Wszystko o World Of Tanks

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Niezależne Forum World Of Tanks


+4
Kurdebalans
Xard86
MaciekRS1
woronov
8 posters

    Aktualizacja atutów załogi – nowy, rewolucyjny system

    woronov
    woronov


    Liczba postów : 899
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Aktualizacja atutów załogi – nowy, rewolucyjny system - Page 2 Empty Aktualizacja atutów załogi – nowy, rewolucyjny system

    Pisanie by woronov Wto Sie 27 2024, 20:56

    First topic message reminder :


    Aktualizacja atutów załogi – nowy, rewolucyjny system - Page 2 Crew_p10


    Aktualizacja atutów załogi – nowy, rewolucyjny system

    https://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/new-crew-perks-1-26/


    Dowódcy!

    Aktualizacja 1.26 wprowadza dużą aktualizację systemu atutów załogi, która ma na celu ogólną poprawę rozgrywki, zwiększenie wartości atutów i zapewnienie wszystkim graczom bardziej zrównoważonych wrażeń.

    Wprowadza nowe atuty, równoważy istniejące i zapewnia elastyczne opcje zarządzania atutami.













    Atuty grupowe:

    Aktualizacja atutów załogi – nowy, rewolucyjny system - Page 2 Grupow10


    Atuty dla poszczególnych członków załogi:

    Aktualizacja atutów załogi – nowy, rewolucyjny system - Page 2 Dowzdc10

    Aktualizacja atutów załogi – nowy, rewolucyjny system - Page 2 Celown10

    Aktualizacja atutów załogi – nowy, rewolucyjny system - Page 2 Kierow10

    Aktualizacja atutów załogi – nowy, rewolucyjny system - Page 2 Ladown10

    Aktualizacja atutów załogi – nowy, rewolucyjny system - Page 2 Radioo10








    Ostatnio zmieniony przez woronov dnia Sro Wrz 04 2024, 20:48, w całości zmieniany 2 razy

    Xard86 uważa, że to dobre!

    Paythos
    Paythos


    Liczba postów : 606
    Join date : 26/02/2024
    Age : 53
    Skąd : Pomorze

    Aktualizacja atutów załogi – nowy, rewolucyjny system - Page 2 Empty Re: Aktualizacja atutów załogi – nowy, rewolucyjny system

    Pisanie by Paythos Pią Wrz 06 2024, 18:25

    Mam zapytajnik... jak wybiorę te dodatkowe perki... to one będą działać w tle, na normalnej maszynie też? Smile_child
    Aktualizacja atutów załogi – nowy, rewolucyjny system - Page 2 Shot_613
    (Załoga Pantery wciśnięta do Pz 35S (f) )
    Pytam się dla kolegi.... Smile_blinky


    ... tak z innej beczki śledzi... jeśli zbrojmistrz się kumuluje z tuningiem amunicji... Smile_justwait

    Chyba tak, całkiem fajnie losowało DMG Smile_coin
    https://wot-record.com/replay/264297/paythos_dziala

    Jednak jest coś na rzeczy...
    https://wot-record.com/replay/264316/paythos_bakaa
    woronov
    woronov


    Liczba postów : 899
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Aktualizacja atutów załogi – nowy, rewolucyjny system - Page 2 Empty Re: Aktualizacja atutów załogi – nowy, rewolucyjny system

    Pisanie by woronov Pią Wrz 06 2024, 23:58

    Paythos
    Paythos


    Liczba postów : 606
    Join date : 26/02/2024
    Age : 53
    Skąd : Pomorze

    Aktualizacja atutów załogi – nowy, rewolucyjny system - Page 2 Empty Re: Aktualizacja atutów załogi – nowy, rewolucyjny system

    Pisanie by Paythos Sob Wrz 07 2024, 03:46

    A TLDR?

    Swoją droga... ulepszony ładunek bardziej wpływa na "lepszą" amunicję, w tym nawet na burzaki, niż podstawową.
    Spoiler:

    edytka
    ... ale chyba jednak nie pokazuje w tabelce... zrobiłem kolejne resety... może w grze coś robi. Na dłuższą metę, średnio przydatne dla innych, niż arta, pojazdów Smile_honoring

    Połączenie zbrojmistrza z tuningiem amunicji z drugiej strony.... Smile-hiding

    Po kilku testach... pewnie się, jak zwykle Smile-tongue , mylę ale pewne rozmieszczenie niweluje efekty trafienia burzakami nie tylko od arty?
    Xard86
    Xard86


    Liczba postów : 330
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Ożarów Mazowiecki

    Aktualizacja atutów załogi – nowy, rewolucyjny system - Page 2 Empty Re: Aktualizacja atutów załogi – nowy, rewolucyjny system

    Pisanie by Xard86 Sob Wrz 07 2024, 10:00

    Paythos napisał:Mam zapytajnik... jak wybiorę te dodatkowe perki... to one będą działać w tle, na normalnej maszynie też? Smile_child

    Nie testowałem, ale na pewno one nie będą działać Wink

    Paythos napisał:
    Połączenie zbrojmistrza z tuningiem amunicji z drugiej strony.... Smile-hiding

    Po kilku testach... pewnie się, jak zwykle Smile-tongue  , mylę ale pewne rozmieszczenie niweluje efekty trafienia burzakami nie tylko od arty?

    Tak, dotyczy to wszystkich burzaków ( natomiast ciekawe czy HESHe też są liczone jako burzaki?! ).

    Co do połączenia zbrojmistrza i tuningu amunicji.
    Aktualizacja atutów załogi – nowy, rewolucyjny system - Page 2 Shot_119
    Z żarciem, wentylacją i BiA razem to obcina dolne widełki o 9% ( górne widełki też mocniej przycięte - trochę błąd bo lepsza załoga logicznie powinna niwelować niekorzystny efekt, a nie go potęgować ). I o ile mniejsze widełki przy dmg są na pewno miłe, tak przy penetracji obcięcie tych 9% najgorszych losowań to może być więcej warte niż na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać...

    woronov and Paythos uważają, że to dobre!

    Paythos
    Paythos


    Liczba postów : 606
    Join date : 26/02/2024
    Age : 53
    Skąd : Pomorze

    Aktualizacja atutów załogi – nowy, rewolucyjny system - Page 2 Empty Re: Aktualizacja atutów załogi – nowy, rewolucyjny system

    Pisanie by Paythos Sob Wrz 07 2024, 10:12

    To idealne pod maszyny z działami o kalibrze pow 105 mm, choć 90ka Hellcata, jak na tamtym filmiku, dawała sobie radę z przebiciem, gdzie zwykle ma problemy.... Smile_justwait
    ... albo miałem szczęście i RNGsus był po mojej stronie Smile_veryhappy

    A co do tamtych perków....
    Aktualizacja atutów załogi – nowy, rewolucyjny system - Page 2 Darn-i10
    woronov
    woronov


    Liczba postów : 899
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Aktualizacja atutów załogi – nowy, rewolucyjny system - Page 2 Empty Re: Aktualizacja atutów załogi – nowy, rewolucyjny system

    Pisanie by woronov Sob Wrz 07 2024, 14:20

    kolejny film



    Już mi mózg paruje scratch
    Paythos
    Paythos


    Liczba postów : 606
    Join date : 26/02/2024
    Age : 53
    Skąd : Pomorze

    Aktualizacja atutów załogi – nowy, rewolucyjny system - Page 2 Empty Re: Aktualizacja atutów załogi – nowy, rewolucyjny system

    Pisanie by Paythos Sob Wrz 07 2024, 15:05

    A ja tam, w ramach experymentu, tak m.in ustawiłem załogę swego KW-2
    Aktualizacja atutów załogi – nowy, rewolucyjny system - Page 2 Shot_619
    Smile-tongue

    edyta...
    Ale jakby nie kombinował... radzik wciąż ma takie sobie perki. lol!
    Pancerniak666
    Pancerniak666


    Liczba postów : 291
    Join date : 18/02/2024
    Skąd : Kielce

    Aktualizacja atutów załogi – nowy, rewolucyjny system - Page 2 Empty Re: Aktualizacja atutów załogi – nowy, rewolucyjny system

    Pisanie by Pancerniak666 Sob Wrz 07 2024, 23:13

    Przyznać się, kto ile godzin już poświęcił na reorganizację załóg? Smile_child

    U mnie obecnie trwa druga generalna reorganizacja, braterstwo wraca na drugie miejsce.

    Moja najlepsza medowa załoga, T-34-85. Do tego mam jeszcze 7 załóg trój-perkowych. Na T-34-85 udało się uzyskać celność 0.33 a na VK 30.01 H 0.32 (0.31 po pełnym trzecim perku).
    Aktualizacja atutów załogi – nowy, rewolucyjny system - Page 2 73ecb80561840

    W TDkach mam trzy trój-perkowe zalogi, tutaj z SU-100 która na SU-130 zbiła kapryśną celność do 0.31, zastanawiam się na usunięciem turbo i dodaniem ulepszonego celowania, ale działa bywają kapryśne i nie wiem czy warto bić się o 0.01...
    Aktualizacja atutów załogi – nowy, rewolucyjny system - Page 2 45d7495f03f0e


    Idealny Ładunek... u mnie w ogóle nie widać tej prędkości pocisku w garażu aby się zmieniała.

    Koordynacja... wykrycie przeciwnika, znaczy chodzi o pierwsze wykrycie w bitwie czy w ogóle o podświetlenie?


    Moi najlepsi kanonierzy, zrezygnowałem z kamuflażu, 300 z kawałkiem to takie w sumie nic, zrobię kamuflaż jako ostatni perk. Musiałem na szybko odkupić M12 ale i tak od dawna chciałem to zrobić, znów na złom poszły tanki którymi nie gram, głównie ciężkie.
    Aktualizacja atutów załogi – nowy, rewolucyjny system - Page 2 F00e13fb8e3de

    Dla artylerii pojawiło się kilka ciekawych opcji, na tę chwilę celność M12 jest na poziomie 0.62, z Koncetracją 0.59 a to już chyba tak w okolicach KV-2 Smile_trollface-3 do tego Ekspert Komunikacji, mam nadzieję że bonusy się sumują, bo to już by było 0.58 a dalej nie wspominamy o coca coli. A Koncentracja aktywować będzie się praktycznie zawsze gdyż celowanie to 5 sekund a aktywacja następuje po trzech. Do tego dla Ładowniczych Walna w Zwarciu, na ewentualność samoobrony, dla Radiooperatora Ramie w Ramię, tylko trzeba zwrócić uwagę gdzie ta druga arta stoi, o ile jest. Dla Kierowcy, może Kontrolowanie Uderzenie, szczególnie jak ktoś ma francuską artę premium, sam raz się o nią rozbiłem i przegraliśmy bitwę, może jazdę terenową dla ucieczki. Celowniczy ma jeszcze Szybkie Celowanie, które M12 zabierze jeszcze 0.15 s do celowania, zawsze coś a Dowódcy zostaje tylko Mentor.
    TankerDomi
    TankerDomi


    Liczba postów : 98
    Join date : 16/02/2024

    Aktualizacja atutów załogi – nowy, rewolucyjny system - Page 2 Empty Re: Aktualizacja atutów załogi – nowy, rewolucyjny system

    Pisanie by TankerDomi Wto Wrz 10 2024, 14:45

    woronov and Pancerniak666 uważają, że to dobre!

    woronov
    woronov


    Liczba postów : 899
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Aktualizacja atutów załogi – nowy, rewolucyjny system - Page 2 Empty Re: Aktualizacja atutów załogi – nowy, rewolucyjny system

    Pisanie by woronov Wto Wrz 10 2024, 22:15

    fajną ma foliową czapeczkę w tle Smile_trollface-3
    Xard86
    Xard86


    Liczba postów : 330
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Ożarów Mazowiecki

    Aktualizacja atutów załogi – nowy, rewolucyjny system - Page 2 Empty Re: Aktualizacja atutów załogi – nowy, rewolucyjny system

    Pisanie by Xard86 Sro Wrz 11 2024, 10:10

    Wapniak57 napisał:
    VDR w filmiku powyżej pokazał tabelę, gdzie ten ,,uzysk" jest tak mizerny, że nie wart zachodu.
    Dziś ponownie skorzystałem z możliwości resetu całości w koszarach i ponownie po kolei ,,układam" czołgi :-)

    Przemyślałem to i jednak Vdr nie ma racji -  skupił się na minimach i zapomniał że z obcięciem dolnych losowań podnosi się też średnia. Ot przykład czołgu który ma alfę 400 - standardowo może mu polosować od 300 do 500. Z perkiem działającym na 2,5% widełki losowań są pomiędzy 310-500. Czyli alfa to 405 - 1,25% więcej. Czy to dużo? W skali pojedynczej bitwy nie, ale np. w skali 500 strzałów to daje 200K dmg do 202,5Kdmg co np. przy markowaniu może mieć znaczenie. A jeszcze jak dodać na te 500 strzałów z jeden albo dwa które dzięki podniesieniu średniej penetracji weszły, a bez perka by się odbiły to różnica jest jeszcze trochę większa.

    Dlatego u mnie ten perk zostanie - na ładowniczym dla mnie wybór jest dosyć łatwy i dążę do zestawu braterstwo, naprawa i/lub maskowanie, czyli na idealnym załogancie zostają mi 3 perki do wyboru: intuicja, desperat i tuning amunicji.
    Pozostałe 3 perki:
    - walka w zwarciu może być przydatna tylko na HT gdzie spokojnie można zrezygnować z maskowania
    - bezpieczne magazynowanie - obecnie rzadko tego używam, tylko na czołgach które mają ewidentny problem z tym
    - idealny ładunek - wziąłem to chyba tylko na FV4005 - 830 do 913m/s szału nie robi, ale różnica jest - w czołgu w którym tyle inwestuje się w pojedynczy strzał warto to zrobić.

    Wapniak57, woronov, wojtek_pl1 and rogaty uważają, że to dobre!

    TankerDomi
    TankerDomi


    Liczba postów : 98
    Join date : 16/02/2024

    Aktualizacja atutów załogi – nowy, rewolucyjny system - Page 2 Empty Re: Aktualizacja atutów załogi – nowy, rewolucyjny system

    Pisanie by TankerDomi Sro Wrz 11 2024, 11:37

    Pancerniak666 napisał:Przyznać się, kto ile godzin już poświęcił na reorganizację załóg? Smile_child

    U mnie obecnie trwa druga generalna reorganizacja, braterstwo wraca na drugie miejsce.

    Moja najlepsza medowa załoga, T-34-85. Do tego mam jeszcze 7 załóg trój-perkowych. Na T-34-85 udało się uzyskać celność 0.33 a na VK 30.01 H 0.32 (0.31 po pełnym trzecim perku).
    Aktualizacja atutów załogi – nowy, rewolucyjny system - Page 2 73ecb80561840

    W TDkach mam trzy trój-perkowe zalogi, tutaj z SU-100 która na SU-130 zbiła kapryśną celność do 0.31, zastanawiam się na usunięciem turbo i dodaniem ulepszonego celowania, ale działa bywają kapryśne i nie wiem czy warto bić się o 0.01...
    Aktualizacja atutów załogi – nowy, rewolucyjny system - Page 2 45d7495f03f0e


    Idealny Ładunek... u mnie w ogóle nie widać tej prędkości pocisku w garażu aby się zmieniała.

    Koordynacja... wykrycie przeciwnika, znaczy chodzi o pierwsze wykrycie w bitwie czy w ogóle o podświetlenie?


    Moi najlepsi kanonierzy, zrezygnowałem z kamuflażu, 300 z kawałkiem to takie w sumie nic, zrobię kamuflaż jako ostatni perk. Musiałem na szybko odkupić M12 ale i tak od dawna chciałem to zrobić, znów na złom poszły tanki którymi nie gram, głównie ciężkie.
    Aktualizacja atutów załogi – nowy, rewolucyjny system - Page 2 F00e13fb8e3de

    Dla artylerii pojawiło się kilka ciekawych opcji, na tę chwilę celność M12 jest na poziomie 0.62, z Koncetracją 0.59 a to już chyba tak w okolicach KV-2  Smile_trollface-3 do tego Ekspert Komunikacji, mam nadzieję że bonusy się sumują, bo to już by było 0.58 a dalej nie wspominamy o coca coli. A Koncentracja aktywować będzie się praktycznie zawsze gdyż celowanie to 5 sekund a aktywacja następuje po trzech. Do tego dla Ładowniczych Walna w Zwarciu, na ewentualność samoobrony, dla Radiooperatora Ramie w Ramię, tylko trzeba zwrócić uwagę gdzie ta druga arta stoi, o ile jest. Dla Kierowcy, może Kontrolowanie Uderzenie, szczególnie jak ktoś ma francuską artę premium, sam raz się o nią rozbiłem i przegraliśmy bitwę, może jazdę terenową dla ucieczki. Celowniczy ma jeszcze Szybkie Celowanie, które M12 zabierze jeszcze 0.15 s do celowania, zawsze coś a Dowódcy zostaje tylko Mentor.

    No cóż po podanych przykładach ustawionych perków w oczy rzucają się błędy ich doboru.
    Med T-34-85 - brak naprawki na załogantach to proszenie się o szybki garaż. Dostajesz uszkodzona gąsiennicę, zużywasz zestaw, drugi strzał w gąski i witasz się z garażem
    Moja propozycja zamiana kamo na naprawę, a jak bardzo chcesz mieć kamo to zastosowanie dyrektywy. Potem BIA jest ok.
    Dalej
    Dowódca - zwiad ok, koordynacja bez sensu, zamiast tego niebezpieczeństwo lepsze
    Celowniczy - ok
    Kierowca - zamiast hamowania sprzęgłem, gładka jazda, inżynier albo jazda terenowa
    Radiooperator - ok
    Ładowniczy - zamiast intuicji bezpieczne magazynowanie, tym bardziej że innej amunicji masz po 3 sztuki więc perk intuicja w twoim wydaniu jest bez sensu

    TD
    też brak naprawy, ale ok grasz pod camo
    Do poprawy
    Zamiana koordynacji na niebezpieczeństwo, przechwycenie sygnału na ramię w ramię
    Zbrojmistrz nie wiem czy nie lepszy byłoby danie koncentracji
    Inżynier może lepiej hamowanie sprzęgłem
    Idealny ładunek dałbym później a wcześniej tuning amunicji


    Xard86 napisał:
    Wapniak57 napisał:
    VDR w filmiku powyżej pokazał tabelę, gdzie ten ,,uzysk" jest tak mizerny, że nie wart zachodu.
    Dziś ponownie skorzystałem z możliwości resetu całości w koszarach i ponownie po kolei ,,układam" czołgi :-)

    Przemyślałem to i jednak Vdr nie ma racji -  skupił się na minimach i zapomniał że z obcięciem dolnych losowań podnosi się też średnia. Ot przykład czołgu który ma alfę 400 - standardowo może mu polosować od 300 do 500. Z perkiem działającym na 2,5% widełki losowań są pomiędzy 310-500. Czyli alfa to 405 - 1,25% więcej. Czy to dużo? W skali pojedynczej bitwy nie, ale np. w skali 500 strzałów to daje 200K dmg do 202,5Kdmg co np. przy markowaniu może mieć znaczenie. A jeszcze jak dodać na te 500 strzałów z jeden albo dwa które dzięki podniesieniu średniej penetracji weszły, a bez perka by się odbiły to różnica jest jeszcze trochę większa.

    Dlatego u mnie ten perk zostanie - na ładowniczym dla mnie wybór jest dosyć łatwy i dążę do zestawu braterstwo, naprawa i/lub maskowanie, czyli na idealnym załogancie zostają mi 3 perki do wyboru: intuicja, desperat i tuning amunicji.
    Pozostałe 3 perki:
    - walka w zwarciu może być przydatna tylko na HT gdzie spokojnie można zrezygnować z maskowania
    - bezpieczne magazynowanie - obecnie rzadko tego używam, tylko na czołgach które mają ewidentny problem z tym
    - idealny ładunek - wziąłem to chyba tylko na FV4005 - 830 do 913m/s szału nie robi, ale różnica jest - w czołgu w którym tyle inwestuje się w pojedynczy strzał warto to zrobić.

    Generalnie te wszystkie filmiki o perkach traktowałbym jako wskazówkę, a konkretne perki wybieram pod swoją grę.

    Xard86 uważa, że to dobre!

    Pancerniak666
    Pancerniak666


    Liczba postów : 291
    Join date : 18/02/2024
    Skąd : Kielce

    Aktualizacja atutów załogi – nowy, rewolucyjny system - Page 2 Empty Re: Aktualizacja atutów załogi – nowy, rewolucyjny system

    Pisanie by Pancerniak666 Sro Wrz 11 2024, 13:23

    TankerDomi napisał:
    No cóż po podanych przykładach ustawionych perków w oczy rzucają się błędy ich doboru.
    Med T-34-85 - brak naprawki na załogantach to proszenie się o szybki garaż. Dostajesz uszkodzona gąsiennicę, zużywasz zestaw, drugi strzał w gąski i witasz się z garażem
    Moja propozycja zamiana kamo na naprawę, a jak bardzo chcesz mieć kamo to zastosowanie dyrektywy. Potem BIA jest ok.
    Dalej
    Dowódca - zwiad ok, koordynacja bez sensu, zamiast tego niebezpieczeństwo lepsze
    Celowniczy - ok
    Kierowca - zamiast hamowania sprzęgłem, gładka jazda, inżynier albo jazda terenowa
    Radiooperator - ok
    Ładowniczy - zamiast intuicji bezpieczne magazynowanie, tym bardziej że innej amunicji masz po 3 sztuki więc perk intuicja w twoim wydaniu jest bez sensu

    TD
    też brak naprawy, ale ok grasz pod camo
    Do poprawy
    Zamiana koordynacji na niebezpieczeństwo, przechwycenie sygnału na ramię w ramię
    Zbrojmistrz nie wiem czy nie lepszy byłoby danie koncentracji
    Inżynier może lepiej hamowanie sprzęgłem
    Idealny ładunek dałbym później a wcześniej tuning amunicji

    Generalnie te wszystkie filmiki o perkach traktowałbym jako wskazówkę, a konkretne perki wybieram pod swoją grę.

    Otóż to, pod swoją grę a nie przypominam sobie abym zginął bom stracił gąsienice i zostałem wydojony, ani razu. Gram defensywnie, nie dążę do walki na blisko, chyba że mapa nie pozwala, oby to wówczas nie było z MM+2. O ile bitwa jest wygrana to często kończę z małymi obrażeniami, dążę też do maksymalnego kamuflażu i zasięgu widzenia, w trzeciej kolejności skuteczności ognia, zatem bardziej koordynacja niż niebezpieczeństwo.

    Screeny z piątku/soboty są już nieco nieaktualne, przeziębiony jestem no to nie gram ale bawię się załogami.

    M18 Hellcat, obecnie moja najlepsza załoga TD, wcześniej była to załoga artylerii M12, ale nie mam już tyle cierpliwości do kaprysów artylerii:
    Aktualizacja atutów załogi – nowy, rewolucyjny system - Page 2 594b0fe35edc7
    Dow. jak wyżej, prędzej wyspotuję niż oberwę.
    Cel. koncentracja, podstawą stacjonarne strzelanie, na Strv S1 włączało mi się chyba za każdym razem. Następnie w zależności czy jest wieża, strzał z biodra lub zbrojmistrz.
    Kier. jazda terenowa, inżynier + turbo i Hellcat ma niemal 15 km/h do tyłu. Hamowanie sprzęgłem później.
    Radio. jednak szybsza żarówka.
    Ład. tak, tuning amunicji, penetracji nigdy za wiele i następnie bezpieczne magazynowanie, uszkodzenia amunicji bywają częściej niż straty od gąsek, a jeśli chodzi o gąski to bardziej boli że pocisk 130mm potrafi nawet nie spowodować zatrzymania się czołgu.


    T-34-85
    Aktualizacja atutów załogi – nowy, rewolucyjny system - Page 2 9d4b596c12b62
    Bardzo podobnie ale z innymi priorytetami, kamuflaż i maksymalizacja zasięgu widzenia, zbrojmistrz jako że zdarzają się strzelania bardziej dynamiczne i strzał z biodra.
    TankerDomi
    TankerDomi


    Liczba postów : 98
    Join date : 16/02/2024

    Aktualizacja atutów załogi – nowy, rewolucyjny system - Page 2 Empty Re: Aktualizacja atutów załogi – nowy, rewolucyjny system

    Pisanie by TankerDomi Wto Wrz 24 2024, 15:45

    woronov uważa, że to dobre!


    Sponsored content


    Aktualizacja atutów załogi – nowy, rewolucyjny system - Page 2 Empty Re: Aktualizacja atutów załogi – nowy, rewolucyjny system

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Sro Paź 16 2024, 22:48