Wszystko o World Of Tanks

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Niezależne Forum World Of Tanks


+15
Paythos
Yagami_rdk
Wapniak57
DziadekPiotrusiaiRafałka
rogaty
czesio267
Ziewnik
Metafan
TankerDomi
woronov
Xard86
Aeternus55
wojtek_pl1
TaihoSan
Pancerniak666
19 posters

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pancerniak666
    Pancerniak666


    Liczba postów : 193
    Join date : 18/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 3 Empty Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Pancerniak666 Pon Mar 04 2024, 00:06

    First topic message reminder :

    Ogólny temat o zamiarach, postępach i wrażeniach z aktualnej gry.


    U mnie miałem nadzieję na pierwszą odznakę biegłości na VK 30.01 H, z 52% do 63% poszło jak burza w mijającym tygodniu, ale dziś losowało mnie z zbyt dobrymi drużynami Wink, trzeba było gonić za uszkodzeniami, a ja raczej gram ostrożnie, nie trzymam notorycznie wciśniętego W i unikam starć w zwarciu, z kilku bitew wyszedłem słabo w porównaniu z ostatnimi dniami i tak się miotam na tych 63%.

    Ogólnie dzień dobry, 12 bitew to dla mnie dużo, z czego 7 wygranych ale niedosyt jest.
    avatar
    Yagami_rdk


    Liczba postów : 51
    Join date : 22/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 3 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Yagami_rdk Wto Mar 12 2024, 22:54

    Paythos napisał:Ram dobry? chyba full apcr i na autoaimie, a najlepiej aimbocie Smile_veryhappy


    .. czyli tak jak ja jeżdżę Smile-hiding
    No właśnie. On jest tragiczny ale pod względem WR jest na 6 miejscu na V tierach. Z medów tylko OP Pz.V/IV jest lepszyhttps://tomato.gg/tank-stats/EU/recent?tiers=0000010000&sort=winrate&direction=true&classes=MT


    Hieronim_Berbelek
    Hieronim_Berbelek


    Liczba postów : 71
    Join date : 15/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 3 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Hieronim_Berbelek Wto Mar 12 2024, 23:51

    Dobrze:
    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 3 IeTg0Ny
    I poproszę taki WR codziennie!
    Bo z pewnością nie jest tak że gram na poziomie na znacznie niższy WR i nie da się z taką grą robić 80%+ WR na dłuższą metę.
    Jakby WG mi nie ustawiało teamów za niefinansowanie gry na przegraną to zawsze bym taki miał...
    Smile_harp
    Spoiler:


    Ostatnio zmieniony przez Hieronim_Berbelek dnia Sro Mar 13 2024, 14:40, w całości zmieniany 1 raz

    Pancerniak666 uważa, że to dobre!

    TaihoSan
    TaihoSan


    Liczba postów : 122
    Join date : 10/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 3 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by TaihoSan Sro Mar 13 2024, 05:46

    Kolejny dzień na rekrucie kiedy nie mam nawet cienia szansy na wygraną na tierze IV i VII. Losuje zasadniczo około 10-12 debili którzy stoją albo stoją. Skierowana do dzieci przepustka obudziła dawno uśpionych kretynów w zatrważających ilościach lub ich jeszcze głupszych potomków. Wot nie upadnie w 2025 tylko w 2024. Po co to ciągnąć, po co nowi gracze mają się angażować w to nie grywalne gówno tracąc czas i pieniądze?
    Kończąc ten wątek dodam że na VII tierze obserwuję od kilku dni dziwne zjawisko wyjeżdżania kwadratem na pierwszą linię co kończy się szybkim zgonem pacjenta.
    Pancerniak666
    Pancerniak666


    Liczba postów : 193
    Join date : 18/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 3 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Pancerniak666 Sro Mar 13 2024, 08:36

    Wczoraj w końcu udało się wygrać tyle samo co przegrać, może zła passa po czterech dniach się skończyła, że to przetrwałem i nie dałem konta do kasacji to sam się dziwię.

    Do tego losuje ciągle "wygraj 3 bitwy", no jak napluć w mordę.

    Do rozpoczęcia tego chorego eventu, wyglądało to tak:
    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 3 41f5ee1cc787c
    Xard86
    Xard86


    Liczba postów : 152
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Ożarów Mazowiecki

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 3 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Xard86 Sro Mar 13 2024, 08:47

    Yagami_rdk napisał:Zacząłem robić linię ruskich SPG bo są potrzebne do misji na Excalibura. SU-122A to dopiero dramat - jak człowiek chociaż raz tym trafi na całą bitwę to się cieszy. Z 10 bitew wygrałem 2.
    Nie mam jeszcze topowego działa ale nie sądze by coś ono zmieniło.
    Stockowa 122mm przeładowuję z 16sek ale to bez znaczenia bo skupia minutę jak wyjdziesz z widełek co jest łatwe bo wychyły są tragiczne

    Ta arta to jest dramat - z rok temu wszedłem sobie na tomato.gg i tak patrzę na czołgi którymi kiedyś grałem - postanowiłem powyciągać z czerni i czerwieni trochę pojazdów którymi grałem 11-12 lat temu. Spora część pojazdów to były takie w których zagrałem 1-2 złe bitwy i wystarczyła jedna przyzwoita by zrobić pomarańcz czy żółć - poprawiłem tak z 5-6 pojazdów i doszedłem do tego SU-122A. I tym zwyczajnie nie da się grać - tak jak napisałeś ciężko celować, skupia wieki, ładuje wieki. A jeszcze śmieszniej jest jak jedna drużyna dostanie to coś, a druga LefH'a - no boki zrywać Wink
    Hieronim_Berbelek
    Hieronim_Berbelek


    Liczba postów : 71
    Join date : 15/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 3 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Hieronim_Berbelek Sro Mar 13 2024, 18:26

    Dzisiaj też właściwie dobrze:
    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 3 HhoImmM
    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 3 88uPjAD

    Chociaż w sumie może powinienem winnić WG za ustawki skoro nie ma 80% WR...
    Smile-angry
    Smile_sceptic
    facepalmic
    Czy coś...
    rogaty
    rogaty


    Liczba postów : 56
    Join date : 25/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 3 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by rogaty Sro Mar 13 2024, 18:40

    TaihoSan napisał:Kolejny dzień na rekrucie kiedy nie mam nawet cienia szansy na wygraną na tierze IV i VII. Losuje zasadniczo około 10-12 debili którzy stoją albo stoją..
    Może warto spojrzeć na minimapę i nie rashować skoro reszta obrała inną taktykę gry?
    Swoja drogą, trzeba mieć strasznego pecha, żeby z 29 graczy prawie połowę wszystkich "debili" losowało właśnie Tobie..
    Paythos
    Paythos


    Liczba postów : 230
    Join date : 26/02/2024
    Age : 53
    Skąd : Pomorze

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 3 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Paythos Sro Mar 13 2024, 20:02

    Tylko ja dobrze wspominam SU-122A? Smile_popcorn1
    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 3 Shot-561
    TaihoSan
    TaihoSan


    Liczba postów : 122
    Join date : 10/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 3 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by TaihoSan Sro Mar 13 2024, 20:42

    rogaty napisał:
    TaihoSan napisał:Kolejny dzień na rekrucie kiedy nie mam nawet cienia szansy na wygraną na tierze IV i VII. Losuje zasadniczo około 10-12 debili którzy stoją albo stoją..
    Może warto spojrzeć na minimapę i nie rashować skoro reszta obrała inną taktykę gry?
    Swoja drogą, trzeba mieć strasznego pecha, żeby z 29 graczy prawie połowę wszystkich "debili" losowało właśnie Tobie..
    Nie mi tylko mojemu rekrutowi. Przed przepustką miałem na nim WR prawie 60%, teraz system wykrył anomalię i go gnoi. Na koncie głównym stabilnie bez udziwnień.

    Pancerniak666 uważa, że to dobre!

    Jerzoo108
    Jerzoo108


    Liczba postów : 110
    Join date : 15/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 3 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Jerzoo108 Sro Mar 13 2024, 21:04

    TaihoSan napisał:(...)system wykrył anomalię i go gnoi. [ciach]

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 3 ClDDiYu

    Hieronim_Berbelek, Xard86, woronov and Paythos uważają, że to dobre!

    Paythos
    Paythos


    Liczba postów : 230
    Join date : 26/02/2024
    Age : 53
    Skąd : Pomorze

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 3 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Paythos Sro Mar 13 2024, 21:09

    Taiho już tak ma...
    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 3 J20Z2SH5WmCnzSrbqA

    Hieronim_Berbelek and Xard86 uważają, że to dobre!

    Pancerniak666
    Pancerniak666


    Liczba postów : 193
    Join date : 18/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 3 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Pancerniak666 Sro Mar 13 2024, 22:11

    To samo zaobserwowałem u siebie na "przy okazji" rekrucie:
    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 3 Fc8c3a04dbc40

    Najpierw przez kilka dni 60% wygranych, 70% wygranych, 80% wygranych do tego nawet. A potem JEB, 33% i losowania:
    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 3 25d6c2bc91e2d
    Konto które ma mniej niż 80 bitew losowane z graczami co mają po kilkadziesiąt tysięcy bitew. Ale powiedzmy że na biednego nie trafiło, szczególnie że załodze się trzeci perk robi, przez lata uzbierało się trochę książeczek.

    I potem tak:
    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 3 C440da12ab6f4

    Jak się dowiedziałem kropka żółta przy sylwetce czołgu nie oznacza że ukryli nick, oznacza że na pojeździe zdobyli maksimum punktów, no to takich graczy MM wrzucił TRZECH do przeciwnej drużyny i jeszcze JEDNEGO co jest blisko ich wyniku. Do drużyny zemną nie wrzucił ani jednego kto maiłby choć 1/4 ich wyniku. Rozwalili nas bez wysiłku, ja jak pisałem nastrzelałem się w T1 i zrobiłem 600 obrażeń. T1 nie zrobiłem nic.

    A dziś już 0/2 ze średnią 3000 wn8.

    Mam misję wykrycia 3, pojadę na pałę i mam nadzieję że mnie ustrzelą szybko po wykryciu tych 3 żebym się nie musiał gimnastykować 10 minut.

    TaihoSan uważa, że to dobre!

    Pancerniak666
    Pancerniak666


    Liczba postów : 193
    Join date : 18/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 3 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Pancerniak666 Sro Mar 13 2024, 22:42

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 3 F59074be6c672

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 3 C18247c0ffeed

    Kolejny taki przypadek, dwóch graczy z maksymalną ilością punktów, jeden z prawie 300, i jeszcze jeden z ponad 100 w przeciwnej drużynie, z mojej cała reszta łącznie nie ma nawet 100 punktów. WG samo te punkty zbiera a potem MM losuje odpowiednio i 15:5.

    Bitwa lekkim wygrana, poza wykryciem 6-ciu nie zrobiłem nic. Rezultat 1/4 i 2300 wn8. Misje do przepustki wykonane, choć nie wiem już po co, nie warto.

    Konto spadnie do 49,99 i usuwam je w cholerę. Nigdy więcej losówek-masówek.

    TaihoSan uważa, że to dobre!

    wojtek_pl1
    wojtek_pl1


    Liczba postów : 52
    Join date : 18/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 3 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by wojtek_pl1 Sro Mar 13 2024, 23:01

    Nadal niskie tiery tłukę dla punktów BP i wam powiem, że Grille to morderca. Smile
    Pancerniak666
    Pancerniak666


    Liczba postów : 193
    Join date : 18/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 3 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Pancerniak666 Sro Mar 13 2024, 23:18

    Grille mnie kusi, kiedyś dużo grałem na kompaniach, pamiętam komentarz na początku bitwy jednego z nowych w naszej grupie, po co nam artyleria i chwilę później Hellcat spadł, po to Razz

    Ale nagrałem się amerykańska artyleria a Grille ma wąskie widełki.
    woronov
    woronov


    Liczba postów : 469
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 3 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by woronov Czw Mar 14 2024, 00:56

    Od czasu kiedy część noobów Smile-tongue została wmanewrowana w manewry, a nastepnie wymanewrowana i klikała odswież w nieskończoność, to nawet da się pograć na randomie Smile_trollface-3
    Całkiem fajna gra na 4 i 5, przyjemne zdobywanie punktów do przepustki, na luzie.

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 3 Shot_139   Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 3 Shot_140


    A tu typowy MM na 4 tierze:

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 3 Shot_142

    Niestety granie LT w takich warunkach bywa uciążliwe.
    Smile_bush
    avatar
    Yagami_rdk


    Liczba postów : 51
    Join date : 22/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 3 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Yagami_rdk Czw Mar 14 2024, 20:20

    wojtek_pl1 napisał:Nadal niskie tiery tłukę dla punktów BP i wam powiem, że Grille to morderca. Smile
    Chyba odkupię Grille. Przed nerfem SPG nawet fajnie dla mnie się nim grało. Wysoka parabola (może nie tak jak w Bishopie ale jednak dalej byłeś się w stanie wstrzelić w pozornie bezpieczne miejsca), całkiem niezła jak na babola celność i te "walnięcie". Jedyna arta którą udawało się odparować HT na strzał (udawało mi się tak odparować KW-1, T1 Heavy, nawet Tiger I dostał kiedyś za ponad 700)

    W sumie ciekawe jak się sprawuję po nerfie. Wiadomo teraz na V liczy się tylko jedna słuszna arta (niekiedy Bishop ma swoje momenty).
    Możliwe, że będzie można nią kontrować tą "jedyną słuszną" artę która musi być w co drugiej bitwie po smudze pocisku (SU-122A się do tego nie nadaję bo nim ciężko nawet OI-ka trafić)
    wojtek_pl1
    wojtek_pl1


    Liczba postów : 52
    Join date : 18/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 3 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by wojtek_pl1 Czw Mar 14 2024, 22:18

    Grille jest lepszy od LeFH moim zdaniem.

    A w ogóle dzisiaj to raczej ujemne RNG było - 20% WR , dopiero dwie wygrane pod koniec podniosły do aż 43%...
    Xard86
    Xard86


    Liczba postów : 152
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Ożarów Mazowiecki

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 3 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Xard86 Pią Mar 15 2024, 08:40

    wojtek_pl1 napisał:Grille jest lepszy od LeFH moim zdaniem.

    Ciężko byłoby obronić to stwierdzenie gdyby nie "moim zdaniem" Smile

    woronov uważa, że to dobre!

    Hieronim_Berbelek
    Hieronim_Berbelek


    Liczba postów : 71
    Join date : 15/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 3 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Hieronim_Berbelek Nie Mar 17 2024, 18:43

    Zacnie:
    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 3 ALJQVAZ
    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 3 GckC8oD

    Sponsored content


    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 3 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20 2024, 13:50