Wszystko o World Of Tanks

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Niezależne Forum World Of Tanks


+15
Paythos
Yagami_rdk
Wapniak57
DziadekPiotrusiaiRafałka
rogaty
czesio267
Ziewnik
Metafan
TankerDomi
woronov
Xard86
Aeternus55
wojtek_pl1
TaihoSan
Pancerniak666
19 posters

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pancerniak666
    Pancerniak666


    Liczba postów : 193
    Join date : 18/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 4 Empty Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Pancerniak666 Pon Mar 04 2024, 00:06

    First topic message reminder :

    Ogólny temat o zamiarach, postępach i wrażeniach z aktualnej gry.


    U mnie miałem nadzieję na pierwszą odznakę biegłości na VK 30.01 H, z 52% do 63% poszło jak burza w mijającym tygodniu, ale dziś losowało mnie z zbyt dobrymi drużynami Wink, trzeba było gonić za uszkodzeniami, a ja raczej gram ostrożnie, nie trzymam notorycznie wciśniętego W i unikam starć w zwarciu, z kilku bitew wyszedłem słabo w porównaniu z ostatnimi dniami i tak się miotam na tych 63%.

    Ogólnie dzień dobry, 12 bitew to dla mnie dużo, z czego 7 wygranych ale niedosyt jest.
    TaihoSan
    TaihoSan


    Liczba postów : 121
    Join date : 10/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 4 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by TaihoSan Nie Mar 17 2024, 20:53

    Niedziela dniem debila.
    ==================================================================
    Mapa Tundra. Kolejny prawie Kołobanow bo walcząc na samym końcu w okrążeniu z co najmniej 4 pojazdami reszta towarzystwa od kiedy zajęła górkę to stała na niej i przyglądała się jak mnie zniszczą. Dopiero gdy zacząłem wybijać po kolei przeciwników to paru ruszyło swoją dupę i jeden z nich bezczelnie "pomogę ci" wykończył mojego fraga. Rhm-B WT wyszedł w trakcie bitwy oczywiście stojąc na tej górce.
    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 4 Shot-019
    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 4 Shot-018
    ==================================================================
    Mapa Perłowa rzeka. Nasz Maus wychodzi w trakcie bitwy.
    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 4 Shot-021
    ==================================================================
    Mapa Fiordy. Kolejna drużyna idiotów. Większość jedzie na wodospad, BZ-176 siedzi w krzakach jak TD, jest od razu wyspotowany więc ginie, Caernarvon AX wyszedł od razu z gry, nasz LT krąży niedaleko bazy.
    Na przepychaczu jest tylko 4 naszych plus Su-130PM. Giniemy w okrążeniu bo w stronę wodospadu tamci wysłali kilka czołgów.
    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 4 Shot-020
    ==================================================================
    czesio267
    czesio267


    Liczba postów : 136
    Join date : 13/02/2024
    Age : 27
    Skąd : Wiciejów

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 4 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by czesio267 Nie Mar 24 2024, 17:09

    Ahh jak ja uwielbiam rng w tej grze. Ty nawet na skupionym celowniku nie trafisz z 50m ale już przeciwnik na rozwalonym cię trafi z połowy mapy. Co raz częściej mam ochotę wywalić wota z lapka.
    TaihoSan
    TaihoSan


    Liczba postów : 121
    Join date : 10/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 4 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by TaihoSan Sro Kwi 03 2024, 09:20

    Przykłady wczorajszych kilkuminutowych gwałtów na moim rekrucie zwanych "bitwami randomowymi".
    Niebieski KV-3 zrzucił na Berlinie kolegę w KV-1 z mostu do wody.
    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 4 222
    woronov
    woronov


    Liczba postów : 469
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 4 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by woronov Sro Kwi 10 2024, 02:13

    To jest jakaś tragedia Smile_sad
    Nie grałem 4 dni. Wczoraj zagrałem 8, 2 zwycięstwa, dziś wygrałem 1 na 5 bitew.
    Odechciewa się. Oczywiście większość, to szybkie bitwy bez historii.
    Xard86
    Xard86


    Liczba postów : 151
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Ożarów Mazowiecki

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 4 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Xard86 Sro Kwi 10 2024, 08:59

    Wczoraj skończyło się u mnie na ALT-F4.

    11 bitew,  WN8: 1 777 Zwycięstwa: 55%

    Same efekty... jak dla mnie średnie, ale bitwy poza jedną tak niesatysfakcjonujące że głowa mała. Szybkie gwałty w których jakoś za często rng mówiło mi że to nie mój dzień ( odpadła mi wieża w Centurionie AX praktycznie na start bitwy, sporo "pewnych" strzałów które poszły w ziemie, odbiły się od czegoś w papierowym czołgu ). Do tego drużyny nie dopisywały - patrząc po statystykach WN8 na wynikach bitwy pod tym względem losowało mi w miarę sprawiedliwie, ale efekty bywały żałosne. Odpuszczanie pozycji, wycofywanie się tak głęboko że nikt nic nie świeci, nie patrzenie na minimapę ani nawet na najbliższą okolice w około pojazdu...

    A dziś wraz z nowym patchem będzie tylko weselej.... Smile_honoring
    TaihoSan
    TaihoSan


    Liczba postów : 121
    Join date : 10/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 4 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by TaihoSan Sro Kwi 10 2024, 13:26

    W okolicy południa zrobiłem kilka bitew na rekrucie i to jest straszne przeżycie. Serwer EU1, tiery IV, VI, VII i mamy bardzo mocną reprezentację sowiecką która jest po prostu głupia jak ruski but ze śmietnika. Nie wiem czy publikować zrzuty bo w każdej były takie jaja że głowa mała, jeden gamoń w PZ. IV wjechał na most na Westfield i tak sobie stał całą bitwę kręcąc wieżą dopóki go nie zniszczył LT. Na Berlinie typ w KV-1 SA "grał" stojąc na środku mapy i tyle. Na Mannerheimie VK.45.03 w losowaniu na V stoi i się chowa w lasku. Na El Haluf (VII na IX) większość nie wyjechała z bazy, praktycznie tylko mój T-43, LT i parę TD grało, reszta podziwiała krajobraz.
    TaihoSan
    TaihoSan


    Liczba postów : 121
    Join date : 10/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 4 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by TaihoSan Nie Kwi 14 2024, 07:57

    Wczoraj dwa razy spotkałem nowy francuski HT FCM 2C
    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 4 Shot-045
    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 4 Shot-047
    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 4 Shot-048

    woronov uważa, że to dobre!

    Aeternus55
    Aeternus55
    Admin


    Liczba postów : 167
    Join date : 10/02/2024
    Age : 65
    Skąd : Sandomierz

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 4 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Aeternus55 Nie Kwi 14 2024, 15:45

    Nie wiem ale  chyba  jakieś przekleństwo ciąży mi nad  szpatułką  co wezmę tego czeskiego TD  do bitwy to zaczynam wtapiać  na tym pojeździe . Gram na innych jakoś  tam idzie a tylko uzyje tego pojazdu to totalna klapa a nie  jestem przesądny  Smile_teethhappy Smile_glasses
    TankerDomi
    TankerDomi


    Liczba postów : 46
    Join date : 16/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 4 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by TankerDomi Pią Kwi 19 2024, 09:48

    WG i tak ma to gdzieś
    avatar
    DziadekPiotrusiaiRafałka


    Liczba postów : 8
    Join date : 06/03/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 4 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by DziadekPiotrusiaiRafałka Sob Kwi 20 2024, 15:13

    Ogólnie biorąc rozegrałem niepotrzebnie trwoniąc czas jakieś 10 bitew, większość  z nich to 5-15 15-5,
    tradycyjnie działa czołgowe o super celności 0,34-7 nie trafiają po kilka strzałów pod rząd a przeciwnicy widzą cię z końca mapy.
    Powoli niestety grywalność produktu to rzecz niewidoczna, a ustawki MM i RNG to norma.
    Byleby gracze płacili, wtedy ustawimy bitwy ku ich zadowoleniu, ciekawi mnie tylko co mają w głowach ci których bawi rozstrzeliwanie stojących nieruchomo pojazdów których gracze wymeldowali się z bitwy pokazując WG fakulca.
    Idę na konto z premkami i czekam na bitwy 5-15 , aha książka na podorędziu.

    woronov uważa, że to dobre!

    TaihoSan
    TaihoSan


    Liczba postów : 121
    Join date : 10/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 4 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by TaihoSan Wto Kwi 23 2024, 12:29

    Tydzień przerwy, gra ponownie zainstalowana, sesja popołudniowa, EU 1, mapa Linia Zygfryda, baza południowa.
    Po odparciu ataku i wysadzeniu 121B jadę wzdłuż jezior w miasto i sam napierniczam się z 4 lub 5 przeciwnikami. W tym samym czasie nasze orły stoją jak widły w gnoju. Czerwone kółka wystrzeliły ZERO pocisków, pomarańczowe kółka JEDEN pocisk, żółty kwadrat Leopard 1 całą bitwę stał w jednym miejscu w rogu mapy i tam zdechł jako ostatni.
    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 4 Shot-001

    woronov uważa, że to dobre!

    czesio267
    czesio267


    Liczba postów : 136
    Join date : 13/02/2024
    Age : 27
    Skąd : Wiciejów

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 4 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by czesio267 Wto Kwi 23 2024, 19:47

    Ahh jak ja kocham tą grę. Już pomijam wysyp "orłów" to rng robi na mnie gwałt co bitwę. Strzały które powinny trafić to lecą w kosmos a przeciwnik ma dobrą celność i potrafi mnie trafić na rozjechanym celowniku. MM też coś się ostatnio skopało bo ciężko grając piątką o bitwę na topce. Szczerze? Ostatnio mam wrażenie że gram na siłę, ale szkoda mi konta prem.

    Aeternus55 and woronov uważają, że to dobre!

    woronov
    woronov


    Liczba postów : 469
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 4 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by woronov Wto Kwi 23 2024, 20:17

    @TaihoSan
    Muszę przyznać, że ostatnio jakby więcej takich zachowań w bitwach. Raz nawet widziałem trzy czołgi (2 medy i jeden lekki), nie w plutonie, jak od razu zawineły się w róg mapy i stały tam do końca bitwy. Co ciekawe bitwa wygrana Smile-izmena . Pewnie przeciwnicy mieli lepszych ananasów.

    @czesio267
    Strzały które powinny trafić to lecą w kosmos a przeciwnik ma dobrą celność i potrafi mnie trafić na rozjechanym celowniku.
    I to jeszcze w ruchu Smile_mellow
    Łączę się z Tobą w bólu.
    woronov
    woronov


    Liczba postów : 469
    Join date : 15/02/2024
    Skąd : Colchester

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 4 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by woronov Sro Kwi 24 2024, 00:48

    Tak to jest ten dzień Smile_sad
    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 4 Shot_158
    Jerzoo108
    Jerzoo108


    Liczba postów : 110
    Join date : 15/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 4 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Jerzoo108 Sro Kwi 24 2024, 12:04

    czesio267 napisał:[ciach] Ostatnio mam wrażenie że gram na siłę, ale szkoda mi konta prem.

    Dlatego właśnie nie gram i czort z premką (zostało jeszcze coś koło 50 dni). Zmęczyły mnie tanki tak bardzo, że... zostałem pilotem i pizgam w WoWp. Smile-playing
    Polecam jako odskocznię od tanków, no i... można wylosować złotko do tanków. Wbrew pozorom to bardzo fajna gra.
    Pancerniak666
    Pancerniak666


    Liczba postów : 193
    Join date : 18/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 4 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Pancerniak666 Sro Kwi 24 2024, 12:09

    woronov napisał:Tak to jest ten dzień Smile_sad
    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 4 Shot_158

    I jak się tym nie przejmować i grać dalej?
    avatar
    Yagami_rdk


    Liczba postów : 51
    Join date : 22/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 4 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Yagami_rdk Sob Kwi 27 2024, 19:09

    TaihoSan napisał:Wczoraj dwa razy spotkałem nowy francuski HT FCM 2C
    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 4 Shot-045
    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 4 Shot-047
    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 4 Shot-048
    Bardziej zdumiewające jest to, że były równe składy MT w obu drużynach. Na jakim serwerze grasz?
    avatar
    Yagami_rdk


    Liczba postów : 51
    Join date : 22/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 4 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Yagami_rdk Sob Kwi 27 2024, 19:13

    Pancerniak666 napisał:
    woronov napisał:Tak to jest ten dzień Smile_sad
    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 4 Shot_158

    I jak się tym nie przejmować i grać dalej?
    Nie przejmuj się. U mnie jak mam wysoką pod względem WR sesję to za to pod względem kolorku są poniżej mojej średniej.
    Jednak co zrobić jak te wygrane to przeważnie gwałty wrogiej drużyny i trzeba lecieć na pałę by jakikolwiek dmg zrobić?

    woronov uważa, że to dobre!

    czesio267
    czesio267


    Liczba postów : 136
    Join date : 13/02/2024
    Age : 27
    Skąd : Wiciejów

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 4 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by czesio267 Sob Kwi 27 2024, 19:56

    Jerzoo108 napisał:
    czesio267 napisał:[ciach] Ostatnio mam wrażenie że gram na siłę, ale szkoda mi konta prem.

    Dlatego właśnie nie gram i czort z premką (zostało jeszcze coś koło 50 dni). Zmęczyły mnie tanki tak bardzo, że... zostałem pilotem i pizgam w WoWp. Smile-playing
    Polecam jako odskocznię od tanków, no i... można wylosować złotko do tanków. Wbrew pozorom to bardzo fajna gra.

    Jakoś samoloty od wugie mnie nie wciągnęły, już wolę samoloty u ślimaka.
    TaihoSan
    TaihoSan


    Liczba postów : 121
    Join date : 10/02/2024

    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 4 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by TaihoSan Sob Kwi 27 2024, 20:04

    [quote="Yagami_rdk"]
    TaihoSan napisał:Wczoraj dwa razy spotkałem nowy francuski HT FCM 2C
    Bardziej zdumiewające jest to, że były równe składy MT w obu drużynach. Na jakim serwerze grasz?
    Zawsze na pierwszym.

    Sponsored content


    Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę? - Page 4 Empty Re: Jak wam się dziś grało w naszą ulubioną grę?

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pon Maj 20 2024, 06:15