Wszystko o World Of Tanks

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Niezależne Forum World Of Tanks


2 posters

    Pierwszy test publiczny aktualizacji 1.26.1

    woronov
    woronov


    Liczba postów : 897
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Pierwszy test publiczny aktualizacji 1.26.1 Empty Pierwszy test publiczny aktualizacji 1.26.1

    Pisanie by woronov Czw Wrz 19 2024, 20:38

    Pierwszy test publiczny aktualizacji 1.26.1

    https://worldoftanks.eu/pl/news/updates/1-26-1-CT1/


    Dowódcy!

    Dołączcie do testu publicznego aktualizacji 1.26.1 i podzielcie się opiniami na temat nowych funkcjonalności! W trybie Misja zwiadowcza pojawi się pogoda lokalna powodująca zmiany w otoczeniu. Drugim dodatkiem jest opcja zamiany w drzewie technologicznym pozwalająca na wymianę poziomów VI–X z całkowicie zbadanej gałęzi na poziomy VI–X innej gałęzi z pojazdami w Waszym garażu. A oprócz tego nadchodzi nowy odcinek Linii frontu!

    Lista zmian:
    Pancerniak666
    Pancerniak666


    Liczba postów : 291
    Join date : 18/02/2024
    Skąd : Kielce

    Pierwszy test publiczny aktualizacji 1.26.1 Empty Re: Pierwszy test publiczny aktualizacji 1.26.1

    Pisanie by Pancerniak666 Sob Wrz 21 2024, 13:47

    O buffach dla kolejnych czołgów, w tym szczególnie dla Thunderbolta ani słowa?

    A co do zamiany, to może być super, zbiegiem okoliczności myślałem o tym w ostatnich tygodniach, że chętnie pozbyłbym się artylerii a od ponad roku mam opracowaną amerykańską do X poziomu włącznie, tylko nigdy X nie kupiłem. Zastanawiam się nad szwedzkim TD X lub niemieckimi medami E50 i Leopard 1. Jako że jestem dość ułomny i nie lubię golda to musi to być coś o wysokiej penetracji bazowej, do tego kamuflaż lub mobilność, najlepiej mobilność nie pozbawiona totalnie kamuflażu.

    Tak, do artylerii duży sentyment pozostał, zrobiłem na niej mnóstwo bitew, był czas kiedy grałem tylko artylerią a na myśl aby pograć czymś innym odpowiadałem sobie że nie, na blisko nie chcę, ale w ostatnich miesiącach nie mam już tolerancji na jej kaprysy, raz trafia, raz nie, zupełnie zależna od drużyny.

    E: byłem, widziałem, zamiana bardzo prosta, koszt 700 golda.

    woronov uważa, że to dobre!


      Obecny czas to Sro Paź 16 2024, 15:31