Wszystko o World Of Tanks

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Niezależne Forum World Of Tanks


+12
Artha
TankerDomi
Yagami_rdk
Il__Pistolero
Aeternus55
Metafan
woronov
Tetris_Master_pl
czesio267
Jerzoo108
Ziewnik
RavR
16 posters

    Przejście na alternatywne forum.

    RavR
    RavR


    Liczba postów : 44
    Join date : 18/02/2024

    Przejście na alternatywne forum.  - Page 3 Empty Przejście na alternatywne forum.

    Pisanie by RavR Sro Lut 21 2024, 15:47

    First topic message reminder :

    Jak przeczytałem informację o zamknięciu oryginalnego forum to myślałem, że to już koniec. Koniec dyskusji i przydatnych informacji. Tyle lat czytania forum, które jakby nie było wydawało się wręcz integralną częścią samej gry a tu nagle taka wiadomość jak grom z jasnego nieba o zamknięciu. Na Discorda przechodzić nie zamierzałem, więc cieszy mnie, że powstało to alternatywne forum.      
    Wiecie mniej więcej ilu graczy było aktywnych na oryginalnym polskim forum WoT?
    Ciekaw jestem jaka część przejdzie tutaj.
    Powiem Wam, że jak na razie jest całkiem dobrze i nie czuje jakiegoś dużego dyskomfortu.
    Najważniejsze tematy widzę przeniesione, łącznie z działem kody. Wiadomości są, dział rozgrywka ze starymi topowymi tematami jest. Zaczyna to mieć ręce i nogi
    Dział czołgi też jest. Fajnie by było jeszcze, jakby Juzek_trzeci się pojawił oraz wszyscy inni, którzy często dawali rady co zakładać na czołgi itd a najlepiej jakby poprzenosili swoje posty z tymi mini poradnikami. Wiem, że dużo roboty, ale to była (jeszcze jest) prawdziwa skarbnica wiedzy.
    Jak spece od grafiki trochę upiększą, da się większą czcionkę chociażby przy Nickach, przycisku "wyślij" itd. to już będzie w ogóle extra.  
    Fajnie, że tyle osób się zaangażowało i widać, że im zależy. Robicie chłopaki mega dobrą robotę. Naprawdę!!!
    Dziękuję Wam!

    Ziewnik, SirBushman, Xard86, woronov, andrewthedog2 and voodoo4611 uważają, że to dobre!

    RavR
    RavR


    Liczba postów : 44
    Join date : 18/02/2024

    Przejście na alternatywne forum.  - Page 3 Empty Re: Przejście na alternatywne forum.

    Pisanie by RavR Czw Kwi 11 2024, 14:43

    Widzę, że stronka coraz lepsza.
    Nowa oprawa graficzna, kolorki znajome Smile No i coraz więcej osób.
    Bardzo ładnie.

    Xard86 and woronov uważają, że to dobre!


      Obecny czas to Czw Maj 09 2024, 10:35