Wszystko o World Of Tanks

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Niezależne Forum World Of Tanks


5 posters

    Miesiąc w WoT na sierpień: Letnie wibracje i inne!

    woronov
    woronov


    Liczba postów : 897
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Miesiąc w WoT na sierpień: Letnie wibracje i inne! Empty Miesiąc w WoT na sierpień: Letnie wibracje i inne!

    Pisanie by woronov Sro 31 Lip 2024 - 22:23

    Miesiąc w WoT na sierpień: Letnie wibracje i inne!


    Dowódcy!

    Mamy lato, a w sierpniu World of Tanks podkręca temperaturę! Przygotowaliśmy nagrody za dropy Twitch do wymiany w specjalnym Sklepie w grze, zniżki i premie na dwóch tytanów drzewa technologicznego X poziomu, drugi odcinek Linii frontu 2024-2025, powrót cenionego trybu Automat do gier, turnieje i wiele innych! Zaglądajcie na portal, gdzie przez resztę miesiąca pojawiać się będą dodatkowe ogłoszenia i niespodzianki.

    https://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/wot-monthly-august-2024/
    woronov
    woronov


    Liczba postów : 897
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Miesiąc w WoT na sierpień: Letnie wibracje i inne! Empty Re: Miesiąc w WoT na sierpień: Letnie wibracje i inne!

    Pisanie by woronov Czw 1 Sie 2024 - 20:51

    Rozkoszniaczek
    Rozkoszniaczek


    Liczba postów : 218
    Join date : 14/02/2024
    Age : 30

    Miesiąc w WoT na sierpień: Letnie wibracje i inne! Empty Re: Miesiąc w WoT na sierpień: Letnie wibracje i inne!

    Pisanie by Rozkoszniaczek Pią 2 Sie 2024 - 6:18

    Ech... daliby wierzchołek na Lodówkę, a nie po kilka razy na to samo. Sad
    woronov
    woronov


    Liczba postów : 897
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Miesiąc w WoT na sierpień: Letnie wibracje i inne! Empty Re: Miesiąc w WoT na sierpień: Letnie wibracje i inne!

    Pisanie by woronov Pią 2 Sie 2024 - 19:42

    W zasadzie, to może i pogram na tego brytola. Bedzie załoga na Vicekrsa Wink
    to będzie chyab pierwszy raz kiedy będę gram czołgami z wierzchołka - takie info dla statystyków Smile_trollface-3

    Elgie uważa, że to dobre!

    avatar
    Elgie


    Liczba postów : 85
    Join date : 16/02/2024

    Miesiąc w WoT na sierpień: Letnie wibracje i inne! Empty Re: Miesiąc w WoT na sierpień: Letnie wibracje i inne!

    Pisanie by Elgie Pon 5 Sie 2024 - 13:59

    woronov napisał: to będzie chyab pierwszy raz kiedy będę gram czołgami z wierzchołka - takie info dla statystyków Smile_trollface-3

    To ja odwrotnie, praktycznie tylko wierzchołkami gram (chciałbym mieć wszystkie X w garażu), w tamtym roku wbijałem wszystkie X, ale jak zmienili wierzchołek to robię 1 albo wcale Smile-hiding
    Teraz Centuriona mam na IX, a VZ na VIII to zrobię oba
    wojtek_pl1
    wojtek_pl1


    Liczba postów : 183
    Join date : 18/02/2024

    Miesiąc w WoT na sierpień: Letnie wibracje i inne! Empty Re: Miesiąc w WoT na sierpień: Letnie wibracje i inne!

    Pisanie by wojtek_pl1 Pon 5 Sie 2024 - 14:19

    Nosiłem się z zamiarem zrobienia tej linii brytyjskich medów i akurat jest okazja przepuścić schematy i wolne doświadczenie.
    Vz 55 już mam.

    Elgie uważa, że to dobre!

    Rozkoszniaczek
    Rozkoszniaczek


    Liczba postów : 218
    Join date : 14/02/2024
    Age : 30

    Miesiąc w WoT na sierpień: Letnie wibracje i inne! Empty Re: Miesiąc w WoT na sierpień: Letnie wibracje i inne!

    Pisanie by Rozkoszniaczek Pon 5 Sie 2024 - 14:22

    wojtek_pl1 napisał:Nosiłem się z zamiarem zrobienia tej linii brytyjskich medów i akurat jest okazja przepuścić schematy i wolne doświadczenie.
    Vz 55 już mam.


    Brytyjskie medy poza Centurionem I są całkiem fajne, ale na dzisiejsze czasy niestety wyróżniają się dość niską alfą.
    Xard86
    Xard86


    Liczba postów : 327
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Ożarów Mazowiecki

    Miesiąc w WoT na sierpień: Letnie wibracje i inne! Empty Re: Miesiąc w WoT na sierpień: Letnie wibracje i inne!

    Pisanie by Xard86 Pon 5 Sie 2024 - 14:56

    Rozkoszniaczek napisał:
    Brytyjskie medy poza Centurionem I są całkiem fajne, ale na dzisiejsze czasy niestety wyróżniają się dość niską alfą.

    Centurion 7/1 z brakiem typowego golda też nie jest zbyt fajny jak nas MM nie lubi. Ale warto go przejść bo Centurion AX jest dobrym pojazdem, chyba moim ulubionym medem X tieru. Czołg nie ma nic w sumie wybitnego czy jakoś specjalnie wyróżniającego ( może poza wachlarzem pocisków ), ale wszystko jest w nim dobre lub bardzo dobre... no może trochę mobilności mu brakuje, ale na resztę ciężko narzekać - działo, dpm, pancerz też coś odbije...

    wojtek_pl1 uważa, że to dobre!

    Rozkoszniaczek
    Rozkoszniaczek


    Liczba postów : 218
    Join date : 14/02/2024
    Age : 30

    Miesiąc w WoT na sierpień: Letnie wibracje i inne! Empty Re: Miesiąc w WoT na sierpień: Letnie wibracje i inne!

    Pisanie by Rozkoszniaczek Wto 6 Sie 2024 - 9:37

    Xard86 napisał:
    Rozkoszniaczek napisał:
    Brytyjskie medy poza Centurionem I są całkiem fajne, ale na dzisiejsze czasy niestety wyróżniają się dość niską alfą.

    Centurion 7/1 z brakiem typowego golda też nie jest zbyt fajny jak nas MM nie lubi. Ale warto go przejść bo Centurion AX jest dobrym pojazdem, chyba moim ulubionym medem X tieru. Czołg nie ma nic w sumie wybitnego czy jakoś specjalnie wyróżniającego ( może poza wachlarzem pocisków ), ale wszystko jest w nim dobre lub bardzo dobre... no może trochę mobilności mu brakuje, ale na resztę ciężko narzekać - działo, dpm, pancerz też coś odbije...

    Akurat mi typ pocisków goldowych nie robi różnicy, bo ich praktycznie nie używam, bo działo Centka 7/1 jest całkowicie wystarczające na standardowych pociskach.

    MaciekRS1 uważa, że to dobre!

    wojtek_pl1
    wojtek_pl1


    Liczba postów : 183
    Join date : 18/02/2024

    Miesiąc w WoT na sierpień: Letnie wibracje i inne! Empty Re: Miesiąc w WoT na sierpień: Letnie wibracje i inne!

    Pisanie by wojtek_pl1 Wto 6 Sie 2024 - 10:45

    Rozkoszniaczek napisał:

    Akurat mi typ pocisków goldowych nie robi różnicy, bo ich praktycznie nie używam, bo działo Centka 7/1 jest całkowicie wystarczające na standardowych pociskach.
    Ja używam, bo przywalenie komuś za prawie 500 jest zdecydowanie zabawniejsze niż za mniej niż 400 Very Happy
    Tak samo jak na Charioteer i Conway.
    Xard86
    Xard86


    Liczba postów : 327
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Ożarów Mazowiecki

    Miesiąc w WoT na sierpień: Letnie wibracje i inne! Empty Re: Miesiąc w WoT na sierpień: Letnie wibracje i inne!

    Pisanie by Xard86 Wto 6 Sie 2024 - 12:18

    Rozkoszniaczek napisał:
    Akurat mi typ pocisków goldowych nie robi różnicy, bo ich praktycznie nie używam, bo działo Centka 7/1 jest całkowicie wystarczające na standardowych pociskach.

    A mnie to denerwowało - co innego na takiej Cobrze gdzie cały czołg i styl gry są nastawione pod typ pocisków i magazynek, a co innego na zwykłym medzie. Nie mówię że 268mm to mało, nie, to wystarcza w większości sytuacji, ale jednak bywa czasem człowiek bezradny - np. jak przyjdzie do spoliczkowania Mausa. Jasne, można unikać takich sytuacji, ale nie zawsze się da, a w wielu innych medach nie trzeba tego robić dysponując grubo ponad 300mm przebicia. I jeszcze żeby te HESHe premium miały trochę większą alfę, ale 480 do 390 to nie jest jakaś gigantyczna różnica.

    Elgie uważa, że to dobre!


    Sponsored content


    Miesiąc w WoT na sierpień: Letnie wibracje i inne! Empty Re: Miesiąc w WoT na sierpień: Letnie wibracje i inne!

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Sro 16 Paź 2024 - 10:54