzielę:
    Aslain napisał:WG skanuje komputery i konta na wiele miesiecy przed banem,

    A to się czasem nie nazywa szpiegostwo, dodatkowo EULA w żadnym punkcie nie wspomina że gracz/użytkownik udzielamy WG zgody na szpiegowanie swojego komputera.

    WG skanuje komputery - ja bym raczej widział w tym ze strony Aslaina słowne wzmocnienie przekazu lub "uproszczenie dla ludu" na zasadzie że WG ma "zaawansowane" mechanizmy żeby sprawdzić co instaluje się do gry. Co on będzie tłumaczył i dyskutował jak nie jest w stanie sprawdzić za co był ban, nie jest w stanie zweryfikować co sobie użytkownik zainstalował... jak coś się dzieje to wszyscy święci Wink "tylko paczka od Aslaina", a to że raz sobie zainstalował jakiś wskaźnik przewracania drzewek dla testu... to tylko dla testu było, żadnych modów poza Aslainem Wink

    woronov and Elgie uważają, że to dobre!

    x4ec
    x4ec


    Liczba postów : 3
    Join date : 14/02/2024

    Ban czy na bank nie można się odwołać? - Page 2 Empty Re: Ban czy na bank nie można się odwołać?

    Pisanie by x4ec Pią Maj 03 2024, 22:49

    Nic nie odkręciłem, ban 14 dni odsiedziałem, taka jest polityka WG i nic nie zrobisz. Jedyny odkręcony ban to na forum WG.
    Z pewnych źródeł wiem, że temat niesłusznych banów poszedł na tapetę w Mińsku, niestety postanowili zamieść to pod dywan. Tak więc jedyne co mogłem zrobić, to przestać im płacić co czynię do dnia dzisiejszego oraz nie instaluję żadnych modów.
    EDIT może to było 7 dni, już nie pamniętam ile bana miałem.

    woronov and Revanche25 uważają, że to dobre!

    domikw
    domikw


    Liczba postów : 4
    Join date : 28/02/2024

    Ban czy na bank nie można się odwołać? - Page 2 Empty Re: Ban czy na bank nie można się odwołać?

    Pisanie by domikw Nie Maj 05 2024, 11:00

    O ile mi wiadomo, o czym Revanche już wspomniał, Aslain oferuje w swej paczce jednoklikowe lub wręcz automatyczne naprawki a to jest nielegalne. I niestety jest to zmora randoma. Walę w gąskę i zdziwienie, bo rywal się bujnął i pojechał dalej. Po bitwie patrzę - zniszczona gąsienica. No to jak to kurna jest? Zniszczona i naprawiona w ułamek sekundy? To jest plaga.
    Na natarciu wielu kolesi gra z autoaimem. Na El Haluff 60TP dostał w garnek od CSa, ot tak, z piknięcia, mnie nie było jeszcze widać, wychyliłem zza skały, natychmiast dostałem w garnek również z "piknięcia". Po chwili to samo. Idealnie w garnek, który był ledwie widoczny. Rywal nie było pro grajkiem z 60% WR - jakaś łachudra 51% WR, niczym ja sam. Mody niszczą tę grę a skala jest tak duża że WG zwyczajnie nie wyrabia i te promile banowanych to coś co jedynie wk***wia normalnych graczy...


    Ostatnio zmieniony przez domikw dnia Wto Maj 07 2024, 21:57, w całości zmieniany 1 raz
    Jerzoo108
    Jerzoo108


    Liczba postów : 107
    Join date : 15/02/2024

    Ban czy na bank nie można się odwołać? - Page 2 Empty Re: Ban czy na bank nie można się odwołać?

    Pisanie by Jerzoo108 Nie Maj 05 2024, 12:18

    @Domik
    Bo WG się w tej materii opindala od zarania dziejów. Gdyby od samego początku leciały permy za mody to by ludzie dwa razy zastanowili nad instalacją wspomagaczy. Nadto powinno być co tydzień (a najlepiej codziennie) przypomnienie w grze o tym, że używanie modów na kierunek patrzenia wroga, tundry, autoaimy itp. itd. są nielegalne i za używanie może spotkać kara. Bo jak znam życie to pewnie dzbany instalują paczki modów i później się dziwą. Do tego na głównej stronie pierwszy news winien być właśnie taki i do bólu wpajać graczom w ten sposób, że używanie tego cholerstwa skutkuje banem. I nie pieścić się tylko od razu perm.
    Tak samo z toksycznymi debilami, którzy są bohaterami Ciemnoty. Za celowe i aktywne przeszkadzanie w grze innym winien być perm bez możliwości odwołania.
    Chwasty się wyrywa, najlepiej przy użyciu młotka, takiego niedużego półtorakilogramowego... Smile_trollface-3

    PS
    W samolotah jest mod, który usuwa chmury... coś a'la tundra w tankach. I można go kuźwa legalnie używać... Idiotyzm pierwszej wody...
    czesio267
    czesio267


    Liczba postów : 119
    Join date : 13/02/2024
    Age : 27
    Skąd : Wiciejów

    Ban czy na bank nie można się odwołać? - Page 2 Empty Re: Ban czy na bank nie można się odwołać?

    Pisanie by czesio267 Nie Maj 05 2024, 16:29

    domikw napisał:O ile mi wiadomo, o czym Revanche już wspomniał, Aslain oferuje w swej paczce jednoklikowe lub wręcz automatyczne naprawki a to jest nielegalne. I niestety jest to zmora randoma. Walę w gąskę i zdziwienie, bo rywal się bujnął i pojechał dalej. Po bitwie patrzę - zniszczona gąsienica. No to jak to kurna jest? Zniszczona i naprawiona w ułamek sekundy? To jest plaga.
    Na natarciu wielu kolesi gra w autoaimem. Na El Haluff 60TP dostał w garnek od CSa, ot tak, z piknięcia, mnie nie było jeszcze widać, wychyliłem zza skały, natychmiast dostałem w garnek również z "piknięcia". Po chwili to samo. Idealnie w garnek, który był ledwie widoczny. Rywal nie było pro grajkiem z 60% WR - jakaś łąchudra 51% WR, niczym ja sam. Mody niszczą tę grę a skala jest tak duża że WG zwyczajnie nie wyrabia i te promile banowanych to coś co jedynie wk***wia normalnych graczy...

    Ta gra już od dawna szoruje po dnie. Największym błędem wugie było że wpuścili ruskich na serwer europejski. Więc masz maraton strzałów z czapy od wroga, a twoje lecą w kosmos. To może zamiast na ósemkach to pograć niżej? No nie bo oprócz tego że masz maraton graczy co magicznie ciebie trafiają na rozwalonym celowniku to masz wysyp "pro" graczy w lefach i losowania wyżej żeby ruski bot mógł jakiś demejdz zadać. I zamiast cię cieszyć z markowania czołgów piątego tieru to się tylko nerwuje, tak i bym rzucił w zopu ale szkoda mi 379 dni premium.

    Sponsored content


    Ban czy na bank nie można się odwołać? - Page 2 Empty Re: Ban czy na bank nie można się odwołać?

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Czw Maj 09 2024, 17:14