Wszystko o World Of Tanks

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Niezależne Forum World Of Tanks


4 posters

    Przepustka bitewna: Tankfest – unikalni członkowie załogi i dodatkowe nagrody

    woronov
    woronov


    Liczba postów : 897
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Przepustka bitewna: Tankfest – unikalni członkowie załogi i dodatkowe nagrody Empty Przepustka bitewna: Tankfest – unikalni członkowie załogi i dodatkowe nagrody

    Pisanie by woronov Pon 17 Cze 2024 - 20:03

    Przepustka bitewna: Tankfest – unikalni członkowie załogi i dodatkowe nagrody

    https://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/battle-pass-normandy-additional-chapter-2024/


    Dowódcy! Przygotujcie się na udział w specjalnym rozdziale Przepustki bitewnej na Tankfest!

    To wydarzenie jest poświęcone słynnemu Tankfestowi, który odbywa się co roku w Bovington w Wielkiej Brytanii. Rozdział ma dosyć proste postępy, które trzeba ukończyć do wczesnego ranka 8 lipca. Możecie zdobyć dwóch unikalnych pracowników Wargaming jako członków załogi z podkładem głosowym, a także dodatkowe nagrody, w tym obligacje i fajne elementy personalizacji. Przygotujcie się na udział i zgarnijcie te dodatkowe przedmioty!


    Przepustka bitewna: Tankfest – unikalni członkowie załogi i dodatkowe nagrody Character_2_pc.504409Przepustka bitewna: Tankfest – unikalni członkowie załogi i dodatkowe nagrody Character_1_pc.bec16d




    Debiutująca oferta: Zyskajcie rzadki czołg Black Prince w oszałamiającym stylu 3D Dziwadła Hobarta!

    W czasie trwania dodatkowego rozdziału możecie również zdobyć specjalny pakiet dostępny za złoto w kliencie gry, który przyspieszy Wasze postępy w Przepustce bitewnej.
    Zawiera on rzadki  VI A43 BP prototype w nowiutkim stylu 3D Dziwadła Hobarta dostępnym po raz pierwszy, a także serię misji zapewniających punkty Przepustki bitewnej.

    Paythos
    Paythos


    Liczba postów : 601
    Join date : 26/02/2024
    Age : 53
    Skąd : Pomorze

    Przepustka bitewna: Tankfest – unikalni członkowie załogi i dodatkowe nagrody Empty Re: Przepustka bitewna: Tankfest – unikalni członkowie załogi i dodatkowe nagrody

    Pisanie by Paythos Pon 17 Cze 2024 - 20:33

    Czyli jednak znaleźli pomysł, jak wcisnąć ludziom tego Black Princa... Smile_veryhappy
    Xard86
    Xard86


    Liczba postów : 328
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Ożarów Mazowiecki

    Przepustka bitewna: Tankfest – unikalni członkowie załogi i dodatkowe nagrody Empty Re: Przepustka bitewna: Tankfest – unikalni członkowie załogi i dodatkowe nagrody

    Pisanie by Xard86 Wto 18 Cze 2024 - 8:48

    Czyli z dodatkowego etapu zdobywamy nagrody i tych dwóch gagatków, a czołg osobno można kupić za golda - nie jest nagrodą za ulepszoną ścieżkę?

    No i na szczęście nie wzięli po prostu Black Prince'a i puścili go tier niżej w wersji premium ze stylem, tylko zmian jest sporo w tym A43:
    • alfa i penetracje bez zmian, ale DPM niższy o 300 ( 1771 vs 2083 )
    • sporo gorsze staty działa, gorszy rozrzut, czas celowania, stabilizacja
    • gorsza mobilność ( 20 do 25 km/h ), większe opory gruntu
    • zdecydowanie mniej HP ( 1000 do 1450 ), słabszy pancerz na wieży ( jarzmo ) 152mm do 240mm

    https://tanks.gg/compare/a43-bp?t=black-prince_________
    Paythos
    Paythos


    Liczba postów : 601
    Join date : 26/02/2024
    Age : 53
    Skąd : Pomorze

    Przepustka bitewna: Tankfest – unikalni członkowie załogi i dodatkowe nagrody Empty Re: Przepustka bitewna: Tankfest – unikalni członkowie załogi i dodatkowe nagrody

    Pisanie by Paythos Wto 18 Cze 2024 - 21:07

    Czyli zjechali go do niemalże historycznych parametrów... niemalże Smile_trollface-3
    Rozkoszniaczek
    Rozkoszniaczek


    Liczba postów : 218
    Join date : 14/02/2024
    Age : 30

    Przepustka bitewna: Tankfest – unikalni członkowie załogi i dodatkowe nagrody Empty Re: Przepustka bitewna: Tankfest – unikalni członkowie załogi i dodatkowe nagrody

    Pisanie by Rozkoszniaczek Czw 20 Cze 2024 - 12:11

    Nawet się cieszę, że można go zwyczajnie kupić, bez grindowania. Już się bałem, że będę musiał przesiadywać w tej grze więcej niż 1 godzinę dziennie...

    Po zakupie muszę stwierdzić, że ten czołg nie ma najmniejszego sensu. On się niczym nie różni od modelu drzewkowego Black Prince`a poza brezentem na mantlecie. Nie wiem po co WG takie czołgi robi, skoro jest tyle wersji, których w drzewkach nie ma, a chociaż kosmetycznie się różnią. Lenistwo panie, lenistwo...

    TaihoSan uważa, że to dobre!

    Paythos
    Paythos


    Liczba postów : 601
    Join date : 26/02/2024
    Age : 53
    Skąd : Pomorze

    Przepustka bitewna: Tankfest – unikalni członkowie załogi i dodatkowe nagrody Empty Re: Przepustka bitewna: Tankfest – unikalni członkowie załogi i dodatkowe nagrody

    Pisanie by Paythos Czw 20 Cze 2024 - 18:48

    A... kupiłeś go ze stylem czy czystego? Smile_glasses
    TFU... znaczy się, zakładałeś styl?

    Tylko ja... czy nie da się przeszkolić lepszej załogi na tą maszynę? Smile_ohmy
    woronov
    woronov


    Liczba postów : 897
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Przepustka bitewna: Tankfest – unikalni członkowie załogi i dodatkowe nagrody Empty Re: Przepustka bitewna: Tankfest – unikalni członkowie załogi i dodatkowe nagrody

    Pisanie by woronov Czw 20 Cze 2024 - 21:50






    Rozkoszniaczek
    Rozkoszniaczek


    Liczba postów : 218
    Join date : 14/02/2024
    Age : 30

    Przepustka bitewna: Tankfest – unikalni członkowie załogi i dodatkowe nagrody Empty Re: Przepustka bitewna: Tankfest – unikalni członkowie załogi i dodatkowe nagrody

    Pisanie by Rozkoszniaczek Czw 20 Cze 2024 - 23:08

    Paythos napisał:A... kupiłeś go ze stylem czy czystego? Smile_glasses
    TFU... znaczy się, zakładałeś styl?

    Tylko ja... czy nie da się przeszkolić lepszej załogi na tą maszynę? Smile_ohmy

    Styl oczywiście zdjąłem, bo chcę, by moje czołgi kolorystycznie były jak najbardziej zunifikowane wizualnie. Razz

    woronov and Paythos uważają, że to dobre!

    Paythos
    Paythos


    Liczba postów : 601
    Join date : 26/02/2024
    Age : 53
    Skąd : Pomorze

    Przepustka bitewna: Tankfest – unikalni członkowie załogi i dodatkowe nagrody Empty Re: Przepustka bitewna: Tankfest – unikalni członkowie załogi i dodatkowe nagrody

    Pisanie by Paythos Sob 22 Cze 2024 - 7:08

    Wciąż zapytka... od kiedy nie mogę szkolić załóg na premtanki? Coś przegapiłem? Smile_ohmy
    Paythos
    Paythos


    Liczba postów : 601
    Join date : 26/02/2024
    Age : 53
    Skąd : Pomorze

    Przepustka bitewna: Tankfest – unikalni członkowie załogi i dodatkowe nagrody Empty Re: Przepustka bitewna: Tankfest – unikalni członkowie załogi i dodatkowe nagrody

    Pisanie by Paythos Sob 22 Cze 2024 - 7:25

    Hmm
    Spoiler:
    ... czyli nie mogę przeszkolić na A43 BP innej załogi prócz tej co dostałem. Coś przegapiłem czy nie?

    I najwyraźniej, o ile wcześniej się tego nie zrobiło przed którymś paczem, opcja szkolenia do premki jest wyłączona... albo coś przegapiłem... ale nie sondzem Smile-tongue
    Spoiler:
    ... a chciałem tą załogę wcisnąć do Excelsiora i przeszkolić na niego...

    Dotychczas, nie zwracałem za dużej uwagi, wrzucałem załogę do premki i jechane... Smile-hiding
    Xard86
    Xard86


    Liczba postów : 328
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Ożarów Mazowiecki

    Przepustka bitewna: Tankfest – unikalni członkowie załogi i dodatkowe nagrody Empty Re: Przepustka bitewna: Tankfest – unikalni członkowie załogi i dodatkowe nagrody

    Pisanie by Xard86 Pon 24 Cze 2024 - 8:24

    Paythos napisał:
    ... czyli nie mogę przeszkolić na A43 BP innej załogi prócz tej co dostałem. Coś przegapiłem czy nie?

    Filtr pojazdów masz jakiś włączony ( pod napisem "Wyszkol dla pojazdu" - 6/103 ) - może tam domyślnie są wyłączone czołgi premium? W ostateczności załoga w premce będzie działać, jedynie na aplikacje książeczek trzeba by ją cofnąć do przypisanego pojazdu.
    Paythos
    Paythos


    Liczba postów : 601
    Join date : 26/02/2024
    Age : 53
    Skąd : Pomorze

    Przepustka bitewna: Tankfest – unikalni członkowie załogi i dodatkowe nagrody Empty Re: Przepustka bitewna: Tankfest – unikalni członkowie załogi i dodatkowe nagrody

    Pisanie by Paythos Pon 24 Cze 2024 - 21:01

    Nope... 6 ciężkich ze 103 brytyjskich
    ... po zdjęciu filtra
    Przepustka bitewna: Tankfest – unikalni członkowie załogi i dodatkowe nagrody Shot-619
    Że mam do wyboru 63 odkryte czołgi ze 103 w ogóle brytyjskich, zero premek.
    Gdy odznaczę premki...
    Przepustka bitewna: Tankfest – unikalni członkowie załogi i dodatkowe nagrody Shot-620
    ... czyli wyłączyli opcję szkolenia na premtanki najwyraźniej facepalmic

    woronov
    woronov


    Liczba postów : 897
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Przepustka bitewna: Tankfest – unikalni członkowie załogi i dodatkowe nagrody Empty Re: Przepustka bitewna: Tankfest – unikalni członkowie załogi i dodatkowe nagrody

    Pisanie by woronov Pon 24 Cze 2024 - 21:21

    Paythos napisał:
    ... czyli wyłączyli opcję szkolenia na premtanki najwyraźniej facepalmic


    Da się. cheers
    (jak na Twoim ostatnim skrinie wybierzesz czołg, to będziesz miał opcje do wyboru)
    Przepustka bitewna: Tankfest – unikalni członkowie załogi i dodatkowe nagrody Shot_213
    Paythos
    Paythos


    Liczba postów : 601
    Join date : 26/02/2024
    Age : 53
    Skąd : Pomorze

    Przepustka bitewna: Tankfest – unikalni członkowie załogi i dodatkowe nagrody Empty Re: Przepustka bitewna: Tankfest – unikalni członkowie załogi i dodatkowe nagrody

    Pisanie by Paythos Pon 24 Cze 2024 - 22:01

    Znaczy się jakoś to przegapiłem.. ale czemu to tak ukryli? Smile_ohmy

    Sponsored content


    Przepustka bitewna: Tankfest – unikalni członkowie załogi i dodatkowe nagrody Empty Re: Przepustka bitewna: Tankfest – unikalni członkowie załogi i dodatkowe nagrody

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Sro 16 Paź 2024 - 17:20