Wszystko o World Of Tanks

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Niezależne Forum World Of Tanks


+15
Paythos
Yagami_rdk
Wapniak57
DziadekPiotrusiaiRafałka
rogaty
czesio267
Ziewnik
Metafan
TankerDomi
woronov
Xard86
Aeternus55
wojtek_pl1
TaihoSan
Pancerniak666
19 posters

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pancerniak666
    Pancerniak666


    Liczba postów : 193
    Join date : 18/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 5 Empty Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Pancerniak666 Pon Mar 04 2024, 00:06

    First topic message reminder :

    Ogólny temat o zamiarach, postępach i wrażeniach z aktualnej gry.


    U mnie miałem nadzieję na pierwszą odznakę biegłości na VK 30.01 H, z 52% do 63% poszło jak burza w mijającym tygodniu, ale dziś losowało mnie z zbyt dobrymi drużynami Wink, trzeba było gonić za uszkodzeniami, a ja raczej gram ostrożnie, nie trzymam notorycznie wciśniętego W i unikam starć w zwarciu, z kilku bitew wyszedłem słabo w porównaniu z ostatnimi dniami i tak się miotam na tych 63%.

    Ogólnie dzień dobry, 12 bitew to dla mnie dużo, z czego 7 wygranych ale niedosyt jest.
    czesio267
    czesio267


    Liczba postów : 136
    Join date : 13/02/2024
    Age : 27
    Skąd : Wiciejów

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 5 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by czesio267 Sob Kwi 27 2024, 20:42

    Dzisiejsza moja sesja. Co się ostatnio wyrabia to się w pale nie mieści, po prostu szkoda mi słów.
    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 5 Ssssss10

    A i udanych łowów stalkerzy.
    Metafan
    Metafan


    Liczba postów : 16
    Join date : 19/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 5 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Metafan Nie Kwi 28 2024, 15:36

    U mnie ostatnio bardzo,ale to bardzo słabiutkie sesje na dychach,czuję się jakbym trafiał do drużyny z najgorszym syfem tej gry
    Jerzoo108
    Jerzoo108


    Liczba postów : 110
    Join date : 15/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 5 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Jerzoo108 Nie Kwi 28 2024, 19:34

    OT

    czesio267 napisał:
    Jakoś samoloty od wugie mnie nie wciągnęły, już wolę samoloty u ślimaka.

    Też tak kiedyś myślałem, ale tym razem jak zacząłem w samoloty od WG, to się wkręciłem.
    Myślę, że tej grze należy się i trzecia a nawet czwarta szansa.
    W każdym bądź razie bawię się lepiej niż w tankach, które mi zwyczajnie wyszły bokiem.

    Il__Pistolero uważa, że to dobre!

    woronov
    woronov


    Liczba postów : 469
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 5 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by woronov Nie Kwi 28 2024, 21:19

    Yagami_rdk napisał:...
    Nie przejmuj się. U mnie jak mam wysoką pod względem WR sesję to za to pod względem kolorku są poniżej mojej średniej.
    Jednak co zrobić jak te wygrane to przeważnie gwałty wrogiej drużyny i trzeba lecieć na pałę by jakikolwiek dmg zrobić?

    Taka przekładanaka:         Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 5 Nowy_o18


    Ostatnio zmieniony przez woronov dnia Sro Maj 01 2024, 20:02, w całości zmieniany 1 raz
    wojtek_pl1
    wojtek_pl1


    Liczba postów : 52
    Join date : 18/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 5 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by wojtek_pl1 Sro Maj 01 2024, 19:57

    1 godzina, 7 bitew, zero wygranych... Fakt, że w Diuna tanku...

    Będę próbował dalej. Rolling Eyes

    EDIT. Yay! Wygrana bitwa w końcu !


    Ostatnio zmieniony przez wojtek_pl1 dnia Sro Maj 01 2024, 20:08, w całości zmieniany 1 raz

    Paythos uważa, że to dobre!

    woronov
    woronov


    Liczba postów : 469
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 5 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by woronov Sro Maj 01 2024, 20:04

    wojtek_pl1 napisał:1 godzina, 7 bitew, zero wygranych... Fakt, że w Diuna tanku...

    Będę próbował dalej. Rolling Eyes

    Nawet mi nie przypominaj tego czołgu. Smile_sad
    Tragedia.
    TaihoSan
    TaihoSan


    Liczba postów : 121
    Join date : 10/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 5 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by TaihoSan Sro Maj 01 2024, 20:42

    U mnie dziś 7 wygranych na 10 bitew, 6 bitew kupą Zadymka w tym 4 wygrane. Tradycyjnie spotkałem pasożyty w Leopardach 1 które swoim zachowaniem raczej pomagają przeciwnikowi.
    Paythos
    Paythos


    Liczba postów : 230
    Join date : 26/02/2024
    Age : 53
    Skąd : Pomorze

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 5 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Paythos Sro Maj 01 2024, 20:50

    7/12, większość Zadymą. Ogólnie, jak zwykle, średnia 50% Smile_honoring
    wojtek_pl1
    wojtek_pl1


    Liczba postów : 52
    Join date : 18/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 5 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by wojtek_pl1 Sro Maj 01 2024, 22:36

    Koniec na dzisiaj.

    22 bitwy, 27% WR, 2113 WN8. Wszystko w Diuna tanku. Poza tym WR to nawet nie najgorzej...

    woronov uważa, że to dobre!

    Paythos
    Paythos


    Liczba postów : 230
    Join date : 26/02/2024
    Age : 53
    Skąd : Pomorze

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 5 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Paythos Czw Maj 02 2024, 03:26

    Ostatecznie...
    Spoiler:
    Smile_blinky
    woronov
    woronov


    Liczba postów : 469
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 5 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by woronov Czw Maj 02 2024, 19:53

    Czasem jest tak:

    woronov napisał:Tak to jest ten dzień Smile_sad
    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 5 Shot_158

    ale innego dnia MM i RNG jest po naszej stronie:

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 5 Shot_160

    Tak chyba jeszcze nie miałem 11 na 11 Smile-izmena
    Zwykle jednak pamiętamy te gorsze momenty.
    Hieronim_Berbelek
    Hieronim_Berbelek


    Liczba postów : 71
    Join date : 15/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 5 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Hieronim_Berbelek Czw Maj 02 2024, 23:53

    Zacnie:
    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 5 YB5y000
    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 5 ZIrVfdU
    Tylko 3 marki na Gowice i gwiazki zbite na 3ech premkach.
    Piękne 4.5k + łączonego i 11.5k ocenki przy śr. tierze poniżej 8mego.
    TaihoSan
    TaihoSan


    Liczba postów : 121
    Join date : 10/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 5 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by TaihoSan Czw Maj 09 2024, 23:18

    DZIEWIĘĆ Pz. S35!!! Ktoś miał więcej?
    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 5 Shot-005

    woronov and Yagami_rdk uważają, że to dobre!

    avatar
    Yagami_rdk


    Liczba postów : 51
    Join date : 22/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 5 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Yagami_rdk Pią Maj 10 2024, 19:09

    Wszystkie Pz. S35 w jednej drużynie i jeszcze mieli do pomocy FCM-a.
    Ach ten wspaniały mm na lolkach
    woronov
    woronov


    Liczba postów : 469
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 5 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by woronov Pią Maj 10 2024, 21:07

    TaihoSan napisał:DZIEWIĘĆ Pz. S35!!! Ktoś miał więcej?
    ...

    Chyba wszystkich przelicytowałeś Very Happy


    Yagami_rdk napisał:...
    Ach ten wspaniały mm na lolkach

    A co do MM na niskich tierach, to podobno WG już wie i myśli co z tym zrobić. Więc nie spodziewajmy się szybkich zmian 103182
    TaihoSan
    TaihoSan


    Liczba postów : 121
    Join date : 10/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 5 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by TaihoSan Pon Maj 13 2024, 00:37

    Niedziela, wieczór, Zatoka Rybacka, gram z debilami
    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 5 Shot-007
    Niedziela wieczór, Perłowa rzeka, wymietliśmy flankę na przepychaczu ale tamci opanowali miasto i naszą bazę. Dwóch idiotów w Skodach albo się chowało albo pchało mojego Tortoisa. Mieli po 47% i 42% WR i razem oddali 3 puste strzały.
    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 5 Shot-008
    TaihoSan
    TaihoSan


    Liczba postów : 121
    Join date : 10/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 5 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by TaihoSan Wto Maj 14 2024, 10:49

    W czerwcu minie dwa lata kiedy gracze testowali 12 nowych map, tylko 2 weszły do gry. Jeżeli o mnie chodzi to po wejściu map z wydarzeniami "losowymi" a które mam wyłączone, gra przestała mi regularnie losować mapy Himmelsdorf i Prohorowka. Pojawiają się raz na miesiąc. Częściej bo około raz na tydzień losuje Ruinberg. Za to mam nadpodaż Berlina, El Halluf, Piaszczysta rzeka i Westfield.
    _Shizo_
    _Shizo_


    Liczba postów : 3
    Join date : 14/05/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 5 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by _Shizo_ Wto Maj 14 2024, 17:27

    Dzień dobry itp.

    Wpadłem na chwilkę pogratulować chęci tworzenia niezależnego forum WOT, własnymi siłami i środkami.

    Przy okazji zapytanie/problem mam ... hmmm, można powiedzieć że legendarny.
    Czy inni gracze mają problem z lagami? No jak pogrywam (tj noobię) tyle lat to nie miałem takich lagów. W sumie nie wiem czy w dobrym temacie piszę, minęło już trochę lat, od czasu odejścia z aktywnego uczestnictwa w forumowych dyskusjach (nie raz zażartych, czasem zbyt gorących). Ostatnio wypowiedziałem umowę u jednego dostawcy (przechodzę do innego) i od długiego weekendu tragicznie to wyglądą. Nigdy nie byłem fanem teroii spiskowych, ale przez te wiele lat nigdy nie miałem takich problemów. Może to po prostu ogólnowotowski problem od jakiegoś czasu? Czy może jednak mnie "zemsta" ex dostawcy usług neta dopadła?

    Pozdrawiam _Shizo_

    Ps. Zosatałem tutajże przekierowany.

    Aeternus55, Millennium_Falcon_ and woronov uważają, że to dobre!

    czesio267
    czesio267


    Liczba postów : 136
    Join date : 13/02/2024
    Age : 27
    Skąd : Wiciejów

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 5 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by czesio267 Wto Maj 14 2024, 18:29

    _Shizo_ napisał:Dzień dobry itp.

    Wpadłem na chwilkę pogratulować chęci tworzenia niezależnego forum WOT, własnymi siłami i środkami.

    Przy okazji zapytanie/problem mam ... hmmm, można powiedzieć że legendarny.
    Czy inni gracze mają problem z lagami? No jak pogrywam (tj noobię) tyle lat to nie miałem takich lagów. W sumie nie wiem czy w dobrym temacie piszę, minęło już trochę lat, od czasu odejścia z aktywnego uczestnictwa w forumowych dyskusjach (nie raz zażartych, czasem zbyt gorących). Ostatnio wypowiedziałem umowę u jednego dostawcy (przechodzę do innego) i od długiego weekendu tragicznie to wyglądą. Nigdy nie byłem fanem teroii spiskowych, ale przez te wiele lat nigdy nie miałem takich problemów. Może to po prostu ogólnowotowski problem od jakiegoś czasu? Czy może jednak mnie "zemsta" ex dostawcy usług neta dopadła?

    Pozdrawiam _Shizo_

    Ps. Zosatałem tutajże przekierowany.
    Lagów nie doświadczam, jedynie czasowych spadków fps ale to już wina sterowników od karty graficznej. A najlepsze że wyszły nowsze ale nie mogę zainstalować bo program do ich instalacji odwala akcje godne Brauna.
    woronov
    woronov


    Liczba postów : 469
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 5 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by woronov Wto Maj 14 2024, 21:22

    U mnie wszystko w porządku. Bez zmian od miesięcy.

    Sponsored content


    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 5 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20 2024, 08:14