Wszystko o World Of Tanks

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Niezależne Forum World Of Tanks


4 posters

    Miesiąc w WoT na październik: dreszcze, ciarki i szaleństwo wydarzeń!

    woronov
    woronov


    Liczba postów : 897
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Miesiąc w WoT na październik: dreszcze, ciarki i szaleństwo wydarzeń! Empty Miesiąc w WoT na październik: dreszcze, ciarki i szaleństwo wydarzeń!

    Pisanie by woronov Pon Wrz 30 2024, 20:10

    Miesiąc w WoT na październik: dreszcze, ciarki i szaleństwo wydarzeń!

    Dowódcy!

    Liście zmieniają kolor, ale napływ nowych treści do World of Tanks niepowstrzymanie trwa. W tym miesiącu mamy mnóstwo świąt, od Dnia Zjednoczenia Niemiec, Dnia Niepodległości Czechosłowacji, kanadyjskiego Dziękczynienia aż po – oczywiście – Halloween. W październiku w WoT każdej z tych okazji będzie towarzyszyło specjalne wydarzenie.

    A na dodatek mamy drugą fazę Serii Legend Natarcia, kolejne podejście do sagi o Mirium w Projekcie Babiloni wiele innych atrakcji!


    https://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/wot-monthly-october-2024/


    Miesiąc w WoT na październik: dreszcze, ciarki i szaleństwo wydarzeń! Wot_monthly_october_2024_news_card_eu_1022x360


    Ostatnio zmieniony przez woronov dnia Wto Paź 01 2024, 22:02, w całości zmieniany 2 razy
    Xard86
    Xard86


    Liczba postów : 327
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Ożarów Mazowiecki

    Miesiąc w WoT na październik: dreszcze, ciarki i szaleństwo wydarzeń! Empty Re: Miesiąc w WoT na październik: dreszcze, ciarki i szaleństwo wydarzeń!

    Pisanie by Xard86 Wto Paź 01 2024, 08:40

    Z całego miesiąca oprócz eventów na naklejki wyróżnia się powrót Mirnego i maraton(?) na polskiego tedeka VIII tieru.
    wojtek_pl1
    wojtek_pl1


    Liczba postów : 183
    Join date : 18/02/2024

    Miesiąc w WoT na październik: dreszcze, ciarki i szaleństwo wydarzeń! Empty Re: Miesiąc w WoT na październik: dreszcze, ciarki i szaleństwo wydarzeń!

    Pisanie by wojtek_pl1 Wto Paź 01 2024, 08:48

    Przestało mi się chcieć robić wszystkie eventy do końca. WT nie zrobiłem, poprzedniej PB też nie. Mirny sobie daruję. Polskiego TD - to się zobaczy czy jest fajny
    Xard86
    Xard86


    Liczba postów : 327
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Ożarów Mazowiecki

    Miesiąc w WoT na październik: dreszcze, ciarki i szaleństwo wydarzeń! Empty Re: Miesiąc w WoT na październik: dreszcze, ciarki i szaleństwo wydarzeń!

    Pisanie by Xard86 Wto Paź 01 2024, 10:47

    wojtek_pl1 napisał: Polskiego TD - to się zobaczy czy jest fajny
    Na papierze wygląda dosyć podobnie do drzewkowej VIII
    https://tanks.gg/v12610ct/tank/grom
    Pancerz na słabsze VIII i niższe tiery to to ma, walnęcie jest, irytujące 5 stopni wychyłów działa jest, w miarę mobilny.

    Muszę postarać się do czasu maratonu skończyć VII tier i pograć VIII żeby zobaczyć czy mi się ta mechanika i styl choć trochę podoba i dopiero na tej podstawie podjąć decyzję czy warto męczyć żeby zdobyć tego Groma.
    wojtek_pl1
    wojtek_pl1


    Liczba postów : 183
    Join date : 18/02/2024

    Miesiąc w WoT na październik: dreszcze, ciarki i szaleństwo wydarzeń! Empty Re: Miesiąc w WoT na październik: dreszcze, ciarki i szaleństwo wydarzeń!

    Pisanie by wojtek_pl1 Wto Paź 01 2024, 10:51

    Xard86 napisał:
    Na papierze wygląda dosyć podobnie do drzewkowej VIII
    https://tanks.gg/v12610ct/tank/grom
    Pancerz na słabsze VIII i niższe tiery to to ma, walnęcie jest, irytujące 5 stopni wychyłów działa jest, w miarę mobilny.

    Muszę postarać się do czasu maratonu skończyć VII tier i pograć VIII żeby zobaczyć czy mi się ta mechanika i styl choć trochę podoba i dopiero na tej podstawie podjąć decyzję czy warto męczyć żeby zdobyć tego Groma.
    Strasznie duży spadek obrażeń wraz z odległością. Z 800 na 200 ?!
    Ja tam lubię snajpić z odległości i TD do gry na blisko obok czołgów ciężkich to tak nie dla mnie.
    Xard86
    Xard86


    Liczba postów : 327
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Ożarów Mazowiecki

    Miesiąc w WoT na październik: dreszcze, ciarki i szaleństwo wydarzeń! Empty Re: Miesiąc w WoT na październik: dreszcze, ciarki i szaleństwo wydarzeń!

    Pisanie by Xard86 Wto Paź 01 2024, 13:48

    wojtek_pl1 napisał:
    Strasznie duży spadek obrażeń wraz z odległością. Z 800 na 200 ?!
    Ja tam lubię snajpić z odległości i TD do gry na blisko obok czołgów ciężkich to tak nie dla mnie.

    Może być śmieszne jak ci jeszcze polosuje rng -25% i strzelisz za 150, a potem będziesz ładować 15 sekund Wink Natomiast warto zwrócić uwagę na burzaki które nie tracą obrażeń wraz z odległością a mają przyzwoite 80mm przebicia przy 1000m/s prędkości.

    wojtek_pl1 uważa, że to dobre!

    Rozkoszniaczek
    Rozkoszniaczek


    Liczba postów : 218
    Join date : 14/02/2024
    Age : 30

    Miesiąc w WoT na październik: dreszcze, ciarki i szaleństwo wydarzeń! Empty Re: Miesiąc w WoT na październik: dreszcze, ciarki i szaleństwo wydarzeń!

    Pisanie by Rozkoszniaczek Wto Paź 01 2024, 14:30

    Jak na złość dopiero co kupiłem Ho-Ri 3, bo byłem pewien, że to zbyt nowa maszyna, by było na nią wierzchołek. xD

    Xard86 uważa, że to dobre!

    wojtek_pl1
    wojtek_pl1


    Liczba postów : 183
    Join date : 18/02/2024

    Miesiąc w WoT na październik: dreszcze, ciarki i szaleństwo wydarzeń! Empty Re: Miesiąc w WoT na październik: dreszcze, ciarki i szaleństwo wydarzeń!

    Pisanie by wojtek_pl1 Wto Paź 01 2024, 17:04

    Xard86 napisał:
    wojtek_pl1 napisał:
    Strasznie duży spadek obrażeń wraz z odległością. Z 800 na 200 ?!
    Ja tam lubię snajpić z odległości i TD do gry na blisko obok czołgów ciężkich to tak nie dla mnie.

    Może być śmieszne jak ci jeszcze polosuje rng -25% i strzelisz za 150, a potem będziesz ładować 15 sekund Wink Natomiast warto zwrócić uwagę na burzaki które nie tracą obrażeń wraz z odległością a mają przyzwoite 80mm przebicia przy 1000m/s prędkości.
    Wypuścili info o tym czołgu i są pierwsze recenzje. Nie wygląda zachęcająco. Są lepsze TD tego typu.
    Xard86
    Xard86


    Liczba postów : 327
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Ożarów Mazowiecki

    Miesiąc w WoT na październik: dreszcze, ciarki i szaleństwo wydarzeń! Empty Re: Miesiąc w WoT na październik: dreszcze, ciarki i szaleństwo wydarzeń!

    Pisanie by Xard86 Wto Paź 01 2024, 20:37

    wojtek_pl1 napisał:
    Wypuścili info o tym czołgu i są pierwsze recenzje. Nie wygląda zachęcająco.  Są lepsze TD tego typu.

    QB dosyć pozytywnie ogólnie go ocenił:



    Ja pewnie w formie wyzwania zmierzę się z maratonem, ale czy czołg wpadnie to bardziej zależy od tego w jakiej formie będzie dopłata - jak za gotówkę to pewnie podziękuje chyba że do 9 etapu dojdę. Za golda to może szybciej dosypię różnicę.
    wojtek_pl1
    wojtek_pl1


    Liczba postów : 183
    Join date : 18/02/2024

    Miesiąc w WoT na październik: dreszcze, ciarki i szaleństwo wydarzeń! Empty Re: Miesiąc w WoT na październik: dreszcze, ciarki i szaleństwo wydarzeń!

    Pisanie by wojtek_pl1 Wto Paź 01 2024, 21:23

    On wszystkie czołgi ocenia 'dość pozytywnie'. Moim zdaniem Kilana jest lepsza.

    Xard86 uważa, że to dobre!


    Sponsored content


    Miesiąc w WoT na październik: dreszcze, ciarki i szaleństwo wydarzeń! Empty Re: Miesiąc w WoT na październik: dreszcze, ciarki i szaleństwo wydarzeń!

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Sro Paź 16 2024, 02:30