Wszystko o World Of Tanks

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Niezależne Forum World Of Tanks


+13
Hieronim_Berbelek
Artha
TankerDomi
Yagami_rdk
Il__Pistolero
Aeternus55
Metafan
woronov
Tetris_Master_pl
czesio267
Jerzoo108
Ziewnik
RavR
17 posters

    Przejście na alternatywne forum.

    RavR
    RavR


    Liczba postów : 44
    Join date : 18/02/2024

    Przejście na alternatywne forum.  - Page 2 Empty Przejście na alternatywne forum.

    Pisanie by RavR Sro Lut 21 2024, 15:47

    First topic message reminder :

    Jak przeczytałem informację o zamknięciu oryginalnego forum to myślałem, że to już koniec. Koniec dyskusji i przydatnych informacji. Tyle lat czytania forum, które jakby nie było wydawało się wręcz integralną częścią samej gry a tu nagle taka wiadomość jak grom z jasnego nieba o zamknięciu. Na Discorda przechodzić nie zamierzałem, więc cieszy mnie, że powstało to alternatywne forum.      
    Wiecie mniej więcej ilu graczy było aktywnych na oryginalnym polskim forum WoT?
    Ciekaw jestem jaka część przejdzie tutaj.
    Powiem Wam, że jak na razie jest całkiem dobrze i nie czuje jakiegoś dużego dyskomfortu.
    Najważniejsze tematy widzę przeniesione, łącznie z działem kody. Wiadomości są, dział rozgrywka ze starymi topowymi tematami jest. Zaczyna to mieć ręce i nogi
    Dział czołgi też jest. Fajnie by było jeszcze, jakby Juzek_trzeci się pojawił oraz wszyscy inni, którzy często dawali rady co zakładać na czołgi itd a najlepiej jakby poprzenosili swoje posty z tymi mini poradnikami. Wiem, że dużo roboty, ale to była (jeszcze jest) prawdziwa skarbnica wiedzy.
    Jak spece od grafiki trochę upiększą, da się większą czcionkę chociażby przy Nickach, przycisku "wyślij" itd. to już będzie w ogóle extra.  
    Fajnie, że tyle osób się zaangażowało i widać, że im zależy. Robicie chłopaki mega dobrą robotę. Naprawdę!!!
    Dziękuję Wam!

    Ziewnik, SirBushman, Xard86, woronov, andrewthedog2 and voodoo4611 uważają, że to dobre!

    Artha
    Artha


    Liczba postów : 15
    Join date : 22/02/2024
    Skąd : Warszawa

    Przejście na alternatywne forum.  - Page 2 Empty Re: Przejście na alternatywne forum.

    Pisanie by Artha Pią Lut 23 2024, 22:45

    A może jakieś piwko bez zobowiązań? Teraz już zostali fani albo beznadziejni romantycy. Nikt nam krzywdy nie zrobi a ponieważ gramy w ten same czołgusie to mamy wspólną jednostkę chorobową.

    Ziewnik, SirBushman and woronov uważają, że to dobre!

    Hieronim_Berbelek
    Hieronim_Berbelek


    Liczba postów : 71
    Join date : 15/02/2024

    Przejście na alternatywne forum.  - Page 2 Empty Re: Przejście na alternatywne forum.

    Pisanie by Hieronim_Berbelek Pią Lut 23 2024, 23:31

    Artha napisał:A może jakieś piwko bez zobowiązań? Teraz już zostali fani albo beznadziejni romantycy. Nikt nam krzywdy nie zrobi a ponieważ gramy w ten same czołgusie to mamy wspólną  jednostkę chorobową.
    Pytanie tylko gdzie, bo w moim przypadku praktycznie tylko Trójmiasto wchodzi w grę.

    SirBushman uważa, że to dobre!

    Metafan
    Metafan


    Liczba postów : 16
    Join date : 19/02/2024

    Przejście na alternatywne forum.  - Page 2 Empty Re: Przejście na alternatywne forum.

    Pisanie by Metafan Sob Lut 24 2024, 09:08

    Hieronim_Berbelek napisał:
    Artha napisał:A może jakieś piwko bez zobowiązań? Teraz już zostali fani albo beznadziejni romantycy. Nikt nam krzywdy nie zrobi a ponieważ gramy w ten same czołgusie to mamy wspólną  jednostkę chorobową.
    Pytanie tylko gdzie, bo w moim przypadku praktycznie tylko Trójmiasto wchodzi w grę.
    Mam blisko Cool

    SirBushman uważa, że to dobre!

    Ziewnik
    Ziewnik


    Liczba postów : 40
    Join date : 13/02/2024

    Przejście na alternatywne forum.  - Page 2 Empty Re: Przejście na alternatywne forum.

    Pisanie by Ziewnik Sob Lut 24 2024, 09:50

    Siedlce Smile_teethhappy Smile-playing

    SirBushman uważa, że to dobre!

    Aeternus55
    Aeternus55
    Admin


    Liczba postów : 167
    Join date : 10/02/2024
    Age : 65
    Skąd : Sandomierz

    Przejście na alternatywne forum.  - Page 2 Empty Re: Przejście na alternatywne forum.

    Pisanie by Aeternus55 Sob Lut 24 2024, 11:50

    Sandomierz Smile_glasses

    SirBushman uważa, że to dobre!

    Jerzoo108
    Jerzoo108


    Liczba postów : 110
    Join date : 15/02/2024

    Przejście na alternatywne forum.  - Page 2 Empty Re: Przejście na alternatywne forum.

    Pisanie by Jerzoo108 Sob Lut 24 2024, 13:16

    "Ziemie Odzyskane"... także... pas.
    woronov
    woronov


    Liczba postów : 469
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Przejście na alternatywne forum.  - Page 2 Empty Re: Przejście na alternatywne forum.

    Pisanie by woronov Sob Lut 24 2024, 13:29

    Jerzoo108 napisał:"Ziemie Odzyskane"...

    Tylko bez polityki
    Smile-tongue

    SirBushman uważa, że to dobre!

    czesio267
    czesio267


    Liczba postów : 136
    Join date : 13/02/2024
    Age : 27
    Skąd : Wiciejów

    Przejście na alternatywne forum.  - Page 2 Empty Re: Przejście na alternatywne forum.

    Pisanie by czesio267 Sob Lut 24 2024, 14:21

    A ja jak widać, małe zadupie 40 kilometrów od warszawy Smile

    SirBushman uważa, że to dobre!

    woronov
    woronov


    Liczba postów : 469
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Przejście na alternatywne forum.  - Page 2 Empty Re: Przejście na alternatywne forum.

    Pisanie by woronov Sob Lut 24 2024, 14:28

    czesio267 napisał:A ja jak widać, małe zadupie 40 kilometrów od warszawy Smile

    Ten Wiciejów
    https://www.polskawliczbach.pl/wies_Wiciejow

    SirBushman uważa, że to dobre!

    czesio267
    czesio267


    Liczba postów : 136
    Join date : 13/02/2024
    Age : 27
    Skąd : Wiciejów

    Przejście na alternatywne forum.  - Page 2 Empty Re: Przejście na alternatywne forum.

    Pisanie by czesio267 Sob Lut 24 2024, 16:06

    woronov napisał:
    czesio267 napisał:A ja jak widać, małe zadupie 40 kilometrów od warszawy Smile

    Ten Wiciejów
    https://www.polskawliczbach.pl/wies_Wiciejow
    Tak ten Wiciejów, w sumie jak mi wiadomo to tylko jedna wieś/miejscowość nosi taką nazwę.

    SirBushman and woronov uważają, że to dobre!

    Jerzoo108
    Jerzoo108


    Liczba postów : 110
    Join date : 15/02/2024

    Przejście na alternatywne forum.  - Page 2 Empty Re: Przejście na alternatywne forum.

    Pisanie by Jerzoo108 Sob Lut 24 2024, 18:25

    woronov napisał:

    Tylko bez polityki
    Smile-tongue

    Ke? Tak nazwali nasi dziadowie, co poradzisz?
    Wolisz Zachodnia Ściana? Albo "Najlepsze Województwo, Bo Lubuskie"? Smile_trollface-3

    SirBushman and woronov uważają, że to dobre!

    Aeternus55
    Aeternus55
    Admin


    Liczba postów : 167
    Join date : 10/02/2024
    Age : 65
    Skąd : Sandomierz

    Przejście na alternatywne forum.  - Page 2 Empty Re: Przejście na alternatywne forum.

    Pisanie by Aeternus55 Sob Lut 24 2024, 18:28

    Ja urodziłem się  na Dolnytm Śląsku  okolice Bolesławca  ale też blisko miałęm do Żar  czy Żagania w Lubuskim  i wtedy  zawsze mówiło się że to Ziemie Odzyskane

    SirBushman uważa, że to dobre!

    Jerzoo108
    Jerzoo108


    Liczba postów : 110
    Join date : 15/02/2024

    Przejście na alternatywne forum.  - Page 2 Empty Re: Przejście na alternatywne forum.

    Pisanie by Jerzoo108 Sob Lut 24 2024, 19:13

    Ło matko! Somsiad! Very Happy

    Ano, Odzyskane, tylko za cholerę nie wiem kiedyśmy niby je stracili? Czort z tym...
    W każdym bądź razie, tu u mnie na wsi, to mieszkali repatrianci z Kazachstanu, Podola, trochę ludzi z Warszawy, Śląska, Poznania (stamtąd wywodzi się moja familia), jest też trochę Łemków.
    Misz-masz totalny. I chyba dlatego Zachodnia Ściana jest bardziej tolerancyjna niż reszta kraju - jakoś się trzeba było dogadać.
    Nota bene - skutek uboczny jest też taki, że mówimy dobrą polszczyzną, musieliśmy się nauczyć, żeby się nie odróżniać od reszty za bardzo. No bo ta tolerancja to się wykuwała raczej w gorącej atmosferze. Very Happy

    PS
    "Lubuskiem", nie żebym się czepiał, ale...

    Aeternus55 uważa, że to dobre!

    Aeternus55
    Aeternus55
    Admin


    Liczba postów : 167
    Join date : 10/02/2024
    Age : 65
    Skąd : Sandomierz

    Przejście na alternatywne forum.  - Page 2 Empty Re: Przejście na alternatywne forum.

    Pisanie by Aeternus55 Sob Lut 24 2024, 19:42

    Za  czasów  mojej młodości ( a bardzo dawno to było) nie mówiło  się  w Lubuskiem tylko Lubuskim  ale to drobne detale  ja po prostu już na takie rzeczy nie zwracam uwagi choć przyznam się  że ta nowsza  forma brzmi dla mnie tak trochę  wieśniacko  Smile_veryhappy Smile_glasses

    SirBushman uważa, że to dobre!

    Artha
    Artha


    Liczba postów : 15
    Join date : 22/02/2024
    Skąd : Warszawa

    Przejście na alternatywne forum.  - Page 2 Empty Re: Przejście na alternatywne forum.

    Pisanie by Artha Nie Lut 25 2024, 07:43

    Kurde , może trzeba będzie wprowadzić rejonizację. Jak w NFZ.

    SirBushman, Haak, Jerzoo108 and woronov uważają, że to dobre!

    SirBushman
    SirBushman
    Admin


    Liczba postów : 87
    Join date : 14/02/2024
    Skąd : ROTTN

    Przejście na alternatywne forum.  - Page 2 Empty Re: Przejście na alternatywne forum.

    Pisanie by SirBushman Nie Lut 25 2024, 13:06

    Fora motoryzacyjne mają subfora regionalne, tu na początek wystarczą tematy Wink
    avatar
    malutoros


    Liczba postów : 7
    Join date : 25/02/2024

    Przejście na alternatywne forum.  - Page 2 Empty Re: Przejście na alternatywne forum.

    Pisanie by malutoros Nie Lut 25 2024, 16:19

    SirBushman napisał:Fora motoryzacyjne mają subfora regionalne, tu na początek wystarczą tematy Wink
    Moze by jakas dyskusja o CW ?
    SirBushman
    SirBushman
    Admin


    Liczba postów : 87
    Join date : 14/02/2024
    Skąd : ROTTN

    Przejście na alternatywne forum.  - Page 2 Empty Re: Przejście na alternatywne forum.

    Pisanie by SirBushman Pon Lut 26 2024, 10:35

    malutoros napisał:
    SirBushman napisał:Fora motoryzacyjne mają subfora regionalne, tu na początek wystarczą tematy Wink
    Moze by jakas dyskusja o CW ?
    Już jest -> https://wot-alternatywa.forumpolish.com/t396-dyskusja-o-cw-i-boczku
    domikw
    domikw


    Liczba postów : 6
    Join date : 28/02/2024

    Przejście na alternatywne forum.  - Page 2 Empty Re: Przejście na alternatywne forum.

    Pisanie by domikw Sro Lut 28 2024, 22:43

    Dobry wieczór. Jak widzę śmietanka WoT'owego forum się tu wyniosła, w tym oczywiście grupa klakierów z tzw. "Czołgi, Hurwa, Strzelajo!". Bry wszystkim Przejście na alternatywne forum.  - Page 2 1f609

    SirBushman, Xard86, woronov and Il__Pistolero uważają, że to dobre!

    woronov
    woronov


    Liczba postów : 469
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Przejście na alternatywne forum.  - Page 2 Empty Re: Przejście na alternatywne forum.

    Pisanie by woronov Sro Lut 28 2024, 22:58

    Bry Smile_honoring

    SirBushman uważa, że to dobre!


    Sponsored content


    Przejście na alternatywne forum.  - Page 2 Empty Re: Przejście na alternatywne forum.

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20 2024, 08:14