Wszystko o World Of Tanks

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Niezależne Forum World Of Tanks


3 posters

    Sezon XIII Przepustki bitewnej: Podejmijcie wyzwanie pojazdów za żetony!

    woronov
    woronov


    Liczba postów : 897
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Sezon XIII Przepustki bitewnej: Podejmijcie wyzwanie pojazdów za żetony! Empty Sezon XIII Przepustki bitewnej: Podejmijcie wyzwanie pojazdów za żetony!

    Pisanie by woronov Sro Maj 15 2024, 20:29

    Sezon XIII Przepustki bitewnej: Podejmijcie wyzwanie pojazdów za żetony!

    https://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/battle-pass-season-13-challenge/


    Sezon XIII Przepustki bitewnej: Podejmijcie wyzwanie pojazdów za żetony! Battle__pas_season_xiii_challenge_1920_900_%281%29


    Xard86
    Xard86


    Liczba postów : 327
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Ożarów Mazowiecki

    Sezon XIII Przepustki bitewnej: Podejmijcie wyzwanie pojazdów za żetony! Empty Re: Sezon XIII Przepustki bitewnej: Podejmijcie wyzwanie pojazdów za żetony!

    Pisanie by Xard86 Czw Maj 16 2024, 08:39

    Dołączyłem, a potem zobaczyłem jakie są nagrody... i zacząłem żałować tych 23 sekund które poświęciłem na kliknięcie linka, zalogowanie się i kliknięcie "dołącz".


    I klasyczne WG - na polskiej stronie nagrody wyglądają tak:

    Najlepszych 15 graczy: 3 rezerwy osobiste +50% PD bojowego przez 1 godzinę (wygasają siedem dni po przyznaniu)
    Najlepszych 1000 graczy w każdej drużynie: 10 misji 5x PD za każde zwycięstwo
    a na stronie wyzwania:
    Rewards:
    Rank 1-15: 10 missions for x5 XP for each victory
    Rank 1-1000: x5 Personal Reserves for 50% experience for 1h*

    Nie ta kolejność, nie ta ilość, obie opcje żałosne, ale to ze strony wyzwania raczej będzie właściwe. Ja wiem, darowanemu koniowi... i tak dalej, ale gracze którzy będą w stanie wejść do najlepszej 15 na pewno z tych 5xPD ucieszą się tak, że już przemowę na rozdanie nagród powinni zacząć pisać...

    TaihoSan, woronov and rogaty uważają, że to dobre!

    avatar
    MaciekRS1


    Liczba postów : 60
    Join date : 16/02/2024

    Sezon XIII Przepustki bitewnej: Podejmijcie wyzwanie pojazdów za żetony! Empty Re: Sezon XIII Przepustki bitewnej: Podejmijcie wyzwanie pojazdów za żetony!

    Pisanie by MaciekRS1 Czw Maj 16 2024, 09:58

    Ja jak zobaczyłem "nagrody" to stwierdziłem że nie będę się nigdzie zapisywał.
    Kurcze, w samolotach za rozegranie kilku gier można wyłapać kilkaset golda tygodniowo a tu "wyzwanie" i top 15 dostaje misje x5 (których nawiasem mówiąc nie można użyć kiedy sie chce) a reszta badziewne rezerwy.

    woronov and rogaty uważają, że to dobre!


    Sponsored content


    Sezon XIII Przepustki bitewnej: Podejmijcie wyzwanie pojazdów za żetony! Empty Re: Sezon XIII Przepustki bitewnej: Podejmijcie wyzwanie pojazdów za żetony!

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Sro Paź 16 2024, 10:52