Wszystko o World Of Tanks

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Niezależne Forum World Of Tanks


+12
Artha
TankerDomi
Yagami_rdk
Il__Pistolero
Aeternus55
Metafan
woronov
Tetris_Master_pl
czesio267
Jerzoo108
Ziewnik
RavR
16 posters

    Przejście na alternatywne forum.

    RavR
    RavR


    Liczba postów : 44
    Join date : 18/02/2024

    Przejście na alternatywne forum.  Empty Przejście na alternatywne forum.

    Pisanie by RavR Sro Lut 21 2024, 15:47

    Jak przeczytałem informację o zamknięciu oryginalnego forum to myślałem, że to już koniec. Koniec dyskusji i przydatnych informacji. Tyle lat czytania forum, które jakby nie było wydawało się wręcz integralną częścią samej gry a tu nagle taka wiadomość jak grom z jasnego nieba o zamknięciu. Na Discorda przechodzić nie zamierzałem, więc cieszy mnie, że powstało to alternatywne forum.      
    Wiecie mniej więcej ilu graczy było aktywnych na oryginalnym polskim forum WoT?
    Ciekaw jestem jaka część przejdzie tutaj.
    Powiem Wam, że jak na razie jest całkiem dobrze i nie czuje jakiegoś dużego dyskomfortu.
    Najważniejsze tematy widzę przeniesione, łącznie z działem kody. Wiadomości są, dział rozgrywka ze starymi topowymi tematami jest. Zaczyna to mieć ręce i nogi
    Dział czołgi też jest. Fajnie by było jeszcze, jakby Juzek_trzeci się pojawił oraz wszyscy inni, którzy często dawali rady co zakładać na czołgi itd a najlepiej jakby poprzenosili swoje posty z tymi mini poradnikami. Wiem, że dużo roboty, ale to była (jeszcze jest) prawdziwa skarbnica wiedzy.
    Jak spece od grafiki trochę upiększą, da się większą czcionkę chociażby przy Nickach, przycisku "wyślij" itd. to już będzie w ogóle extra.  
    Fajnie, że tyle osób się zaangażowało i widać, że im zależy. Robicie chłopaki mega dobrą robotę. Naprawdę!!!
    Dziękuję Wam!

    Ziewnik, SirBushman, Xard86, woronov, andrewthedog2 and voodoo4611 uważają, że to dobre!

    Ziewnik
    Ziewnik


    Liczba postów : 40
    Join date : 13/02/2024

    Przejście na alternatywne forum.  Empty Re: Przejście na alternatywne forum.

    Pisanie by Ziewnik Sro Lut 21 2024, 16:24

    Nie zapomnij o inim Smile_trollface-3

    SirBushman and RavR uważają, że to dobre!

    Jerzoo108
    Jerzoo108


    Liczba postów : 107
    Join date : 15/02/2024

    Przejście na alternatywne forum.  Empty Re: Przejście na alternatywne forum.

    Pisanie by Jerzoo108 Sro Lut 21 2024, 16:42

    @up
    Temat już jest, tylko ini1 się spóźnia...

    Co do Juzka, też będę tęsknił za jego postami. Przerzucenie jego postów ze starego forumga było moim zamiarem, ale nie wiem czy Juzek by to poparł... a nie miałem jak zapytać (ban), a później o tym zapomniałem. Starość nie radość...
    No i pamiętaj, że jest na sali Hieronim, który również w tej materii się wypowiada i śmiem twierdzić, że nie gorzej niż Juzek. No offence. Smile_glasses

    SirBushman and RavR uważają, że to dobre!

    czesio267
    czesio267


    Liczba postów : 119
    Join date : 13/02/2024
    Age : 27
    Skąd : Wiciejów

    Przejście na alternatywne forum.  Empty Re: Przejście na alternatywne forum.

    Pisanie by czesio267 Sro Lut 21 2024, 16:54

    RavR napisał:Jak przeczytałem informację o zamknięciu oryginalnego forum to myślałem, że to już koniec. Koniec dyskusji i przydatnych informacji. Tyle lat czytania forum, które jakby nie było wydawało się wręcz integralną częścią samej gry a tu nagle taka wiadomość jak grom z jasnego nieba o zamknięciu. Na Discorda przechodzić nie zamierzałem, więc cieszy mnie, że powstało to alternatywne forum.      
    Wiecie mniej więcej ilu graczy było aktywnych na oryginalnym polskim forum WoT?
    Ciekaw jestem jaka część przejdzie tutaj.
    Powiem Wam, że jak na razie jest całkiem dobrze i nie czuje jakiegoś dużego dyskomfortu.
    Najważniejsze tematy widzę przeniesione, łącznie z działem kody. Wiadomości są, dział rozgrywka ze starymi topowymi tematami jest. Zaczyna to mieć ręce i nogi
    Dział czołgi też jest. Fajnie by było jeszcze, jakby Juzek_trzeci się pojawił oraz wszyscy inni, którzy często dawali rady co zakładać na czołgi itd a najlepiej jakby poprzenosili swoje posty z tymi mini poradnikami. Wiem, że dużo roboty, ale to była (jeszcze jest) prawdziwa skarbnica wiedzy.
    Jak spece od grafiki trochę upiększą, da się większą czcionkę chociażby przy Nickach, przycisku "wyślij" itd. to już będzie w ogóle extra.  
    Fajnie, że tyle osób się zaangażowało i widać, że im zależy. Robicie chłopaki mega dobrą robotę. Naprawdę!!!
    Dziękuję Wam!
    To co mogłem to skopiowałem jeśli chodzi o zmarkowane czołgi. Wiem że nie markuję czołgów w takim tempie jak juzek ale staram się jak mogę.

    RavR uważa, że to dobre!

    RavR
    RavR


    Liczba postów : 44
    Join date : 18/02/2024

    Przejście na alternatywne forum.  Empty Re: Przejście na alternatywne forum.

    Pisanie by RavR Sro Lut 21 2024, 17:01

    Sorki, że nie wymieniłem wszystkich, ale Oni są zawarci w tekście:  

    RavR napisał: oraz wszyscy inni, którzy często dawali rady co zakładać na czołgi itd

    Wink
    avatar
    Tetris_Master_pl


    Liczba postów : 1
    Join date : 21/02/2024
    Skąd : Warszawa

    Przejście na alternatywne forum.  Empty Re: Przejście na alternatywne forum.

    Pisanie by Tetris_Master_pl Sro Lut 21 2024, 21:25

    Uff fajnie ,że będzie to alternatywne forum witam wszystkich.

    SirBushman, Xard86, woronov and RavR uważają, że to dobre!

    woronov
    woronov


    Liczba postów : 413
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Przejście na alternatywne forum.  Empty Re: Przejście na alternatywne forum.

    Pisanie by woronov Sro Lut 21 2024, 21:40

    Tetris_Master_pl napisał:Uff fajnie ,że będzie to alternatywne forum witam wszystkich.

    Cześć

    SirBushman uważa, że to dobre!

    Metafan
    Metafan


    Liczba postów : 16
    Join date : 19/02/2024

    Przejście na alternatywne forum.  Empty Re: Przejście na alternatywne forum.

    Pisanie by Metafan Czw Lut 22 2024, 11:30

    Których "wielkich nazwisk" brakuje? Kogo nie udało się namówic?
    czesio267
    czesio267


    Liczba postów : 119
    Join date : 13/02/2024
    Age : 27
    Skąd : Wiciejów

    Przejście na alternatywne forum.  Empty Re: Przejście na alternatywne forum.

    Pisanie by czesio267 Czw Lut 22 2024, 12:28

    Metafan napisał:Których "wielkich nazwisk" brakuje? Kogo nie udało się namówic?
    Nie widać Ulthiona, Ini1, Juzek_Trzeci i Millennium_Falcon_ i więcej nie kojarzę, może ktoś jeszcze uzupełni moją listę.
    Aeternus55
    Aeternus55
    Admin


    Liczba postów : 160
    Join date : 10/02/2024
    Age : 65
    Skąd : Sandomierz

    Przejście na alternatywne forum.  Empty Re: Przejście na alternatywne forum.

    Pisanie by Aeternus55 Czw Lut 22 2024, 12:35

    Milennium _ falcon jako  jeden z pierwszysch się tu zarejetrował
    Jerzoo108
    Jerzoo108


    Liczba postów : 107
    Join date : 15/02/2024

    Przejście na alternatywne forum.  Empty Re: Przejście na alternatywne forum.

    Pisanie by Jerzoo108 Czw Lut 22 2024, 13:36

    Nie ma też Boczka i NeoPoland. Very Happy

    PS
    Sokół jest. Czyha za podwójnym krzaczkiem na tych, którzy pójdą w poprzek logiki.
    Ba! Zmienił swojego awatara, żeby jeszcze bardziej wtopić się w tło. Smile_trollface-3

    TankerDomi uważa, że to dobre!

    Ziewnik
    Ziewnik


    Liczba postów : 40
    Join date : 13/02/2024

    Przejście na alternatywne forum.  Empty Re: Przejście na alternatywne forum.

    Pisanie by Ziewnik Czw Lut 22 2024, 17:38

    Neo z borsukiem zbierają hajs na paczki. Smile_coin Smile_trollface-3
    Il__Pistolero
    Il__Pistolero


    Liczba postów : 17
    Join date : 22/02/2024

    Przejście na alternatywne forum.  Empty Re: Przejście na alternatywne forum.

    Pisanie by Il__Pistolero Czw Lut 22 2024, 19:30

    Po niewielkich problemach z rejestracją rozwiązanych przy pomocy Pomocnego Jerzaa witam i ja

    Aeternus55, SirBushman, Jerzoo108, woronov and RavR uważają, że to dobre!

    woronov
    woronov


    Liczba postów : 413
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Przejście na alternatywne forum.  Empty Re: Przejście na alternatywne forum.

    Pisanie by woronov Czw Lut 22 2024, 20:13

    Il__Pistolero napisał:Po niewielkich problemach z rejestracją rozwiązanych przy pomocy Pomocnego Jerzaa witam i ja

    Cześć

    Il__Pistolero uważa, że to dobre!

    czesio267
    czesio267


    Liczba postów : 119
    Join date : 13/02/2024
    Age : 27
    Skąd : Wiciejów

    Przejście na alternatywne forum.  Empty Re: Przejście na alternatywne forum.

    Pisanie by czesio267 Czw Lut 22 2024, 20:30

    Il__Pistolero napisał:Po niewielkich problemach z rejestracją rozwiązanych przy pomocy Pomocnego Jerzaa witam i ja
    A witamy na pokładzie stalkerze. Mam nadzieje że nie uciekniesz za szybko Smile_honoring

    SirBushman and Il__Pistolero uważają, że to dobre!

    Jerzoo108
    Jerzoo108


    Liczba postów : 107
    Join date : 15/02/2024

    Przejście na alternatywne forum.  Empty Re: Przejście na alternatywne forum.

    Pisanie by Jerzoo108 Czw Lut 22 2024, 23:07

    Nie ucieknie, już ja tego dopilnuję. Smile_justwait

    czesio267, SirBushman and Il__Pistolero uważają, że to dobre!

    avatar
    Yagami_rdk


    Liczba postów : 47
    Join date : 22/02/2024

    Przejście na alternatywne forum.  Empty Re: Przejście na alternatywne forum.

    Pisanie by Yagami_rdk Pią Lut 23 2024, 18:47

    Jak się dowiedziałem, że zakładane jest forum to musiałem skorzystać. Także witam

    SirBushman and woronov uważają, że to dobre!

    woronov
    woronov


    Liczba postów : 413
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Przejście na alternatywne forum.  Empty Re: Przejście na alternatywne forum.

    Pisanie by woronov Pią Lut 23 2024, 19:24

    Czołgiem Smile_honoring

    SirBushman uważa, że to dobre!

    czesio267
    czesio267


    Liczba postów : 119
    Join date : 13/02/2024
    Age : 27
    Skąd : Wiciejów

    Przejście na alternatywne forum.  Empty Re: Przejście na alternatywne forum.

    Pisanie by czesio267 Pią Lut 23 2024, 21:08

    Ja jak pierwszy raz zobaczyłem info o nowym forum to stwierdziłem że to nie wypali. Ale się zarejestrowałem bo stwierdziłem że a może jednak to pociągnie. I powiem nie żałuje bo fajnie że większość starej gwardii się tu pojawiła. I mam nadzieje że to forum się utrzyma do końca naszej "kochanej" gry. A teraz udanych łowów stalkerzy.

    SirBushman uważa, że to dobre!

    TankerDomi
    TankerDomi


    Liczba postów : 45
    Join date : 16/02/2024

    Przejście na alternatywne forum.  Empty Re: Przejście na alternatywne forum.

    Pisanie by TankerDomi Pią Lut 23 2024, 22:08

    czesio267 napisał:Ja jak pierwszy raz zobaczyłem info o nowym forum to stwierdziłem że to nie wypali. Ale się zarejestrowałem bo stwierdziłem że a może jednak to pociągnie. I powiem nie żałuje bo fajnie że większość starej gwardii się tu pojawiła. I mam nadzieje że to forum się utrzyma do końca naszej "kochanej" gry. A teraz udanych łowów stalkerzy.

    Czyli tak krótko ma trwać Razz

    SirBushman uważa, że to dobre!


    Sponsored content


    Przejście na alternatywne forum.  Empty Re: Przejście na alternatywne forum.

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Czw Maj 09 2024, 21:16